Polska Siatkówka, spółka z o.o.

janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: janfilip »

mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Chal »

Myślę, że to będzie w miarę odpowiedni temat:
W ogóle z tą siatkówką ciekawa sprawa. Wiadomo, dużo radości dają ci sportowcy, ale nurtuje nas pytanie, czy wyjdzie na jaw pewna - całkiem pokaźna - afera gospodarcza, w którą zamieszani są zawodnicy kadry, a która w środowisku jest tylko tajemnicą Poliszynela? Bo gdyby chodziło o zbierających non-stop oklep piłkarzy, to już zostaliby publicznie spaleni na stosie, a przy tak rozpalonym ognisku chętnie ogrzaliby się politycy wszystkich partii.
http://www.weszlo.com/news/11315-A_niby ... _siatkarzy
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: arbas »

hehe miałem właśnie pisać bo za tym poszła dyskwalifikacja. Ale tak to już jest z siatkówką, że to wcale czysty sport nie jest. Kto na ważnym meczu się przyzna, że dotknął piłki po bloku?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Arff »

co to za "afera gospodarcza"? Zna ktoś jakieś szczegóły? Swoją drogą... śmierdzi zazdrością z tego artykułu na kilometr :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Edyta

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Edyta »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... stanowiska

Ciekawa i dość zaskakująca informacja, bo pan Adamski to jeden z tych, którzy wydawali się nie do ruszenia i nieśmiertelni na swoim stołku. Ciekawe, czy nie ma to żadnego związku z niedawnym zainteresowaniem polską siatkówką służb antykorupcyjnych.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: OlaMleko »

"Dlaczego zarząd PZPS podjął taką decyzję? Okazuje się, że wyszło na jaw, iż sekretarz generalny był odpowiedzialny za doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, w efekcie którego w PZPS i później w PlusLidze akcję przeprowadzało Centralne Biuro Antykorupcyjne. "

no, no... Niech się teraz prezes modli,żeby nie było zarzutow,bo jeśli jednak się jakieś pojawią,to wyjdzie na dyktatora.

"Mirosław Przedpełski, szef Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej Artur Popko i członek zarządu PZPS Waldemar Bartelik to najpoważniejsi kandydaci w październikowych wyborach prezesa."

Podejrzewam, że zmiany nie będzie. Mimo wielu wad, uważam Mira za dobrego prezesa. No i błagam, tylko nie ten bezpłciowy Popko, który chyba jeszcze nigdy nie powiedział niczego ciekawego. Przywódca z niego żaden.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Chal »

OlaMleko pisze:Niech się teraz prezes modli,żeby nie było zarzutow,bo jeśli jednak się jakieś pojawią,to wyjdzie na dyktatora.
OlaMleko pisze:Przywódca z niego żaden.
;)

Prezes powinien być dobrym menadżerem, a nie wspaniałym przywódcą-oratorem. Inna sprawa, czy Popko pasuje do tego pierwszego określenia.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: madlark »

Uchodzący za nieskażony Polski Związek Piłki Siatkowej podpisał umowę z firmą A., która ma kreować dobry wizerunek związku przed Mistrzostwami Świata w 2014 roku. Firma ma zadbać o pozytywne publikacje, a PZPS w zamian zobowiązał się do opłaty w wysokości 70 tys. zł miesięcznie. "Po co związkowi taka firma, skoro siatkówka to w Polsce samograj?" - zastanawia się dziennikarz "Polityki".

Firma A. sporządziła listę 120 dziennikarzy, którzy w Polsce zajmują się tematem siatkówki. Wśród nich są nazwiska osób relacjonujących wydarzenia w czołowych gazetach, a także osoby, które prowadzą portale siatkarskie w internecie. Do czasu wygaśnięcia umowy - końca 2014 roku - na konto firmy ma wpłynąć ponad 2 miliony złotych. Do umowy podpisanej w lipcu przez prezesa Przedpełskiego dotarła "Polityka".

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,1 ... cznie.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
volleyballmanager
Posty: 101
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 00:52
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: volleyballmanager »

Jak ktos myslał ze PZPS to mniejsze bagno niz PZPN to dzisiejszy dzien walnego zjazdu chyba odarł go ze złudzen
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -wieczorem
sen-ior
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2011, o 22:31
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: sen-ior »

Czytając relację z wyborów władz naszej siatkówki, można je porównać z jakimś podrzędnym kabaretem.
Jest pewna różnica - wybierane były władze niezwykle popularnej dyscypliny sportu.
Wybrany Prezes i Zarząd mają zapewne satysfakcję, że "wycięli" opozycje.
Piszę wycięli, gdyż brak akceptacji trybu wyboru zgłoszonego przez Bartelika daje sporo do myślenia. przecież ten system obowiązuje w wyborach władz FIVB.
Zgłoszenie kandydata nie obecnego na zjeździe, bez jego wcześniejszej pisemnej zgody nie świadczy o profesjonalizmie.
Swoją drogą, ciekawy jestem działania nowych władz, którym nie będzie już bruździć opozycja.
we-teran
Posty: 11
Rejestracja: 17 kwie 2011, o 14:06
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: we-teran »

Myślę, że po odwołaniu czy jak kto woli nie przedłużeniu umowy z trenerem Swiderkiem, warto "odświeżyć" wątek Polska Siatkówka spółka z o.o.
W oficjalnym stanowisku Zarządu PZPS nie wspomina się o opinii Wydziału Szkolenia. Czy była to tylko decyzja Prezesa?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: madlark »

Prezes PZPS Mirosław Przedpełski zaapelował w środę do członków sejmowej komisji sportu o pomoc finansową w organizacji mistrzostw świata siatkarzy. - Brakuje nam 16 milionów - przyznał.
PZPS jest także postawiony w niezręcznej sytuacji przez telewizję. - Polsat stawia nas pod ścianą - jeżeli nie damy rady zorganizować sobie finansowania tej imprezy z pomocą państwa, to oni będą musieli wszystkie mecze, także reprezentacji Polski, dać w płatnej telewizji. Inaczej też bowiem nie będą mieli jak tego sfinansować.
Śmiać się, czy płakać? A miało być tak pięknie :]
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... rganizacje
Jest gotowy temat dla Mielewskiego na czwartek do PSN
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: fwasilcz »

Od jakiegoś czasu, co tylko pojawia się jakaś informacja dot. PZPS, to rośnie we mnie przekonanie, że każda średnio inteligentna osoba uniknęła by połowy kłopotów, w które oni się pakują. Jak można nie doszacować 16 mln zł? Nie znam się w ogóle na imprezach tego typu, ale wydaje mi się, że to musi być spora część budżetu (z racji tego, że praktycznie nic nie trzeba budować).
Tak samo sprawa kontraktu z Antigą...
Ręce opadają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”