Kanada

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Kanada

Post autor: Nagor »

Cóż to za Kanadyjczyk Adam Kamiński gra w kadrze Kanady i dlaczego nie u nas :D ?
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kanada

Post autor: dreamer »

Nagor pisze:Cóż to za Kanadyjczyk Adam Kamiński gra w kadrze Kanady i dlaczego nie u nas :D ?
Tylko polskie pochodzenie... :D
W 2004 roku został wybrany do drużyny najlepszych debiutantów ligi CIS. Potem należał do czołowych zawodnikóew ligi (grał w Alberta Golden Bears) a w 2008 roku trafił do reprezentacji Kanady.
Zresztą polskie pochodzenie ma też inny reprezentant Kanady - Steve Rogalsky.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Kanada

Post autor: Nagor »

Dzięki za odpowiedź, w końcu ktoś inteligentny, bo odpowiedzi Lynna powinny trafiać na znaną stonkę demotywującą...

Jak widzę całkiem sporo zawodników pochodzenia polskiego na świecie, który przebijają się do kadr swoich krajów. Tym bardziej szkoda np. Łasko, bo jest niezły, a u nas na ataku jest bieda aż piszczy.
...
Marcinho
Posty: 128
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 21:02
Płeć: M

Re: Kanada

Post autor: Marcinho »

Glenn Hoag wraca na stanowisko trenera reprezentacji Kanady.

https://twitter.com/VBallCanada/status/ ... 6743478277
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Kanada

Post autor: rafak »

Nieoficjalnie: Ben Josephson zwolniony.

Nie rozumiałem zatrudnienia, nie rozumiem zwolnienia. Materiał ludzki jest jaki jest, nikt przy zdrowych zmysłach chyba nie oczekiwał więcej. Osobiście nie byłem fanem tego jak prowadził drużynę na VNL i MŚ, ale z drugiej strony kilku chłopaków wprowadził do gry.
Diomedea
Posty: 4240
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Kanada

Post autor: Diomedea »

A wiesz kto ma byc po nim?
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Kanada

Post autor: rafak »

Odejście już oficjalne. Wierchuszka z Volleyball Canada narobiła syfu, podobnie jak z Antigą.

Glenna wezmą :D

Nie mam żadnego info, więc sobie pogdybam. Jak pójdą po taniości (a pewnie tak się stanie), to będzie moim zdaniem Dan Lewis. Dave Preston (kolejny, obok Josephsona, topowy trener w lidze akademickiej) objął niedawno funkcję pierwszego trenera reprezentacji Australii.

Ja bym chciał Lebedewa. Dużo chłopaków z Kanady gra w Niemczech, mógłby na bieżąco oglądać.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Kanada

Post autor: rafak »

Bruninho
Posty: 282
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Kanada

Post autor: Bruninho »

Trochę Sammelvuo rozczarował w tym sezonie, gra i wyniki słabiutkie mimo, że wydawało się, że potencjał ludzki jest calkiem niezły. Ciekawe dlaczego nie postawił na Loeppky'ego, czyżby jakaś kontuzja?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”