Typer 2021/2022 kolejka14
Typer 2021/2022 kolejka14
UWAGA z uwagi na to że kolejki 14 i 15 praktycznie się łączą zrobiłem typy na 2 kolejki żeby nikt nie zapomniał. Proszę nie zapomnieć o 15 kolejce.
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie
MVP
punkty
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie
MVP
punkty
Ostatnio zmieniony 2 sty 2022, o 06:51 przez MoWo, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Butryn
-
- Posty: 1269
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. Ben Tara
mvp. Kaczmarek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. Ben Tara
mvp. Kaczmarek
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:1
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Janusz
PKT Jarosz
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:1
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Janusz
PKT Jarosz
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. F. Conte
mvp. M. Bieniek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. F. Conte
mvp. M. Bieniek
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. Ben Tara
mvp. Kaczmarek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
pkt. Ben Tara
mvp. Kaczmarek
- niepoinformowany
- Posty: 4618
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
punkty DeFalco
MVP Kwolek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
punkty DeFalco
MVP Kwolek
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 0-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 2-3
punkty Conte
MVP Bieniek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 0-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 2-3
punkty Conte
MVP Bieniek
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0 Pewniak
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: T. Fornal
Punkty: DeFalco
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0 Pewniak
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: T. Fornal
Punkty: DeFalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-1
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP: Mateusz Mika
Punkty: Karol Butryn
2. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-1
3. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP: Mateusz Mika
Punkty: Karol Butryn
-
- Posty: 229
- Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Kwolek
PKT Muzaj
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Kwolek
PKT Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
Typy Noworocznego:
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Semeniuk
PKT Jarosz
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Semeniuk
PKT Jarosz
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2:3
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Gladyr
PKT Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2:3
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Gladyr
PKT Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Kaczmarek
punkty DeFalco
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Kaczmarek
punkty DeFalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Fornal
PKT De Falco
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Fornal
PKT De Falco
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Atanasijevic
PKT Jarosz
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Atanasijevic
PKT Jarosz
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Kwolek
punkty Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Kwolek
punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:1
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Kwolek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:1
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Kwolek
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Semeniuk
punkty Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Semeniuk
punkty Butryn
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1529
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Janusz
punkty Kovacevic
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Janusz
punkty Kovacevic
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 PEWNIAK
5.Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Suwałki - Warta Zawiercie 1-3
MVP:Kaczmarek
PKT:Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 PEWNIAK
5.Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Suwałki - Warta Zawiercie 1-3
MVP:Kaczmarek
PKT:Butryn
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur)
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Kwolek
Punkty Kovacevic
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Kwolek
Punkty Kovacevic
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 3:1
pkt. Bołądź
mvp. Kwolek
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 pewniak
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 3:1
pkt. Bołądź
mvp. Kwolek
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP: Śliwka
Punkty: Muzaj
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP: Śliwka
Punkty: Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP: Janusz
Punkty: Conte
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP: Janusz
Punkty: Conte
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-2
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 - Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Kwolek
PKT Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-2
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 - Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Kwolek
PKT Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Uros Kovacevic
PKT Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Uros Kovacevic
PKT Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Hadrava
punkty Defalco
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-0
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Hadrava
punkty Defalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka14
1.Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-2
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Lipiński
punkty Conte
2.Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3-0
3.PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3-2
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3-0 Pewniak
5.Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
6.Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki -Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Lipiński
punkty Conte