Reprezentacja mężczyzn 2019

Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aershis »

Też bym się chętnie dowiedział. :P
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

mewa pisze:
Murilo0 pisze:Słabe jest to, że my Polacy często gasimy ogień we własnym domu za pomocą benzyny. Kubiak dostanie dyskwalifikację na rok i osiągnięcie swój cel, a igrzyska siatkarze obejrzą przed telewizorem :]
i napisz jeszcze, że to wcale nie będzie wina Kubiaka, tylko tych, co to zauważyli i głośno nazwali :)
Tylko polskim "kibicom" zależy na podtrzymywaniu tematu. Zagraniczne serwisy coś tam wspomniały, federacja irańska wysłała do FIVB notkę, paru irańskich kibiców zaznaczyło swoją obecność na Instragramie i chyba tyle? No ale my polscy "kibice" nie zapomnimy i będziemy pisali o tym dzień w dzień.
drukjul pisze:A co do Kubiaka, to wypić całe skwaśniałe piwo, które kilkoma swoimi słowami Michał nawarzył będą musieli teraz jego partnerzy z reprezentacji podczas turnieju w Iranie. Kubiak ma o tyle luksusową sytuację, że tam się nie wybiera i nie będzie musiał tam świecić za siebie oczami. Więc może lepiej o pozostałych naszych zawodników się martwmy, bo muszą teraz poradzić sobie ze sporym problemem, który zafundował im nieodpowiedzialny kolega. :|
Ale jaki to problem? Że mocniej będą gwizdali podczas np zagrywki? Że krzykną coś niecenzuralnego? Każde inne zachowanie może być tylko potwierdzeniem słów Kubiaka.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mewa »

Jacek pisze: No ale my polscy "kibice" nie zapomnimy i będziemy pisali o tym dzień w dzień.
Nie wiem, moze dlatego, że to "nasza" reprezentacja i jej kapitan i właśnie nas to najbardziej zabolało. Ale zgaduję tylko.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: batmanowski »

Ale widzę boli wszystkich ten Kubiak. Napiszcie petycję o usunięcie z reprezentacji jak macie taki problem, a nie wylewacie żale między sobą. Nic to nie da.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: MWi »

Jacek pisze:
mewa pisze:
Murilo0 pisze:Słabe jest to, że my Polacy często gasimy ogień we własnym domu za pomocą benzyny. Kubiak dostanie dyskwalifikację na rok i osiągnięcie swój cel, a igrzyska siatkarze obejrzą przed telewizorem :]
i napisz jeszcze, że to wcale nie będzie wina Kubiaka, tylko tych, co to zauważyli i głośno nazwali :)
Tylko polskim "kibicom" zależy na podtrzymywaniu tematu. Zagraniczne serwisy coś tam wspomniały, federacja irańska wysłała do FIVB notkę, paru irańskich kibiców zaznaczyło swoją obecność na Instragramie i chyba tyle? No ale my polscy "kibice" nie zapomnimy i będziemy pisali o tym dzień w dzień.
Nieprawda - pisze o tym chociażby Kolaković: http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... =BoxOpLink
Jacek pisze:
drukjul pisze:A co do Kubiaka, to wypić całe skwaśniałe piwo, które kilkoma swoimi słowami Michał nawarzył będą musieli teraz jego partnerzy z reprezentacji podczas turnieju w Iranie. Kubiak ma o tyle luksusową sytuację, że tam się nie wybiera i nie będzie musiał tam świecić za siebie oczami. Więc może lepiej o pozostałych naszych zawodników się martwmy, bo muszą teraz poradzić sobie ze sporym problemem, który zafundował im nieodpowiedzialny kolega. :|
Ale jaki to problem? Że mocniej będą gwizdali podczas np zagrywki? Że krzykną coś niecenzuralnego? Każde inne zachowanie może być tylko potwierdzeniem słów Kubiaka.
Nieprawda. Kubiak nie obraził kibiców z Iranu, a wszystkich Irańczyków. To tak jakby odnosić się do wszystkich Polaków myśląc o kibolach z 2 ligi piłki nożnej, czy wyrabiać sobie zdanie na temat Greków oglądając scenki z trybun meczów tamtejszej koszykówki.

Gdyby wszyscy Irańczycy zaczęli go wówczas atakować - można wówczas by było mówić o jakimś potwierdzaniu tych słów.

Wszyscy Polacy nie są złodziejami, ale jakaś grupa naszych migrantów - tak. Wszyscy Irańczycy nie są agresywni, ale jakaś część kibiców - tak.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Jacek pisze:Tylko polskim "kibicom" zależy na podtrzymywaniu tematu. Zagraniczne serwisy coś tam wspomniały, federacja irańska wysłała do FIVB notkę, paru irańskich kibiców zaznaczyło swoją obecność na Instragramie i chyba tyle? No ale my polscy "kibice" nie zapomnimy i będziemy pisali o tym dzień w dzień.
:D Wiesz, że świetnie wpisałes się we własne słowa?. Już temat ucicchł, dalismy sobie po razie, albo i po dwa razy, najczęściej pozostając przy własnych racjach, a Ty wpadasz z rana, zresztą nie pierwszy raz przecież i zarzucasz innym, ze ten temat podtrzymują. Kiedyś ten lepszy Pietrzak mówił: "Gdybym nie wiedział, ze głupota, to pomyslałbym, ze prowokacja" ...

A nie wnikają już absolutnie w istotę sporu, jak masz dzieci, to je wychowujesz, czy raczej starasz się wychowac inne na swoja modłe? Bo po tych słowach mam wrażenie, ze Twoje dzieci, o ile je masz oczywiście, lataja samopas, a Ty wychowujesz dzieci sąsiadów...
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Gibson »

https://youtu.be/noVbVqx6WDE

Myślałem że chodziło tylko o tego ziomka pod siatką, ale jeszcze jakiś drugi też obrazal, widać od 1:03 na filmiku
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Ze słów prezesa PZPS w krótkim wywiadzie dla "PS" można wywnioskować, że sami sobie teraz w wygodnym terminie Kubiaka dyscyplinarnie zawiesimy, powiedzmy że na sześć spotkań międzynarodowych, żeby nie mogła potem już zrobić tego w mniej wygodnym dla nas terminie FIVB. Całkiem sprytne
Wcześniejsze zapowiedzi prezesa Kasprzyka spełniły się. Kubiak zawieszony w prawach zawodnika na sześć spotkań Ligi Narodów przez Wydział Dyscypliny PZPS i jeszcze otrzymał dodatkowo naganę. http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... itana.html

To jest najlepszy fragment oświadczenia.
"Kubiak ma teraz siedem dni na odwołanie się od tej decyzji. Po tym czasie orzeczenie stanie się prawomocne."
Podejrzewacie, że Michał będzie się teraz odwoływał? ;)
Noworoczny pisze:Drukjulu, nie należy wysuwać zbyt daleko idących wniosków z tego, co gazety drukują, że ktoś powiedział, ani z tego, co ktoś w internatach palnął.
Dlatego staram się patrzeć i oceniać głównie to co Heynen robi, a nie mówi.

Ale co do meritum tego co napisałeś, to oczywiście pełna zgoda. Akurat zresztą do trenerów w sporcie trudno mieć w ogóle pretensje, że co innego mówią, a często zupełnie coś odwrotnego robią, bo kłamstwo jest niejako z góry wkalkulowane w ten charakter pracy. Dobry trener powinien być zaraźliwym optymistą, musi umieć przekazać ci pozytywną energię, zmotywować cię i podtrzymać wiarę, że posiadasz jeszcze całą furę szans żeby wygrać i odnieść sukces nawet wtedy, kiedy obiektywnie masz tylko cień cienia szansy. Więc ten umiejętnie dawkowany trenowanym zawodnikom optymizm często jest wręcz niemożliwy, jeżeli trener nie potrafi ładnie podkoloryzować rzeczywistości i pięknie kłamać. Bycie trenerem to w jakimś sensie także umiejętność i sprawność w tworzeniu iluzji. :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: lucass90 »

Nagana i 6 meczów zawieszenia dla Kubiaka.

https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/217- ... la-kubiaka
AZS CZĘSTOCHOWA!
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Gibson »

HahA o żesz ty sprytnie to zrobili
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Son »

Co robi nagana? 3 nagany i karny jeżyk? ;)
Zaksa na maksa
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aranger »

Trzy niedociągnięte na lewe i jedna za niska na pipe'a od Łomacza w jednym secie.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Resofan »

Czyli zawiesili go na te mecze, na które i tak miał nie jechać......
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: aezakmi »

Nagana?! Musiało wydarzyć się coś jeszcze - w tym finale azjatyckiej ligi mistrzów, co Kubiak miał spięcie z Irańczykami. Pewnie chodzi o jakiegoś Japończyka z jego klubu... No cóż, w Chinach i Iranie trzeba będzie sobie radzić bez Michała Kubiaka.
Resofan pisze:Czyli zawiesili go na te mecze, na które i tak miał nie jechać......
Miał jechać, ale go zawiesili, to nie pojedzie. Dlatego Vital trzymał skład, który pojechał do Chin - w tajemnicy, aby nie martwić kibiców naszej reprezentacji, że będziemy grać w osłabieniu.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: jaet »

aezakmi pisze:Nagana?! Musiało wydarzyć się coś jeszcze - w tym finale azjatyckiej ligi mistrzów, co Kubiak miał spięcie z Irańczykami. Pewnie chodzi o jakiegoś Japończyka z jego klubu... No cóż, w Chinach i Iranie trzeba będzie sobie radzić bez Michała Kubiaka.
Resofan pisze:Czyli zawiesili go na te mecze, na które i tak miał nie jechać......
Miał jechać, ale go zawiesili, to nie pojedzie. Dlatego Vital trzymał skład, który pojechał do Chin - w tajemnicy, aby nie martwić kibiców naszej reprezentacji, że będziemy grać w osłabieniu.
Na Bahamy miał jechać, a nie do Chin. O tym, że Kubiak zagra w LN jedynie w Polsce było wiadomo od 2 miesięcy. Zresztą nieważne, "kara" jest , oby następnym razem Kubi najpierw pomyślał, a potem dopiero buzię otwierał. Ta kolejność jest kluczowa...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: boftek »

Kubiak miał grać tylko w Polsce i Niemczech. Idealne rozwiązanie ze strategicznego punktu widzenia. FIVB nie będzie interweniować a Kubiak nie zagra w tych meczach, w którym miał nie grać na zasadzie dyskwalifikacji xd
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: jaet »

Wiadomo było, że właśnie tak zrobią. FIVB została bez argumentów, a nie jestem przekonany, czy ktoś tam nie wpadłby na pomysł zawieszenia Kubiaka na turniej w Gdańsku.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: batmanowski »

Taktycznie to rozegrali. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: nikt wazny »

załatwili federację w białych rękawiczkach.
spryciarze :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: allanjelly »

Sprawna decyzja PZPS - chwali się.

A że nikomu źle nie życzę - to na przyszłość dobra rada dla Michała - myśl, zanim powiesz. Nawet jeśli nie z dobroci serca, to z rozumu. Może Ci jeszcze jakiś milion, czy dwa uciec z konta, bo "Arabowie" tacy, czy inni nie będą chcieli mieć do czynienia z zawodnikiem, który obraża innych.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aershis »

https://volleybox.net/fanclubs/discussi ... ffair-1210

jako ciekawostkę polecam komentarze irańskich fanów. ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Nagor »

Aershis pisze:https://volleybox.net/fanclubs/discussi ... ffair-1210

jako ciekawostkę polecam komentarze irańskich fanów. ;)
Wychodzi na to, że wszystkich to boli oprócz Irańczyków :) Pomijając kwestię tego czy się zgadzam z Kubiakiem czy nie, jego zachowanie (chodzi mi wyłącznie o wywiad) potępiam, to dobrze jest przeczytać zdanie tej myślącej części Iranu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Nie spodziewałem się takich komentarzy ze strony Persów. Niemniej i tak nie liczę, że od piątku Irańczycy nas chlebem i solą będą witać. Należy się spodziewać ostrego dopingu i tony gwizdów w stronę naszych siatkarzy. Bardzo mnie ciekawi ten turniej i poniekąd nie mogę się doczekać.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Nagor »

ciorny17 pisze:Nie spodziewałem się takich komentarzy ze strony Persów. Niemniej i tak nie liczę, że od piątku Irańczycy nas chlebem i solą będą witać.
Oczywiście, że nie będą, bo większość z nich nie patrzy na to z żadnej szerszej perspektywy, tak samo jak Kubiak na nich.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: kibic_siatki »

Każdego dnia coraz bardziej czułem, że zostawiam mój zespół w Zakopanem. Jeśli byłoby dwoje dzieci i jedno z nich byłoby „w świetle”, a drugie „w ukryciu”, to wiem, że wielu rodziców popełniłoby błąd i przede wszystkim zajęłoby się tym widocznym, zapominając o drugim dziecku. Dzień po dniu drużyna z Zakopanego wymykała mi się z rąk. Nie miałem kontroli nad tym, co robi, nie byłem w stanie śledzić jej treningów.
Pół żartem pół serio: chyba Vital zna naszą mentalność- pańskie oko konia tuczy. :D
Kto wie co w tym czasie robili zawodnicy w Zakopanem: może wódkę pili jak za czasów Napoleona. :P
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Abstrahując od tego, czy to jest dobre, czy skuteczne, czy przynosi pozytywne efekty, jest zupełnie nieprawdopodobne, jak ten gość podchodzi do sprawy. Myśli o wszystkim. Nagrywa po to, żeby zobaczyć, jak się zawodnicy wzajemnie do siebie odnoszą. Wszystko po to, by z zespołu stworzyć jeden organizm. Absolutnie niesamowite!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: tomasol »

Kamery nagrywające zachowanie zawodników podczas treningów, i w ogóle całe treningi, to obecnie standard we wszystkich czołowych piłkarskich klubach Europy. Nie ma lepszego sposobu na monitorowanie zaangażowania w pracę. Trenerów czy asystentów jest zwyczajnie za mało. W sumie dobrze wiedzieć, że Heynen umie czerpać z dobrych wzorców.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Skrzypek »

Noworoczny pisze:Abstrahując od tego, czy to jest dobre, czy skuteczne, czy przynosi pozytywne efekty, jest zupełnie nieprawdopodobne, jak ten gość podchodzi do sprawy. Myśli o wszystkim. Nagrywa po to, żeby zobaczyć, jak się zawodnicy wzajemnie do siebie odnoszą. Wszystko po to, by z zespołu stworzyć jeden organizm. Absolutnie niesamowite!

Antiga też nagrywał treningi ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Opuściłem ich posiłki, to jak wyglądali przez ten czas, to jak się zachowywali między sobą, kto z kim gada, a to jest niezwykle istotne. Nagrywaliśmy drużynę w Zakopanem, ale to absolutnie nie to samo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: boftek »

Łukasz Kaczmarek nie jedzie na mecze z Holandią i memoriał, ma być do dyspozycji trenera tylko na wypadek kontuzji Muzaja/Konarskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”