Manager

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Liczę na to, że pomysł Nagora przejdzie i zrezygnują z tych pkt za zwycięstwo dla rozgrywającego ;) . Dlatego wybrałem dwóch innych rozgrywających, ale za to solidnych. Reszta kadry wydaje się wyrównana, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce :) .
Chyba nie przejdzie, ale zobaczymy :P Ja zrobię drużynę tuż przed ligą, żeby mi się wyklarowały składy itd :D Widzę, że nastawiłeś się na "ofensywnych" przyjmujących, też chyba tak zrobię. Łomacz jest OK, JW często będzie wyrywało, a jak JW będzie grało z Sovią/Skrą to możesz dać Neroja, on zawsze skubnie coś zagrywką, blokiem czy atakiem :D Może nadrobi straty z ewentualnej porażki :P
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Manager

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze: Widzę, że nastawiłeś się na "ofensywnych" przyjmujących, też chyba tak zrobię.
Oceniłem, że bardziej opłaca się stawiać właśnie na "ofensywnych" przyjmujących, którzy będą punktować w kilku elementach, a w przyjęciu też nie muszą mieć przecież strasznych problemów :D .
Nagor pisze: Łomacz jest OK, JW często będzie wyrywało, a jak JW będzie grało z Sovią/Skrą to możesz dać Neroja, on zawsze skubnie coś zagrywką, blokiem czy atakiem :D Może nadrobi straty z ewentualnej porażki :P
Dlatego pomyślałem o Neroju :P . Chociaż nie lubię techniki wystaw Bartka, to jednak często potrafi zaserwować asa czy zaatakować z drugiej piłki ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Ja nie wiem jak wyrobię się z budżetem, ale mam zamiar zbudować coś takiego:
Falasca / Neroj
Józefacki / Wlazły (?)
Czarnowski / Gladyr / Cerven (?) / Gunia (?)
Hernandez / Buszek / Cayir (?) / Łuka (?) [tu nie mam pojęcia, liczę na wykrystalizowanie się pierwszego składu JW]
Dębiec / Rusek
Nawrocki
...
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Crooge »

U mnie to wygląda tak:

Skład podstawowy:

Masny Michał
Hernandez Sirianis Mendez
Wika Marcin
Nowakowski Piotr
Gladyr Jurij
Oivanen Mikko (K)
Milczarek Robert

Trener:
Panas Radosław

Skład rezerwowy:
Drzyzga Fabian
Mika Mateusz
Buszek Rafał
Wiśniewski Łukasz
Kłos Karol
Król Jan
Wojtaszek Damian

tak mam obecnie ustawione w grze, ale moze cos jeszcze pozmieniam w pierwszym skladzie przed inauguracją
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piotrekk »

U mnie z kolei tak:

Skład podstawowy:
Masny Michał (K)
Ruciak Michał
Kurek Bartosz
Pliński Daniel
Czarnowski Patryk
Jarosz Jakub
Zatorski Paweł (L)

Trener:
Stelmach Krzysztof

Skład rezerwowy:

Drzyzga Fabian
Hernandez Sirianis Mendez
Serafin Wojciech
Wiśniewski Łukasz
Zajder Maciej
Mikołajczak Paweł
Słomka Damian (L)

Budżet wyrąbany co do złotówki :D

Jednym słowem młodzież pod dowództwem świetnego Masnego- taka troche reprezentacja polski ze złotych ME z małymi wyjątkami :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Zastanawiam się po co ludzie wkładają do swoich drużyn Ardo Kreeka... ten facet nie ma najmniejszych szans na grę w lidze, bo Resovia ma 3 obcokrajowców którzy są kluczowymi zawodnikami i absolutnymi liderami zespołu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: piotrekk »

A mnie z kolei zastanawia dlaczego praktycznie nikt nie stawia na Kurka. 1mln za zawodnika który na 99% będzie jedną z najjaśniejszych gwiazd zbliżającego się sezonu to jest wręcz cena promocyjna. Mistrz europy który w finale nie pękał przed świetnie zorganizowanym blokiem francuskim, który w półfinale raz za razem rozbijał jeden z najlepszych bloków świata, siatkarz który w żadnym elemencie nie przypomina już tego troche zagubionego ławkowicza sprzed roku- to jest murowana gwiazda ligi i w mojej ocenie miejsca w szóstce nie pozbawi go zarówno Antiga w formie ani tym bardziej Bąkiewicz.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

piotrekk pisze:A mnie z kolei zastanawia dlaczego praktycznie nikt nie stawia na Kurka. 1mln za zawodnika który na 99% będzie jedną z najjaśniejszych gwiazd zbliżającego się sezonu to jest wręcz cena promocyjna. Mistrz europy który w finale nie pękał przed świetnie zorganizowanym blokiem francuskim, który w półfinale raz za razem rozbijał jeden z najlepszych bloków świata, siatkarz który w żadnym elemencie nie przypomina już tego troche zagubionego ławkowicza sprzed roku- to jest murowana gwiazda ligi i w mojej ocenie miejsca w szóstce nie pozbawi go zarówno Antiga w formie ani tym bardziej Bąkiewicz.
W tej grze potrzebna jest gwarancja gry w "6", a Kurek jednak takiej nie ma, choć powinien. Będą ganiali Antigę i Winiara.
...
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Manager

Post autor: Zlatanov »

Ale na początku Kurek będzie grał na pewno, tyle że może nie być w formie odpowiedniej ale myśle że w większej części będzie odpowiadał za punktowanie wroga :) Ja tam jeszcze raz będę budował całą drużynę tuż przed startem ligi...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

dokładnie... nie ma co się spieszyć z budowaniem drużyny :) jest jeszcze kupa czasu do ligi, może się jeszcze wszystko zdarzyć :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
luisoo
Posty: 31
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:35
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: luisoo »

Myśle że dzisiejszy weekend może dać już kilka odpowiedzi co do możliwości poszczególnych drużym oraz postawy konkretnych zawodników :) Ja czekam szczególnie na sparingi JW, mam nadzieje że wyklaruje się jakiś trzon drużyny... może już pierwsza 6 :)
Chcesz dorobić bez większego wysiłku 50 -100 zł miesięczni do pensji? Sprawdź sprawdzony i wypłacalny portal, gdzie zarabiasz na wypełnianiu ankiet, klikaniu w reklamy a nawet poprzez granie w gry. Gorąco polecam. https://www.neobux.com/?r=luisoo
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Mam zagwozdkę... proszę o szczerą pomoc :D Wiem, że konkurencji się nie pomaga, ale ja starałem się doradzić szczerze, liczę na rewanż :D W razie czego mogę odpalić 5% z wygranej za pomoc :D Mam problem ze środkowymi. Początkowo wybrałem takich:

Cerven 700 000
Czarnowski 750 000
Terlecki 450 000
Kaczmarek 450 000

Ale muszę oszczędzić na nich 200 000 :D Postanowiłem zamiast Cervena/Czarnowskiego i Kaczmarka/Terleckiego postawić na Wiśniewskiego (400 000) i Wronę (550 000). Teraz zwracam się z prośbą o pomoc - pozbyć się Cervena czy Czarnowskiego? Woicki częściej będzie grał Cervenem czy Łomacz Czarnowskim? Radom będzie stawiał na Kaczmarka czy Terleckiego? No i na koniec - Wrona czy Wiśniewski ma większe szanse na "6" w Czewie :D ?
...
luisoo
Posty: 31
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:35
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: luisoo »

Nagor pisze:Mam zagwozdkę... proszę o szczerą pomoc :D Wiem, że konkurencji się nie pomaga, ale ja starałem się doradzić szczerze, liczę na rewanż :D W razie czego mogę odpalić 5% z wygranej za pomoc :D Mam problem ze środkowymi. Początkowo wybrałem takich:

Cerven 700 000
Czarnowski 750 000
Terlecki 450 000
Kaczmarek 450 000

Ale muszę oszczędzić na nich 200 000 :D Postanowiłem zamiast Cervena/Czarnowskiego i Kaczmarka/Terleckiego postawić na Wiśniewskiego (400 000) i Wronę (550 000). Teraz zwracam się z prośbą o pomoc - pozbyć się Cervena czy Czarnowskiego? Woicki częściej będzie grał Cervenem czy Łomacz Czarnowskim? Radom będzie stawiał na Kaczmarka czy Terleckiego? No i na koniec - Wrona czy Wiśniewski ma większe szanse na "6" w Czewie :D ?
Ja osobiście z tej dwójki postawiłbym na Wiśniewskiego, myśle że po tym weekendzie jest bliżej 6 w Czewie oraz na Cervena to dobry zawodnik statystyki z zeszłego roku ma całkiem fajne :) ale to tylko moje zdanie :)
Chcesz dorobić bez większego wysiłku 50 -100 zł miesięczni do pensji? Sprawdź sprawdzony i wypłacalny portal, gdzie zarabiasz na wypełnianiu ankiet, klikaniu w reklamy a nawet poprzez granie w gry. Gorąco polecam. https://www.neobux.com/?r=luisoo
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Manager

Post autor: Elgarten »

Wiem, ze nie powinno się pomagać konkurencji, ale... ;)
Dla mnie Wiśniewski jest pewniakiem do składu i na 99% zacznie sezon w pierwszym składzie. Łukasz oprócz pewnego ataku, ma bardzo groźnego flota. A kto kim będzie częściej grał, to nie mam pojęcia :) . Aha, po dzisiejszym meczu nie wiem czy dobrze zrobiłem, kupując do zespołu Buszka. Mam nadzieję, że miał po prostu słabszy dzień ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Każdy ma kiedyś słabsze dni. W moim składzie nie zabraknie miejsca dla Buszka, ale nie wiem ile będzie grał w szóstce :P Na pewno w meczach przeciwko Olsztynowi, Radomiowi czy Wieluniowi, a reszta nie wiem :)

AAaa i dzięki wielkie za pomoc.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Manager

Post autor: Arff »

Wczoraj Buszka widzieliśmy tylko w 1wszym secie w którym grał rewelacyjnie... potem widzieliśmy już tylko oddychających rękawami zawodników, którzy nie mieli siły żeby skończyć atak :)

Ale fakt... wiśniewski mi zaimponował :) I nie chodzi tutaj o atak czy tego flota... Łukasz zagrał rewelacyjnie w bloku... no ale... stypendium Arka Gołasia byle komu nie dawali :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: Mateusz1993 »

A o to mój skład.
Skład podstawowy:
Rozgrywający:
Łomacz Grzegorz
Przyjmujący 1:
Murek Dawid (K)
Przyjmujący 2:
Kurek Bartosz
Środkowy 1:
Hargreaves Marcelo
Środkowy 2:
Gladyr Jurij
Atakujący:
Oivanen Mikko
Libero:
Zatorski Paweł
Trener:
Wagner Grzegorz

Skład rezerwowy:
Rozgrywający:
Master Sławomir
Przyjmujący 1:
Ruciak Michał
Przyjmujący 2:
Alp Cayir Ali
Środkowy 1:
Kosok Grzegorz
Środkowy 2:
Wieczorek Tomasz
Atakujący:
Jarosz Jakub
Libero:
Wojtaszek Damian
Myślę, że nienajgorszy.;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Manager

Post autor: Elgarten »

Widzę, że sponsorem Managera została firma betsafe. Dla tych, co nie grają u buków przez neta to chyba żadna różnica, ale dla tych co grają to może być spory plus ;) . I jeszcze zauważyłem, że doszły takie nagrody jak: koszulka/piłka z autografami zawodników Delecty czy koszulka koszulka betsafe.com. Krótko mówiąc: Manager idzie naprzód.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: volleyclub pl »

Elgarten pisze:Widzę, że sponsorem Managera została firma betsafe. Dla tych, co nie grają u buków przez neta to chyba żadna różnica, ale dla tych co grają to może być spory plus ;) . I jeszcze zauważyłem, że doszły takie nagrody jak: koszulka/piłka z autografami zawodników Delecty czy koszulka koszulka betsafe.com. Krótko mówiąc: Manager idzie naprzód.
Zgadza się :). Robimy co możemy żeby było jeszcze ciekawiej. Oprócz nagród rzeczowych doszło też 6000 PLN w postaci wpłat na konto betsafe.com.. :)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: mewa »

No dobra, przymierzałem się długo. W końcu odpaliłem i... wciągnęło mnie. Szykuje się niezła zabawa :)

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... na-druzyne
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Manager

Post autor: nulon »

Novotny też kontuzjowany i raczej Wlazły wcześniej wróci do gry niż on, ale w sumie na rezerwowego opcja nie taka zła. Może też sobie zrobię drużynę z Novotnym na rezerwie ;)
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: revis »

Mój skład :
R Neroj Drzyzga
P Murek Kurek Ruciak Tomczyk
S Wisniewski Gladyr Marcelo Bucki
A Oivanen Mikolajczak
L Debiec Zatorski
T Nawrocki
AZS szkoli inni biorą...
otvin17
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:17
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: otvin17 »

stworzyłem własna drużyne.....dodalem ja do jednej z lig..no i czekam na akceptacje...ale tak czuje ze sie nie doczekam...sa jakies ligi ktore przyjmuja jeszcze druzyny????????????????
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Manager

Post autor: maksik »

No zabawiłem się w to...zobaczymy ;)

Takie coś mi się udało sklecić.

Skład podstawowy:
Rozgrywający: Redwitz Rafael (K)
Przyjmujący 1: Kurek Bartosz
Przyjmujący 2: Gierczyński Krzysztof
Środkowy 1: Nowakowski Piotr
Środkowy 2: Cerven Michal
Atakujący: Oivanen Mikko
Libero: Dębiec Michał
Trener: Panas Radosław

Skład rezerwowy:
Rozgrywający: Drzyzga Fabian
Przyjmujący 1: Serafin Wojciech
Przyjmujący 2: Martin Terence
Środkowy 1: Gladyr Jurij
Środkowy 2: Kusior Tomasz
Atakujący: Konarski Dawid
Libero: Wojtaszek Damian

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Qiub »

Ja postanowiłem na to jakie indywidualne statystyki mogą mieć siatkarze, więc mój skład to:
Rozgrywający:
-Michal Masny
-Maciej Kusaj

Przyjmujący:
-Michał Ruciak
-Rafał Buszek
-Kamil Kacprzak
-Serhiy Kapelus

Środkowi:
-Cerven Michal
-Gladyr Jurij
-Gawryszewski Bartosz
-Kaźmierczak Wojciech

Atakujący:
-Mikko Oivanen
-Tomasz Józefacki

Libero:
-Michał Dębiec
-Sebastian Tylicki

Trener:
-Krzysztof Stelmach
Podpis.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Manager

Post autor: niepoinformowany »

Zrobiłem drugą drużynę (a co :D )

Rozgrywający:
Miguel Angel Falasca
Łukasz Krawczuk

Przyjmujący:
Aleh Akhrem
Bartosz Kurek

Dawid Murek
Tomasz Tomczyk

Atakujący:
Mikko Oivannen
Paweł Mikołajczak

Środkowi:
Piotr Nowakowski
Jurij Gladyr

Tomasz Stańczuk
Jakub Bucki

Libero:
Paweł Zatorski

Damian Wojtaszek

Trener:
Jacek Nawrocki


Trochę zmieniłem koncepcję w porównaniu do pierwszego składu. Ciekawe który wypadnie lepiej w przekroju całego sezonu. Coś mi mówi, że ten. Wszystkie pozycje będę miał raczej stałe, tzn. Falasca Kurek Nowakowski Oivanen Akhrem Gladyr i Zatorski. Myślę że może się przydać Murek (tani, będzie liderem w Czewie) na zastępstwo Kurka, gdy wróci Winiarski, bo może grać mniej.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Nagor »

Również zrobiłem sobie dwie drużyny, żeby sprawdzić systemy. Jedna to silniejsza szóstka, ale również wartościowi rezerwowi, którzy W KAŻDEJ chwili mogą zastąpić szóstkowiczów bez aż tak wyraźnej straty na jakości. Druga drużyna to lepsza szóstka, gorsi rezerwowi, ale nie odważyłem się zrobić tak jak niektórzy - Kurek, Falasca, Nowakowski, Możdżonek itd itd a na rezerwach Stańczuk, Kusaj czy Wierzbowski... Składy do wglądu na stronie gry :D

Nie ryzykowałem też za bardzo z zawodnikami skry. Tam nikt nie ma pewnego miejsca w "6", a mimo to każdy jest bardzo drogi. Taki Kurek może stukać bardzo dużo punktów, ale wróci Winiarski i sprawa się skomplikuje. Dodatkowo mogą wystawiać gorszy skład na gorszych przeciwników.

Generalnie swoje szanse na sukces w tej grze oceniam na mizerne, ale kto wie...
...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: evija »

Ja wystawiam

Podstawa

Woicki : Kapitan

Hernandez Sirianis Mendez
Alek Ahrem

Jurkiewicz
Gladyr

Oivanen

Debiec

treneiro: Panas

Rezerwa: Neroj Buszek Mika Wisniewski Kreek Witczak Wojtaszek

Zobaczymy jak pojdzie :)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: Qiub »

evija pisze:Woicki : Kapitan
Radze ci zmienić kapitana przed meczem jeszcze ;)
Punkty kapitana są liczone bodajże podwójnie, a rozgrywający nie zdobędzie napewno tylu punktów co np. atakujący. Swoją drogą wydaje mi się, że Kędzierzyn wygra więc punkty Woickiego to 0 x 2 = 0 :) Chyba ze zdobędzie asy czy będzie baaaardzo dużo kiwał.
Podpis.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Manager

Post autor: evija »

Na szczęście już rano to zrobiłam :D Faktycznie mało punktów by wpadało...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”