Nowy wygląd Strefy

Camillo Marcotti

Nowy wygląd Strefy

Post autor: Camillo Marcotti »

Nigdzie nie znalazłem wątku na ten temat, a chciałbym się wypowiedzieć, więc założyłem.

Gdy zobaczyłem nowy wygląd to muszę przyznać, że przypadł mi do gustu, wszystko fajnie podzielone, nowoczesne. Ogólnie na plus.

Czar prysł jednak, gdy od kiedy ten widok się pojawił to widzę na stronie głównej strefy te same newsy - mamy już półfinały Mistrzostw Europy, a tu wiadomość z ostatniej chwili o tym, że rozpoczynają się ME. Podobnie w tych sektorach na każdy dział, te same newsy z 8/9 października, a nowego nic. Żeby się dokopać do nowych newsów trzeba sobie kliknąć kategorię no i wtedy są, tylko w takim razie po co strona główna, na której się nic nie zmienia?

Mam nadzieję, że jakoś to naprawicie, żeby się te newsy wyświetlały, bo póki co muszę korzystać z innych portali, żeby się czegoś dowiedzieć, bo irytuje mnie odwiedzanie każdej zakładki żeby sprawdzić co nowego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:Czar prysł jednak, gdy od kiedy ten widok się pojawił to widzę na stronie głównej strefy te same newsy - mamy już półfinały Mistrzostw Europy, a tu wiadomość z ostatniej chwili o tym, że rozpoczynają się ME. Podobnie w tych sektorach na każdy dział, te same newsy z 8/9 października, a nowego nic. Żeby się dokopać do nowych newsów trzeba sobie kliknąć kategorię no i wtedy są, tylko w takim razie po co strona główna, na której się nic nie zmienia?
Skasujcie ten wątek!!
I to nieprawda, że dach przeciekał.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: Camillo Marcotti »

Niby czemu skasujcie? Dalej widzę te same newsy, z Antigą mówiącym o Armii i zaczynających się Mistrzostwach Europy.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: PvK »

Camillo Marcotti pisze:Niby czemu skasujcie? Dalej widzę te same newsy, z Antigą mówiącym o Armii i zaczynających się Mistrzostwach Europy.
Wyczyść ciasteczka. Też miałem ten sam problem.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: lucass90 »

Wszystko spoko, tylko odkąd zmienił się wygląd Strefy, przestała działać aplikacja (przynajmniej na telefonach z Androidem). Do poprawki.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: ldz »

lucass90 pisze:Wszystko spoko, tylko odkąd zmienił się wygląd Strefy, przestała działać aplikacja (przynajmniej na telefonach z Androidem). Do poprawki.
aaa, czyli to z tym ma związek, że mi się nic nie ładuje. Nie połączyłam jakoś tych 2 faktów ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: OlaMleko »

Ja już w ogóle nie wchodzę na Strefę po informacje. Nie chce mi się przekopywać przez ten koszmarny burdel. Czasem poczytam sobie forum i tyle, ale ten nowy wygląd to kompletna pomyłka i nie zamierzam się z nim męczyć.
Ron Swanson
Posty: 711
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: Ron Swanson »

OlaMleko pisze:Ja już w ogóle nie wchodzę na Strefę po informacje. Nie chce mi się przekopywać przez ten koszmarny burdel. Czasem poczytam sobie forum i tyle, ale ten nowy wygląd to kompletna pomyłka i nie zamierzam się z nim męczyć.
Dokładnie! Nie da się tego czytać. Człowiek dostaje tylko oczopląsu. Skąd ta kretyńska moda na zmienianie czegoś co dobrze wyglądało/funkcjonowało nie mam pojęcia :(
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: SerCos »

Popieram, coraz więcej portali idzie w tą stronę. Niestety w tym przypadku lepsze jest wrogiem dobrego.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: lipton »

Ma to pewnie związek z właściwym wyświetlaniem się strony na urządzeniach mobilnych. Tylko niestety w wielu przypadkach efekt jest taki, że strona po zmianie layoutu wygląda kiepsko i na komórce i na komputerze.

Jeśli mogę coś zasugerować to zmieniłbym trochę układ menu na komórce, tak żeby nie trzeba było przewijać kilka razy całej strony, żeby przejść na żądaną podstronę. Przykładowo teraz jeśli chce sprawdzić wyniki grupy 3 II ligi to muszę kolejno wchodzić w: "Ligi polskie" -> "Wyniki" -> "II liga kobiet" -> "Grupa 3", tak więc 4 razy muszę przewijać całą stronę.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: sb.slav »

Wiadomo że wszystko musi być dopracowane, moim zdaniem zmiany i tak są lepsze niż to jak radykalnie - na gorsze zmieniała się strona PlusLigi. Wszystko musi być w tych cholernych klockach/puzzlach. A ja tęsknię za zwykłymi czytelnymi tabelkami :| No i kolorystyka jednak jak z jakiejś amatorskiej strony zupełnie bez gustu, przytłaczające szarości. W porównaniu z tym ewolucja strefy i zwrócenie się ku barwo biało-czerwonym jest jakąś kontynuacją poprzedniej strony, kolorystyczną ewolucją, nie radykalną rewolucją.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kubekblu
Posty: 31
Rejestracja: 18 maja 2015, o 10:00
Płeć: M

Re: Nowy wygląd Strefy

Post autor: kubekblu »

Po zmianach niestety siatka.org przestała być moją ulubioną strona traktującą o siatkówce. Nie wspomninając o apce na IOS, która nie dziala...Szkoda...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”