Uniwersjada w Napoli (2019)

barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: barti522 »

kanimo pisze:Mogl zrobic jedna rzecz. Wpuscic Domagale i dac odpoczac na pare pilek Filipiakowi. Widac bylo, ze set jest przegrany i Filipiak oddycha rekawami.
To mogl zrobic bez problemow. Ewentualnie druga rzecz: widzac pewna nieprzydatnosc Lipinskiego na TB wrocic do Halaby. Tu sie nie upieram, bo Lipa troche lepiej radzil sobie z flotem (chociaz gorzej z atakujaca). Ewentualnie jeszcze probowac jakichs zmian na serwisie, chyba glownie za Nowakowskiego, ewentualnie za Lipinskiego jak ten byl na boisku. Domagala jak te 5 lat temu przychodzil do Spaly to mial niezla atakujaca. Teraz juz nie potrafi zaserwowac po 3 latach szkolenia centralnego i 2 we Wloszech?
Wiecej zmian chyba nie mielismy.
Mogl wziac czas i uspokoic chlopcow po 2 punktach ukradzionych przez sedziego w secie 2gim.
O to właśnie chodzi, a on nie robił nic, stał z boku i się przyglądał.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: Dijkstra »

Duże wrażenie zrobił na mnie Semeniuk jeśli chodzi o serwis, to jego spory atut, Lemański w ataku super ale w bloku kiepsko, spóźniony, Nowakowski jakiś upasiony, nabity i fatalny flot w pół siatki - dziwne iż nie grał Niemiec.
Filipiak miał gorsze momenty ale w ataku ze skrzydłowych wyróżnił się na plus, szkoda że nie dostał chwili przerwy tylko orał bez zmiany.
Halaba kiepsko w przyjęciu i katastrofalnie w ataku, nie wiem czy on tak fizycznie był umeczony ale wyglądał jakby nie miał sił skończyć akcję, Lipiński tak jak w Bydgoszczy udaje że umie przyjmować i jest rozstrzeliwany niemiłosiernie - w ataku nic nie pokazal.
Masłowski w przyjęciu ma sporo do poprawy.
Ogólnie kiepsko to wyglądało, Woicki przestraszony , spaceruje i nie wie co robić.
Do kadry A raczej nikt się nie nadaje.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: mmb »

Może trochę szkoda że nie Bednaruk, ale z drugiej strony pewnie więcej wyniesie z Chicago.

Dla mnie Leman jest jeszcze gorszy od Muzaja jeśli chodzi o niewykorzystywanie swojego ogromnego potencjału, pod tym względem nr.1 z naszych chłopaków :< Szkoda że został w Resovii, bo pewnie mógłby się odbudować jak Śliwka, przecież ostatni sezon w Polibudzie miał świetny.
kanimo

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: kanimo »

Mam nadzieje, ze cos wyniesie. Bo Vital nie wydawal sie go zachecac do wspolpracy. :(
Ale bedzie mogl poprowadzic mecz o braz, a nawet poklocic sie i dostac kartonik.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: Nagor »

mitam pisze:
kuchcik77 pisze:Jak ich nie zabijemy zagrywka to sędzia wygra im złoto...

no i wykrakałeś .... szkoda gadać - drukowanie level expert !!!
Fakt, sędzia powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania jakiegokolwiek zawodu, ale nasi też nie zrobili absolutnie nic aby ten mecz wygrać... tyle nieskończonych, prostych ataków, że szkoda gadać.
Camillo Marcotti

Re: Uniwersjada w Napoli (2019)

Post autor: Camillo Marcotti »

Nagor pisze:
mitam pisze:
kuchcik77 pisze:Jak ich nie zabijemy zagrywka to sędzia wygra im złoto...

no i wykrakałeś .... szkoda gadać - drukowanie level expert !!!
Fakt, sędzia powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania jakiegokolwiek zawodu, ale nasi też nie zrobili absolutnie nic aby ten mecz wygrać... tyle nieskończonych, prostych ataków, że szkoda gadać.
Chyba będę musiał sobie znaleźć zdjęcie gościa i ustawić w miniaturkę, bo był lepszy niż mój obecny idol, którego możecie obserwować obecnie :D

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”