Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Siekier
Posty: 239
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Post autor: Siekier »

Streeter pisze: 17 mar 2022, o 21:14 Jasne, to tak dodatkowo wrzuciłem jakbyś planował szersze tematy ;)

A co do tematów to myślę, że w ogólno-siatkarskich możesz wątek założyć i tam wrzucać z kim wywiad ;)

Streeter
Jednak został usunięty :D
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Streeter
Posty: 6732
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Post autor: Streeter »

Za Polsatem Sport, c.d. szopki z Mauricio Souzą:
Okazuje się, że Souza ma talent do pakowania się w kłopoty. Obecnie zajmuje się polityką i jest kandydatem na deputowanego federalnego. W związku z ubieganiem się o tę posadę, musiał przedłożyć Izbie Deputowanych akty karne dotyczące swojej osoby. Dokumentacja ujawniła, że siatkarz potrzebuje sądowego zezwolenia na opuszczenie okręgu Arinos, w głębi Minas Gerais, na dłużej niż 15 dni.

To jeden z warunków nałożonych przez sędziego Gustavo Obata Trevisana, aby umożliwić zwolnienie zawodnika po aresztowaniu za nielegalne posiadanie broni i amunicji w listopadzie ubiegłego roku. Władze policyjne zażądały kaucji, która została wypłacona.

Sprawa była nieznana prasie i wyszła na jaw dopiero teraz, gdy Maurício przedstawił Sądowi Wyborczemu zaświadczenia karne niezbędne do kandydowania na miejsce w Izbie Reprezentantów przez PL Minas Gerais.

Według raportu policyjnego, aresztowanie nastąpiło w nocy 24 listopada 2021 r. Brazylijczyk prowadził ciężarówkę na autostradzie MG 202. Został zatrzymany przez policję, a ta zauważyła, że gracz wyglądał na zdenerwowanego. W trakcie przeszukania samochodu znaleziono pakiet amunicji kalibru .32 obok drzwi kierowcy.

W przedziale ładunkowym pojazdu w środku worków znalazł się także pistolet Taurus kalibru .7.65. Funkcjonariusze relacjonowali, że pistolet był w zasięgu kierowcy przez okno oddzielające kabinę od przedziału.

Biorąc pod uwagę fakty, Maurício został aresztowany i doprowadzony do posterunku policji. Tam powiedział, że kupił broń na półtora roku, za 6,5 tys. R$, ale nie zna personaliów sprzedawcy, a także nie ma na niego żadnego namiaru.

Siatkarz tłumaczył, że nabył broń w 2021 roku, bo otrzymywał groźby i bał się o dobro swojej rodziny. Nigdy jednak ich nie nagrał, więc nie posiadał dowodów na potwierdzenie swoich słów
Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Bruninho
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Post autor: Bruninho »

Ciemno widzę pozycje Brazylii w czołówce światowej po Paryżu, liderzy zapewne odejdą a następców brak co już jest widoczne. Brakuje ogranych młodych zawodników, szczególnie na przyjeciu, Bruno wini słaby poziom obecnej ligi brazylijskiej, ciężko podnosić możliwości i rozwijać się w słabej lidze a i pewnie roczniki słabe teraz wchodzą w seniora. Jest ryzyko, że o medalach z dużych imprez będą mogli zapomnieć na jakiś czas.
Streeter
Posty: 6732
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Post autor: Streeter »

Był moment, że Brazylijska Liga fajnie stała poziomem. Ale to w czasach, gdy przyjeżdżali tam solidni obcokrajowcy, a zawodnicy z Brazylii sami z siebie stanowili ogromny poziom. Ci zawodnicy już się skończyły, a średnio kilka klubów upadających/zmieniających właścicieli na sezon średnio zachęca do przychodzenia tam (pamięta ktoś jeszcze RJX?). Kasy też tam chyba już mniej, bo i te "resztki" Brazylijczyków chętniej grają w Europie niż jeszcze parę lat temu.

Bruno jak tylko będzie miał ochotę, to jeszcze jedno "kółko olimpijskie" przetrwa. Jak nie to Cachopa nie jest jakimś dramatem. Lucarelli by miał 37 lat na następnych Igrzyskach, w zasadzie rok więcej niż Leal na nadchodzących, więc coś by jeszcze teoretycznie mógł pomóc, ale już raczej nie jako czołowa postać. Najciężej będzie zastąpić Leala i Lucasa, bo tam z tyłu próżno szukać.

Trochę to niesamowite, że w kraju, który żyje siatkówką i ma takie tradycje i sukcesy, potrafiła się zrobić taka dziura. Parę lat temu byłoby to nie do pomyślenia.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7002
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja Brazylii mężczyzn

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Lepiej bardzo późno niż wcale - Bernardo Rezende koordynatorem męskich reprezentacji w Brazylijskiej Konfederacji Siatkówki, czyli manewr a'la Velasco.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”