MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: hugo »

Jutro ruszają MŚ 2015 w plażówce.

Przyznam szczerze, że zaintrygowało mnie rozgrywanie turnieju w aż 4 miastach. Lokalizacje przepiękne, a dla miast pewnie niezła promocja.
Ciekawe, czy taka formuła przetrwa? MŚ 2017 pewnie w USA, które opanowało kalendarz cyklu Tour.

Będzie choć 1 medal dla nas? ;)
\
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Może tu zapytam, bo na FB mi nikt nie potrafił odpowiedzieć. Wytłumaczy ktoś zawiłości tworzenia listy startowej na MŚ w Holandii, a konkretnie czemu w Main Draw nie ma pary Kantor/Łosiak?

Tu są reguły kwalifikacji, ale za cholerę nie potrafię dojść jak niektóre pary trafiły do turnieju (np. druga para z Kazachstanu):
http://netherlands2015.fivb.org/en/comp ... lification
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Mamy 48 par:

- 3 pary dostają dzikie karty (2 przyznaje FIVB, 1 organizatorzy)
- 2 pary gospodarzy mają gwarancję startu
- 23 pary dostają się z rankingu FIVB wg krajów http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/NFRanking_M.asp
- 20 par leży w gestii poszczególnych konfederacji (4 pary na konfederację)

I tak CEV postanowił, że te cztery pary to będą:
• the two best ranked national federations at the Novi Sad Masters,
• the winning national federation at the Biel/Bienne Masters,
• the winning national federation at the Baku Masters.
Novi Sad Masters w finale byli Rosjanie i Austriacy
Biel/Bienne Masters wygrali Hiszpanie
Baku Masters wygrali Holendrzy


Stąd mamy:
dwie pary z Austrii, chociaż wg rankingu FIVB kwalifikuje się jedna
trzy pary z Rosji, z rankingu jedna, z dziką kartą jedna i jedna z Novi Sad Masters
dwie pary z Hiszpanii, z rankingu jedna i jedna z Biel/Bienna Masters
pięć par z Holandii, jedna z rankingu + jedna z gwarancją startu (aby były dwie), dwie z dziką kartą i jedną jako zwycięzcy Baku Masters

i pula dla Europy się wyczerpała

Kosiak/Rudol są pierwszą parą rezerwową.

EDIT: A Kazachowie mają jedną parę z rankingu FIVB, a drugą z puli azjatyckiej konfederacji
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Wciąż mi się nie zgadza.

"Wysyćmy" listę po kolei:

Wild Card - 3 (One Wild Card to the organisers; Two to the FIVB)
Spijkers/Oude Elferink (NED)
van Dorsten/van de Velde (NED)
Koshkarev/Barsouk (RUS)

Host Country Guaranteed - 2
Keemink/Vismans S. (NED)
Brouwer/Meeuwsen (NED)

Continental Tour - 20 (Four per Confederation)
Ze strefy NORCECA: Sergio/Nivaldo (CUB), Virgen/Ontiveros (MEX), Rodríguez - Bertrán/Haddock (PUR), Escobar "Tato"/Vargas "Pepe" (ESA)
Ze strefy CAVB: Usama/Ayman (EGY), Ajanako/Scott (GHA), Goldschmidt/Williams (RSA), Naceur. Ma/Belhaj. C (TUN)
Ze strefy AVC: Watson/Sam O'Dea (NZL), Court/Schumann (AUS), Yakovlev/Kuleshov (KAZ), Jefferson/Cherif (QAT)
Ze strefy CEV: Nummerdor/Varenhorst (NED), Huber/Seidl (AUT), Marco/Garcia (ESP), Stoyanovskiy/Jarzutkin (RUS)
Ze strefy CSV: Salinas/Tobar (CHI), Bianchi/Azaad (ARG), Fane/Jackson (VEN), Pedro/Evandro (BRA)

Zostają 23 pary z FIVB Entry NF Ranking - Men. Z tego zestawienia wypada pierwsza i siódma para (już są wszystkie pary z Holandii w turnieju), dwudziesta pierwsza (Brazylijczycy którzy weszli jako ostatnia para ze swojej strefy) i jedziemy dalej:
1 USA Doherty/Mayer
2 BRA Alison/Bruno
3 LAT Samoilovs/Plavins
4 BRA Emanuel/Ricardo
5 POL Fijałek/Prudel
6 USA Hyden/Bourne
7 GER Erdmann/Matysik
8 AUT Doppler/Horst
9 BRA Alvaro Filho/Vitor Felipe
10 ITA Nicolai/Lupo
11 ESP Herrera/Gavira
12 CAN Saxton/Schalk
13 FRA Krou/Rowlandson
14 USA Gibb/Patterson
15 GER Walkenhorst Windscheiff
16 CAN Binstock/Schachter
17 POL Kądzioła/Szałankiewicz
18 RUS Semenov/Krasilnikov
19 USA Lucena/Brunner
20 KAZ Sidorenko/Dyachenko
21 CHI Grimalt/M. Grimalt
22 AUS Kapa/McHugh

I dochodzimy do ostatniego miejsca w turnieju, nr 23. Według Entry Ranking następne pozycje zajmują kolejno (wyciąłem Meksykanów bo już są w turnieju):
23 TUR - z tego co się orientuję jest jakaś turecka para, która coś tam pogrywa, więc mogliby grać
24 ITA - bracia Ingrosso
25 USA - pewnie kogoś by znaleźli
26 POL - tu by grali Kantor z Łosiakiem

A tymczasem w turnieju nie wiadomo skąd jest szwajcarska para Gabathuler/Gerson. Jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że analizujemy nie ten Entry Ranking, który był brany pod uwagę przy ustalaniu składu turnieju.

Chyba najbardziej szkoda przegranego finału CEV Masters z zeszłego roku, w którym zagrali Kądzioła z Szałankiewiczem, bo w wypadku wygranej, Kantor z Łosiakiem mieliby pewne miejsce w turnieju.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Ranking powinien być z marca, bo wszystkie procedury zaczynają się od 8 marca do 30 marca, gdy nastąpiło losowanie, ale gdzie ten ranking z tego okresu jest dostępny to nie wiem.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Ano właśnie, bo ten na stronie jest z czerwca br. Szwajcarzy przez ostatni okres potężnie polecieli w dół.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

Fijao i Prudinho wygrali pierwszego seta do 2 (sic!)
Kądziołki niestety wdupili w tb. A teraz czaka ich Numerdoor.
W Katarze gra Jefferson (-:

Czy ktoś mógłby łaskawie podrzucić link do regulaminu zawodów? Coś mi te nowe strony nie działają poprawnie - zarówno LŚ jak i MŚP. Po najechaniu na pozycję menu nie pokazują mi się pozycje podmenu. One się pojawiają na ułamek sekundy po kliknięciu w pozycję menu, zanim załaduje się strona, ale potem już nie są dostępne. Może ktoś poradziłby mi, jak rozwiązać ten problem? Używam lisa i windy 8.1.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Regulamin jest w PDF http://netherlands2015.fivb.org/~/media ... 062015.pdf

W skrócie: Awans uzyskują najlepsze dwie pary z każdej grupy i 8 najlepszych z trzecich miejsc. Potem 32 zespoły i system pucharowy, rozstawienie uzyskują pary z pierwszego miejsca.

Wg rozpiski

A1 - dolosowany zespół 5
dolosowany zespół 1 - dolosowany zespół 2
I1 - dolosowany zespół 3
H1 - dolosowany zespół 4

E1 - dolosowany zespół 4
L1 - dolosowany zespół 3
dolosowany zespół 1 - dolosowany zespół 2
dolosowany zespół 5 - D1

C1 - dolosowany zespół 5
dolosowany zespół 1 - dolosowany zespół 2
K1 - dolosowany zespół 3
F1 - dolosowany zespół 4

G1 - dolosowany zespół 4
J1 - dolosowany zespół 3
dolosowany zespół 1 - dolosowany zespół 2
dolosowany zespół 5 - B1

cyfra z numerem np. A1 - oznacza 1 zespół w grupie A
dolosowany 1 - zespoły z drugiego miejsca z najlepszym ratio (najlepsze 4 zespoły z drugiego miejsca)
dolosowany 2 - zespoły z drugiego miejsca z ratio od 5 do 8 miejsca (kolejne 4 zespoły z drugiego miejsca)
dolosowany 3 - zespoły z drugiego miejsca z najgorszym ratio (pozostałe zespoły z drugiego miejsca)
dolosowany 4 - zespoły z trzeciego miejsca z najlepszym ratio
dolosowany 5 - zespoły z trzeciego miejsca z ratio od 5 do 8 miejsca

Myślę, że w miarę czytelnie ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

Dzięki!

Kądziołki planowo przegrały a Prudelki liderują grupie bez straty seta.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: depciak »

są przewidywane gdzieś transmisje z tych Mistrzostw?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: niepoinformowany »

Na sts.pl puszczają mecze, trzeba mieć tylko konto. Z reguły te, które tutaj: http://www.livesports.pl/siatkowka-plazowa są oznaczone graficznym znakiem telewizorka.

W sobotę patrzyłem Kądzioła/Szałankiewicz z Kubańczykami Gonzalez Bayard/Diaz Gomez. Nasi przegrali, grając nieźle. Ale chciałem o czym innym wspomnieć. Chłopaki bez żadnego doświadczenia na poziomie WT, roczniki 90' i 94', a grają kapitalnie. Oglądałem od drugiego seta, ale w pierwszym chyba po prostu zapłacili frycowe. Dzisiaj o 13:30 ich mecz powinien być pokazywany, to warto włączyć i zobaczyć. Kapitalne wrażenie robią, oprócz Polaków to im kibicuję w tych MŚ. ;)

E: tak patrzę na drabinkę wrzuconą przez @lipton... Jeśli nikt mocny spoza zwycięzców grup nie zostanie dolosowany do Fijałka/Prudla, czyli Nicolai/Lupo - Brouwer/Meeuwsen, Ricardo/Emanuel - Herrera/Gavira no i Kubańczycy - Nummerdor/Varenhorst to zanosi się, że w 1/4 ciężki sprawdzian, czyli Pedro/Evandro. Jak dla mnie niezbyt szczęśliwie, bo pod nieobecność Dallhausera/Rosenthala dla mnie to teoretycznie najsilniejszy przeciwnik.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Ale ta drabinka to chyba nie jest wiążąca. Ten ranking był użyty tylko do kwalifikacji. W turnieju już obowiązuje inny ranking przy rozstawianiu. Z resztą zaraz wykukam na stronie rozgrywek jak to się układa i jak uda mi się rozgryźć co i jak to wrzucę.

Edit.
Znalazłem R-ki i układają się tak (jeżeli grupę, w której jest dana R-ka wygra inny zespół to on przejmuje dane miejsce w drabince):
R1 - Nummerdor/Varenhorst
R2 - Doherty/Mayer
R3 - Alison/Bruno
R4 - Fijałek/Prudel
R5 - Nicolai/Lupo
R6 - Samoilovs/Plavins
R7 - Emanuel/Ricardo
R8 - Erdmann/Matysik
R9 - Hyden/Bourne
R10 - Semenov/Krasilnikov
R11 - Alvaro Filho/Vitor Felipe
R12 - Pedro/Evandro

Czyli w 1/4 trafiają na siebie:

Górna połówka:
R1 - [zwycięzca R8 - R9]
R4 - [zwycięzca R5 - R12]

Dolna połówka:
R3 - [zwycięzca R6 - R11]
R2 - [zwycięzca R7 - R10]

Na razie taki układ jest jeszcze prawdopodobny, bo wszystkie R-ki od 1 do 12 nie przegrały jeszcze meczu.

Edit 2:
Dobra, widzę już że się na próżno wysilałem. Niepoinformowany odniósł się do postu SerCosa, a nie do mojego. W poście SerCosa wszystko jest wytłumaczone.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

Zarówno na IO jak i na ostatnich MŚ Fijałki miały nieprawdopodobnego pH (5,5) przy losowaniu. Można powiedzieć, że przez to, oraz przez fakt, że silna brazylijska para zajęła trzecie miejsce w grupie i była dolosowana do naszych, nie zdobyli dotychczas medalu w imprezie światowej. Miejmy nadzieję, że teraz to nadrobią.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Nie no, na IO to sami sobie byli winni bo wtopili w grupie ze słabszymi Łotyszami i przez to trafili w drabince na Emanuela i Alisona w 1/4. Gdyby wszystko wygrali to trafiliby na jakąś słabszą parę.

Edit. Sprawdziłem, trafiliby na Semenova i Prokopieva w 1/8, a w 1/4 na Plavinsa i Smedinsa, którzy zdobyli brąz.

A na MŚ w Jabłonkach fakt, mieli wyjątkowego pecha, bo w grupie wszystko wygrali, a potem trafili na Pedro, który wyjątkowo im nie leży (bilans dotychczasowych meczów 3-8 na korzyść Brazylijczyka).
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: hugo »

Totalna bida z tym brakiem transmisji tv w PL. Może za dużo wymagam?
\
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

lipton pisze:Nie no, na IO to sami sobie byli winni bo wtopili w grupie ze słabszymi Łotyszami i przez to trafili w drabince na Emanuela i Alisona w 1/4. Gdyby wszystko wygrali to trafiliby na jakąś słabszą parę.
Szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że relacjonowałem na żywo losowanie na innym portalu i byłem zdruzgotany najgorszym możliwym rozwiązaniem.
Może o tych Łotyszów chodziło? A może co innego?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Nie no, pewnie chodziło o losowanie. Tylko sam fakt, że w ogóle brali udział w losowaniu, a nie byli rozstawieni w drabince, był wtedy spowodowany tym, że w grupie przegrali z Łotyszami i zajęli w niej drugie miejsce (albo 3 już nie pamiętam dokładnie, 3 drużyny miały po 2 zwycięstwa i stosunek małych punktów się liczył przy awansie).
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: depciak »

hugo pisze:Totalna bida z tym brakiem transmisji tv w PL. Może za dużo wymagam?
O ile mnie pamięć nie myli to ostatnie MŚ w Siatkówce Plażowej były transmitowane w Polsacie, a te już niestety nie są
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Te w 2013 były w Polsce, więc wszystko obsługiwał Polsat. Teraz odbywają się dość niefortunnie podczas Wimbledonu, być może Polsat stwierdził, że skoro mają płacić za prawa do transmisji i nic praktycznie nie pokazywać to się nie opłaca.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Pudło moi drodzy. Ostatnie MŚ w całości były transmitowane przez TVP :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Chal »

MŚ w Starych Jabłonkach transmitowała TVP. Co więcej, na otwartych antenach.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Ożeż ty, rzeczywiście. A teraz nie ma chętnych pewnie z tego względu, że trzeba było kupić prawa. TVP oszczędza, Polsat ma Wimbledon, inna telewizja się nie skusi i transmisji brak.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Chal »

Prawa ma Polsat, tylko miejsca w ramówce brak, a puszczać w necie widać im się nie chce, skoro nie można na tym zarobić.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: lipton »

Może puszczą jakieś mecze rundy pucharowej. Dziewczyny fajnie grają, dzisiaj dość gładko wygrały z Kolocovą i Slukovą, bodaj do 17 i 18. Chyba jeszcze tak gładko nie udało im się z Czeszkami wygrać. Awansowały z pierwszego miejsca i jak dobrze polosują, to może nawet uda im się poprawić wynik z Jabłonek sprzed dwóch lat, gdy były w 16.

Nasza młoda para też nie jest bez szans na awans, bo wygrały dzisiaj z Kostarykankami. Podobnie Kądzioła i Szałankiewicz, którzy powinni wygrać swój ostatni mecz w grupie z mało znaną parą z Salwadoru.

O dużych nadziejach związanych z duetem F/P już nie wspominając :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

lipton pisze:Nasza młoda para też nie jest bez szans na awans, bo wygrały dzisiaj z Kostarykankami.
Awansują z trzeciego miejsca. Chociaż jak tak przeglądam te grupy to lepsze pary nie awansują, bo trafiły do trudniejszych grup jak choćby Prokopiewa/Syrcewa czy Gallay/Klug. Za to zobaczymy w rundzie pucharowej parę z Paragwaju Michelle/Filippo.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

lipton pisze:Tylko sam fakt, że w ogóle brali udział w losowani
Ja piszę o losowaniu przed zawodami. Nie chcę zmyślać, ale albo ich wylosowali najgorzej, jak można było, albo im dolosowano najgorszą (tj. najwyższą w ranku) parę z możliwych. Być może właśnie tego króla lwa z Łotwy. To spowodowało, że nie wygrali grupy a potem trafili na najgorszego z możliwych rywala. Gdyby wygrali grupę, mieliby chyba autostradę do 1/2.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

Niestety. Aby walczyć o medale trzeba będzie w 1/4 pokonać albo światową jedynkę albo światową dwójkę. Słabo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: SerCos »

Fatalne losowanie dla pań.

Para Kołosińska/Brzostek zagra z najlepsza parą z trzeciego miejsca Amerykankami Fendrick/Sweat, która awans z wyższego miejsca przegrały tylko stosunkiem setów. Potem ewentualnie Włoszki Menegatti/Orsi Toth, albo grupowe rywalki Czeszki Kolocová/Sluková.

Para Baran/Gruszczyńska zagrają z rozstawionymi z 1 Meppelink/Van Iersel, czyli z aktualnymi mistrzyniami Europy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: Noworoczny »

Powtórka z rozrywki. Kanarki przegrywają trzeci mecz i od razu wpadają na Prudelki. W razie zwycięstwa Herrera Gavira.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: MŚ 2015 Haga/Rotterdam/Amsterdam/Apeldoorn

Post autor: niepoinformowany »

No i Pedro/Evandro dla Fijałka/Prudla od razu w 1/16! A Kądzioła z Szałankiewiczem Ricardo/Emanuel.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”