ME juniorów 2020

Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Poczatek juz w najbizszy weekend.
https://www.cev.eu/Competition-Area/Com ... 2&PID=1972

PZPS jeszcze chyba nie podal ostatecznego skladu.
Rywalizacja raczej na pozycjach rezerwowych (jesli problemy Kupki z miesniemi brzucha rzeczywiscie sa juz zakonczone).
Bo i skrzydlowi i podstawowy sypacz raczej bz.

Moje typy: drugi atakujacy-Gomulka. Zagral juz wiecej pod presja niz Dulski, pokazal, ze moze byc liderem. Lewa reka. Slabosci-mniejsze zgranie z Durskim, bo nie ze Spaly.
Przyjecie : pierwszy wchodzacy Nowakowski, uzasadnienie-doswiadczenie w grze pod presja, wszechstronnosc. Slabosci-niski, w bloku dziura.
Czwarty? nie wiem. Opcje: albo w zwiazku z niskim Nowakowskim wziac ofensywnego Borkowskiego z mozliwoscia wejscia z dobra, atakujaca zagrywka na zmianie zadaniowej. Albo kolejny nizszy, wszechstronny.
Drugi sypacz-oczywiscie Pawlun. Mimo braku super zgrania ze spalowiczami (poza Czerwinskim i Urbanowiczem, z ktorymi gral w klubie). Bardzo dobry blok i zagrywka. Chyba niezla glowa.
Srodek-jako podstawowy pewno pojedzie Markiewicz. Mlodszy ale od jakiegos czasu gra w Spale I, wysoki. O drugie miejsce na boisku powalcza pewnie Urbanowicz i Strulak. Zdaje sie, ze Patryk Cichosz nie bral udzialu w ostatnich sparingach?

Mamy moim zdaniem trudniejsza grupe. Zeby wyjsc, trzeba byc lepszym od mocnych Wloch lub niezlych gospodarzy (srebro przed 2 lat). I ograc pozostalych. IMHO ten sklad jest w stanie wykonac podobne zadanie.
Albo powalczymy o miejsca 5-8.
Czworka z poprzednich zmagan na MEU 18 to : Niemcy, Czechy, Wlochy, Rosja.

Nie widze na razie informacji o transmisjach. Jak ktos ma linka prosze o podrzucenie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie wiem czy trafiliśmy do trudniejszej grupy. Czesi na MEK w 2018 roku zrobili finał trochę na podobnej zasadzie, co w tym roku - najpierw wyszli z grupy dlatego, że Niemcy, którzy wygrali ostatecznie imprezę, odpuścili ostatni mecz w grupie mając pewny awans, a potem w półfinale Włosi, którzy mają (albo w kadetach mieli) najlepszą drużynę w tej kategorii wiekowej, kompletnie zawalili mecz (w sześciu pozostałych meczach tracąc dwa sety). Ja widziałem Czechów na MŚK rok temu, bo ograli w grupie z Włochami (a mieliśmy streamy tylko z meczów włoskiej grupy) - i nie wydaje mi się, by poza graniem u siebie byli bardzo groźni. Na MŚK - przeciętni, na EYOF - nie wyszli nawet z grupy. Francja i Serbia brzmi poważniej niż Białoruś i Turcja, ale jeżeli w Białorusi zagra Dawyskiba z Monzy, to mogą być groźni dla Rosjan i Niemców, bo bez niego grali całkiem fajnie na MŚK. Ale wiadomo, to rozgrywki młodzieżowe i typowanie po omacku. Groźni mogą być Belgowie.

Osobiście po cichu liczę na brąz, bo myślę, że jest w zasięgu - trafiliśmy do grupy z faworytami, więc może się okazać, że w półfinale wpadniemy na Rosjan, którzy bardzo fajnie grali na MŚK i byli obok Włochów zdecydowanie najlepszą ekipą. Aczkolwiek z Włochami gramy drugi mecz, a jak pisałem - oni do tego turnieju przystępują z marszu, bo jeszcze w niedzielę trójka liderów tej drużyny grała (czynnie) w meczach Superpucharu Włoch w swoich klubach, więc może uda się coś urwać. Włosi i Rosjanie na MŚK byli dwie długości przed całą resztą drużyn pod względem zagrywki i potencjału na skrzydłach, wyglądali wręcz jak ekipy z innej kategorii wiekowej, z łatwością zrobiły finał, ale reszta raczej niczym szczególnym się nie wyróżniała.

Zobaczymy jak będzie tutaj, rok na tym poziomie to przepaść.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Taki drobiazg - z Bialorusia na EEVzie tej grupy wiekowej wygralismy 3:0, choc 2 sety byly na styku. Co do skladow- nie pamietam czy Dawyskiba gral, czy nie. Ogladalam wtedy 1 okiem.
Z Rosja tez wygralismy wtedy 3:0 ale mozliwe, ze oni nie grali tam najsilniejszym skladem. W kazdym razie poszlo latwiej niz z Bialorusia.
To bylo pod koniec listopada 2018, juz po MEK. Nas na mistrzostwach zabraklo-nie zakwalifikowalismy sie. Stad nasze 13 miejsce. Jak pokazala EEVZA dobrze wykorzystalismy ten czas, przebudowujac stopniowo druzyne.
I tu moge sie mylic, ale wydaje sie, ze od tego czasu zadnych wiekszych zawodow tego rocznika nie bylo.

Gralismy wtedy po raz pierwszy z Przemkiem Kupka na ataku, ale jeszcze bez Gierzota i srodek rowniez byl slabszy od obecnego.
Polacy sa i przebudowani i dojrzalsi, min gra w I lidze.
Wlosi niewatpliwie tez.

Serbia akurat byla slaba w tym roczniku. Francja tez. Co oczywiscie moglo sie zmienic, podobnie jak radykalnie zmienilo sie u nas.
Edit: jednak Udzislau nie gral we wspomnianym meczu.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2020, o 15:08 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze:To bylo pod koniec listopada 2018, juz po MEK. Nas na mistrzostwach zabraklo-nie zakwalifikowalismy sie. Stad nasze 13 miejsce. Jak pokazala EEVZA dobrze wykorzystalismy ten czas, przebudowujac stopniowo druzyne.
I tu moge sie mylic, ale wydaje sie, ze od tego czasu zadnych wiekszych zawodow tego rocznika nie bylo.
Były EYOF (bez Polsik), gdzie drużyny grały w pierwszych składach I MŚK (chociaż chyba chodziło Ci o polski rocznik). Ja nie wiem jak będzie tutaj, piszę tylko to, co widziałem na tamtych imprezach. Np. Białoruś bez Dawyskiby na MŚK tych Czechów wyeliminowała. Zmierzałem do tego, że widzę realną szansę na medal. Zobaczymy.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Chodzilo mi oczywiscie o porownanie sil polskiej druzyny z rocznikow 01/02 z czolowka europejska.
Na MSK nie bylismy ze wspomnianego powodu. Slabosc polskiej ekipy w poprzednim stadium i skladzie odebrala jej mozliwosc gry z rowiesnikami na najwyzszym poziomie. Bo kwalifikacja na MSK byla z ME.

Wiec trudno cos powiedziec. Na oko wyglada to obiecujaco, a jak sie okaze w rywalizacji?
Moze byc medal, jak sie zle ulozy mozemy walczyc o 5 miejsce. Co tez jest interesujace, jesli daje klasyfikacje na MSJ.


Rzucilam okiem na wspominany mecz z Bialorusia i Dawyskiba nie gral przeciwko naszej druzynie. Za to drugi Uladizslau, na prawym gral.
Czyli najprawdopodobniej dwojka potencjalnie najmocniejszych przeciwnikow grala w slabszych skladach.
Ale my tez :).
Dawyskiba chyba nie gral tez w ostatnim turnieju przygotowawczym, gdzie mlodziezowka wygrala ze Stroicielem Minsk, a dwaj skrzydlowi z juniorow zgarneli nagrody indywidualne. Masz racje, moga byc silni. Powini powalczyc o wyjscie z grupy, pewnie kosztem Niemcow.
I masz racje podwojnie, grupy sa wyrownane.

Edit:
Dobra informacja- beda streamy : https://www.me2020u20.cz/
Chlopcy juz pewnie sa na miejscu, wiec moze pzps sie obudzi i poda sklad?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2020, o 22:02 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
waldek 28
Posty: 158
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: waldek 28 »

Jest skład (chyba optymalny na ten moment):
Atakujący
▶️ Bartosz Gomułka - Przemysław Kupka
Rozgrywający
▶️ Jakub Durski - Dawid Pawlun
Przyjmujący
▶️ Michał Gierżot - Jakub Czerwiński - Mateusz Borkowski - Jakub Czyżowski
Środkowi
▶️ Adrian Markiewicz - Jakub Strulak - Karol Urbanowicz
Libero
▶️ Jakub Dereń

Zródło:
FB - MFS - Merytoryczne Forum Siatkarskie
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Jak piszesz, ze optymalny, to moglbys cos wiecej napisac o Czyzowskim, poza zasiegiem i klubem, ktore mozna znalezc?
Nie kojarze zawodnika z MPJ, gdzie JW w finale ulegl MOSowi i generalnie grali chyba glownie do Gierzota i Walczaka.
Jakiegos wybitnego defensora tez tam nie zapamietalam.
Dla mnie nowa, nieznana postac, w sensie obserwacji gry. Troche sie dziwie odpadnieciu Nowakowskiego, ktory byl MVP wygranej EEVZy, wiec mial i doswiadczenie miedzynarodowe, ktorego tej ekipie brakuje.
Trenerzy sa blizej, wiec pewnie decyzja dobra, pytam tak zwyczajnie, z ciekawosci.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

No i zaczęły się MEJ - Włosi zagrali dosyć przeciętnie, ale łatwo ograli Belgów, u tych drugich będziemy musieli pewnie zwrócić uwagę na atakującego Reggersa, który na MEK był najlepiej punktującym turnieju, a tutaj najlepszym graczem Belgów w pierwszym meczu. U pierwszych - na każdego.

W meczu Białoruś-Rosja remis 1-1.

Mecz Polski z Serbią o 18.30 do obejrzenia tutaj: https://www.me2020u20.cz/zapas/?pool-id ... ch-id=Brno
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Maniac`18 »

Nikt nie wspomniał jeszcze o zmianach w harmonogramie, spowodowanych koronawirusem w reprezentacjach Ukrainy i Turcji, tak więc wklejam:

Nowy harmonogram wygląda następująco:

Sobota, 26 września
16:00 Rosja - Białoruś (Brno)
16:00 Włochy - Belgia (Kurim)
18:30 Polska - Serbia (Brno)
18:30 Czechy - Francja (Kurim)

Niedziela, 27 września
16:00 Niemcy - Holandia (Brno)
16:00 Włochy - Polska (Kurim)
18:30 Belgia - Francja (Brno)
18:30 Serbia - Czechy (Kurim)

Poniedziałek, 28 września
15:30 Francja - Serbia (Kurim)
16:00 Polska - Belgia (Brno)
18:10 Czechy - Włochy (Kurim)
18:30 Holandia - Białoruś (Brno)

Wtorek, 29 września
Dzień wolny

Środa, 30 września
16:00 Włochy - Francja (Brno)
16:00 Belgia - Serbia (Kurim)
18:30 Niemcy - Rosja (Brno)
18:30 Polska - Czechy (Kurim)

Czwartek, 1 października
15:00 Francja - Polska (Kurim)
16:00 Białoruś - Niemcy (Brno)
17:30 Serbia - Włochy (Kurim)
18:30 Rosja - Holandia (Brno)
20:00 Czechy - Belgia (Kurim)

Więcej tu:
https://www.pzps.pl/pl/rozgrywki/rozgry ... volleyu20m
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dzięki.

Swoją drogą, dlaczego z dnia na dzień gramy w różnych halach - i to jeszcze z Włochami?

Btw. ten Dinejkin to TEN Dinejkin? :P
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bardzo dobry wynik przy takiej sobie grze z bardzo słabym rywalem, ale ciężko coś konstruktywnego napisać, jutro najtrudniejszy z możliwych testów, dzisiaj Serbowie byli dramatyczni. Może to dobrze, że trafił się taki rywal na przetarcie, może paradoksalnie źle, bo jutro będzie ogromny przeskok. Najlepszy oczywiście Gierżot, najgorsze chyba przyjęcie.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

WysokiPortorykanczyk pisze:Dzięki.

Swoją drogą, dlaczego z dnia na dzień gramy w różnych halach - i to jeszcze z Włochami?

Btw. ten Dinejkin to TEN Dinejkin? :P
Zeby Czechom bylo latwiej?

My az do meczu z gospodarzem co spotkanie zmieniamy hale. Gramy Brno/Kurim/Brno/Kurim/Kurim.
Czesi graja wszystko na hali w Kurimie, czy jak to sie odmienia.
Widac im wyszlo, ze z Wlochami i tak nie wygraja, a my jestesmy bezposrednim rywalem do wyjscia z grupy.
Wiec graja z nami 4tego dnia, jak sami obcykaja hale, a nas przegonia po 2 roznych. :o
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nom, myślałem, że gramy jeden mecz w Brnie, a tu dwa. Ale przed meczem z Czechami mamy ten dzień przerwy, a z Francją gramy na koniec grupy, więc może będzie okej.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Czechom juz Francuzi wlasnie lekko podstawili noge. ;)
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Maniac`18 »

Statystyki:
https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=38735

Cóż, współczuje serbskiej siatkówce, słabo wygląda ich przyszłość.
Może nie należy wyciągać daleko idących wniosków, bo to pierwszy mecz, pierwsze nerwy (choć nasi wyglądają na opanowanych i nie wzruszonych nawet po dobrych akcjach). Spodziewałem się lepszej gry, zwłaszcza po szkoleniu centralnych i około miesięcznych przygotowaniach, chłopaki powinni być lepiej zgrani, tymczasem rozgrywający zagrał może jednego pajpa, ze środkowymi im dalej w mecz to wyglądało to lepiej, ale piłki niedokładne albo na podwójny blok. Myślę że z Pawlunem gra mogła by wyglądać lepiej, ale nie chcę gdybać. Bardzo dużo problemów z przyjęciem flota (zwłaszcza libero przyjmujący piłki daleko od siebie- lecące wzdłuż/do linii), nieźle z przyjęciem mocnej zagrywki, ale Serbowie dziś w ten sposób rzadko zagrywali. Liczyłem na to, że Urbanowicz poprawi zagrywkę bo miał ogromne problemy z regularnością, a On zmienił na flota, którego Serbowie dobrze przyjmowali ale mieli problem z wyprowadzeniem ataku w tym ustawieniu.
Na koniec może trochę pozytywów. Kupka i Gierżot wyglądają imponująco w ataku z wysokiej piłki, wiadomo maja do tego warunki, ale oni to potrafią wykorzystać, a często mieli wymagające piłki, do tego bardzo dobra regularność w serwisie Gierżota.
Piszę to w kontekście jutrzejszego meczu z Włochami, przy ich organizacji gry i taktyce, grając głównie na wysokiej piłce może to słabo wyglądać.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

I Francja ze zwyciestwem. Jak milo. :)

A tak w temacie hal-te ledowe bandy sa strasznie migajace, wala kontrastowymi kolorami. To moze byc wizualnie ciezkie do zniesienia. Zreszta widac, po jakosci transmisji.
Dziwie sie, ze nie ma synchronizacji w kamarach ??? Stream wyszedl im z tego jak film z epoki kina niemego.

Niestety, libero wybitnego w tej grupie nie mamy.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2020, o 20:00 przez Diomedea, łącznie zmieniany 2 razy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Maniac'18, to wszystko prawda, ale gdyby Polacy zagrali naprawdę dobrze, to Serbowie ugraliby 30-kilka punktów, a raczej nie ma sensu oczekiwać takiego wyniku, a tym samym wyciągać daleko idących wniosków. Włosi grają znacznie szybciej i dużo bardziej kombinacyjnie przy trochę wyższych skrzydłach, więc zobaczymy, jak to zrekompensujemy, aczkolwiek dzisiaj ci gracze którzy w teorii mieli być gwiazdami turnieju (Dawyskiba, Michieletto) wyglądali jak na siebie słabo.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Maniac`18 »

Wysoki masz rację z wynikiem dzisiejszego meczu, tylko Włosi będą wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej, natomiast nasi mają za sobą długie przygotowanie plus każdy grał na mistrzostwach Polski i liczyłem na to że poziom zgrania będzie wyższy. Może masz rację i z meczu na mecz będzie wyglądać to lepiej.
Poza tym liczę też na podwójną zmianę, która może nam dać w tym turnieju dużo dobrego.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Maniac, masz racje co do podwojnej. Powinna byc dosyc czesta i moze sporo wniesc.
Natomiast co do gry z Pawlunem to mam watpilwosci:
Mam wrazenie, ze w sparingach to nie bylo jakos mocno eksploatowane. Moze sie myle. Nie wiem, czy bylo jakies spotkanie sparingowe, gdzie zagral calosc jako pierwszy?
W klubie Pawlun gra z bardzo dobrego dogrania. Tutaj mialby slabsze. Choc ewidentna korzyscia bylby np blok, ktory ma bardzo dobry.
Jakby nie bylo, nie sadze by Pawlik zdecydowal sie eksperymentowac, chyba ze w momencie ewidentnej zapasci zespolu. Chocby jutro. Najmniejsze ryzyko ;)

Chlopcy rzeczywiscie wygladaja dosyc cienko. Jak bez czucia pilki, po dzwiganiu ciezarow. Nawet Czerwinski slabo przyjmuje i dogrywa. Za ciezkie torby spakowali na podroz?
Gorzej raczej nie bedzie. Choc zmiany sal nie beda sprzyjaly stabilizacji. Ale z grupy powinnismy wyjsc.

Co do serwisu, to rowniez Pawlun odszedl od atakujacej, ktora mial regularna. Szkola Vitala? Szkoda.
Zastanawia mnie tez, dlaczego z zespolem nie pojechal trener, ktory prowadzil Spale caly rok w I Lidze. Chocby jako drugi.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: ME juniorów 2020

Post autor: rafak »

W meczu Włochy - Belgia w statystykach wyglądało na dramat na przyjęciu (oprócz Micheletto), więc postanowiłem pooglądać. OK, Rinaldi czy libero za dokładni to nie byli, ale nijak mi to nie pasowało do cyferek. Nieważne.

Dzisiaj Micheletto blado (a nawet kuriozalnie, gdy ustrzelił z zagrywki Stefaniego).
Fajnie się ogląda atakującego Włochów. 210 cm, mimo to wygląda na dość skoordynowanego. Ciekawe jak się rozwinie. Porro - bardzo fajnie, dobrze rozłożył atak. Nimirem to pewnie nie będzie, ale i z przechodzącej potrafi przywalić :D Czy starczy mu wzrostu na dorosłą siatkówkę?
Włosi dużo serwują z wyskoku (nawet ten mały Porro), ale nie wyglądało to na zagrywkę trudną do odbioru. Wydaje mi się, że nasi powinni sobie z tym poradzić.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

https://www.youtube.com/watch?v=ix2rGuO ... =emb_title

Polacy o 16. pod tym linkiem zagrają z głównym faworytem imprezy, Włochami.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Diomedea »

Reprezetuje umiarkowany pesymizm. Moze chociaz seta da sie ugrac.
Zreszrta cuda tez sie sie zdarzaja.

Podwojna. Problemy Kupki z mocnym strzalem to jakis uraz?
Wygladamy troche lepiej. Mozna probowac.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Blanco »

Włosi po autach, Włosi w blok.

Bardzo lubię Gierżota.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Aranger »

Ależ szkoda, była setowa w górze, ale bardzo słabo grający dzisiaj Kupka został zablokowany.

Osamotniony Gierżot póki co.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kupka wczoraj wyglądał dobrze.

Ech, pokpiliśmy szansę, a była okazja załapać się na mecz wygrywając seta. Rinaldi - MVP MŚK - 10 punktów na 89% ataku.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Blanco »

Blanco pisze:Włosi po autach, Włosi w blok.
Nie chcieliśmy być gorsi: Kupka w blok, Kupka w blok, Czerwiński za antenką. Choć aut Micheletto dał nam meczową :<
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Blanco »

Blokujemy w końcu Rinaldiego.
Stefani gra dzisiaj z nami.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME juniorów 2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze:Ech, pokpiliśmy szansę, a była okazja załapać się na mecz wygrywając seta. Rinaldi - MVP MŚK - 10 punktów na 89% ataku.
.

Bardzo słabo Włosi jak na siebie, była szansa tutaj coś urwać.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Blanco »

NIe skończył Michał żadnego z 7 ostatnich ataków. Przy 25-25 w aut, przy meczowej dla Włochów w blok. Prowadziliśmy całego seta, szkoda.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME juniorów 2020

Post autor: Aranger »

Teraz znowu Gierżot się zaciął, na moje oko na początku 2 seta miał 8/11 w ataku i od tego momentu nie skończył totalnie nic, 8/20 aktualnie, aut na kontrze na 26:25 i zablokowany przy kończącej setowej. Czerwiński i Kupka razem zdobyli 4 punkty i grają na ujemnej efektywności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”