Siatkówka i reklamy

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Siatkówka i reklamy

Post autor: OlaMleko »

Hej,
chciałabym was zapytać, co sądzicie o zmodyfikowaniu siatki na potrzeby marketingowe. Moim zdaniem jest to przegięcie. Siatka w ogóle powinna być święta - zero dotykania,zero reklam (tzn na taśmach zawsze były,ale to trochę inna sprawa).
Wiem, w jakim świecie żyjemy,ale jest naprawdę mnóstwo miejsc na zamieszczenie reklamy - naklejki, bandy, stroje zawodników, spoty reklamowe, potykacze w całym budynku hali, chorągwie, telebimy.... Ale nie,trzeba było jeszcze zagmatwać wszysktko i walnąć wielki napis HONDA.
Nie wkurza was to?
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: fwasilcz »

Ja wolę, żeby wstawiali reklamy na siatkę, koszulki itp., niż puszczali po 3 spoty sponsorów na każdej przerwie technicznej.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: Guilder »

Absolutnie mi to nie przeszkadza. Cieszę się, że ktoś pakuje kasę w ten średnio popularny sport. W dodatku sami siatkarze twierdzą, że zmiana niespecjalnie im przeszkadza, więc właśnie dodano nowe źródło dochodu dla organizatorów.
Tak samo nie rozumiem dlaczego reklama na oczkach w siatce jest be, a ta na taśmie już nie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Odp: Siatkówka i reklamy

Post autor: VernonRoche »

Zgadzam Sie. Im wiecej sponsorow tym lepiej.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: lucass90 »

Również uważam, że im więcej sponsorów, tym lepiej... Ale z drugiej strony plac gry powinien być miejscem świętym, pustym od narzucających się napisów. Czy w piłce nożne, gdzie pieniądze są bez porównania większe, rysuje się reklamy na murawie ? Albo wypisuje się je na słupkach i poprzeczkach ? Nie. Od tego są banery wokół boiska. I wg. mnie to jest właściwe miejsce na reklamy.
Kolejną sprawą jest kwestia tych meczów do 5 wygranych setów... Idiotyczny pomysł, który powstał tylko ze względu na perspektywę większej ilości przerw reklamowych. Nie podoba mi się to. O jakichkolwiek zmianach dotyczących przepisów powinni decydować zawodnicy i trenerzy, a nie biurokraci z Węgier i Luksemburga (kolejny idiotyzm... to tak, jakby siedziby FIFA i UEFA były w Andorze i na Gibraltarze).
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Ale z drugiej strony plac gry powinien być miejscem świętym, pustym od narzucających się napisów. Czy w piłce nożne, gdzie pieniądze są bez porównania większe, rysuje się reklamy na murawie ? Albo wypisuje się je na słupkach i poprzeczkach ? Nie. Od tego są banery wokół boiska. I wg. mnie to jest właściwe miejsce na reklamy.
Święte miejsce? :D (Skąd taki pomysł? Z Częstochowy? Bardzo wcześnie w kościołach pojawiły się tablice poświęcone fundatorom ;) ) Od dawna na boisku są reklamy i jakoś nikt się nie burzył. Po tym świętym miejscu biegają świętokradcy obklejeni logami gdzie się da. Nie wiem dlaczego niektórzy szukają analogii między siatką i kopaną skoro to są inne światy i nigdy się to nie zmieni.

Ta Honda na siatce nie jest obecna na wszystkich meczach, czy wzrok mnie zawodzi?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: KadrO »

Jak już to Okocim i to bodajże indywidualnie Zbyszek Bartman
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkówka i reklamy

Post autor: madlark »

KadrO pisze:Jak już to Okocim i to bodajże indywidualnie Zbyszek Bartman
Okocim podpisał 3-letnią umowę PZPS, a ZB jest ambasadorem marki.
http://www.pzps.pl/Okocim-wspiera-Polska-Siatkowke.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”