15 lat - szanse na dalszy rozwój

Siatkarz2006
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2021, o 14:22
Płeć: M

15 lat - szanse na dalszy rozwój

Post autor: Siatkarz2006 »

Witam

Mam pewne pytanie, ale najpierw trochę o mnie:

Wiek: 15 lat
Pozycja: Przyjmujący
Wzrost: 192 cm
Zasięg w ataku: 329 cm
Zasięg w bloku: 304 cm
Zasięg stojąc: 244 cm

W siatkówkę gram od siódmego roku życia, mimo że pochodzę z regionu który ma raczej niezbyt duże tradycje w tym sporcie. Przez dwa lata grałem w trzecioligowym klubie, a od następnego sezonu przechodzę do II ligi. Kilku kolegów o rok czy dwa lata starszych ode mnie ma już za sobą debiuty na jeszcze wyższym poziomie i zacząłem zastanawiać się czy mam jeszcze szanse na załapanie się do drużyny z I ligi, skoro do tej pory się nie udało? Czy później nie będę już ,,za stary" na to, żeby pójść wyżej?
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: 15 lat - szanse na dalszy rozwój

Post autor: kri$ »

Siatkarz2006 pisze: 16 lip 2021, o 19:10 Witam

Mam pewne pytanie, ale najpierw trochę o mnie:

Wiek: 15 lat
Pozycja: Przyjmujący
Wzrost: 192 cm
Zasięg w ataku: 329 cm
Zasięg w bloku: 304 cm
Zasięg stojąc: 244 cm

W siatkówkę gram od siódmego roku życia, mimo że pochodzę z regionu który ma raczej niezbyt duże tradycje w tym sporcie. Przez dwa lata grałem w trzecioligowym klubie, a od następnego sezonu przechodzę do II ligi. Kilku kolegów o rok czy dwa lata starszych ode mnie ma już za sobą debiuty na jeszcze wyższym poziomie i zacząłem zastanawiać się czy mam jeszcze szanse na załapanie się do drużyny z I ligi, skoro do tej pory się nie udało? Czy później nie będę już ,,za stary" na to, żeby pójść wyżej?
Zwróć uwagę na jakim poziomie i w jakich ligach grają twoi rówieśnicy. W tym wieku każdy rok robi dużą różnicę. Rocznik 2006 to chyba pierwsza klasa w Spale. Druga i trzecia drużyna Spały grają odpowiednio w II i III lidze. Więc granie w II lidze to w tym wieku bardzo dobry wynik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”