[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Baza danych światowej siatkówki

Baza danych światowej siatkówki

Postby vojtazz » 7 Sep 2015, o 17:00

Witam. Jestem fanem siatkówki, a przede wszystkim kręcą mnie różnego rodzaju statystyki, biografie siatkarzy, ich przeszłość klubową itp. Problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć tak dużej bazy danych, która by to wszystko pokazywała. Natrafiłem na worldofvolley.com , jednak jest to płatna strona. Piłka nożna czy koszykówka posiadają takie bazy danych i to całkiem za darmo. Tutaj rodzi się pytanie, czy ktoś może zna stronę tego typu, na której mógłbym np. znaleźć aktualne składy i statystyki z lig takich jak: rumuńska, bułgarska czy nawet wenezuelska? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
vojtazz

Re: Baza danych światowej siatkówki

Postby lipton » 8 Sep 2015, o 14:20

Streeter tutaj na forum kiedyś coś takiego robił, ale chyba poległ. Jest taka baza dla plażówki, często z niej korzystam, na stronie bvbinfo.com. Ale dla halówki nie widziałem.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
lipton

Postby vojtazz » 8 Sep 2015, o 21:14

Hmm to naprawdę dziwne, że tak popularny sport, a nie zyskał sobie dobrej strony z wszelkimi statystykami. Interesuję się również piłką nożna i w tym przypadku kiedy widzę jakiś transfer zagraniczny, nawet z niższych i słabszych lig to odpalam transfermarkt.de i znajdę tam statystyki i CV każdego zawodnika, bez znaczenia czy z ligi hiszpańskiej czy 2 ligi macedońskiej. Bardzo brakuje tego w siatkówce.
vojtazz

Postby madlark » 8 Sep 2015, o 21:57

vojtazz wrote:Hmm to naprawdę dziwne, że tak popularny sport, a nie zyskał sobie dobrej strony z wszelkimi statystykami. Interesuję się również piłką nożna i w tym przypadku kiedy widzę jakiś transfer zagraniczny, nawet z niższych i słabszych lig to odpalam transfermarkt.de i znajdę tam statystyki i CV każdego zawodnika, bez znaczenia czy z ligi hiszpańskiej czy 2 ligi macedońskiej. Bardzo brakuje tego w siatkówce.

Na prawdę nie widzisz różnicy między kopaną, a siatką?
Kto ma to robić?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postby SerCos » 9 Sep 2015, o 07:49

Nawet jak znajdzie się jakiś pasjonat to strony niektórych klubów czy federacji są tak nieaktualne więc, aby coś takiego powstało trzeba dzwonić po każdym klubie i prosić o aktualne informacje.

Kiedyś pisałem nawet do jakiegoś francuskiego klubu z Pro A za pomocą ich formularza na stronie nie dostałem żadnej odpowiedzi :]
SerCos

Postby arturo78 » 21 Sep 2015, o 10:22

nic tylko trzeba czekać, aż jakiś zapaleniec się pokusi o aktualną bazę, informacje itp. Na tę chwilę niestety lekko nie jest.
arturo78

Postby Mak » 9 Nov 2015, o 11:13

Co w takiej bazie miałoby się znaleźć jako informacja wprowadzona jednorazowa a co uaktualniane oprócz. Transferów i wyników?
Powiem wam, że ogarnięty informatyk mógłby nawet to drugie zautomatyzować pobierając ze stron które stale dodają takie coś u siebie i wrzucając na inną stronę. Pytanie kto za to zapłaci :)
Mak

Postby Mak » 19 Nov 2015, o 17:17

Byliby chętni na stworzenie czegoś takiego?
Mak

Postby chrison » 6 Aug 2019, o 11:38

W sumie zrobiłem coś takiego: https://volleybox.net/ . Od 2007 był to portal volleyball-movies.net. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś pomysły dotyczące tego, które procesy siatkarskiego świata można zcyfryzować, to możecie pisać tutaj, albo zgłosić to gdziekolwiek na volleyboxie .
chrison

Return to Tematy ogólno-siatkarskie