Mistrzostwa Europy U 19

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

Pawel9221 pisze:Tylko ze Italia bedzie musiala za 3 przegrac z Belgia :D
Wystarczy, że Włosi z Belgami przegrają 2:3. Jeden punkt z Bułgarią przecież już stracili, więc to jest dla nas optymalny wynik tego meczu.

Wygrana za trzy punkty Belgów w pojedynku z Włochami nam już nie pasuje, bo może dać dla odmiany awans do półfinałów Belgom.
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Pawel9221 »

Zapomnialem ze Wlosi stracili z Bulgaria, Belgowie przegrali z Rosja 0;3 , jesli przegraja z nami za 3 pkt to nie mamy co sie martwic o nich
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Plus nieobecny, mlodszy rocznikiem Czetowicz. Ja tam wiaze z nim spore nadzieje.

Mysle, ze potencjal w tym roczniku nie jest taki zly. Mysle, ze chlopcy przez I Lige jakos w koncu do PL trafia.Tylko trzeba im wiecej czasu.
Czyrninskiego widze bardziej na ataku.
I podejrzewam, ze W Spale wystapilo cos w rodzaju problemow Kowala.Wedlug mnie do gry w pierwszej druzynie kandydowalo 6 mniej wiecej zblizonych przyjmujacych plus 2 bardziej defensywnych ( 2ga i 3cia klasa)=8.
Chyba jako lider wsrod mlodszych, i ten najzdolniejszy byl widziany Janikowski. Wydaje mi sie, ze on najwiecej gral w I Lidze. Poza tym byla spora rotacja miedzy 3 zespolami Spaly sadzac ze sprawozdan i fotek meczowych. I kontuzje.

Jak dodac potencjal 2 sypaczy z tego rocznika Spaly, niedoswiadczenie i mlodosc Grygla-mamy co mamy.

W meczu z Rosja pokazali walecznosc. Szkoda, ze nie wytrzymali koncowki. Potem z Wlochami byli pod sciana.

Gramy co gralismy na eliminacjach, z jakims plusem na zokonczony cykl treningowyi wieksza swiezosc.
Jak dodac walecznosc-moze na 6ke starczy.

Francuzi graja lepsza siatkowke niz my. Czesi juz na eliminacjacz dosyc mi sie podobali i gralo sie nam z nimi trudno mimo wlasnego boiska. Pewnie jeszcze w grze beda Turcy, ktorych nie widzialam.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

Pawel9221 pisze:
Dzisiaj w końcu w wyjściowym składzie zagrał najlepiej przyjmujący z naszych lewoskrzydłowych Firszt.
No właśnie tez to zauważyłam. Uważam, że wreszcie! Poprzednie mecze też grał dobrze. I jako jedyny trzymal przyjęcie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Noworoczny »

Czy Grygiel jest synem Grygla?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:Czy Grygiel jest synem Grygla?
Marcina? Czy synem nie jestem pewien, ale na pewno rodzina.
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Pawel9221 »

Noworoczny pisze:Czy Grygiel jest synem Grygla?
Jakby sie przyjrzec to na pewno synem ktoregoś Grygla musi byc :D A tak juz calkiem powaznie to na 99 procent jest synem Marcina , gdzies czytalem o tym.
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Pawel9221 »

A co do rotacji to zgoda, przed turniejem samym nikt nie wiedzial jaki jest 1 sklad kadry, W roczniku 97-98 z zamknietymi oczami mozna byloby przewiedziec szostke juz na MEK , od poczatku byla mocno wykrystalizowana szostka ( jeszcze z Droszynskim)
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: solanum »

"Czy Grygiel jest synem Grygla"
Trzeba się zapytać mamy.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

Raczej należałoby zapytać prof. Miodka, chyba tylko on jeden może być w tej sprawie naszą ostatnią deską ratunku. :D

Pozostali nasi mądrzy językoznawczy też są najwyraźniej w kropce, bo twierdzą, że obie formy odmiany nazwiska Grygiel - z e ruchomym i bez e ruchomego mogą być równie poprawne, czyli Filip Grygiel może być zarówno synem Marcina Grygla, jak i synem Marcina Grygiela. Bo dwóch ojców jednocześnie przecież mieć nie może.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Uklada sie ciekawie. U nas niepokonani Rosjanie wczoraj spakowali Wlochow 3:0.
Jakies szanse na wyjscie z grupy sa, choc w praktyce nieduze. Szkoda troche tego pierwszego seta, mysla, ze gdyby nie porazka z Rosjanami to z Wlochami bylo by lepiej.
W drugiej grupie lideruja niepokonani Czesi, wczoraj na 2 miejscu byli Francuzi ale z Czechami jeszcze nie grali a od Turkow tez dostali do zera. Jesli nie wyjdziemy z grupy to mysle, ze o miejsce 5-6 powalczymy z Francuzami.
Sadze, ze do 6ki to mamy potencjal, glowa do gory i grac.
A przed MS leczyc kontuzje i pomyslec o Czytnianskim i ewentualnie Czyrnianskim na atak.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

I pomyslec, ze przed ME trzy razy wygralismy z Czechami...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Aranger »

Rewelacyjny set Grygla z Bułgarią na razie.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

I niestety-trzeci set wymknal sie z rak. A tak dobrze zarlo.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Aranger »

Czwarty set wygrany do 19, zagramy już co najmniej o awans na MŚK.

Grygiel dzisiaj 52 ataki przez 4 sety, 24 punkty. 5 bloków punktowych Rajsnera, nasz najbardziej wyróżniający się siatkarz na tym turnieju na ten moment.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Czwarty set wygrany do 19, zagramy już co najmniej o awans na MŚK.
Jest jeszcze szansa na półfinał. 25:19 dla Belgów w pierwszym secie w meczu z Włochami. :P
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Najbardzie by nas chyba urzadzala porazka Belgow w TB?
I podkopala by morale Belgow na jutro.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: StanLee »

Włosi muszą przegrać jak chcemy ich wyprzedzić.

Dziwaczne rotacje uprawia włoski trener, zmiana podstawowych przyjmujących po przegranym pierwszym secie to niezły gambling.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Noworoczny »

Sorki, że nie w temacie, ale Grygiel tata był jednym z moich ulubionych zawodników. Drużyna skazywana przez wszystkich na spadek tuż po awansie, dzielnie borykała się z brakami finansowymi. W składzie miała blisko 50-letniego gościa i jakiegoś licealistę, co grał, bo mu obiecali refundację biletów autobusowych na treningi. I weszła do playoffs a wcześniej pokonała chyba wielką Skrę. Grygiel wtedy wymiatał, co zaowocowało transferem do silnych wtedy Ptoków, gdzie pierwsze skrzypce grał Prygiel. To był sensacyjny transfer. Nie było takiej pary. Dopiero później pojawili się Kromm i Fromm. Jakaś paskudna kontuzja (bark?) spowodowała, że Grygiel nie zagrał chyba żadnego spotkania do końca kariery. Bardzo tego żałowałem. Cieszę się bardzo, że chociaż jego geny kontynuują karierę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Najbardzie by nas chyba urzadzala porazka Belgow w TB?
I podkopala by morale Belgow na jutro.
Nie, urządza nas tylko i wyłącznie zwycięstwo Belgów, niezależnie za 3, lub za 2 punkty.

Oczywiście pod warunkiem, że jutro ogramy Belgów za 3 punkty wchodzimy wtedy do półfinału.

Choć tej belgijskiej drużyny też nie można jak widać lekceważyć - mają bardzo zgrabną trenerkę. :D
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: SerCos »

Włosi muszą przegrać. Tylko to nas urządza, aby mieć los we własnych rękach. Wtedy wystarczy Polakom zwycięstwo z Belgami za trzy punkty. Zwycięstwo Włochów powoduje, że mają więcej zwycięstw od nas i mecz z Węgrami i wtedy mecz z Belgami może okazać się bez znaczenia.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: StanLee »

Marcoroko Panczjoko to mój ulubiony siatkarz tego turnieju. :P
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

My mamy 7 pkt, Belgia 6 a Wlosi 5.
Wygrana Wlochow za 2 daje im 7 pkt ale jutro graja z Wegrami wiec
masz racje. Belgia wprawdzie nas wyprzedzi przy zwyciestwie w TB ale mozemy (tzn musimy) potem z nimi wygrac. Tylko jak wygramy za 2 to to nam nie da polfinalow a jedynie 3 miejsce. Czyli znowu bedziemy pod sciana a TB z Rosja i mecz z Wlochami to jednak przegralismy w glowach.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: StanLee »

Wygrane > punkty.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

I o tym mówiłam, ze przegrana z Włochami jest wypadkową przegranej z Rosją. Jakoś mnie nikt nie poparł.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: StanLee »

zyrafa_180 pisze:I o tym mówiłam, ze przegrana z Włochami jest wypadkową przegranej z Rosją. Jakoś mnie nikt nie poparł.
Bo jak ugrywasz 44 małe punkty przez trzy sety to nie dlatego że dzień wcześniej przegrales mecz. Turniej jest na kiepskim poziomie, to wyniki też loteryjne.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

25:19, 25:18, 23:25 - jeszcze jeden wygrany set przez Belgów jest nam jeszcze potrzebny do szczęścia.
StanLee pisze:Marcoroko Panczjoko to mój ulubiony siatkarz tego turnieju. :P
A w barwach jakiej reprezentacji ten zawodnik gra?

Ja muszę powiedzieć, że pani trener Moyaert z każdą minutą podoba mi się coraz bardziej... :D http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I ... DA3483.jpg
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Robi sie niebezpiecznie.
Oby trenerka zadzialala.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

i wygrali wlosi....szkoda
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Robi sie niebezpiecznie.
Oby trenerka zadzialala.
No niestety. Umiesz liczyć, to licz na siebie. :(

Włosi wygrywają mecz 3:2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”