Obozy Sportowe

skonto
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2009, o 14:23

Obozy Sportowe

Post autor: skonto »

Nie znalazłem na forum żadnych informacji na temat obozów sportowych.
Jeździcie na takie zgrupowania?
Jakie są wasze oczekiwania wobec ośrodków?
Wolicie jeździć na przysłowiowe "zadupia" żeby trenować w spokoju czy raczej w pobliżu jakiegoś miasta?
Ile kosztują was takie imprezy?
basiunia0712
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:52
Płeć: K

Re: Obozy Sportowe

Post autor: basiunia0712 »

Ja również nie byłam jeszcze na żadnym obozie sportowym, ale z tego co słyszałam i czytałam w internecie to taki obóz kosztuje między 600-1000 zł ( czas może przekroczyć granicę 1000). Ostatnio nawet dostałam taką ulotkę u mnie w szkole, to tam już w ogóle masakra... nie znana mniejscowość, ośrodek byle jaki, a koszt 890 zł. :| i to chyba było na 10 dni...
magda__
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2009, o 16:46
Płeć: K

Re: Obozy Sportowe

Post autor: magda__ »

ja byłamna jednym takim obozie z almaturu. w sumie fajnie ale nie mogępowiedzieć żemi dużodał. mieliśmy jeden trening dziennie iw sumietylko graliśm.jak komuśnie zależy na doskonaleniu swojej gry tylko na tym żeby sobie pograć i dobrze się bawić to polecam jednak jak ktoś chce się tam czegoś nauczyć to nie wiem. możezależy też od grupy bo pamiętam że na początku pytali się nas czy chcemy tylko pograć czy poćwiczyć. u mnie grupa powiedziała że pograć.
karolina11
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:44
Płeć: K

Re: Obozy Sportowe

Post autor: karolina11 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 mar 2012, o 14:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tu była reklama, za którą nikt nie chciał płacić
nijovp
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2016, o 15:56
Płeć: M

Re: Obozy Sportowe

Post autor: nijovp »

ja jeżdżę co pół roku na letni i zimowy obóz siatkarski. Ceny są coraz niższe. Na początku kosztowało ok. 950 zł, a teraz 680zł. Nie mam oczekiwań co do ośrodków, byleby było gdzie trenować i spać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki szkolne”