Typer 2021/2022 kolejka 3

Forum poświęcone strefowemu konkursowi "Typermania"
MoWo
Posty: 55
Rejestracja: 11 wrz 2019, o 15:17
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: MoWo »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn


Pytanie do graczy. Dokładamy superpuchar do następnej kolejki czy nie ?
miro1905
Posty: 683
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: miro1905 »

MoWo pisze: 10 paź 2021, o 19:15 1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn


Pytanie do graczy. Dokładamy superpuchar do następnej kolejki czy nie ?
Ja bym nie dokładał.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: nikt wazny »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2

MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Tommy
Posty: 24
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Tommy »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3-2
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2

MVP - Śliwka
Najwiecej punktów - Kovacevic
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: miki1990 »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-0
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 1-3

MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Sam Deroo
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 2755
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Kicu »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3

MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4101
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: niepoinformowany »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2

MVP Kovacević
punkty Bołądź
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
PH3N-x
Posty: 705
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: PH3N-x »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-1

MVP Kovacević
punkty Bołądź
sal
Posty: 187
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: sal »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
Mvp Kovacevic
Punkty Bołądź
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 400
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 0-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3

MVP Kovacević
punkty Butryn
Papito13
Posty: 346
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Papito13 »

1. 3:2
2. 3:0
3. 3:0 - Pewniak
4. 3:0
5. 3:0
6. 3:1
7. 3:2

MVP: Mateusz Mika
Punkty: Bartosz Kwolek
Garp
Posty: 431
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Garp »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 2-3
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3

MVP - Kaczmarek
Najwięcej punktów - Jarosz
dezerter
Posty: 900
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: dezerter »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1

MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Jakub Jarosz
franek_kociuba
Posty: 197
Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: franek_kociuba »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2

MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
Awatar użytkownika
Herberg
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2010, o 15:07
Płeć: M
Lokalizacja: ....
Kontakt:

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Herberg »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2

MVP: Kovacević
Punkty: Bołądź
"Trzeba dobrze bronić, aby dobrze atakować"
gladki8
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2009, o 21:21
Płeć: M
Lokalizacja: Subcarpathia

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: gladki8 »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2

MVP - Uros K.
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
Streeter
Posty: 3106
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Streeter »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3-1
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-1
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 PEWNIAK
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 2-3
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1

MVP - Cebulj
Najwiecej punktów - Atanasijević
#ŁączyNasSiatka
MoWo
Posty: 55
Rejestracja: 11 wrz 2019, o 15:17
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: MoWo »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1

MVP - Kovacević
Najwięcej punktów - Bołądź
kri$
Posty: 35
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: kri$ »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 - pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3
MVP - Kovacevic
Punkty - Butryn
miro1905
Posty: 683
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: miro1905 »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1:3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3

MVP: Deroo
Najwięcej punktów: Bołądź
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 165
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Petardinho »

1. 2:3
2. 3:0
3. 3:0 Pewniak
4. 3:1
5. 3:0
6. 1:3
7. 3:1

MVP: Kooy
Punkty: Kwolek
Awatar użytkownika
morswin
Posty: 130
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 17:53
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: morswin »

1 Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2 Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4 Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5 Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3-0
6 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7 Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 1-3
MVP:Kaczmarek
PKT:Butryn
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur) ;-)
marcin2212
Posty: 76
Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: marcin2212 »

1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2

MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
Zksiak
Posty: 75
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Zksiak »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2:3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2

MVP: Drzyzga
Najwięcej punktów: Bołądź
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 511
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Jacek »

1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 0:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3

MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
Awatar użytkownika
suja
Posty: 590
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 08:34
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: suja »

Typy Noworocznego:
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3

MVP: Bołądź
Punkty: Bołądź
ewa
Posty: 564
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: ewa »

1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3

MVP: Semeniuk
Punkty: Butryn
Kauchuck
Posty: 323
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Kauchuck »

1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2

MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
michal1983
Posty: 162
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: michal1983 »

1. 0:3 Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2. 3:2 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3. 3:0 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin PWN
4. 3:0 PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5. 3:1 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6. 1-3 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7. 2:3 Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn

MVP: Toniutti
PKT: Kovacevic
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Lawka1
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2021, o 23:09
Płeć: M

Re: Typer 2021/2022 kolejka 3

Post autor: Lawka1 »

1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1

MVP - B. Bołądź
Najwiecej punktów - B. Kwolek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Typermania”