Asics CeberZero

jacobsen18
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2009, o 13:58
Płeć: M

Asics CeberZero

Post autor: jacobsen18 »

witam! Chciałbym kupić asics cyberzero tylko nie wiem jak je mogę zdobyć..jeśli ma ktoś możliwość zdobycia albo wie jak je mogę kupić proszę o odp. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Asics CeberZero

Post autor: Mate »

Jeżeli takowych butów nie ma na allegro, pro-sporcie i pro-volleyu to nie trać czasu na szukaniu w Polsce. Poza tym sklepy nie sprowadzają butów za ok. 800 złotych, bo i tak nikt nie kupi tych butów. Tak więc musisz poszukać na stronach zagranicznych, szczególnie japońskich i włoskich. No może jeszcze niemieckich. Ale najlepiej szukać na stronach włoskich i japońskich.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Asics CeberZero

Post autor: Nowy »

Powiedz, dlaczego chciałbyś je kupić?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Asics CeberZero

Post autor: Mate »

Nowy pisze:Powiedz, dlaczego chciałbyś je kupić?
Uczucie wyższości nad kolegami :D . Koledzy grają w trampkach, a on wyskoczy w Asicsach za 800 zł ;) . Może myśli, że od razu wezmą go do Skry za to, że ma takie buty :D . Dla mnie wydanie 300 zł na buty do grania jest maksimum. Rozumiem zawodowych siatkarzy, ale jakiś młokos??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Asics CeberZero

Post autor: Arff »

Zawodowi siatkarze/sportowcy dostają buty za darmo i w 99% mają głęboko w... poważaniu w jakich butach grają...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Asics CeberZero

Post autor: adi_tiger »

Co do cudownych cyber zero... Posiadam, naprawde nic specialnego. Gra sie jak w normalnych innych. Szczerze mówiąc lepiej mi się gra w zwykłych Beyondach...
Plus Cyberów to ze mają rzepy i nie trzeba się męczyć z wiązaniem szybko na czasach :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”