Reprezentacja Chin

macko
Posty: 99
Rejestracja: 10 mar 2013, o 18:35
Płeć: M

Reprezentacja Chin

Post autor: macko »

Co sądzicie o tej reprezentacji która wg. mnie w ostatnim czasie zrobiła znaczne postępy ;)
B.T.W. dziwię się, że nikt w naszej lidze nie pokusi się o poszukanie siatkarskiego "Yao Minga" który sprawiłby, że klub i liga wzbogaciłby się jak to miało miejsce w NBA :] W końcu Chiny to ogromny rynek, a gwiazd światowego formatu w sportach drużynowych to oni jakoś specjalnie nie mają :o
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: ciorny17 »

macko pisze:Co sądzicie o tej reprezentacji która wg. mnie w ostatnim czasie zrobiła znaczne postępy ;)
B.T.W. dziwię się, że nikt w naszej lidze nie pokusi się o poszukanie siatkarskiego "Yao Minga" który sprawiłby, że klub i liga wzbogaciłby się jak to miało miejsce w NBA :] W końcu Chiny to ogromny rynek, a gwiazd światowego formatu w sportach drużynowych to oni jakoś specjalnie nie mają :o
Proszę spójrz, jaką pozycję w hierarchii sportowej ma w Chinach męska siatkówka, a jaką koszykowka to raz. Dwa to Polska to nie Stany, gdzie Yao był ewenementem ponieważ prezentował bardzo dobry poziom sportowy i był chodzącym magnesem światka NBA dla Państwa Środka. W końcu został wydraftowany z jedynką, co jest rzadkim przypadkiem tym bardziej dla zawodnika przez przeszłości akademickiej. Z Chin nie tylko środkowy Rockets grał w NBA.
Kłamca.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: Mateja »

macko pisze:Co sądzicie o tej reprezentacji która wg. mnie w ostatnim czasie zrobiła znaczne postępy ;)
Mógłbyś rozwinąć tezę? Domyślam się, że nie chodzi Ci o wyniki, które od początku XXI wieku utrzymują się na podobnym poziomie ;)
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: SerCos »

Raul Lozano został pierwszym zagranicznym trenerem reprezentacji Chin :D Jego asystentem będzie Juan Manuel Serramalera, który niedawno był trenerem w Dąbrowie Górniczej. Dodatkowo w sztabie będzie argentyński trener przygotowania fizycznego Andrés Esper. Jutro ma się odbyć konferencja prasowa.

http://www.volleychina.org/b/2017/0424/3237.html
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: dyletant »

Kompletne rozczarowanie tego turnieju (poza Iranem)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: Mateja »

Spodziewałeś się po nich więcej?
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Chin

Post autor: dyletant »

Mateja pisze:Spodziewałeś się po nich więcej?
Tak, mają spory potencjał fizyczny, dużo dwumetrowców i myślałem, że Lozano ich poukłada
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”