Najlepsi rozgrywający na świecie

Rothen86
Posty: 30
Rejestracja: 2 gru 2020, o 16:47

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2020/2021

Post autor: Rothen86 »

top 10 rozgrywających? wg. mnie (kolejność losowa) Christiansen, Toniuti, Gianelli, De Ceco, Drzyzga, Butko, Bruno, Travica wyszło mi ośmiu
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

Rothen86 pisze:top 10 rozgrywających? wg. mnie (kolejność losowa) Christiansen, Toniuti, Gianelli, De Ceco, Drzyzga, Butko, Bruno, Travica wyszło mi ośmiu
No nie, kilka nazwisk tutaj nie pasuje lol. :]
Drzyzga, a przede wszystkim obecny Butko i Travica to nie ten poziom.
Dla mnie top 5 to Bruno, De Ceco, Christenson, Toniutti i Giannelli.
Rothen86
Posty: 30
Rejestracja: 2 gru 2020, o 16:47

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2020/2021

Post autor: Rothen86 »

może i tak, ale trudno z takiej listy skreślać dwukrotnego mistrza świata. może to nie jest top 5 ale top 10 napewno
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Lucarelli pisze:Dla mnie top 5 to Bruno, De Ceco, Christenson, Toniutti i Giannelli.
Bruno, De Cecco, Christenson, Toniutti, Giannelli i może William póki jeszcze gra, potem jest cała grupa bardzo dobrych rozgrywających, którzy do tego ścisłego topu nie mają startu pod względem regularności/poziomu gry. Można do top10 wstawić takiego Drzyzgę, który ma piękne resume w klubowej/reprezentacyjnej siatkówce, ale raczej każdy wie, że do tej pierwszej ligi trochę mu jednak brakuje. Ale to tylko pokazuje jakim ruchem byłby ten Christenson gdyby udało się go pozyskać.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Lucarelli pisze:Dla mnie top 5 to Bruno, De Ceco, Christenson, Toniutti i Giannelli.
Bruno, De Cecco, Christenson, Toniutti, Giannelli i może William póki jeszcze gra, potem jest cała grupa bardzo dobrych rozgrywających, którzy do tego ścisłego topu nie mają startu pod względem regularności/poziomu gry. Można do top10 wstawić takiego Drzyzgę, który ma piękne resume w klubowej/reprezentacyjnej siatkówce, ale raczej każdy wie, że do tej pierwszej ligi trochę mu jednak brakuje. Ale to tylko pokazuje jakim ruchem byłby ten Christenson gdyby udało się go pozyskać.
Pełna zgoda.
Bawiąc się dalej i oceniajac dalsze miejsca w hierarchii światowych rozgrywających, miejsca 6-10 (bez konkretnego przypisywania) to dla mnie byliby właśnie William, Grankin, Brizard, Drzyzga i może Marouf (gdy jest w pełni skoncentrowany i zmobilizowany lol) :P
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Najlepsi rozgrywający na świecie

Post autor: Bartek O »

To i ja się pobawię.
Co do "top 5" jak widzę chyba nie ma najmniejszych wątpliwości.

1-2 Bruno, De Cecco
3-4 Toniutti, Christenson
5 Giannelli

Niżej jest już nieco trudniej. W "10" chyba nie może zabraknąć miejsca dla genialnego Williama. Bardzo żałuję, że Verva zamiast na niego, postawiła na Trinidada ;). Dalej Brizard i Grankin. Ostatnie dwa miejsca w "mojej top 10" to dwa "liliputki", na których grę mogę patrzeć bez końca, czyli Matias Sanchez i Fernando Kreling. Skoro np. założyciel tematu w gronie najlepszych rozgrywających świata umieścił Travice i Butke, to i mój wybór argentyńsko - brazylijskiego duetu jest jak najbardziej uprawniony ;).

Spojrzałem na to raz jeszcze przed wysłaniem ;). Brakuje np. dwukrotnego Mistrza Świata ;). Naprawdę ciężko wskazać najlepszą "10". Poza oczywistym dla wszystkich jak się wydaje "top 5". Więc u mnie będzie "top 10 bez uwzględniana oczywistego top 5", co powoduje, że mam jeszcze pięć wakatów ;).

Fabian Drzyzga, Marouf, Miguel Tavares. I wcale nie jest łatwiej ;). Ostatnie dwa miejsca zajmą zatem Marcin Janusz i Pavel Pankov (ale tylko i wyłącznie za finał Pucharu Rosji ;) ).
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Najlepsi rozgrywający na świecie

Post autor: Szary Wilk »

Haha, właśnie miałem założyć podobny wątek :D

1-5 (losowo) absolutny top
Bruno,Christenson,Toniutti,De Cecco,Giannelli



Całą piątkę bardzo ciężko ocenić...

6-10 (losowo) ci z drugiej półki, ale też bardzo wysoki poziom
Brizard,Marouf,Kampa,Drzyzga,Janusz


Jeszcze dwa lata temu bym zrobił TOP 6, bo Grankin w latach swojej świetności wcale nie odstawał od tych najlepszych i był światową czołówką, ale zanotował ostry zjazd...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”