Film o kibicach

Woocki
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:43
Płeć: M
Kontakt:

Film o kibicach

Post autor: Woocki »

Witam,
zastanawialem sie gdzie moge zalozyc ten temat, i nie znalalem dobrego miejsca :| wiec zakladam go do Reprezentacji, gdzyz jakby nie patrzyc kibice sa jej nieodlaczana czescia.
Mam pytanie, czy ktos moze mi powiedziec gdzie mozna dopasc(czyt. ogladnac/sciagnac/kupic etc.) film o polskich kibicach "Najlepsi na swiecie" czytalem o nim wiele pochlebnych opinii, ale za cholere nie moge go nigdzie znalezc.

Pozdrawiam
Woocki
Aska_kk
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:25
Płeć: K
Lokalizacja: Lisów
Kontakt:

Re: Film o kibicach

Post autor: Aska_kk »

GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Film o kibicach

Post autor: GrindkamiL »

jakby ktos widzial niech napisze krotka recenzje
nie siłą lecz rozumem
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Film o kibicach

Post autor: szyderca »

Bohaterami filmu są ludzie różnych grup społecznych, wiekowych i zawodowych. Polscy kibice siatkarscy w dobie dużej agresywności na stadionach stanowią interesujące zjawisko społeczne, a ich zachowanie jest swoistym zaprzeczeniem, a zarazem protestem przeciwko agresji spotykanej na innych arenach sportowych. Jakie powody decydują o tak pozytywnych zachowaniach kibiców siatkarskich? Film ten stał się odpowiedzią na to pytanie.

* za pls.pl

Moze byc? :]
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Film o kibicach

Post autor: GrindkamiL »

tak,dzieki bardzo.interesujaca pozycja ;]
nie siłą lecz rozumem
misiektropek
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Film o kibicach

Post autor: misiektropek »

http://www.grupacodex.pl - tu można obejrzeć ten film w dolnym lewym rogu.
Diego

Re: Film o kibicach

Post autor: Diego »

Eeeee.. nie podobał nie się ten filmik, pewnie dlatego że spodziewałem sie czegoś innego.
Woocki
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:43
Płeć: M
Kontakt:

Re: Film o kibicach

Post autor: Woocki »

Ogladalem ten film, i taki sobie... nie ukazuje calego piekna naszych kibicow... tam na stronie http://www.grupacodex.pl jest jeszcze film "zawieszeni w powietrzu" czy cos takiego... ciekawe zdjecia w zwolnieniu pokazane sa. polecam

PS. Wie ktos moze kiedy bedzie jakas retransmisja meczu czestochowy z iskra? Albo skad mozna sciagnac mecz? ;]

Pozdr.
misiektropek
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Film o kibicach

Post autor: misiektropek »

Mecz Iskry z Czewą można ściągnąćna stronie http://www.sport-video.pl tylko trzeba się zarejestrować.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Film o kibicach

Post autor: szyderca »

Diego pisze:Eeeee.. nie podobał nie się ten filmik, pewnie dlatego że spodziewałem sie czegoś innego.
Eeee... A czego się spodziewałeś, że pokaża tam gdzieś Twoją buzkę, jak wymachujesz szalikiem w barwach naszej flagi. Przecież to film dokumentalny, który nie tyle pokazuje polskich kibiców, co ukazuje polskiego kibica jako zjawisko społeczne - nie chce przesadzić na skalę światową. Podobnymi kbicami ponoć mogą pochwalić się Kubańczycy i Brazylijczycy.

Nadmienię jeszcze, że film ten otrzymał jakąś tam nagrodę na Festiwalu w Mediolanie.
Diego

Re: Film o kibicach

Post autor: Diego »

te szyderca bez podpinki (z czewy jesteś?). Nie podoba mi się ponieważ spodziewałem się bardziej podejścia klubowego w tej sprawie niż piknikowego. Ot co.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Film o kibicach

Post autor: szyderca »

E... nie zgadzam się, mamy zimę i należy chodzić w kurtce z podpinką. Wracając do tematu, nadal nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc, że spodziewałeś się bardziej klubowego podejścia do sprawy. Że co? Że mieli być udokumentowani kibice Resovii, którzy w meczach ligowych zagrzewają swoich siatkarzy? Chyba nie, bo szeroko rozumiany Świat siatkarski zachwycony jest atmosferą jaka wytwarza się na meczach reprezentacji. TYm, że dwóch panów (jeden ze Szczecina, drugi z Częstochowy) potrafią sterować wielotysięcznym tłumem. Tym, że ten wielotysięczny tłum potrafi się ubrać, przygotować gadżety, zrobić fany w biało-czerowych barwach z napisem "Kocham Janka z VI C" czy "Babciu tutaj jestem, nic nie mów rodzicom". I w taki sposób uzbrojony potrafi się świetnie, współnie bawić, bez chamstwa i bez wyzwisk itd.

Poza tym bądź łaskaw wyjaśnić mi czym różni się piknik na meczach reprezentacji od pikniku na meczach Resovii na Podpromiu? Pomińmy już fakt, że bilety na mecze reprezentacji długo w kasach nie leżą, w Rzeszowie z tym była różnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”