Memoriał Wangera 2021

Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Memoriał Wangera 2021

Post autor: Marek907 »

Dzień dobry, tutaj możecie Państwo wyrazić swój zachwyt nad meczem Azerbejdżan - Egipt rozgrywanym o godzinie 15:00

W turnieju poza Polską bierze jeszcze udział znakomita reprezentacja Norwegii!
puntoinbattuta
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2021, o 10:44
Płeć: K

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: puntoinbattuta »

Oj, jak ja żałuję, że nasza kadra U21 jeszcze odpoczywa na wakacjach i nie jest w treningu, bo poziomem to by od naszych rywali na Memoriale wcale nie odstawali - z takim Azerbejdżanem rozprawiliby się na spokojnie w trzech setach. Egipt i Norwegia myślę, że też byłyby jak najbardziej w ich zasięgu, a przynajmniej pożytek jakiś by dla kadry z tego był.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2021, o 15:08 przez puntoinbattuta, łącznie zmieniany 1 raz.
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Resofan »

Przynajmniej nie kryją się z tym o co w tym turnieju chodzi - przerwa między setami trwa tyle, ile w piłce nożnej przerwa między połowami meczu. Gdzieś tę ilość reklam trzeba upchnąć. Tylko ile ludzi to ogląda?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: lukecik »

Znakomite widowisko, czuć w powietrzu atmosferę wielkiego święta, szacunek dla organizatorów, że pozwolili nam poczuć przedsmak tego, co czeka nas na Igrzyskach. Norwegowie udowadniają, że tylko pech i przypadek zaważyły o tym, że nie jadą do Tokio, gdzie mogliby sporo namieszać, może nawet osiągnąć półfinał. Nie zdziwię się, jeśli kilku z nich za rok czy dwa będą stanowić o sile potęg z ligi włoskiej, gdy odejdą już Leale, Simony i inne Andersony czy Ngapethy. Zwróćcie uwagę na tego wysokiego, lekko przygarbionego, który stoi w kwadracie. To, w jaki sposób klaszcze pozwala mi przypuszczać, że to materiał na kawał grajka.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: jaet »

No popatrzyłem na Polaków z 5 minut. Z emocji zacząłem obgryzać paznokcie. Realizatorowi też się z emocji palec omsknął i w pewnym momencie wrzucił live'a Djokovica z Shapovalovem :]
Szkoda, że nie zostawił 8-)
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: grzegorzg »

Mecz z Egiptem sobie podaruję, ale z Azerbejdżanem koniecznie obejrzę. Myslę, że może być niezły kabaret, bo dzisiaj, Włącznie z wypowiedziami i studiem, to raczej były nudne zajęcia na temat: "Dwa łyki obłudy, czyli o sztuce robienia dobrej miny do złej gry" np z programu zajęc I roku Stosunków Miedzynarodowych dowolnej uczelni.Tego, ze dzisiaj właczyłem tv absolutnie nie żałuję i tak miałem czas przeznaczony na drzemkę. Mecz zatem przespalem, a wypowiedzi mnie otrzezwiły. :D ;)

PS Ale z drugiej strony, jesli będzie dekoracja, konfeti i wyróznienia, to może być jeszcze ciekawsze. :] Moze jednak się skuszę... ;)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: jaet »

Jak konfetti, to i MVP :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
rafak
Posty: 554
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: rafak »

Emocje (przynajmniej przez 10 minut, które oglądałem) były, szczególnie wtedy, gdy obawiałem się, że skaczący do pajpa Norweg wleci w naszego środkowego i mu coś zrobi.

Na zakończenie wątek humorystyczny: Swędrowski zaprasza na "interesujący" mecz Egipt - Norwegia.

Patrząc optymistycznie na całą sytuację, to dzięki małej aktywności komentujących forum się nie wywaliło.

Teraz poważnie:

1) czy przyjechali na turniej Kvalen i Takvam?

2) Jak ktoś się poświęcił i oglądał cały mecz, to jak podobała się gra sypacza Norwegii, Thelle? Z urywków, które zmusiłem się oglądać, to wystawiał na skrzydła niedokładnie. Zaserwował jakieś asy? Trochę jestem zawiedziony tym co widziałem - Thelle poprowadził Hawaje do zwycięstwa w NCAA i grał bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: grzegorzg »

Nie wiem, w której lidze nalezałoby szukac zespołu pokroju Azerbejdżanu. Myślę, ze reprezentacja naszej II ligi by sobie poradziła...

Pompowanie balona trwa. Nie wiem po co to komu. Orkiestra gra, oby okręt nie zatonął....
Dla mnie jest niepojęte, zeby pamiatkowe medale, związane z odzyskaniem niepodległości odbierac w koszulkach z krótkim rekawem czy naewt w t-schircie. O tempora, o mores...

PS Dla jasności - nie mam pretensji do odbierajacych. To na wręczajacych ciązy obowiazek nałożenia zasad, czy nawet przypomnienia wagi.
A ponoć jest tak patriotycznie. Cóz sztandary ociekaja frazesami, usta pełne demagogii, a owoce trujące...
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: kuki91 »

Widzę, że nawet pierwszej 6stki nie zgrywamy, tylko mieszamy jak w pierwszej fazie LŚ. Heynen pokazuje co myśli o tym turnieju, tylko czy nie zabraknie nam Grania podstawowym składem? Bo po finałach LN dalej mieliśmy co szlifować
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Gierek »

rafak pisze: 9 lip 2021, o 20:40 Emocje (przynajmniej przez 10 minut, które oglądałem) były, szczególnie wtedy, gdy obawiałem się, że skaczący do pajpa Norweg wleci w naszego środkowego i mu coś zrobi.

Na zakończenie wątek humorystyczny: Swędrowski zaprasza na "interesujący" mecz Egipt - Norwegia.

Patrząc optymistycznie na całą sytuację, to dzięki małej aktywności komentujących forum się nie wywaliło.

Teraz poważnie:

1) czy przyjechali na turniej Kvalen i Takvam?

2) Jak ktoś się poświęcił i oglądał cały mecz, to jak podobała się gra sypacza Norwegii, Thelle? Z urywków, które zmusiłem się oglądać, to wystawiał na skrzydła niedokładnie. Zaserwował jakieś asy? Trochę jestem zawiedziony tym co widziałem - Thelle poprowadził Hawaje do zwycięstwa w NCAA i grał bardzo dobrze.
Akurat oglądałem cały mecz Egipt - Norwegia - z wyjątkiem 1 seta, i mogę się wypowiedzieć.

Odpowiadając na pierwsze pytanie - komentatorzy mówili coś o tym, że gdyby był Takvam... więc z tego co wywnioskowałem, to Takvama nie ma. Kvalena na boisku też nie widziałem, więc chyba obydwu nie ma.

Na pewno bardzo mi się nie podobała gra rozgrywających - po obu stronach widziałem takie babole, że tak sobie myślę, że ja bym lepiej wystawił. Po obu stronach siatki widziałem też po stronie rozgrywających grę pod tytułem 80% skrzydła, reszta - środek, ilość zagrań pipe mógłbym zliczyć na palcach jednej ręki, dwóch rąk.
Po obu stronach siatki widziałem też sporo niedokładności, błędów dotknięcia siatki, tzw. szkolne błędy.
Z plusów - gdy już po stronie Norwegów widziałem częściej rozegranie na środek - w tie-breaku, to fajnie to wyglądało, zdarzały się dobre wystawy na środek siatki - to z plusów rozgrywającego. Umie też zaatakować - w przedostatniej akcji meczu zaatakował piłkę ze skrzydła - po wystawie! - i skończył. :D Podobała mi się też jego zagrywka, szukał różnych sposobów na zaskoczenie Egipcjan, tak, zaserwował asy, zrobił szkody swoją zagrywką. Ogółem w podsumowaniu - na plus zagrywka, i część zagrań na środek siatki, z minusów - sporo niedokładnych zagrań na skrzydło, mało różnorodnej gry. Moim zdaniem ma spory potencjał, można powiedzieć, że gra jego nawet mi się podobała.

Jak mówiłem wcześniej, po obu stronach siatki ogromna ilość błędów, babole bardzo rzucające się w oczy...
Chyba bardziej podobała mi się gra Egipcjan, na pewno indywidualności miały spory wpływ na wpływ meczu, u Norwegów przez cały mecz sprawdzało się jedno zagranie - przerzut na skrzydło do jednego zawodnika.

Myślę, że obydwie drużyny mają pomimo wszystko potencjał na lepsze granie, uzyskiwanie dobrych wyników w przyszłości.

Mam takie pytanie co do reprezentacji Azerbejdżanu - czy... każdy... serwował flotem?! Bardzo mnie to zdziwiło, bo z tego co widziałem, to prawie wszyscy flotem serwowali, i zazwyczaj to nie była trudna zagrywka z tego co zauważyłem. Niestety też było sporo baboli, np. wczoraj w meczu z Egiptem jedna piłka na środek siatki, która nie doleciała do środkowego, i nic z ataku nie wyszło. Szkoda.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: drukjul »

grzegorzg pisze: 10 lip 2021, o 19:04 Nie wiem, w której lidze nalezałoby szukac zespołu pokroju Azerbejdżanu. Myślę, ze reprezentacja naszej II ligi by sobie poradziła...
Zaraz cała reprezentacja II ligi... Tural Hasanli - czyli kapitan i szóstkowy rozgrywający azerskiej reprezentacji, która wczoraj i dziś występowała na Wagnerze - to jak informowała rosyjskojęzyczna strona poświęcona temu co się dzieje w azerbejdżańskim sporcie - jeszcze w marcu tego roku miał pracować na poczcie jako kurier, a nieco wcześniej miał zajmować się w jakiejś miejscowej firmie rzemieślniczej szyciem skarpet.

Wspomniany artykuł ma zresztą wielce oryginalny i jednocześnie znaczący tytuł: "nowe oblicze azerbejdżańskiej siatkówki: kurierzy, kelnerzy i taksówkarz" https://www.azerisport.com/volleyball/2 ... 20762.html
Gierek pisze: 10 lip 2021, o 20:07 Mam takie pytanie co do reprezentacji Azerbejdżanu - czy... każdy... serwował flotem?! Bardzo mnie to zdziwiło, bo z tego co widziałem, to prawie wszyscy flotem serwowali, i zazwyczaj to nie była trudna zagrywka z tego co zauważyłem. Niestety też było sporo baboli, np. wczoraj w meczu z Egiptem jedna piłka na środek siatki, która nie doleciała do środkowego, i nic z ataku nie wyszło. Szkoda.
Proponuje mały eksperyment myślowy - wspólnie zastanowić się, jak by mógł prezentować się dziś pod siatką, czy na zagrywce przykładowo genialny Grzesiek, lub genialny Fabian, gdyby przez ostatni rok podobnie jak Hasanli, który co prawda dawno temu bo w sezonach 2012/13 i 2013/14 występował nawet przez dwa sezony w polskim klubie Chrobry Głogów (i była to zresztą jedyna zagraniczna przygoda w jego całej karierze), trenowali obecnie głównie na maszynie do szycia, lub na rowerku kurierskim? ;)

Na koniec żart-suchar prosto z Baku - "dlaczego siatkarze okręcają sobie palce plastrami? Żeby wyglądać profesjonalnie i zwiększyć swoje szanse na wymarzoną posadę krawca".
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Beo »

Dla nie oglądających - niech jakość tego turnieju podsumuje fakt, że trener Egiptu właśnie zagubił się w tym ile zrobił zmian i nie mógł wprowadzić z powrotem rozgrywającego na boisko. Egipt grę na przewagi (!) w drugim secie kończył bez żadnego gracza na tej pozycji.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Aquino »

Co jest? Nie wiedziałem, że trwa mecz ale dlaczego my z takim Egiptem gramy na przewagi i to w dodatku pierwszym składem. Wczoraj z Norwegią wyglądali jak ostatnie ogórki.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Riad69 »

Dajcie spokój. Ten turniej jest tylko po to aby organizatorzy zarobili na biletach. Widać jak się nikomu nie chce grać. Skaczą nie w tempo. Bronić się nie chce. Czekają aż się mecz sam skończy.
Polak96
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2021, o 12:01
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Polak96 »

Nie wiem, z pewnością wielu osobom się narażę, ale ceremonia dekoracji tego turnieju to żenada i buractwo. "Polska mistrzem polski" i kompletne poniżenie przeciwników, chyba tylko po to by dalej pompować balonik przed Igrzyskami.

Na siedem indywidualnych wyróżnień sześć dla zawodników naszej reprezentacji :] Zwykła kultura, uprzejmość wymagłyby, by przynajmniej ze dwa miejsca zostawić dla przeciwników. WIadomo, że poziom Norwegii czy Azerbejdżanu nie jest zbyt wysoki, ale zapraszając takie ekipy, jakie zaprosili organizatorzy doskonale wiedzieli, jaki poziom prezentują i kto wygra ten Memoriał. Nawet, jeśli zdaniem organizatorów nikt z Azerbejdżanu się nie wyróżnł, to jenak reprezentanci Egiptu prezentowali się bardzo solidnie i powinni otrzymać jeszcze chociaż jedną statuetkę.

To jest turniej towarzyski, i moim zdaniem - zwłaszcza, gdy obsada jest taka, jak w tym roku, przyznając nagrody organizatorzy powinni moim zdaniem skupić się niekoniecznei tylko na tym,który zawodnik jest zdecydowanie najlepszy, ale również wziąć pod uwagę zawodników utalentownanych, wyróżniających się na swoich pozycjach wśród słabszych ekip. Kogoś by zabolało, gdyby jedną z nagród dla blokujących dostał np. Oestvik? Chłopak naprawdę fajnie się prezentował, z pewnością byłby to dla niego bardzo miły upominek i zachęta do dalszej pracy

I zanim ktoś odpisze, że "do drużyny marzeń wybiera sie najlepszych graczy" - to dla mnie oczywiste, że przy rozdaniu nagród na tym turnieju organizatorom również nie chodziło wcale o jakość graczy. Przykład - Ktoś wytłumaczy mi nagrodę MVP turnieju dla Leona?. Gość rozegrał tylko jeden mecz, w którym na dodatek był jednym z bardziej przeciętnie prezentujących się zawodników naszej drużyny, psując zagrywkę za zagrywką. Co z Kurkiem? Kochanowskim? Bieńkiem?

A już szczytem było rozdanie dodatkowych nagród TYLKO reprezentacji polski, fajnie że kamera uchwyciła nieco zaskoczone spojrzenia chłopaków z Egiptu :] i ta celebracja naszych chłopaków, i konfetti z sufitu, jakby właśnie wygrali mistrzostwo świata... ech, groteska, groteska i jeszcze raz groteska. :] Oczywiście w studiu czy wśród komentatorów zero reakcji... zastanawiam się, jakie by były reakcje gdyby na turnieju rozgrywanym we Włoszech Włoscy zawodnicy zgarnęli 6 nagród indywidualnych. :D

Przykre. Chłopcy z Norwegii, Egiptu czy Azerbejdżanu z pewnością wzorowali się na naszych zawodnikach, idealizowali kulturę siatkarską, nasłuchali o "słynnej polskiej gościnności" a podczas dekoracji zostali potraktowani jak zło konieczne. No, ale cóż, pompowaliśmy, pompowaliśmy i balonik o niewyobrażalnych rozmiarach zabieramy do Tokio. Tyle, że pycha kroczy przed upadkiem, pamiętajmy o tym.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4617
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: niepoinformowany »

Siatkówka to całe moje życie, a obejrzałem po jednym secie z Azerbejdżanem i Egiptem. Ten turniej nie powinien się odbyć w takim składzie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Diomedea
Posty: 4340
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Diomedea »

@Polak 96
Nie ogladalam i po Twoim wpisie nie obejrze nawet seta.
Jasli tak to wygladalo, to przykro. Nie po to zaprasza sie ekipy, by im okazac pogarde. Mozna sie zachowac jakos elegancko.
Dobrze, ze jeszcze ktos sie przejmuje takimi rzeczami.
beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: beatrix »

Popieram i brawo, że taki wpis pojawił się na forum. Przynajmniej tutaj nie ma tej nieznośnej otoczki siatkówki, jakim jest towarzystwo wzajemnej adoracji w Polsacie.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Biciut »

Polak96 pisze: 11 lip 2021, o 18:13 Nie wiem, z pewnością wielu osobom się narażę, ale ceremonia dekoracji tego turnieju to żenada i buractwo. "Polska mistrzem polski" i kompletne poniżenie przeciwników, chyba tylko po to by dalej pompować balonik przed Igrzyskami.

Na siedem indywidualnych wyróżnień sześć dla zawodników naszej reprezentacji :] Zwykła kultura, uprzejmość wymagłyby, by przynajmniej ze dwa miejsca zostawić dla przeciwników. WIadomo, że poziom Norwegii czy Azerbejdżanu nie jest zbyt wysoki, ale zapraszając takie ekipy, jakie zaprosili organizatorzy doskonale wiedzieli, jaki poziom prezentują i kto wygra ten Memoriał. Nawet, jeśli zdaniem organizatorów nikt z Azerbejdżanu się nie wyróżnł, to jenak reprezentanci Egiptu prezentowali się bardzo solidnie i powinni otrzymać jeszcze chociaż jedną statuetkę.

To jest turniej towarzyski, i moim zdaniem - zwłaszcza, gdy obsada jest taka, jak w tym roku, przyznając nagrody organizatorzy powinni moim zdaniem skupić się niekoniecznei tylko na tym,który zawodnik jest zdecydowanie najlepszy, ale również wziąć pod uwagę zawodników utalentownanych, wyróżniających się na swoich pozycjach wśród słabszych ekip. Kogoś by zabolało, gdyby jedną z nagród dla blokujących dostał np. Oestvik? Chłopak naprawdę fajnie się prezentował, z pewnością byłby to dla niego bardzo miły upominek i zachęta do dalszej pracy

I zanim ktoś odpisze, że "do drużyny marzeń wybiera sie najlepszych graczy" - to dla mnie oczywiste, że przy rozdaniu nagród na tym turnieju organizatorom również nie chodziło wcale o jakość graczy. Przykład - Ktoś wytłumaczy mi nagrodę MVP turnieju dla Leona?. Gość rozegrał tylko jeden mecz, w którym na dodatek był jednym z bardziej przeciętnie prezentujących się zawodników naszej drużyny, psując zagrywkę za zagrywką. Co z Kurkiem? Kochanowskim? Bieńkiem?

A już szczytem było rozdanie dodatkowych nagród TYLKO reprezentacji polski, fajnie że kamera uchwyciła nieco zaskoczone spojrzenia chłopaków z Egiptu :] i ta celebracja naszych chłopaków, i konfetti z sufitu, jakby właśnie wygrali mistrzostwo świata... ech, groteska, groteska i jeszcze raz groteska. :] Oczywiście w studiu czy wśród komentatorów zero reakcji... zastanawiam się, jakie by były reakcje gdyby na turnieju rozgrywanym we Włoszech Włoscy zawodnicy zgarnęli 6 nagród indywidualnych. :D

Przykre. Chłopcy z Norwegii, Egiptu czy Azerbejdżanu z pewnością wzorowali się na naszych zawodnikach, idealizowali kulturę siatkarską, nasłuchali o "słynnej polskiej gościnności" a podczas dekoracji zostali potraktowani jak zło konieczne. No, ale cóż, pompowaliśmy, pompowaliśmy i balonik o niewyobrażalnych rozmiarach zabieramy do Tokio. Tyle, że pycha kroczy przed upadkiem, pamiętajmy o tym.
Pokora się kłania!
Mistrzostwo olimpijskie jest do zdobycia, a nie juz wywalczone. Chociaż mimo tego mistrz nie pokazuje swojej wielkości bo jego czyny to robią. Pamiętajmy o tym. Sport to jest tylko sport i aż sport. Jak piękny i tak mocno niewdzięczny
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Aquino »

A po cholerę w takim turnieju dawać indywidualne nagrody. Cały ten turniej to DNO I FARSA i nie powinien mieć miejsca bo czemu on w ogóle służył. Powinniśmy wystawić Polskę A(olimpijską), B( tych co grali w VNL ale nie się zakwalifikowali do Tokio), C( tych co grali w sparingach z Belgią) i D( solidnie ligowcy jakiś Butryn, Bołądź czy Szymura) i było by ciekawie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: Kicu »

Aquino pisze: 11 lip 2021, o 21:05 A po cholerę w takim turnieju dawać indywidualne nagrody. Cały ten turniej to DNO I FARSA i nie powinien mieć miejsca bo czemu on w ogóle służył. Powinniśmy wystawić Polskę A(olimpijską), B( tych co grali w VNL ale nie się zakwalifikowali do Tokio), C( tych co grali w sparingach z Belgią) i D( solidnie ligowcy jakiś Butryn, Bołądź czy Szymura) i było by ciekawie.
Mielewski wspominał, że nie byłoby to możliwe. Zawodnicy, poza tą kadrą olimpijską, są w rozjazdach i na wakacjach.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: asps »

Tutaj z tymi wakacjami siatkarzy z poza kadry to racja ale jest tyle ciekawych drużyn z Europy, które nie jadą na Igrzyska, że aż dziw bierze wybór organizatorów tak słabych ekip. Nawet skład memoriału Polska, Czechy, Estonia, Finlandia czyli organizatorów tegorocznych Mistrzostw Europy byłby o wiele ciekawszy niż taki jaki był. Oglądalność za pewne też nie zachwyciła tych meczy i tylko cieszyć się, że nikt z naszych nie odniósł kontuzji przed Igrzyskami.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: TommyLeeJones »

Jest to pierwszy MHW, którego świadomie, celowo nie obejrzałem, wiedząc z góry, że z takimi oponentami to żadna frajda. Nie żałuję ponadto...
Polak96 pisze: 11 lip 2021, o 18:13 Nie wiem, z pewnością wielu osobom się narażę, ale ceremonia dekoracji tego turnieju to żenada i buractwo. "Polska mistrzem polski" i kompletne poniżenie przeciwników, chyba tylko po to by dalej pompować balonik przed Igrzyskami.
... nie żałuję x2. Wręczanie indywidualnych wyróżnień na turnieju towarzyskim jest samo w sobie żenujące, a taka dystrybucja wybija żenadometr poza skalę.

Reasumując, mnożąc brak żalu x3 wychodzi mi niezbicie radość z nieoglądania tego oraz współczuję naszym siatkarzom, bo po kiego grzyba grali, sami nie wiedzą.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: ciorny17 »

Koronacja, co prawda obejrzana z odtworzenia to jakaś wyższa szkoła propagandy. Szopka, bo inaczej się tego nazwać nie da.

Wiadomo jaki był cel tego turnieju. Jednak mimo wszystko, ja słyszę "nie pompujcie balonika", a później mamy przyjemność oglądać takie coś, to mnie lekko ściska.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: jaet »

Czyli były nagrody indywidualne i MVP?? Znowu się mocno odmrozowało.
:] :] :] :] :] :]
Tak jak Tommy wyżej pisał, już samo wręczanie takich nagród w turnieju towarzyskim jest wyrazem odpustowej megalomanii, a robienie tego dodatkowo po tak obsadzonym turnieju wygląda jak organizacyjny trolling.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Wangera 2021

Post autor: grzegorzg »

Cóż, bez satysfakcji stwierdzę, że się nie pomyliłem. Tak sobie własnie ten turniej wyobrażałem znając te siatkarskie "osobistości"...

Bardzo żal mi zawodników, że musza egzystować w takim - szeroko rozumianym - anturażu. Spora częśc, czy nawet wszyscy, to są raczej inteligentni ludzie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”