Reprezentacja Juniorów 2017

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: drukjul »

Elgarten pisze:Wyszarpali :)
Takie są rozgrywki juniorów, czy kadetów i taki właśnie jest ich urok. Nigdy, ale to nigdy nie oczekuj tu stabilizacji i równej formy zawodników przez dwie godziny gry

W jednym secie pionowo do góry i niemal wszystko ci wychodzi, aby w następnym spaść formą i emocjami gwałtownie w dół. Dobrze, że dziś ten rollercoaster zatrzymał się dla nas na górce. :D
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Szary Wilk »

Mistrzostwa Europy Kadetów - ZŁOTO
Mistrzostwa Świata Kadetów - ZŁOTO
Mistrzostwa Europy Juniorów - ZŁOTO
Mistrzostwa Świata Juniorów - FINAŁ

Przecież to pokolenie roczników 97-98 może być jeszcze lepsze niż to z 77-78. Równo 20 lat po nich.

Ciekawe, czy ktoś tu czegoś tradycyjnie nie spartoli i z tego potencjału nie staną się średniakami, albo zapchajdziurami.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Aranger »

GE-NIA-LNY Kochanowski, 21 punktów zdobył, 15/18 w ataku, 4 bloki, 2 asy, rzadko się spotyka takie występy u środkowych.

Nieźle grał Kozub, ale nie kumam dlaczego w sumie schował w ataku Kwolka na rzecz mocniejszego obciążenia Ziobrowskiego. A sam Bartosz musi nad przyjęciem popracować.

No i jeszcze Fornal... w znakomitej większości meczów które oglądałem od początku Plusligowego sezonu, a w których grał Tomek, on się musiał męczyć z dużą liczbą siatkarskich śmieci na skrzydle. Te jego przeciętne/słabe cyferki w ataku wynikają też chyba z tego. Dzisiaj całkiem fajnie pograł.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Elgarten »

drukjul pisze:
Elgarten pisze:Wyszarpali :)
Takie są rozgrywki juniorów, czy kadetów i taki właśnie jest ich urok. Nigdy, ale to nigdy nie oczekuj tu stabilizacji i równej formy zawodników przez dwie godziny gry

W jednym secie pionowo do góry i niemal wszystko ci wychodzi, aby w następnym spaść formą i emocjami gwałtownie w dół. Dobrze, że dziś ten rollercoaster zatrzymał się dla nas na górce. :D
Ja o tym wiem, bo rozgrywkami juniorskimi trochę się jednak interesuje. Po prostu to słowo mi w tym momencie dobrze pasowało. To nie jest żaden przytyk w stosunku do naszych reprezentantów ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: compact »

Aranger pisze: No i jeszcze Fornal... w znakomitej większości meczów które oglądałem od początku Plusligowego sezonu, a w których grał Tomek, on się musiał męczyć z dużą liczbą siatkarskich śmieci na skrzydle. Te jego przeciętne/słabe cyferki w ataku wynikają też chyba z tego. Dzisiaj całkiem fajnie pograł.
On statystycznie na pewno nigdy nie będzie pierwszą opcją, prawdopodobnie drugą też nie, ale przy swojej charakterystyce może być znakomitą trzecią. Potrzeba tylko większej staranności i różnorodności tempa i kierunków.
Matius

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Matius »

Przynajmniej to nasi juniorzy mają z Polaków że lubią tworzyć dramaty :)

Ekstra środkowi. Kozub naprawdę fajnie poradził sobie z jak najmniejszym obciążaniem Ziobrowskiego. Kwolek tym razem słabszy mecz ale na szczęście jest Fornal. Masłowski zrobił na mnie wrażenie, dobrze w przyjęciu oraz świetny w obronie. Mają charakter bandziorów, i powinni się nauczyć aby on pozostał tylko na boisku, ale w końcu to nasi bandziorzy.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Szary Wilk »

I co, ciekawe ilu z nich dotrze do bram wielkiej siatkówki seniorskiej. Wszyscy mają kawał potencjału, a Masłowski to pewnie w Resovii będzie już teraz pierwszym libero. Fornal,Kochanowski i Kwolek też szóstkowi w dobrych drużynach PlusLigi.

Skoro jest taka kadra, która robi w 2 kategoriach wiekowych wygrywa wszystko, co się da, to jak można zaprzepaścić ich potencjał?

Chociaż trrójka z tych graczy to powinny być ważne ogniwa kadry w przyszłośći.
kanimo

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: kanimo »

Chociazby przez przeciazenia.
Fornal po kontuzji (?), Ziobrowski z blokada barku, Kwolka bola kolana. A Dacewicz chce ich ciagnac na g... MS U23.
Niech tam pograja Komenda, Halaba, Semenuik i Lipinski. Wzmocnieni tym z mlodszych, ktory odpadnie s deroslej repry. Lub oboma.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: krzysiu »

Albo ME dla gora dwoch albo wakacje bo nie ma sensu U23 w nowe przepisy sie bawic
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: iti »

kanimo pisze:Chociazby przez przeciazenia.
Fornal po kontuzji (?), Ziobrowski z blokada barku, Kwolka bola kolana. A Dacewicz chce ich ciagnac na g... MS U23.
Niech tam pograja Komenda, Halaba, Semenuik i Lipinski. Wzmocnieni tym z mlodszych, ktory odpadnie s deroslej repry. Lub oboma.
A co niby te MS U23 im dadza poza prosta droga do casusu Miki z kolanem?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:
Skoro jest taka kadra, która robi w 2 kategoriach wiekowych wygrywa wszystko, co się da, to jak można zaprzepaścić ich potencjał?

Chociaż trrójka z tych graczy to powinny być ważne ogniwa kadry w przyszłośći.
W tym wypadku naszych siatkarzy jak Fornal, Kochanowski, Kwolek, Masłowski pełna zgoda, choć same medale w imprezach juniorskich jak pokazują przynajmniej niektóre edycje tych imprez nie zawsze przekładają się na to, co z tych zawodników potem może jeszcze "wyrosnąć" w dorosłej siatkówce seniorskiej. Tu nie ma jednak wcale automatycznego przełożenia.

Ze złotych medalistów MŚ U21 z 2011 roku - Rosjan tylko rozgrywający Kowaliow i to dopiero w tym roku przebił się na poziom reprezentacyjny, a z zespołu wicemistrzów świata w tym roczniku - Argentyńczyków to nawet właściwie nikt. Natomiast drużyna brązowych medalistów w tamtym roku - Serbia m.in z Atanasijevicem, Urosem Kovacevicem, Jovovicem, Lisinacem to 2/3 reprezentacji ubiegłorocznych zwycięzców Ligi Swiatowej, w zespole Iranu (6 miejsce) grali tacy znani dziś siatkarze jak Ghafour, Mirzajanpour, czy Fayazi, w zespole amerykańskim Taylor Sander i nowy atakujący ZAKS-y Maurice Torres (dziś reprezentujący Portoryko), w Belgii - Deroo, Bułgarii - Nikołaj Penczew, a w Brazylii inna gwiazda pierwszej wielkości światowej siatkówki - mistrz olimpijski Lucarelli.
krzysiu pisze:Albo ME dla gora dwoch albo wakacje bo nie ma sensu U23 w nowe przepisy sie bawic
Ja bym optował jednak za wakacjami. Takie federacje jak brazylijska, czy włoska postanowiły zbojkotować tę imprezę, która na dobrą sprawę nie ma nic wspólnego z siatkówką, więc po co się samemu koniecznie wpraszać na ten spęd towarzyski brzuchatych działaczy FIVB zupełnie nie wiem. Większość pomysłów FIVB, która ma zostać tam przetestowana wydaje się być tak idiotyczna, że można zakładać z góry, że będzie to pierwsza i zarazem ostatnia impreza rozgrywana według takich wydumanych zasad. Więc nie będzie nawet żadnej satysfakcji ze zwycięstwa, czy też medalu w takim turnieju.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: mmb »

Lepa pisze że 49 zwycięstwo, inni że 47, to w końcu kto ma rację? 8-)

Stawiam, że paradoksalnie dziś w finale będzie nam łatwiej, Kubańczycy swój finał mieli już wczoraj :D
kanimo

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: kanimo »

Pelna zgoda.
Chlopakom naleza sie wakacje. Do seniorskiej nikt ich nie wezmie a U23 to marnowanie czasu i zdrowia.
Dlatego poruszylam temat. Bo forum jest czytane. Moze byc opiniotworcze.

W naszej grze widac bylo, ze wszyscy skrzydlowi walcza z jakimis problemami typu kontuzji czy przeciazen.
Sadze, ze znikniecie Kwolka w ataku moglo byc z tym zwiazane. Wiec Kozub go ukryl, bo znaja sie wystarczajaco, by wiedziec, kiedy nie dadza rady pociagnac. Ta ekipa ma to do siebie, ze zawsze ktos sie zmobilizuje i pociagnie choc troche gre. Jak Kwolek wysiadl, to wlaczyli sie najpierw Fornal, potem Ziobrowski. A propos Ziobrowskiego, ktos wspomnial, ze gorzej wypada na duzych turniejach. Akurat w MSK zagral swietnie.

W ekipie Brazylii ani dojrzalosci ani finezji i poukladanej siatkowki lepszej od naszej nie dostrzeglam. Choc przyznam, bardziej skupialam sie na grze Polakow.
Aktualnie nasi sa znacznie dojrzalszymi zawodnikami, indywidualnie i jako druzyna.

Co potwierdza, ze granie w srodku PL przyspiesza dojrzewanie w stosunku do siedzenia na lawce w najlepszej druzynie ligi brazylijskiej.
Owszem siedzac na lawce mozna pewnie nauczyc sie cierpliwosci, dazenia do doskonalosci pozostajac w cieniu, pokory ect. Moze to pomoze w ich dalszej karierze. Co pozostaje do udowodnienia. Ja sadze, ze przede wszystkim stawy podziekuja, za wykonywanie mniejszej ilosci skokow i posluza dluzej. Ale tu i teraz, siatkarsko dojrzalsi sa ci co grali w swoich ligowych druzynach a wczesniej w kilku mlodziezowych imprezach. Ale to temat na inna dyskusje.

Jest to ekipa bez dziur.
Polegaja na sobie i sa gotowi by dac z siebie cos ekstra ukrywajac slabosc kontuzjowanego czy gorzej dysponowanego kolegi.
Ciezko na jednym roczniku opierac dorosla reprezentacje. I troche zroznicowania i doswiadczenie sa zawsze przydatne. Ponadto sa kontuzje, warto tych zawodnikow miec kilku na pozycji.
Ale mysle, ze bedzie niezle i paru z nich zobaczymy jako reprezentatntow i olimpijczykow.Niekoniecznie juz w Tokio.

Ale z tymi medalowymi, wybitnymi, rocznikami roznie bywa. Argentynczykom wyszlo srednio, Francuzom swietnie, Serbowie walcza a Rosjanie wlasnie wprowadzili szeroka lawa kolegow Polietajewa. W kazdym razie z medalistow bywa wiecej pozytku, niz z druzyn z przedostatnich miejsc.

@drukjul- @Elgarten nalezy do osob ogladajacych najwiecej mlodziezowej siatkowki na zywo. Czesto pisze sprawozdania z gier mlodziezowych na Mazowszu, podobnie zreszta jak z II Ligi.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: krzysiu »

W tym meczu wszystko zależało od Nas , nic od Brazylii wg.mnie .. tylko wiadomo w grupie tej idzie im świetnie, ważne,żeby dawali radę też w swoich drużynach seniorskich ;) wiadomo,że nie każdy z tych zawodników dostąpi debiutu w kadrze seniorskiej ale potencjał mają na dobrych,bardzo dobrych zawodników ;)
Ktoś mówi ,że brakuje cm na skrzydłach - brakuje i będzie ale tylko w momencie jak trzeba atakować z wysokiej,niedociągniętej piłki moim zdaniem - z przyspieszonych ,rozegranych dadzą sobie radę ;)
A co do wakacji - coś mi się zdaje,że Kochan będzie na ME i może Fornal ,ale Kochan raczej na 100 procent będzie w 5 środkowych czyli 1 odpada
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: RR228 »

Szary Wilk pisze:StanLee ma zawsze rację.

USA tyrało jednym składem na okrągło, a Sander, a potem Russell w ogóle nie grali regularnie w LŚ, tylko weszli z marszu do składu na MŚ i IO.

Teraz Patch,Jendryk,DeFalco też nie grał w ogóle w Lidze Światowej. Grała ta sama szóstka, co zawsze.

Rosjanie też nikogo nie ogrywają. Włosi też przez kilka lat nikogo nie ogrywali.

Wszyscy grają jednym składem, jak my. Taki Zaytsev z miejsca, z ławki wszedł do składu i z Ligą Światową nie miał nic do czynienia, Giannelli też nie.

StanLee, masz rację.

Jak to mają grać najlepsi? To w tej edycji w barwach USA,Rosji,Włoch grali najlepsi? Nawet Francuzi ogrywali kilku młodych w tym Boyer. A mogli przecież przestawić Rossarda na atak i go kisić na ławie - tak u nas pewnie by było.

My graliśmy "najlepszymi" i przegralismy z 2 garniturem Rosji i USA.

A skoro zastrzeżenia do Kwolka "Skąd wiesz, że akurat on odpali". To niech grają cały czas ci sami, zamiast dawać szansę młodym. W następnej edycji LŚ powinni regularnie grać Kwolek,Szalpuk,Muzaj,Popiwczak i któryś z młodych rozgrywających. Nie musi być cała szóstka młodch, ale niech każdy pogra kilka meczow i niech zacznie przynajmniej jeden od początku.
Sander i Russell byli po prostu lepsi od starszych kolegów i właśnie dlatego dostali swoją szansę. Bo w 2013 roku grali właśnie starsi zawodnicy jak Ciarelli czy Lotman i żaden się nie sprawdził. No a Anderson musiał iść na atak, bo Clark czy Troy to nie ten poziom. W tym roku, jak już pisałem, żaden DeFalco by nie dostał szansy, gdyby nie kontuzje Russela i Rześkiego. Co do Francji to tak, w tej LŚ grali u nich wszyscy najlepsi dostępni gracze. Rouzier i Marechal zrezygnowali, Tillie i Ngapeth złapali kontuzję (ale Ngapeth już się wyleczył). Co do ataku, to na eliminacjach do MŚ Tillie sprawdził Boyera i Rossarda na ataku no i ten pierwszy po prostu wypadł lepiej. Właśnie dlatego w LŚ to on grał na ataku. Z Giannellim całkiem spudłowałeś. On dostał szansę dopiero jak Travica wyleciał karnie z reprezentacji. W LŚ to zagrał 2 mecze w F6. Potem od razu został pierwszym sypaczem na PŚ. W wielu kadrach nikt nie ogrywa zawodników dla ogrywania, tylko dlatego, żeby czołowi gracze mogli odpocząć. A kto u nas miał odpoczywać? Kurek, który zagrał ledwie pół sezonu? Kubiak po Chinach? Co do ogrywania, to serio ktoś myślał, że jak król kiwek Śliwka, przegrywający rywalizację z Penchevem Szalpuk czy wiecznie przerażony Lemański zagrają jakieś mecze w kadrze, to nagle zaczną wymiatać? A to, że przegraliśmy z drugim garniturem Rosji i USA to wina przygotowania do LŚ przez Fefe, a nie tego, że graliśmy pierwszym składem. Nieh się młodzi typu Kwolek, Fornal czy Kozub sprawdzą w lidze, zanim będzie się ich wpychać do kadry.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: VernonRoche »

Jak w ogóle radzi sobie Masłowski na tych mistrzostwach?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: hubert »

Wczoraj fajnie taktycznie zareagowaliśmy a Brazylia nie. Od początku Brazylia koncentrowała się bardziej na skrzydłach i często Fornal, Kwolek czy Ziobrowski mieli podwójny blok (chociaż po prawdzie to i na pojedynczym też kilka razy się męczyli). W momencie gdy u nas środek został mocno zaprzęgnięty Brazylia w ogóle na to nie zareagowała. Praktycznie ani razu nie podwajali na środku. No ale to ich problem.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Aranger »

kanimo pisze:A propos Ziobrowskiego, ktos wspomnial, ze gorzej wypada na duzych turniejach. Akurat w MSK zagral swietnie.
Bez sprawdzania, nie wiem, czy mnie pamięć nie myli, bo też i tamte MŚK słabo śledziłem, ale on tam to chyba grał średnio, ale za to świetnie na MEK i MEJ.

Mniejszy lub większy potencjał w tej kadrze jest praktycznie na każdej pozycji. O przyjmujących chyba już wszystko zostało napisane, Fornal to potencjał na granie al'a Winiar, Kwolek, jeśli poprawi przyjęcie, to będzie ulepszoną wersją Kubiaka z lepszym atakiem i zagrywką. A potencjał na tę poprawę widzę u niego większy niż u Śliwki czy Szalpuka. W ataku i na zagrywce już teraz na poziomie PLS powinien być niezłą strzelbą.

Do tego świetny Kochanowski na środku siatki, któremu brakuje kilku centymetrów podobnie jak Wiśniewskiemu czy Kłosowi, ale jest na tyle elastyczny i fajnie ułożony technicznie, że widzę tu większy potencjał niż u tej dwójki. A w odwodzie są jeszcze grający w Czechach bardzo dobrze Kozub i Huber.

Możliwości na wzmocnienie pierwszej kadry w mniejszym lub większym zakresie kadry A w przyszłości nie można odmówić z graczy podstawowego składu chyba nikomu. Tylko nie ma też co budować zbyt dużych oczekiwań "na już" w obliczu słabości obecnej pierwszej reprezentacji.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Michal5 »

RR228 pisze:wiecznie przerażony Lemański
Wiecznie przerażony Lemański? Ani go takiego nie widziałem w Resovii, ani w kadrze. Sorry, to nie Paszycki.
kanimo

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: kanimo »

No i Szalpuk owszem przegral rywalizacje ale z Kurkiem, nie Penczewem.
Co nikogo nie zaskoczylo. Wiadomo bylo, ze do przestawienia Bartka i lawki dla Artura dojdzie wczesniej czy pozniej. itp itd.

Wiadomo, ze postulat wprowadzenia 5 mlodych do seniorskiej repry w jednym roku to utopia i potencjalny burdel.
Tylko to sa OT. Temat jest o rocznikach 97, 98. Graja na tyle niezle, ze chyba mozna sie odrobine skoncentrowac i pisac o ich grze.
Bez sprawdzania, nie wiem, czy mnie pamięć nie myli, bo też i tamte MŚK słabo śledziłem, ale on tam to chyba grał średnio, ale za to świetnie na MEK i MEJ.
Moze mi sie pomylilo, pamiec zawodna jest. Ale sprawdzam i w punktujacych jest przed Kwolkiem a w atakujacych wyprzedza go Fornal. Tylko to sa staty za caly turniej. I o ile ostatni mecz slabszy to np w polfinale nasz najlepiej punktujacy.

Mniejsza z tym. Chodzi o to, ze raczej nie zasluguje na etykietke "zwykle slabo na waznych turniejach".
Gra z kontuzja i chce grac i pomoc druzynie. Nalezy sie zastanowic, dlaczego w istniejacej sytuacji niedoboru atakujacych w roczniku podstawowym, do rocznika uzupelniajacego wzieto tylko jednago atakujacego-Tomka Stysiaka, ktorego na zadnym duzym turnieju nie widzielismy na boisku. W zwiazku z tym przestawion na atak najlepszego na siatce przyjmujacego tegoz rocznika uzupelnajacego, Damiana Domagale, prawdopodobnie komplikujac mu przyszla karierer.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: estril1992 »

Mam nadzieje , że chłopaki wypoczeli..
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: StanLee »

Odkąd znam Tomasza - a powiedzmy, że z bliska mogłem go obserwować przez dlugi czas - zawsze imponujące było, jak granie w stykowych sytuacjach, najbardziej stresujacych momentach bez wzgledu na poziom rozgrywek nie stanowi dla niego problemu, i tak było w sumie także wczoraj, poza pierwszym setem ponad 50% ataku i najtrudniejsze piłki od Kozuba. Final MSK bis, cold-blooded killer. ;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Elgarten »

Brazylijczycy są blisko zdobycia brązowych medali. Do tego celu brakuje im już tylko 10 punktów.
kanimo pisze: @drukjul- @Elgarten nalezy do osob ogladajacych najwiecej mlodziezowej siatkowki na zywo. Czesto pisze sprawozdania z gier mlodziezowych na Mazowszu, podobnie zreszta jak z II Ligi.
Dzięki kanimo. Może chodziło o zwykłe "odbicie piłeczki" po tym jak przywołałem post drukjula o niemal gwarantowanej "czwórce" w trwających zawodach albo gdy pozwoliłem się nie zgodzić z jego opinią na temat szans Ukrainy:
drukjul pisze:Nasi prawdopodobnie najgroźniejsi konkurenci do złota na tym turnieju Argentyna (wicemistrz świata U19) i Ukraina (wicemistrz Europy U20)(...)
Nasi wschodni sąsiedzi zakończyli zmagania w Czechach poza pierwszą 10. Po prostu duża wiedza na jakiś temat dość rzadko przekłada się na wysoką skuteczność w typowaniu różnorakich wyników. Dlatego w tym aspekcie jestem fanem jakiejś tam mniejszej lub większej powściągliwości ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: StanLee »

Rosjanie. ;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: Elgarten »

StanLee pisze:Rosjanie. ;)
Rosjanie.
Błądzić jest rzeczą ludzką :)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: majka86 »

Trochę szkoda, że drabinka nam się tak ułożyła, że nie było okazji nakopać Rosji ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: StanLee »

Brazylijczycy skończyli ciezki mecz o 23.15, dzisiaj zaczęli o 16, zastanawia mnie zawsze jacy ludzie wymyślają tak idiotyczny terminarz?
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: VolleyTom »

StanLee pisze:Brazylijczycy skończyli ciezki mecz o 23.15, dzisiaj zaczęli o 16, zastanawia mnie zawsze jacy ludzie wymyślają tak idiotyczny terminarz?
Prawda? Też mi to przez myśl przeszło. Mieli dzień przerwy przed 1/2 finału. Mogli ustawić półfinały na godziny popołudniowe (14.00, 17.00) a dzisiejsze mecze o 3. m. np na 18.00, a finał na 20.30.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: SerCos »

Cały turniej był dziwnie ustawiony, bo mecze grupowe zamiast odbywać się jeden po drugim to grali o 12:30, a drugi mecz tej samej grupy o 17:30, z innej grupy o 15:00 i 20:00 i już ten zespół co grał o 17:30 następnego dnia musiał grać o 12:30. Przy opóźnieniu kończyli mecz po 20, a grali o 12:30.

Tak grali Kanadyjczycy skończyli 5 setowy mecz z Czechami o 19:46, a mecz z Marokiem zaczynali o 12:30.
Irańczycy mieli podobnie, kończyli mecz przed 20 z Kubańczykami, a z Chińczykami grali o 12:30 kolejny mecz pięciosetowy.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Juniorów 2017

Post autor: majka86 »

a Leon komu dzisiaj kibicuje? :]

chłopcy powinni nauczyć seniorów, jak się hymn śpiewa ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”