Kalendarium Resovia

raptile
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2013, o 13:22
Płeć: M

Kalendarium Resovia

Post autor: raptile »

Witam, jestem nowy na forum. Ogólnie plus ligą i krajowymi rozgrywkami nie za bardzo sie interesowałem, aż do teraz. Mam pytanie, teraz Asseco Resovia Rzeszów zmierzy sie z Delectą, pierwszy mecz odbędzie się jesli dobrze wiem w Bydgoszczy, a czy może mi ktoś powiedziec gdzie będą kolejne mecze? Bo szukałem i nigdzie nie mogę znaleść, chciałbym pierwszy raz pojechać na mecz Resovi i zobaczyć ich na żywo, jeśli Resovia będzie podejmować Delecte to czy będzie to w rzeszowie w podpromiu? Jesli tak to kiedy. I jesli mozna wiedziec to gdzie mogę takie kalendarium rozgrywek znaleść. Dziekuję za odpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kalendarium Resovia

Post autor: Guilder »

Pierwsze dwa mecze w Bydgoszczy, kolejno 10. i 11. dnia marca. Zarówno na tej stronie, jak i na plusliga.pl nie ma terminu meczów w Rzeszowie co oznacza jedno: prawdopodobnie jest jeszcze nieustalony.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
raptile
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2013, o 13:22
Płeć: M

Re: Kalendarium Resovia

Post autor: raptile »

ok, rozumiem. A czy na mecze np. do Bydgoszczy trzeba się dostać we własnym zakresie czy są może organizowane jakieś wyjazdy autokarem z kibicami?
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kalendarium Resovia

Post autor: Streeter »

Ogólnie jeśli masz nadzieję obejrzeć Resovię, a nie jest to dla Ciebie problemem to wyjazd do Bydgoszczy jest dobrym rozwiązaniem, bo tam na pewno dostaniesz bilety, a na dostać wejściówkę na Podpromie graniczy z cudem :)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Zablokowany

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”