Typer 2021/2022 kolejka10
Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
5.LUK Lublin - Czarni Radom
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
5.LUK Lublin - Czarni Radom
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1528
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty Ben Tara
MVP Hadrava
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty Ben Tara
MVP Hadrava
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Kaczmarek
MVP Włodarczyk
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Kaczmarek
MVP Włodarczyk
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty DeFalco
MVP Conte
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty DeFalco
MVP Conte
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Filipiak
MVP Janusz
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Filipiak
MVP Janusz
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Ben Tara
MVP Semeniuk
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Ben Tara
MVP Semeniuk
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
Zaksa 3:0 GKS - Pewniak
AZS 3:2 JW
Skra 3:0 Ślepsk
Resovia 3:2 Trefl
LUK 3:1 Czarni
Stal 2:3 Cuprum
Projekt 1:3 Warta
MVP: Kłos
Punkty: Butryn
AZS 3:2 JW
Skra 3:0 Ślepsk
Resovia 3:2 Trefl
LUK 3:1 Czarni
Stal 2:3 Cuprum
Projekt 1:3 Warta
MVP: Kłos
Punkty: Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Butryn
MVP Kovacevic
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Butryn
MVP Kovacevic
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Wojciech Włodarczyk
Punkty: Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Wojciech Włodarczyk
Punkty: Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:1
MVP: Grzegorz Pająk
Punkty: Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:1
MVP: Grzegorz Pająk
Punkty: Ben Tara
- niepoinformowany
- Posty: 4599
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Punkty Ben Tara
MVP Kaczmarek
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Punkty Ben Tara
MVP Kaczmarek
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Punkty Ben Tara
MVP Muzaj
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Punkty Ben Tara
MVP Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
Typy Noworocznego:
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
MVP Filipiak
punkty Ben Tara
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
MVP Filipiak
punkty Ben Tara
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:1
Punkty Butryn
MVP Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:1
Punkty Butryn
MVP Ben Tara
-
- Posty: 1266
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Kaczmarek
Punkty: Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:0
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Kaczmarek
Punkty: Ben Tara
- Indyk AZS Ol
- Posty: 943
- Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
- Płeć: M
- Lokalizacja: Jeziorany
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
MVP: DeFalco
pkt Filipiak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:2
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
MVP: DeFalco
pkt Filipiak
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1 PEWNIAK
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Ben Tara
MVP Defalco
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1 PEWNIAK
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Ben Tara
MVP Defalco
-
- Posty: 228
- Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Ben Tara
pkt Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
MVP: Ben Tara
pkt Ben Tara
-
- Posty: 190
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
2. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3. PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-1
4. Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5. LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6. Stal Nysa - Cuprum Lubin 2-3
7. Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Ben Tara
2. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3. PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-1
4. Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5. LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6. Stal Nysa - Cuprum Lubin 2-3
7. Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Conte
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Conte
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3-2
Punkty Kaczmarek
MVP Muzaj
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3-2
Punkty Kaczmarek
MVP Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Semeniuk
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:2
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Semeniuk
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Faryna
MVP Muzaj
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 3:2
Punkty Faryna
MVP Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Filipiak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:1
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1:3
Punkty Ben Tara
MVP Filipiak
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0 pewniak
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty: Konarski
MVP: Conte
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0 pewniak
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3:2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 2:3
Punkty: Konarski
MVP: Conte
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 1-3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
MVP: Kovacevic
Punkty: Filipiak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-1
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 1-3
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
MVP: Kovacevic
Punkty: Filipiak
Re: Typer 2021/2022 kolejka10
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Mvp Hadrava
Punkty Filipiak
2.Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3
3.PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3-0
4.Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3-0
5.LUK Lublin - Czarni Radom 3-2
6.Stal Nysa - Cuprum Lubin 3-1
7.Projekt Warszawa - Warta Zawiercie 1-3
Mvp Hadrava
Punkty Filipiak