Reprezentacja kobiet 2017

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

:D Eh... mówią, ze mądrej głowie dosc dwie słowie...
ja pisze:(...)odpowiem Ci, choc nieco pokretnie.
Nie wyrywaj z kontekstu.


I na tym naprawdę skończę...
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Artek1967 »

Tego sie nie da czytać bez irytacji

http://siatka.org/pokaz/jacek-nawrocki- ... y-wymagac/

znawca kobiecej siatkówki sie znalazł... raptem 2 lata ... a juz geniusz..

wystarczy mu Obmoczajewa i Djuff naturalizować i mamy mistrza świata..

Całkowicie zgadzam sie ze słowami Glinki i Mirek, i chciałbym zeby ktos jeszcze przejrzał na oczy
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Noworoczny »

Może i ten Nawrocki ma jakiś warstat, ale nie wystarczy mieć warstat, żeby być dobrym trenerem. NATO składa się więcej czynników i nie będę tego Grzegorzowi tłumaczył, bo on to wie lepiej ode mnie. A dowodem niewprost, że Jacek tego czegoś nie ma, jest fakt, iż najlepsze u niego nie grają. Nie grają, bo nie wierzą, że coś ugrają i szkoda im czasu i atłasu.

I na koniec tradycyjnie: bardzo jestem ciekaw, jak rynek by Jacka zweryfikował. Czy znalazłby się jakiś plusligowy klub, który by mu zaproponował posadę (poza Skrą, no, może Czewą, ale ta już nie jest plusligowa).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: SevenUP »

Noworoczny pisze:Może i ten Nawrocki ma jakiś warstat, ale nie wystarczy mieć warstat, żeby być dobrym trenerem. NATO składa się więcej czynników i nie będę tego Grzegorzowi tłumaczył, bo on to wie lepiej ode mnie. A dowodem niewprost, że Jacek tego czegoś nie ma, jest fakt, iż najlepsze u niego nie grają. Nie grają, bo nie wierzą, że coś ugrają i szkoda im czasu i atłasu.

I na koniec tradycyjnie: bardzo jestem ciekaw, jak rynek by Jacka zweryfikował. Czy znalazłby się jakiś plusligowy klub, który by mu zaproponował posadę (poza Skrą, no, może Czewą, ale ta już nie jest plusligowa).
Wiesz ja rozumiem co on ma na myśli, ale on myli w ogóle skutki z przyczynami w tym swoim rozumowaniu. On myśli, że jak weźmie sobie najlepsze zawodniczki na świecie i zrobi zespół to wtedy będzie super, ale to tak niestety nie działa. Każda reprezentacja ma słabości, tylko kwestia tego jak to ukryć i wykorzystać mocne strony. Gdyby wszystko działało tak jak mówi Nawrocki, to na podium ME nie byłoby Holandii czy Turcji, tylko Rosja, Azerbejdżan albo Włochy.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: SevenUP »

Tomsia dziś zdobyła 23 pkt w swoim meczu w w Serie A, oczywiście na ME była za słaba i za kontuzjowana :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”