Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Onion
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:40
Płeć: M

Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Onion »

Witam.

Zapraszam serdecznie na "Allegro Beach Play", czyli rekreacyjny turniej siatkówki plażowej. Turniej odbędzie się 31 lipca na plaży B w Łebie. Zapisy oraz więcej informacji można znaleźć na forum Allegro - http://www.[REKLAMA]/phorum/read.php?f ... 45&t=44645

Dla wszystkich uczestników przewidziane są napoje i wyżywienie, a dla najlepszych wartościowe nagrody:

I miejsce - Ipod Nano 4GB, Zestaw Nike+ zawierający czujnik oraz odbiornik (podłączany do iPoda), piłka do
siatkówki plażowej firmy Mikasa - model VXS oraz bilety na sierpniowy koncert Madonny
II miejsce - torba sportowa firmy Nike, piłka do siatkówki plażowej firmy Mikasa - model VXS oraz bilety na sierpniowy koncert Madonny
III miejsce - piłki do siatkówki plażowej firmy Mikasa - model VXS, torby sportowa firmy Pro Touch

Zapraszam do wspólnej zabawy!

Pozdrawiam,

Onion
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Nowy »

Turniej chyba nie cieszył się zbyt wysokim poziomem, skoro moje znajome, które nie mają zbyt wielkiego pojęcia o siatkówce zdobyły drugie miejsce :) Ktoś był, widział?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Mate »

"Niestety ze względu na niewielkie zainteresowanie turniejem siatkówki plażowej jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne zmagania Allegro Beach Play. Osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają zwrot w najbliższych dniach." - znalazłem takie info na allegro.

Ale skoro jest niski poziom to może przejadę się za rok.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Nowy »

źle, nie doczytałem. nie zajęły 2 miejsca, tylko przegrały z jedną z dwóch par kobiecych :]

http://plazowka.siatka.org/aktualnosci/ ... llegro-cup

wg tej informacji wszystko się odbyło?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Mate »

Nowy pisze:źle, nie doczytałem. nie zajęły 2 miejsca, tylko przegrały z jedną z dwóch par kobiecych :]

http://plazowka.siatka.org/aktualnosci/ ... llegro-cup

wg tej informacji wszystko się odbyło?
Widzę, że turniej miał wielką popularność :D . Niby duży sponsor itd., ale tylko 12 par było. Chociaż, tak właściwie to komu chciałoby się jechać do Łeby, żeby wygrać iPoda. Skoro robić turniej to gdzieś pośrodku, bo Allegro to społeczność z całego kraju. Jakby zorganizowali turniej, np. w Łodzi(może boiska SMS-u) i byłyby nagrody pieniężne(chociażby suma nagród 10 tys. PLN) to 60 par zapisałoby się na pewno.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Nowy »

Mate pisze:Widzę, że turniej miał wielką popularność :D . Niby duży sponsor itd., ale tylko 12 par było. Chociaż, tak właściwie to komu chciałoby się jechać do Łeby, żeby wygrać iPoda.
np. mnie. dobra zabawa i fajna nagroda. osobiście by mi się nie przydał, ale opyliłbym go za pomocą głównego sponsora :]
a na koncert Madonny jako fan muzyki (nie Madonny :P ) z ciekawości bym pojechał ;)
Mate pisze:Skoro robić turniej to gdzieś pośrodku, bo Allegro to społeczność z całego kraju. Jakby zorganizowali turniej, np. w Łodzi(może boiska SMS-u) i byłyby nagrody pieniężne(chociażby suma nagród 10 tys. PLN) to 60 par zapisałoby się na pewno.
10 tys. PLN wynosi pula nagród w każdym z konkursów Simplus Cup. Więc chyba trochę poniosła Cię fantazja ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Mate »

Nowy pisze:10 tys. PLN wynosi pula nagród w każdym z konkursów Simplus Cup. Więc chyba trochę poniosła Cię fantazja ;)
Czy ja wiem czy poniosła mnie fantazja :D . Chociaż, jak na MP 10 tys. złotych to trochę mało. W takim Tomaszowie pula nagród wyniosła 5 tys., a były to zwykłe mistrzostwa miasta. Nawet, gdyby pula w Allegro Beach Play wyniosła 5000 PLN to i tak mieliby wiele par. Siła pieniądza bardziej przyciąga, niż bilet na koncert :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Allegro Beach Play - rekreacyjny turniej siatkówki plażowej

Post autor: Nowy »

Nie każdy chce mieć konto na Allegro :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje w Polsce”