Oponka

Kuba14
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2010, o 20:26
Płeć: M

Oponka

Post autor: Kuba14 »

Mój kolega ma problem i zwracam się z prośbą z jego strony.
Kolega ma 166 cm wzrostu i waży ok 52 kg. Jednak ma tzw "oponkę" i chce sie jej pozbyć. Znacie może jakieś skuteczne ćwiczenia.
W imieniu kolegi z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: Mate »

sfd.pl ;) . Wystarczyło wpisać "oponka" w google.pl :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: awesome »

Odpowiednia dieta, więcej ruchu, trochę samozaparcia.

Pozdrawiam, awesome.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: Maciej Szewczyk »

Pozwolę sobie odkopać temat:
polecam szóstkę weidera, ale nie każdy podoła od razu. Jeżeli nie, odesłałbym do cyklu treningowego:
100pompek.pl, tam znajduje się odnośnik też do projektu 300 brzuszków i podciąganie. Taki tercet w połączeniu z (nawet sporadycznymi) ćwiczeniami aerobowymi, daje fajne efekty - jeśli tylko jest systematyczny.
Maciej Szewczyk
http://reklama
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: awesome »

A6W, która mimo nazwy nie jest stworzona przez legendarnego Weidera nie służy spalaniu tłuszczu. Tłuszcz nie spala się miejscowo, tylko na całym ciele, do tego niezbędna jest dieta, która uchroni mięśnie przed rozpadem i zmusi organizm do korzystania z tłuszczu, jako źródła energii. Do tego ćwiczenia areobowe, którymi są: sporty zespołowe, bieganie, pływanie, rower itp., a nie robienie tysiąca pompek czy brzuszków, zaś dla osób, które dbają o swoją sylwetkę, a nie tylko chcą zrzucić zbędną tkankę, dodałbym trening siłowy.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
PiotrS

Re: Oponka

Post autor: PiotrS »

awesome pisze:A6W, która mimo nazwy nie jest stworzona przez legendarnego Weidera nie służy spalaniu tłuszczu. Tłuszcz nie spala się miejscowo, tylko na całym ciele, do tego niezbędna jest dieta, która uchroni mięśnie przed rozpadem i zmusi organizm do korzystania z tłuszczu, jako źródła energii. Do tego ćwiczenia areobowe, którymi są: sporty zespołowe, bieganie, pływanie, rower itp., a nie robienie tysiąca pompek czy brzuszków, zaś dla osób, które dbają o swoją sylwetkę, a nie tylko chcą zrzucić zbędną tkankę, dodałbym trening siłowy.
dokładnie, nie jestem specem od fitnesu ale nawet ja nie nakazałbym nikomu samych ćwiczeń anaerobowych na spalanie tłuszczu. Sądzę, że gdyby 70% odchudzających sie kobiet o tym wiedziało, nie męczyło by się tak bardzo robiąc nawet i po 1000brzuszków by spalić tłuszczyk
machalina
Posty: 7
Rejestracja: 5 gru 2019, o 20:02
Płeć: K
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: machalina »

Oponka? Cudów nie ma. Trzeba zapewnić ujemny bilans energetyczny, czyli więcej spalać niż się je. Od cała tajemnica ;) Na jaki adres wysłać fakturę? ;)
drakon80
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, o 19:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Oponka

Post autor: drakon80 »

Żeby sie motywować możesz poszukac jakiejś siłowni gdzie mają analizator składu ciała - oprócz efektów w lustrze będziesz mógł śledzić rezultaty w raportach z tego urzadzenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”