Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Aleksandrossa
Posty: 5
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:09
Płeć: K

Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Post autor: Aleksandrossa »

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale w razie czego proszę o przesunięcie/usunięcie tematu.
Kupię 5 biletów na mecz Skra vs Resovia który odbędzie się 21.02.15
Bilety może zakupić tylko osoba posiadająca Kartę Kibica i niby 3h przed meczem aczkolwiek mamy trochę km do Rzeszowa i w sumie bezsensu będzie nam jechać jak się okaże, że biletów zakupić się już nie da ;)
Także jakby ktoś posiadał ową kartę i na mecz się nie wybierał- proszę o info ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Post autor: pewniak »

Aleksandrossa pisze:Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale w razie czego proszę o przesunięcie/usunięcie tematu.
Kupię 5 biletów na mecz Skra vs Resovia który odbędzie się 21.02.15
Bilety może zakupić tylko osoba posiadająca Kartę Kibica i niby 3h przed meczem aczkolwiek mamy trochę km do Rzeszowa i w sumie bezsensu będzie nam jechać jak się okaże, że biletów zakupić się już nie da ;)
Także jakby ktoś posiadał ową kartę i na mecz się nie wybierał- proszę o info ;)
Nie chcę gasić w Tobie płomienia nadziei, ale akurat na mecz ze Skrą zdobyć wejściówkę to będzie graniczyło z cudem. Wolne miejsca rozejdą się w kilka minut.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Post autor: madlark »

Gospodarzem jest Resovia
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Aleksandrossa
Posty: 5
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:09
Płeć: K

Re: Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Post autor: Aleksandrossa »

No i w tym problem...
Do tej pory nie spotkałam się z czymś takim, żeby możliwości wcześniejszego zakupu biletu miały jedynie osoby z kartą kibica...
Już zdążyłam się pogodzić z myślą, że jednak nie pojedziemy, próbowałam nawet z Klubem Kibica Skry to jakoś załatwić jednak bez rezultatu...
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Bilety na Plusligę- Skra vs Resovia

Post autor: Jolly »

Aleksandrossa pisze:No i w tym problem...
Do tej pory nie spotkałam się z czymś takim, żeby możliwości wcześniejszego zakupu biletu miały jedynie osoby z kartą kibica...
Już zdążyłam się pogodzić z myślą, że jednak nie pojedziemy, próbowałam nawet z Klubem Kibica Skry to jakoś załatwić jednak bez rezultatu...
Karty Kibica weszły sezon temu ze względu na zbyt duże zainteresowanie przy takich właśnie meczach. Jako, że jesteś kibicem Skry to tylko ich KK Cie ratuje, inaczej nie kupisz biletu bez karty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”