Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Re: Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Postby volleyballmanager » 29 Dec 2020, o 20:05

kamil1999 wrote:
volleyballmanager wrote:Baza danych na sezon 2020-21.
Jak już wspomniałem, decyzją Autora jest to "ostatnia odsłona" Volleyball Manager 2014.
Niestety przez "przesunięcia" w nr ID zawodników nie będą widoczne ich zdjęcia. Trzeba się więc nieco "pobawić" w folderze img / players, jeśli to dla kogoś rzecz uniemożliwiająca pełną radość z gry
Ponadto konieczne jest do folderu img / flags wrzucenie flagi Luksemburga. Bez tego gra nie pójdzie. A Kamil Rychlicki nie będzie mógł zdobywać + 30 punktów w meczach swojej reprezentacji
Być może udało się wyeliminować ten błąd, który pojawiał się w lipcu w trakcie rozgrywek reprezentacyjnych. Od pewnego momentu, w żadnej z kilkunastu symulacji ten błąd mi nie wyskoczył. Wcześniej było to bardzo częste. Na tej podstawie wnioskuję, że to jakiś problem przy rankingach. Po działaniach na tych bowiem plikach, "bug" już się nie pojawiał.
Powodzenia przy próbach awansu teamem Luksemburga na MŚ 2022, pokonania np. Monzą mocarnych Trentino, Perugii i Cucine w Serie A lub zrobienia, powiedzmy z Biogas Volley Nafels drużyny, z którą rywalizacji obawiać się będą nawet największe europejskie potęgi
Jednocześnie czuję się w obowiązku poinformować Was, że będzie to już ostatnia aktualizacja Volleyball Manager 2014. NovRain podjął bowiem decyzję o całkowitym wycofaniu się z "zabawy", czego konsekwencją będzie niemożność kontynuowania projektu od sezonu 2021-22.

LINK DO DOWNLOADU:
https://easyupload.io/pxxe5c?fbclid=IwA ... pC_TDcZ9XA

Zeby jednak przekaz posta w dobie pandemii nie był tak do końca dołujący pokaże jedno zdjęcie z planowanej nowej edycji gry Volleyball Manager opracowywanej przez nowego developera Pawła Wnuka Lipińskiego.
Bartosz Bednorz w nowej edycji - nietrudno zauważyć że chamsko zerżnięte z serii gier Football Manager no ale nasza gra jest darmowa więc musimy iść na pewne kompromisy
Image

I co z tą aktualizacją? Bo link nie działa.

Nowy link do downloadu -poprzedni link faktycznie wygasł
https://easyupload.io/tx8k1l?fbclid=IwA ... dwnQgDl0LM
PS
Tam absolutnie nie ma żadnego hasła. Plik pobieracie, wklejacie do folderu "data" i tyle. Zahasłowany jest wyłącznie plik "info". Tak było zawsze. A hasło to znane jest tylko Autorowi. Z pozostałymi plikami można robić co się komu żywnie podoba.
User avatar
volleyballmanager
 
Posts: 101
Joined: 22 Sep 2012, o 00:52
Location: Warszawa
Płeć: M


Re: Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Postby volleyballmanager » 1 Jan 2021, o 21:43

Informacja od twórcy nowej wersji gry Volleyball Manager 2.0 - stan na 31.12.2020
Nowa wersja powoli(z naciskiem na powoli) się tworzy. Po świętach odkurzyłem projekt bo przyznam, że od czerwca nie było żadnego progresu. Teraz mam trochę urlopu i staram się ten czas wykorzystać aby popchnąć temat dalej. Od marca znowu będzie mniej czasu, ale do tego czasu może będzie już coś konkretnego. Może nie będzie to jakoś mocno grywalna wersja, ale chociaż taka, która pozwoli innym potestować grę i podzielić się uwagami pod kątem poprawek.
Stworzenie gry, która w kwestii funkcjonalności nawiąże do obecnego VM to długi i żmudny proces. Choćby miało to zająć jeszcze 5 lat to w końcu się to uda. O to czy gra kiedykolwiek powstanie nie macie się co martwić. Za dużo czasu zostało już poświęcone żeby to włożyć do szuflady a zapału do dalszego pisania nie zabraknie.
User avatar
volleyballmanager
 
Posts: 101
Joined: 22 Sep 2012, o 00:52
Location: Warszawa
Płeć: M

Re: Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Postby volleyballmanager » 14 Jan 2021, o 00:21

Aktualizacja bazy danych na trwający sezon autorstwa Bartosza Ożóga
Jeszcze ciepła, ponieważ ostatnich zmian dokonywałem dzisiaj w nocy, popijając bardzo mocną kawę.
Zanim pojawi się nowy siatkarski manager, może ktoś będzie miał jeszcze ochotę w ”starym” powalczyć np. Stalą Nysa S. A. o utrzymanie w PlusLidze (tutaj nie ma mowy o zmianie reguł w trakcie gry, ostatni zespół na pewno spada do Tauron 1.Ligi) lub prowadząc Allianz Milano z kapitalnym Ishikawą i świetnym Urnautem, postraszyć trochę włoskie dream teamy.
Zmiany dotyczą głównie rzecz jasna transferów oraz umiejętności. Są też zmiany na ławkach trenerskich oraz kosmetyka plików "kluby" i "sponsorzy".
https://megawrzuta.pl/download/38d5798e ... cc604.html
User avatar
volleyballmanager
 
Posts: 101
Joined: 22 Sep 2012, o 00:52
Location: Warszawa
Płeć: M

Previous

Return to Kącik kolekcjonera

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests