Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: stani3 »

Wkrótce powołania do reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 . Możemy porozmawiać o przyszłości naszych młodzieżowców
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Didek »

W sumie to nie wiem po co ta kadra. Gracze w wieku 23 powinni wchodzić do pierwszej reprezentacji. Są w sile wieku.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: szatow »

Ciężko wejść do Kadry A, gdy są tam Konar czy Mika, Buszek, Kubiak, a sezon sezonem olimpijskim.
To po prostu kadra B, tylko nazwa zmieniona, potrzebna Śliwkom tego świata.
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Matius »

szatow pisze:Ciężko wejść do Kadry A, gdy są tam Konar czy Mika, Buszek, Kubiak, a sezon sezonem olimpijskim.
To po prostu kadra B, tylko nazwa zmieniona, potrzebna Śliwkom tego świata.
Np. Bociek wybił się w kadrze U-23, Bieniek w kadrze B. Ja tam widzę sens takiej kadry. Spodziewam się Śliwki, Kędzierskiego, Bołądzia, Filipa, nie wiem kto jeszcze. Wiadomo kto będzie szkoleniowcem?
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: szatow »

Ciekawe czy będą sięgać po Spałowiczów- z tego co słyszałem, ma być to kadra oparta na 95- pewnie też Muzaj i ktoś jeszcze dołączy - tak mówił Antiga w wywiadzie.

A tak w ogóle, to są jakieś oficjalne informacje lub mocniejsze przesłanki, że taka kadra w ogóle ma powstać? Bo ja kojarzę tylko ów wywiad.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Chal »

"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Matius »

Jeszcze czytałem wywiad ze Śliwką, w którym mówił że na wakacje czeka go kadra U-23 więc raczej powstanie na pewno. Odnośnie Muzaja to nie jestem pewien czy nie będzie cały czas pod skrzydłami Antigi-Blain'a ale może jeszcze obskoczy U-23.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Chal »

Muzaj się nie łapie do U-23.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: szatow »

Z jakiego powodu? W tym roku kończy 22 lata(albo już skończył)

Chyba, że mówimy o 2017 roku
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, o 23:08 przez szatow, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Michal5 »

Chal pisze:Muzaj się nie łapie do U-23.
Dlaczego nie?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Chal »

As the qualification is played 1 year before the Finals, the age limit for the qualification is U22.
Roczniki 93-94 swoje mistrzostwa miały w ubiegłym roku.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: kanimo »

Jesli 95, 96 to OK bo bede "Sliwki" tego swiata.
Tylko jesli bedzie presja na wynik to moga siegnac do mlodszych. A ci maja ME i sa az nadto "ograni". Jakis kawalek wakacji nalezy sie zarowno glowom jak i stawom.

Co do Bienka-on nie musial sie nigdzie wybijac. W Spale gral mniej wiecej to co gra teraz. Musial sie przestawic i przekonac do siebie trenerow. Podobnie ze Sliwka (tzn wybije sie i bez kadry B). A Nowakowskiemu jakos ta kadra nia pomogla, czego nie rozumiem. Troche pomogla Kedzierskiemu.
A i mam nadzieje, ze pomoze Komendzie, bo uwazam, ze potencjal ma wiekszy.

Trener??
Kowal? Kuba? Wolala bym Kowala ale cos czuje, ze on bedzie stawial na Kedzierskiego :(
waldek 28
Posty: 157
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: waldek 28 »

Czytałem że trenerem ma zostać Wojtek Serafin...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Chal »

kanimo pisze:Wolala bym Kowala ale cos czuje, ze on bedzie stawial na Kedzierskiego
94...

Bednaruk pisał, że nie on.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Michal5 »

Skład kadry:

Obrazek
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

Michał Gogol w roli Mieszka II.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: PvK »

Piechocki i Czunkiewicz, a nie ma Popiwczaka?
Kto to Szymon Jakubiszak?
Tylko 1 atakujący?
7 przyjmujących?

Co to za dziwny twór?

Edit:
Dobra. Kumoterstwo, nepotyzm i kolesiostwo ostatnio staje sie modne.
Skra Piechockich, Łuczniczka Sieńków, u23 trener z Gdańska to i wynalazek z Gdańska
http://www.mlodaliga.pl/players/id/420086.html
Ciekawe dlaczego ten, a nie Dębski, który trenował z 1 drużyną? Siostrzeniec?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: madlark »

Serafin? Nie ma kogoś innego?
Dziwię się Mieszkowi
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: aziente »

przy takim zestawieniu zawodnikow wiadomo, ze ten Jakubiszak nie ma szans grac i tylko aby sie pokazac ze jest w kadrze. Szkoda bo Wojtek Serafin nie zrobil jeszcze nic złego, kto wie może nawet coś osiągnie, a na dzień dobry już pojawiła się pierwsza poważna rysa na jego wizerunku. Młody wysoki zawodnik, ale w swoim zespole z gdańska jest postacią drugoplanową, ponadto do tej pory jakoś nie słyszałem o nim w kadrze swojego rocznika chociażby. poza tym całkiem mocna i fajna paka!
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: szatow »

(...) Szymon Jakubiszak?
Kanimo się ucieszy ; ).
Tylko 1 atakujący?
No cóż, a kogo mieli powołać? Od kiedy Gryc odpadł na dobre, a naszych obecnych juniorów nie powołują, to mamy wielką czarną dziurę. Szkoda, bo będzie brakować jakości na tej pozycji.
7 przyjmujących?
Osobiście cieszę się, że Bartek Bućko się znalazł w powołaniach- choć pewnie nie dostanie szansy w dwunastce, to takie powołania mogą go utrzymać nad wodą, a wybrał głębokie i dalekie co gorsza wody.
A i skoro nie ma atakujących, to może chcą grać na trzech przyjmujących, kto wie.

A co do Serafina, to ocenię po zakończeniu pracy(na tyle na ile będę kompetentny- a pewnie niewiele)- zobaczymy.

ps. Bućko ma iść na wypożyczenie, żeby grać. Wie ktoś gdzie?
ps2. Byłbym bardziej optymistycznie nastawiony, gdybyśmy jednak mieli Mieszka I a nie Mieszka II, ale cóż.. ; )
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: Matius »

Pewnie w razie potrzeby na ataku będzie grał Bućko albo Śliwka.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: weary_skier »

madlark pisze:Serafin? Nie ma kogoś innego?
Dziwię się Mieszkowi
Tym bardziej, że zrezygnował ze "stażu" przy Cretu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Szkoda,że jest tu Leman chyba,że te rozgrywki nie pokrywają się z LŚ?
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: SerCos »

Kwalifikacje do MŚ U-23 odbywają się w dniach 26-31 lipca. Liga Światowa to 16 czerwca - 17 lipca.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Czyli Leman dałby radę w razie czego pograć trochę w LŚ
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: kanimo »

PvK pisze:Piechocki i Czunkiewicz, a nie ma Popiwczaka?
Kto to Szymon Jakubiszak?
Tylko 1 atakujący?
7 przyjmujących?

Co to za dziwny twór?

Edit:
Dobra. Kumoterstwo, nepotyzm i kolesiostwo ostatnio staje sie modne.
Skra Piechockich, Łuczniczka Sieńków, u23 trener z Gdańska to i wynalazek z Gdańska
http://www.mlodaliga.pl/players/id/420086.html
Ciekawe dlaczego ten, a nie Dębski, który trenował z 1 drużyną? Siostrzeniec?
Zgadzam sie z Toba. Jakubiszak-przyjmujacy Trefla, wysoki, skoczny, niezly serwis. Jak na swoj wzrost to fajnie ulozony w przyjeciu. Troszke drewniany. Nie w moim typie, ja wole ciut nizszych ale z byskiem lecz mysle ze dosyc obiecujacy.Do obejrzenia pewnie jeszcze na YT z MPJ. Akurat tam byl raczej postacia pierwszoplanowa.

Brak Popiwczaka to spory nepotyzm. Najlepiej przyjmujacy libero tych rocznikow.
Strasznie duzo przyjmujacych a tylko jeden atakujacy. Bedzie znowu gra na 3 przyjmujacych albo przestawianie Sliwki/Bucki.
Sypacze tez troche dyskusyjni.
Brak Gila, ktory jest ciekawszy od Firleja (choc ogranie obecnie zblizone). Mam nadzieje, ze Komenda sie pokaze.

Inni atakujacy raczej sa. Na zgrupowaniu mozna by ich obejrzec i zdecydowac.
NP jest ten z Gdanska, z MPL ubieglego sezonu, chyba gra w pierwszej lidze aktualnie. Byl niezly. Sasak do rozwazenia. Pewnie jeszcze jeden albo 2 by sie znalazlo.

Lemana zwyczajnie szkoda. Powinien zadebiutowac w doroslej, w LS. A tak bedzie jezdzil pomiedzy kadrami jak Sliwka w zeszlym roku.
I tak szans na medale wielkich nie ma wiec mozna bylo postawic na rozwoj szerszego grona, zeby za pare lat nie bylo sytuacji takiej jak dzis z Mika.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: lizard »

Kanimo, co ty z tym Komendą ? Rodzina jakaś ? Doskonale wiadomo że Bieńkowski jest najlepszy z tej 3-ki rozgrywających. Komenda gra poprawnie i to wszystko. Myślę że przez wiele lat w Reprezentacji Kadetów i Juniorów Bieńkowski udowodnił kto zasługuje na miano pierwszego.Szkoda tylko że trafił na takiego beznamiętnego trenera jak Gardini w ostatnim sezonie. Myślę że ten sezon będzie należał do niego czego mu życzę z człego serca. Jaki osiągneliśmy wynik z Komendą w rozgrywkach reprezentacyjnych to już wiemy, więc nie wiem na jakiej podstawie tak go zachwalasz ?
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: kanimo »

Krzysiek pokazal jaki jest swietny rowniez w uprzednim roku u Kuby a nie tylko u Gardiniego.
Komenda jest mlodszy o rok i przez poprzedni rok prowadzil gre Spaly w I lidze. Jak wszedl w PL (jako sypacz) to dostal MVP, czego (ani wejscie ani MVP) nie udalo sie dokonac Bienkowskiemu. Nie jest tez jakims wielkim artysta rozegrania. Jest poprawny. Bo wielkich artystow nie mamy na razie.
Wiec rozumiem (kopijujac Twoj styl), ze Bienkowski to rodzina. ;)

W stosunku do Firleja ma wieksze ogranie. Jak dla mnie przy tych powolaniach powinni pojechac Bienkowski i Komenda.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: szatow »

A tak btw. to nie wydaje się Wam, że ta nasza kadra jest po prostu bardzo słaba? Mamy słaby środek, bardzo słaby atak, rozegranie też nijakie. Do tego dochodzą przyjmujący, z których najlepszy jest chyba Śliwka, a to przecież zawodnik po straconym sezonie. No i libero to Piechocki, tu jestem spokojniejszy, ale kto wie.

Wiem, że to kadra u22, a nie kadra B, czyli poziom będzie słabszy, jednak mimo wszystko nie wygląda to dobrze. Może to kwestia tego, że większości tych zawodników po prostu regularnie nie widuję, jednak mam przeczucie jakby choćby reprezentacja z juniorskich mistrzostw była silniejsza niż ten twór. Czy to wrażenie braku postępu?

Tak jak kiedyś z widziałem jakieś szanse w ich starciach z rówieśnikami z Rosji, tak teraz nie widzę ich wcale, a i myślę, że będziemy mieć problemy z wieloma innymi drużynami.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn U-23 2016/2017

Post autor: kanimo »

No grupowo i indywidualnie to.... slaba.

Ale zaczynam podchodzic ja Murilo- niech 2gi szereg pogra a za 5 lat jak jakis Mika nie bedzie mogl grac to bedzie wybor z 5 Buszkow. Ale medali to tu nie widze, ani nawet wiekszych emocji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”