Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: evija »

TVP Sport jest dostępny także na Platformach Cyfrowych: Cyfra+ i Cyfrowy Polsat.
Stwierdzenie TVP Widmo już powoli odchodzi do lamusa.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: pk+ »

O platformie TVP mówi się już w kontekście jej likwidacji więc spokojnie z tym zasięgiem.

Na fali ogromnego zainteresowania siatkówką TVP pokazała na Ambroziaku, rozgrywanym w Warszawie a więc bez problemów można wozy transmisyjne wysłać że nie specjalnie im siatkówka leży na sercu. Można powiedzieć, że w kontekście złotego medalu trafiła im się ta transmisja jak ślepej kurze ziarno i co.., i zawalili.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: pk+ »

Jeszcze znalezione dziś w temacie dostępności platformy TVP
Dostęp do uruchomionej kilka tygodni temu satelitarnej platformy Telewizji Polskiej staje się coraz bardziej utrudniony. Operator zdecydował się od dzisiaj na emisję kodowaną niektórych kanałów m.in. TVP Sport czy TVP HD.
Tak więc już tak różowo nie jest z tą darmową i powszechną dostępnością.
http://nt.interia.pl/audio-wideo/news/k ... ne,1380202
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

Dwa sezony temu można było zobaczyć w otwartych kanałach 3 mecze siatkarskie.
W poprzednim sezonie można było zobaczyć w otwartych kanałach 2 mecze siatkarskie.
W tym sezonie można było zobaczyć w otwartych kanałach 1 mecz siatkarski.
W tym tygodniu można będzie zobaczyć w otwartych kanałach 0 meczy siatki.
Jak myślicie co czeka nas w przyszłym tygodniu (i następnych)?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: maksik »

madlark pisze:Dwa sezony temu można było zobaczyć w otwartych kanałach 3 mecze siatkarskie.
W poprzednim sezonie można było zobaczyć w otwartych kanałach 2 mecze siatkarskie.
W tym sezonie można było zobaczyć w otwartych kanałach 1 mecz siatkarski.
W tym tygodniu można będzie zobaczyć w otwartych kanałach 0 meczy siatki.
Jak myślicie co czeka nas w przyszłym tygodniu (i następnych)?
...powtórki z tamtego sezonu.....;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: plecotus »

No to będziemy mieli siatkarskie newsy (przebitki? wywiady? fragmenty meczów?) w TVP - http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... publicznej. Co ciekawsze słuchałem dziś w Trójce wywiadu z ustępującym szefem sportu w publicznej Robertem Korzeniowskim, który za największe niepowodzenie swojej kadencji na dyrektorskim stolcu uznał ... nieobecność siaty na antenach TVP. Co prawda bardziej chodziło mu o wypromowaną przez publicznego nadawcę Ligę Światową niż PLS i od razu obarczył odpowiedzialnością za ten stan rzeczy władze PZPS, które miały "inną koncepcję" - ale skoro z Szaranowiczem udało się załatwić tą kwestię w tydzień, to chyba nasz znamienity eks-chodziarz nie ma czystego sumienia w tem tomacie ...
8
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: evija »

Ciekawy jest również ten fragment od Mariana Kmity:
Skończyły się czasy, kiedy telewizja była dojną krową dla szefostwa związku i sponsora.


A czy to czasem siatka nie jest dojną krową dla Polsatu? Przecież oni mają takie wpływy z reklam, że mózg staje.
Nie wróży to nic dobrego np. dla zarządu PLPS w ich superambitnych celach finansowych w nowym przetargu na prawa do pokazywania krajowych lig siatkarskich. Generalnie w najbliższej przyszłości polscy działacze będą mieli sporo trudności, by zmusić polskie stacje do szaleńczego wyścigu po prawa telewizyjne.
Czyżby się dogadał z Szaranowiczem o braku licytacji? Jeśli się dogadają, PLS nie dostanie dużej kasy.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Klugenhammer »

evija pisze:A czy to czasem siatka nie jest dojną krową dla Polsatu? Przecież oni mają takie wpływy z reklam, że mózg staje.
Akurat wpływy z reklam w przypadku płatnych telewizji kodowanych są zwykle relatywnie niskie. Za reklamy płaci się zazwyczaj proporcjonalnie do liczebności widowni, a mecze Plusligi ogląda średnio 100-200 tys widzów. Dla porównania "M jak Miłość" śledzi 8 mln ludzi. Na reklamach zarabiają przede wszystkim stacje otwarte.
Polsat Sport w ramach rodziny Cyfrowego Polsatu zarabia przede wszystkim na wpływach z abonamentu. W ostatnich latach uczynili z siatkówki wizytówkę całej stacji. Mają na wyłączność prawa do prawie wszystkich rozgrywek na poziomie klubowym i reprezentacyjnym i tym właśnie przyciągają i utrzymują wielu abonentów, tym bardziej że poza siatkówką nie mają zbyt wielu praw telewizyjnych do popularnych rozgrywek w innych dyscyplinach. Utrata praw do PLS diametralnie zmieniłaby profil Polsatu Sport
Dlatego myślę, że wbrew temu co publicznie mówią, będą bardzo ostro walczyć o prawa do pokazywania ligi.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Arff »

Oczywiście że tak... Kmita nie chce sam srać we własne gniazdo i publicznie lekceważy walkę o prawa do transmisji tylko dlatego, żeby nie windować sobie samemu ceny... to normalny zabieg w niemal każdym biznesie, a co dopiero w tak komercyjnym...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: nikt wazny »

Arff pisze:Oczywiście że tak... Kmita nie chce sam srać we własne gniazdo i publicznie lekceważy walkę o prawa do transmisji tylko dlatego, żeby nie windować sobie samemu ceny... to normalny zabieg w niemal każdym biznesie, a co dopiero w tak komercyjnym...
Dokładnie. Gadanie jak to im zależy itd dałoby sprzedającemu prawa silny argument do podnoszenia ceny
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: szyderca »

Arff pisze:Oczywiście że tak... Kmita nie chce sam srać we własne gniazdo i publicznie lekceważy walkę o prawa do transmisji tylko dlatego, żeby nie windować sobie samemu ceny... to normalny zabieg w niemal każdym biznesie, a co dopiero w tak komercyjnym...
Ale z drugiej strony jego stacja jest gwarantem tego, że siatkówka w telewizji się znajdzie. Walterowie średnio są zainteresowani, a co do publicznej, to przerabialiśmy to już z Ptokami w Lidze Mistrzów. To, że pan Zdzisio i pan Stefan przyjechali z kamerą i kabelkami do Jastrzębia i mieli ze sobą też talerz z anteną i mimo zapowiedzi nie oznaczało to, że mecz w publicznej zostanie w ogóle puszczony. I pomijam już w tym miejscu czy do kanału sportowego publicznej ma dostęp 5% czy 90% Polaków. Pomijam już sytuacje, kiedy jest powiedzmy tie-break o mistrzostwo Polski i przy stanie 8:7 koniec transmisji, bo "wojewoda" ma orędzie do narodu.
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: ostry99 »

Szyderca ma całkowitą rację, ja również wolę zapłacić trochę kasy za Cyfrowy Polsat i przynajmniej nie muszę się martwić czy stacja wykupi transmisje na następną imprezę siatkarską i czy nie przerwie emitowania w trakcie meczu ligowego bądź jakiegokolwiek innego.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: krzysiu »

O tym czy Polsat wspiera siatkówkę warto przeczytać ten temat na reprezentacja.net
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... _telewizja
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

krzysiu pisze:O tym czy Polsat wspiera siatkówkę warto przeczytać ten temat na reprezentacja.net
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... _telewizja
Idea fajna, ale chyba nierealna.
Myślę, że potrzebujemy jeszcze około 12 miesięcy żeby pojawiły się jakieś konkrety – zapowiada szef sportowy Polsatu.
Skoro chcą sprawdzić, jak to będzie działać powinni dogadać się z którąś z telewizji, która ma prawa do transmisji i pokazać to w Polsacie.
Biały wywiad działa, a polskie media czytają także różni ludzie z zagranicy. Za dużo pracy nas to kosztowało, zainwestowaliśmy też trochę pieniędzy, żeby teraz to stracić.
Ciekawe na co poszła ta kasa? :D
Nie zdziwiłbym się, gdyby pomysłodawcą tego artykułu był Kmita :o
P.S
Zdjęcie (bardzo fajne :D ) komentatorów niech służy za komentarz ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: krzysiu »

Na sport.pl jest też wywiad z Kmitą i on tam mówi , że Solorz już był na jakichś rozmowach w Lozannie z przedstawicielami innych federacji porozmawiać o tym projekcie. Mówi też , że wszystko raczej zależy od Przedpełskiego który ma pogadać i wykorzystać swoje znajomości w rozmowach z przedstawicielami innych federacji.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: lucass90 »

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten artykuł ukazał się już na wszystkich największych portalach informacyjnych, a mimo wszystko wszędzie określany jest jeszcze jako "tajny plan Polsatu"... :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Tanceti »

No cóż tak już w Polsce jest. Mi się ten plan bardzo podoba tylko powątpiewam czy wypali. Wręcz w to wątpie. Chyba że Przedpełski ma na prawde magiczne kontakty. Na jednym kanale liga włoska, rosyjsjka, francuska polska i brazylijska. C oś magicznego..... Coś czego nie wolno ominąć
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Antos »

To nie czasem Przedpelski chcial zrzucic z tronu fivb jakiegos chinczyka?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

Och, jaki zbieg okoliczności.
Na reprezentcja.net ukazuje się artykuł i tego samego dnia gościem Iwańczyka jest Kmita.
Wygląda na to, że Przedpełski to wysłannik Polsatu i jak to określa Kmita kolenduje w tej sprawie po świecie.
Ciekawe czy tą kolende finansuje PZPS czy Polsat?
Prezes Mirosław Przedpęlski ruszył w świat od Japonii przez Brazylię po USA
Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co pojechał do USA? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
PiotrS

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: PiotrS »

do usa ruszył pewno po knowhow
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

To co ostatnio wyprawia Polsat woła o pomstę do nieba. Cwierćfinałów PP nie pokazuje, a z kolejki kobiet tylko jeden mecz.
Chciałem zaproponować aby Iwańczyk zaprosił Kmitę do swojego magazynu, aby ten wytłumaczył się z obietnic które składał, ale o dziwo cotygodniowego magazynu też nie ma. Jak tak dalej będzie to wyglądało to w przyszłym roku zrezygnuję z abonamentu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Klugenhammer »

madlark pisze: Chciałem zaproponować aby Iwańczyk zaprosił Kmitę do swojego magazynu, aby ten wytłumaczył się z obietnic które składał
Kmita jest jego szefem więc jeśli Iwańczyk go zaprosi to raczej po to żebu mu trochę pokadzić i podziękować za wspieranie polskiego volleya.
madlark pisze:Jak tak dalej będzie to wyglądało to w przyszłym roku zrezygnuję z abonamentu.
Zrezygnuj od razu. Ostatnio wszystkie mecze ligowe można oglądać na żywo w Polsacie Sport News dostępnym za darmo w przekazie naziemnej telewizji cyfrowej.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

Klugenhammer pisze:
madlark pisze:Jak tak dalej będzie to wyglądało to w przyszłym roku zrezygnuję z abonamentu.
Zrezygnuj od razu. Ostatnio wszystkie mecze ligowe można oglądać na żywo w Polsacie Sport News dostępnym za darmo w przekazie naziemnej telewizji cyfrowej.
Gdybym mógł, tak bym zrobił, ale umowę podpisałem na rok :x Jak się skończy to przedłużenia nie będzie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

Widzę, że Marian Kmita wrócił do udzielania się w temacie siatkarskim :D
Tylko po co?
Skoro już to może rozliczy się z tych górnolotnych tekstów o:
- kanale siatkarskim (kiedy wysłał po kolędzie Solarisa)
- transmisji wszystkich meczów +L
- transmisji z I ligi.
Może redaktor Przemysław go zaprosi do swojego programu, bo w końcu u niego składał te deklaracje?
:o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Streeter »

Myślę, że to najlepszy temat, by zadać to pytanie, może ktoś ma pojęcie, to mi odpowie:
Z czego wynika to, że wraz z nowym rokiem części zawodników dopisywany jest rok do metryczki przedmeczowej, a części nie? Moim zdaniem powinni albo wszystkim zmieniać wraz z nadejściem nowego roku, albo pilnować urodzin i zmieniać po nich. To potem wprowadza w błąd, bo jeśli dobrze pamiętam to można w polsatowskich metryczkach wyczytać, że Wlazły ma już 30 lat, a Winiarski ma 29, podczas gdy przecież obydwaj są '83 i żaden nie ma urodzin w styczniu.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: OlaMleko »

Może dzielą ich na pierwszą i drugą połowę roku? :D
Nie wiem, musiałbyś przytoczyć przykłady, kto dostał dodatkową świeczkę na torcie,a kto nie.
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Streeter »

OlaMleko pisze: Nie wiem, musiałbyś przytoczyć przykłady, kto dostał dodatkową świeczkę na torcie,a kto nie.
Chcąc znaleźć dla Ciebie przykłady natrafiłem na coś w sumie dosyć ciekawego - bo zacząłem od przykładowo podanego błędu Winiar - Wlazły, więc postanowiłem sprawdzić na ipli rozpiski Skry - no i tak, wyszło mi, że w meczu z Bydgoszczą (4 styczeń 2013) wszyscy zawodnicy Skry mieli dopisany roczek, podczas gdy na meczu z Jastrzębiem (12 styczeń 2013) wszyscy zostali odmłodzeni o rok kosztem meczu z Bydgoszczą. Za to Jastrzębie miało już rok dopisany - nawet Kubiak, który już nie ma 19 lat, a ma 20 :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: lipton »

A może po prostu wszystko zależy od realizatora konkretnej transmisji i to on podaje wiek siatkarzy wedle bliżej nieokreślonego własnego "widzi mi się".
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Pokolul
Posty: 39
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 15:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Pokolul »

Polsat jeszcze do niedawna wspierał polską siatkówkę, co więcej, były plany popularyzowania siatkówki w ogóle! Ten kanał sportowy ma niesamowity potencjał, ale nie wiem dlaczego nie jest wykorzystywany. Szczególnie, że w Polsce siatkówka cieszy się ogromnym uznaniem. Wystarczy spojrzeć na zapełnione po brzegi hale podczas siatkarskich świąt, czy też wyniki oglądalności podczas LŚ, WGP etc.

Teraz...
Już dawno nie widziałem żadnego meczu na stacji głównej polsatu. A jak transmitują powtórki, to ucinają sety. Oglądasz mecz, jest 1:1, po przerwie wracasz i jest już 2:2. Kompletna głupota.

Mam nadzieję, że nastąpi dzień, w którym włączę główną stację polsatu i zobaczę mecz *__*. Było by pięknie :)
Może będzie tak podczas MŚ 2014?
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
Awatar użytkownika
volleyballmanager
Posty: 101
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 00:52
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: volleyballmanager »

Tak przegladalem sobie podniety jaka to jakość transmisji oferuje Polsat połączone z narzekaniem na TVP, telewizje rosyjska, bułgarska czy włoska i zastanawiam się jakie będą reakcje kibiców kiedy nagle Polsat wpadnie na absolutnie uzasadniony pomysł w kontekście wydatków tej stacji na MS 2014 ażeby po prostu te mecze zakodować i puszczac w PPV. Daje powiedzmy 70 do 30 ze cos takowego nastapi bo to idealny moment a tak się składa ze jestem sporym fanem boksu i oglądam te walki na RTL, telewizji ukraińskiej rosyjskiej rumuńskiej bo niestety mimo posiadania abonamentu Polsatu normalnie obejrzeć ich nie mogę.
Nie chce tu się zalic bo raz ze byłoby mnie stać na kupienie tego PPV dwa dość biegły jestem w takich kwestiach stwierdzam tylko ze opcja zakodowania meczów reprezentacji Polski podczas MS 2014 wydaje mi się dość prawdopodobna. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy ze to nielegalne, ze prawo zabrania puszczania w PPV, ze Polsat dba o kibiców i promocje siatkówki itd. itp. Tyle ze mieszkamy w Polsce wiec zadny wybor Polsatu i żadne sankcje wobec podjętej decyzji mnie nie zdziwią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”