Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: ciorny17 »

Czarnecki zrezygnował z kandydowania na prezesa PZPS. Koniec świata.
Kłamca.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: fwasilcz »

Pewnie ktoś mu powiedział, że łączenie posady europosła i szefa ważnego związku sportowego trochę się wyklucza czasowo. I pewnie w tle policzył szable i wyszło, że się nie uda. Co ciekawe w jednym z wywiadów mówił, że popierają go Witold Roman i Konrad Piechocki, może w związku z rezygnacją któryć z nich wskrzesi swoją kandydaturę.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: ciorny17 »

O ile Piechocki tak na oko z 6 lat temu byłby dobrym wyborem, tak teraz już niekoniecznie. Ja cały czas mam w pamięci słowa, jak po sezonie w którym przeszedł zawał, mówił, że rezygnuje z funkcji prezesa Skry. A tu proszę ciągle Konrad za sterami bełchatowskiego klubu.

Roman to dla mnie taki trochę Greń siatkówki. Może nie tak wyrazisty, jest gdzieś w tle, nie daje o sobie zapomnieć, raz na jakiś czas gdzieś w telewizji się pokaże, a nikt nie wie co on chce, z kim, gdzie i w ogóle. Dziwny typ.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Beo »

Jestem przekonany, że rezygnacja nastąpiła z jednego powodu - policzył szable i wynik ten był mocno niekorzystny. A tak się składa, że pan Ryszard pochodzi z ugrupowania, gdzie się nie przegrywa i słowo porażka nie istnieje. A więc formalnie, nigdy nie przegra(ł).

Świder wydaje się bardzo inteligentnym facetem z głową na karku. Zobaczymy czy uda mu się zdziałać więcej niż Gumie w PLS. Ja osobiście mam spore nadzieje i życzę mu powodzenia.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: miro1905 »

Czarnecki przekaże głosy Piechockiemu i jeśli ten wygra to Obatel nowym prezesem Skry.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Streeter »

Skład Zarządu PZPS kadencji 2021-2025

Waldemar Kobienia, Dariusz Jaworski, Paweł Papke, Tomasz Paluch, Mirosław Przedpełski, Jerzy Mróz, Jacek Sęk, Artur Popko, Wojciech Maroszek, Piotr Stolarski, Andrzej Lemek, Paweł Warzecha, Sławomir Supa, Marcin Weiner, Robert Wardak, Stanisław Kwiatkowski, Dariusz Pomykalski, Jacek Rutkowski, Marcin Chudzik, Jacek Kasprzyk, Krzysztof Szmydyński,

Co prawda nie wszystkie nazwiska coś mi mówią, ale widzę, że sporo "betonu" zostało :) no nic, powodzenia Sebastianowi życzę, oby się nie okazało że będzie on jedynie wizerunkiem na owym betonie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rafak
Posty: 554
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: rafak »

Gratulacje dla Sebastiana! Zobaczymy jak podoła w starciu z betonem.

Mam nadzieję, że nie będę musiał więcej czytać o Rysiu w kontekście siatkówki, choć chłopina ciągle pałęta się w Zarządach i Radach Nadzorczych (Skra, chyba też Cuprum).
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: STARYWYGA »

Gratulacje z Andrychowa
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”