1. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 PEWNIAK
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP: Łomacz
Punkty: Jarosz
Typer 2021/2022 kolejka14
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP: Kovacevic
Punkty: Butryn
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP: Kovacevic
Punkty: Butryn
-
- Posty: 2895
- Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Fornal T.
punkty Kovacevic
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Fornal T.
punkty Kovacevic
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
Fuck, zaspałem :/
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom -
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Marcin Janusz
Punkty Kuba Jarosz
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom -
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Marcin Janusz
Punkty Kuba Jarosz
-
- Posty: 1005
- Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Semen
punkty Kovacevic
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Semen
punkty Kovacevic
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
Jasna ciasna popielasta... Poleciały mi punkty za Ptaszki Drapieżne...
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Semeniuk
Punkty Kovacević
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Semeniuk
Punkty Kovacević
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
wyniki 14 kolejki:
Gurth 38
lukecik 34
bartek_em 33
Lawka 1 33
marcin2212 28
Noworoczny 28
PabloFX 28
sal 28
Streeter 28
dakuul 26
Dejwu 26
franek_kociuba 26
morswin 26
niepoinformowany 26
nikt ważny 26
PH3N-x 26
radio 26
michal1983 25
Orduna 25
gieremek 24
gladki8 24
miro1905 24
Tommy 24
astronauta 23
AZS OLSZTYN 1978 23
dezerter 23
ewa 23
Garp 23
Kicu 23
Zksiak 23
emerencja 21
janek50 21
kri$ 21
MoWo 21
Papito13 21
Gurth 38
lukecik 34
bartek_em 33
Lawka 1 33
marcin2212 28
Noworoczny 28
PabloFX 28
sal 28
Streeter 28
dakuul 26
Dejwu 26
franek_kociuba 26
morswin 26
niepoinformowany 26
nikt ważny 26
PH3N-x 26
radio 26
michal1983 25
Orduna 25
gieremek 24
gladki8 24
miro1905 24
Tommy 24
astronauta 23
AZS OLSZTYN 1978 23
dezerter 23
ewa 23
Garp 23
Kicu 23
Zksiak 23
emerencja 21
janek50 21
kri$ 21
MoWo 21
Papito13 21