Karta zawodnicza- ekwiwalent

Karta zawodnicza- ekwiwalent

Postby Darko » 21 Nov 2017, o 14:35

Chcę się zorientować, jak dużo zawodników(-czek) miało problemy z dalszą grą w klubach z powodu blokowania karty zawodniczej i żądania maksymalnego ekwiwalentu. Czy to jest sporadyczne ,czy normalne w polskiej siatkówce?
PZPS wyznacza górne stawki, ale ich wysokość jest raczej piłkarska jak na polską siatkówkę (II-I liga), wyżej już jest kosmos (np.80 000zł).
Jak przejąć kartę zawodniczą "na rękę" ???
Darko
 
Posts: 1
Joined: 21 Nov 2017, o 13:59
Płeć: M


Re: Karta zawodnicza- ekwiwalent

Postby dariusz_t » 23 Nov 2017, o 17:07

Wszystko zależy od tego o jakim poziomie rozgrywek mówimy - większość normalnych klubów jest w stanie się dogadać i z zawodnikiem i z klubami gdzie ewentualnie miałby grać - jeżeli chcesz wykupić kartę zawodnika( seniora ) to raczej klub nie zejdzie poniżej 60% maksymalnej kwoty - natomiast jest to coraz częstsze że na poziomie rozgrywek młodzieżowych co bardziej zorientowani rodzice dzieci które mają "papiery " na granie " dogaduje się z klubami w celu wykupienia karty i pozostanie w danym klubie do końca rozgrywek kadet/ka, junior/ka a poźniej jako wolni zawodnicy poszukują klubów lub już w wieku kadeta mają swoich managerów - co uważam trochę za chore.
Poza tym jest jeszcze opcja karencji 2 lat i ponownego zarejestrowania w systemie jako wolny zawodnik - tylko kto będzie u siebie trzymał zawodnika który nie może grać - dlatego zawsze trzeba próbować się dogadać to najlepsza opcja.....
dariusz_t
 
Posts: 1
Joined: 23 Nov 2017, o 16:59
Płeć: M

Re: Karta zawodnicza- ekwiwalent

Postby Jabbar » 31 May 2019, o 12:48

Witam sorki że tu pisze ale nie bardzo wiem gdzie muszę wykupić kartę syna z klubu siatkarskiej MKS syn gra w mlodzikach rocznik 2004 jaka kwota będę musiał zapłacić klubowi oplacalem składki itp.czy klub sam ustala ekwiwalent czy są jakieś już ustalone kwoty i od czego ta kwota zależy .
Jabbar
 
Posts: 1
Joined: 31 May 2019, o 12:42
Płeć: M


Return to Tematy ogólno-siatkarskie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests