Typer 2021/2022 kolejka 16
Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie
MVP ...
PKT ....
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie
MVP ...
PKT ....
- niepoinformowany
- Posty: 4615
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Śliwka
punkty Ferens
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Śliwka
punkty Ferens
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 2-3
MVP Janusz
PKT Muzaj
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 2-3
MVP Janusz
PKT Muzaj
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 1:3
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Rousseaux
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Rousseaux
Ostatnio zmieniony 11 sty 2022, o 18:35 przez miro1905, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin 3-1Trefl Gdańsk
2.Indykpol AZS Olsztyn 3-0 Ślepsk Suwałki
3.Stal Nysa 1-3 PGE Skra Bełchatów
4.LUK Lublin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Pewniak
5.Jastrzębski Węgiel 3-0 Asseco Resovia Rzeszów
6.GKS Katowice 0-3 Aluron Warta Zawiercie
MVP Defalco
PKT Ferens
2.Indykpol AZS Olsztyn 3-0 Ślepsk Suwałki
3.Stal Nysa 1-3 PGE Skra Bełchatów
4.LUK Lublin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Pewniak
5.Jastrzębski Węgiel 3-0 Asseco Resovia Rzeszów
6.GKS Katowice 0-3 Aluron Warta Zawiercie
MVP Defalco
PKT Ferens
-
- Posty: 1269
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 3 -1
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 2-3
mvp Ferens
punkty Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 3 -1
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 2-3
mvp Ferens
punkty Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2 -3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Butryn
punkty Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2 -3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Butryn
punkty Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3:2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Facundo Conte
PKT Marcin Waliński
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0:3
MVP Facundo Conte
PKT Marcin Waliński
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2-3
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3 Pewniak
MVP M. Janusz
PKT F. Conte
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3 Pewniak
MVP M. Janusz
PKT F. Conte
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1529
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Śliwka
PKT Kovacevic
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Śliwka
PKT Kovacevic
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0:3 Pewniak
MVP TJ
PKT Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0:3 Pewniak
MVP TJ
PKT Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3 pewniak
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Kovacevic
punkty Kaczmarek
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3 pewniak
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Kovacevic
punkty Kaczmarek
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
Typy Noworocznego:
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Falco
punkty Ferens
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
mvp Falco
punkty Ferens
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3:2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0:3 PEWNIAK
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Butryn
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0:3 PEWNIAK
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 2-3
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3 PEWNIAK
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Hadrava
PKT Lipinski
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3 PEWNIAK
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Hadrava
PKT Lipinski
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Semeniuk
PKT Defalco
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Semeniuk
PKT Defalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 Pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Defalco
PKT Kapica
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 Pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Defalco
PKT Kapica
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-2
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Defalco
PKT Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Defalco
PKT Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Hadrava
PKT Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Hadrava
PKT Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Kovacevic
Punkty Butryn
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP Kovacevic
Punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3:2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3:0
3. Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 pewniak
5. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
6. GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP: Semeniuk
PKT: T.Fornal
2. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3:0
3. Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0:3
4. LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 pewniak
5. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
6. GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP: Semeniuk
PKT: T.Fornal
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
.Cuprum Lubin -Trefl Gdańsk 3:1
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3:0
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2:3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3:1
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1:3
MVP Semeniuk
PKT Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-2
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0 pewniak
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Ferens
Punkty Butryn
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-2
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-0 pewniak
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 1-3
MVP Ferens
Punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Warta Zawiercie 0-3
MVP:Ferens
PKT:Hadrava
2.AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Warta Zawiercie 0-3
MVP:Ferens
PKT:Hadrava
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur)
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 1-3
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3 pewniak
mvp Kovacevic
punkty Butryn
2.Indykpol AZS Olsztyn- Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa -PGE Skra Bełchatów 2-3
4.LUK Lublin- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
5.Jastrzębski Węgiel- Asseco Resovia Rzeszów 3-2
6.GKS Katowice- Aluron Warta Zawiercie 1-3 pewniak
mvp Kovacevic
punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2-3
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Semeniuk
Punkty: DeFalco
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Semeniuk
Punkty: DeFalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Semeniuk
Punkty: DeFalco
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 PEWNIAK
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Semeniuk
Punkty: DeFalco
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2-3
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Defalco
Punkty: Ben Tara
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Defalco
Punkty: Ben Tara
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1.Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Kovacevic
Punkty: Ferens
2.Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-0
3.Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 0-3
4.LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 0-3 pewniak
5.Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6.GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Kovacevic
Punkty: Ferens
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 16
1. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 3-1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3. Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4. LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 Pewniak
5. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6. GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Śliwka
Punkty: Ferens
2. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 3-1
3. Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1-3
4. LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 Pewniak
5. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
6. GKS Katowice - Aluron Warta Zawiercie 0-3
MVP: Śliwka
Punkty: Ferens