Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

W tym miejscu prosimy opisywać działanie systemu, które waszym zdaniem jest błędne.

Prosimy szczegółowo opisać swoją akcję abyśmy mogli odtworzyć błąd na swoich serwerach testowych.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Awatar użytkownika
Vero
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 14:13
Płeć: M
Lokalizacja: Las Vegas

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: Vero »

Przy próbie utworzenia własnego składu, na dole strony wyświetlają mi się co pewien czas błędy... typu:

var gaJsHost = (("https:" == document.location.proto<iframe>.../%document.write</iframe>09cz07das565s((((unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-an<?<?alytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/?>script%3E"));
try {pageTracker._<iframe>trackPageview();//

co to może być?? czy to błędy mojej przeglądarki?? używam IE
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

Vero pisze:Przy próbie utworzenia własnego składu, na dole strony wyświetlają mi się co pewien czas błędy... typu:

var gaJsHost = (("https:" == document.location.proto<iframe>.../%document.write</iframe>09cz07das565s((((unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-an<?<?alytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/?>script%3E"));
try {pageTracker._<iframe>trackPageview();//

co to może być?? czy to błędy mojej przeglądarki?? używam IE
Proszę o przesłanie na adres info@volleyclub.pl informacji jakiej wersji przeglądarki IE Pan używa oraz jeśli to nie kłopot, zrzut ekranu jako załącznik (jpg) oraz źródło strony jako załącznik (txt). Pomoże nam to ustalić przyczynę, gdyż dotychczas w czasie testów taki objaw nam nie wystąpił.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
luisoo
Posty: 31
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:35
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: luisoo »

Czy jeżeli ktoś zakłada ligę prywatną i zaprasza do niej graczy to onna nie powinna być widoczna dla graczy wcielonych? Bo jak narazie widzi ją tylko osoba, która ją założyła. Tak ma być czy to jakiś błąd?
Chcesz dorobić bez większego wysiłku 50 -100 zł miesięczni do pensji? Sprawdź sprawdzony i wypłacalny portal, gdzie zarabiasz na wypełnianiu ankiet, klikaniu w reklamy a nawet poprzez granie w gry. Gorąco polecam. https://www.neobux.com/?r=luisoo
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

luisoo pisze:Czy jeżeli ktoś zakłada ligę prywatną i zaprasza do niej graczy to onna nie powinna być widoczna dla graczy wcielonych? Bo jak narazie widzi ją tylko osoba, która ją założyła. Tak ma być czy to jakiś błąd?
Ligę prywatną będą widzieli wszyscy, będzie taki specjalny dział oraz w szczegółach danej drużyny będą wypisane ligi w jakich ona występuje.
Będzie się można zapisać samemu do cudzej ligi prywatnej (po zatwierdzeniu przez właściciela ligi) albo można będzie zaprosić kogoś do swojej ligi prywatnej (po zatwierdzeniu przez właściciela drużyny).

Ligi prywatne, które już stworzyliście będą dalej działać tylko właściciele cudzych drużyn w Waszych ligach otrzymają możliwość wycofania swoich drużyn z Waszej ligi.

Czyli podsumowując:
- właściciel ligi będzie mógł dodawać swoje drużyny do swojej ligi, zapraszać cudze drużyny do swojej ligi oraz akceptować zgłoszenia cudzych drużyn,
- właściciel drużyny będzie mógł ją zgłaszać do dowolnej cudzej ligi oraz przyjmować zaproszenia do cudzej ligi.

Pracujemy jeszcze nad tym i prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: miki1990 »

W moim profilu mojej drużyny pisze ze jestem na miejscu 1071 a w rankingu na 929
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

miki1990 pisze:W moim profilu mojej drużyny pisze ze jestem na miejscu 1071 a w rankingu na 929
Dzięki za info. Błąd został naprawiony.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: dedkam »

U mnie drużyna stworzyła się z 1 rozgrywającym choć było wybranych dwóch, proszę o interwencję i możliwość stworzenia drużyny od nowa, bo już zapłaciłem za nią.
Na zawsze Resovia
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: volleyclub pl »

dedkam pisze:U mnie drużyna stworzyła się z 1 rozgrywającym choć było wybranych dwóch, proszę o interwencję i możliwość stworzenia drużyny od nowa, bo już zapłaciłem za nią.
Proszę o przesłanie danych swoich i drużyny, w której pojawił się błąd na info@volleyclub.pl, z emaila, który został zarejestrowany u nas w bazie. Naprawimy :)
sovik
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 21:02
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: sovik »

Szczegółowy wykaz wszystkich nagrud dostępny na stronie Nagrody. ...
Znalazłem takiego boba :o
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

sovik pisze:Szczegółowy wykaz wszystkich nagrud dostępny na stronie Nagrody. ...
Znalazłem takiego boba :o
Bez komentarza...
Dzięki! :)
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Awatar użytkownika
lasek89
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2008, o 20:35
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: lasek89 »

Wysłałem smsa zeby aktywować druzyne i nie otrzymałem smsa zwrotnego a pieniażków nie ma dlaczego tak sie dzieje ??? :))
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nikt wazny »

lasek89 pisze:Wysłałem smsa zeby aktywować druzyne i nie otrzymałem smsa zwrotnego a pieniażków nie ma dlaczego tak sie dzieje ??? :))
poczekaj chwilę. Daj systemowi z o,5 godzinki na odpowiedź.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

lasek89 pisze:Wysłałem smsa zeby aktywować druzyne i nie otrzymałem smsa zwrotnego a pieniażków nie ma dlaczego tak sie dzieje ??? :))
Reklamacje dotyczące nieotrzymania zwrotnego kodu SMS prosimy wysyłać na adres wapster@wapster.pl .

Po tych kilku tygodniach funkcjonowania usługi SMS możemy podpowiedzieć tylko, że 99% reklamacji dotyczy błędnej treści wysyłanego SMSa. Dlatego bardzo prosimy o uważne wpisywanie wskazanej treści do komórki. Serwis mobilepay obsługuje oprócz naszego serwisu również wiele innych, więc w przypadku błędnego wprowadzenia treści SMS podanego w naszym serwisie, nie otrzymacie kodu zwrotnego wcale lub otrzymacie kod, który nie będzie aktywny w naszym serwisie tylko w jakimś innym.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: niepoinformowany »

Nie mogę wysłać smsa na 7428 :|

To jest jakaś paranoja zabrało mi z 20zł bo wyskakiwało mi "wysyłanie nie powiodło się" więc wysyłałem jeszcze raz i wygląda na to, że to dochodziło. A kodu nie ma, i 20zł stracone. Kur... :x
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: miki1990 »

Minęła teraz dopiero pierwsza kolejka a u mnie pisze tak

Aktualna liczba punktów:
139.5 pkt.
Ilość punktów zdobytych w ostatniej kolejce:
159.5 pkt.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: volleyclub pl »

20 punktów karnych za dokonanie 2 transferów...
teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: teken »

Ja dostałem 107,5. Powinienem dostać 110 bo 120-10=110!
wedzio91
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:02
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: wedzio91 »

Mi wogóle nie dodało punktów za Martina Sopko i zamiast 160pkt mam 136
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nulon »

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tutaj.

Kilka uwag co do jakości aplikacji.
W porównaniu do innych menadżerów piłkarskich (np. z gazety) to wasz menadżer wypada bardzo słabiutko.

Pierwsza rzecz: tworzenie nowej drużyny to koszmar. Jeśli chcę kupić rozgrywającego to powinienem móc wybrać tylko z rozgrywających a nie ze wszystkich dostępnych zawodników. Chciałbym również mieć możliwość sortowania zawodników w danej kategorii, np. po cenie, albo po klubie do którego należą. Chciałbym też mieć możliwość zawężenia wyboru tylko do jednej drużyny z +Ligi.
Przez te utrudnienia stworzyłem tylko 28 drużyn i muszę przyznać że tylko dzięki mojej cierpliwości i rozłożeniu tego zadania na kilka dni. Wiele osób na pewno nie było tak cierpliwych i nie stworzyli tylu drużyn ile by chcieli. A to już jest dla was bezpośrednia strata finansowa.

Druga rzecz: brak sensownych statystyk zawodników. Nie mówię już o statystykach takich jak na stronie plus ligi, ale wystarczyłoby żeby był gdzieś dostępny spis wszystkich zawodników wraz z punktami jakie zdobyli w poszczególnych kolejkach - można też podać w sumie za co te punkty były zdobywane. Taki mechanizm zaawansowanych statystyk przydałby się wielu użytkownikom. A podsumowanie z wynikami zawodników i zmianami cen zawodników powinno być po każdej kolejce.

Kolejny problem: błędy systemu. Np. przy transferach. Mi przy jednym z transferów system zabrał 10,5 pkt zamiast 10. Myślę, że zwykłe odejmowanie to nie jest zadanie przerastające programistów menadżera. Do tego irytujące są te informacje o wygaśnięciu sesji, nawet gdy chce się przejść na stronę główną czy z rankingami. Do tego nie trzeba być zalogowanym, więc nie wiem po co ta informacja.

Następna rzecz - brak możliwość automatycznego logowania. To powinien być standard w tego typu aplikacjach.

Oprawa graficzna jest też dość kiepska. Można by ją nieco dopracować.

Kolejny drobiazg, ale irytujący. Zawodnicy do wyboru przy tworzeniu drużyny są poustawiani wg pozycji na boisku, a następnie przynależności klubowej. Ale gdy później dodacie jakiegoś zawodnika to on dodaje się na końcu.

Podejrzewam że ten i inne problemy wynikają ze struktury bazy danych. Nie możecie posortować zawodników po drużynie?

Nie sądzę żeby udało się wam usunąć te problemy w bieżącej wersji menadżera, dlatego proponuję, żebyście od razu zabrali się za tworzenie nowej, lepszej i bardziej przemyślanej aplikacji. Jeśli szybko zaczniecie to może się wyrobicie do następnego sezonu. Nie ma sensu tracić czasu na dzierganie knota.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: Nagor »

Oprawa graficzna jest też dość kiepska. Można by ją nieco dopracować.
Tu się nie zgodzę. Oprawa jest bardzo przejrzysta i prosta. Nie chodzi o to, żeby coś było piękne, ale skomplikowane. Jako przykład mogę podać VM-manager, gdzie chcieli być piękni ale stracili na funkcjonalności.

A co do szukania zawodników, racja, jest to nieprzyjemne, ale jak wciśniesz Ctrl+F i wpiszesz nazwisko to Ci się znajdzie bez problemu.
...
kiczan
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2009, o 12:33
Płeć: M

nulon = expert :D

Post autor: kiczan »

do nulona :D po pierwsze skoro wszystko Ci sie tu nie podoba to po co stworzyles 28 druzyn ?:D nie wchodz tu po prostu i bedzie wszystko ok:D
po drugie :D co to za zabawa(raczej choroba) jak stworzyles 28 druzyn czyli zestawiles najlepszych zawodnikow we wszytskich mozliwych kombinacjach :D wiadome jest ze ktoras druzyna bedzie wysoko ale to pewno nie bedzie to zasluga Twojej wiedzy siatkarskiej tylko tego ze nie masz zycia prywatnego :D wyjdz z domu ! :D rusz sie od komputera a na pewno bedziesz zdrowszy :D pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: niepoinformowany »

Nom z tyloma drużynami trzeba się postarać żeby choć 1 nie być w 10 :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: Nagor »

po drugie :D co to za zabawa(raczej choroba) jak stworzyles 28 druzyn czyli zestawiles najlepszych zawodnikow we wszytskich mozliwych kombinacjach :D wiadome jest ze ktoras druzyna bedzie wysoko ale to pewno nie bedzie to zasluga Twojej wiedzy siatkarskiej tylko tego ze nie masz zycia prywatnego :D wyjdz z domu ! :D
Niektórzy idą w ilość a niektórzy w jakość. Ktoś dokładnie przemyśli sprawę i zrobi 1-2 dobre drużyny, a ktoś zrobi 28 i tyle. Teoretycznie każdy ma możliwość zrobienia dowolnej ilości drużyn. Chociaż coś mi się zdaje, że nulon nie wygra całej zabawy (1wsze miejsce) :D
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: maksik »

A ja podejrzewam że nulon zrobił 28 drużyn..yyy takich samych ;) Więc ciężko nam się będzie dostać do pierwszej 30-tki :D
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:
po drugie :D co to za zabawa(raczej choroba) jak stworzyles 28 druzyn czyli zestawiles najlepszych zawodnikow we wszytskich mozliwych kombinacjach :D wiadome jest ze ktoras druzyna bedzie wysoko ale to pewno nie bedzie to zasluga Twojej wiedzy siatkarskiej tylko tego ze nie masz zycia prywatnego :D wyjdz z domu ! :D
Niektórzy idą w ilość a niektórzy w jakość. Ktoś dokładnie przemyśli sprawę i zrobi 1-2 dobre drużyny, a ktoś zrobi 28 i tyle. Teoretycznie każdy ma możliwość zrobienia dowolnej ilości drużyn. Chociaż coś mi się zdaje, że nulon nie wygra całej zabawy (1wsze miejsce) :D
Jakbyś zrobił 28 kombinacji składów z najlepszymi zawodnikami to po prostu musi ci kilka drużyn mooocno zaskoczyć :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: volleyclub pl »

nulon pisze:Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tutaj.

Kilka uwag co do jakości aplikacji.
W porównaniu do innych menadżerów piłkarskich (np. z gazety) to wasz menadżer wypada bardzo słabiutko.

Pierwsza rzecz: tworzenie nowej drużyny to koszmar. Jeśli chcę kupić rozgrywającego to powinienem móc wybrać tylko z rozgrywających a nie ze wszystkich dostępnych zawodników. Chciałbym również mieć możliwość sortowania zawodników w danej kategorii, np. po cenie, albo po klubie do którego należą. Chciałbym też mieć możliwość zawężenia wyboru tylko do jednej drużyny z +Ligi.
Przez te utrudnienia stworzyłem tylko 28 drużyn i muszę przyznać że tylko dzięki mojej cierpliwości i rozłożeniu tego zadania na kilka dni. Wiele osób na pewno nie było tak cierpliwych i nie stworzyli tylu drużyn ile by chcieli. A to już jest dla was bezpośrednia strata finansowa.

Druga rzecz: brak sensownych statystyk zawodników. Nie mówię już o statystykach takich jak na stronie plus ligi, ale wystarczyłoby żeby był gdzieś dostępny spis wszystkich zawodników wraz z punktami jakie zdobyli w poszczególnych kolejkach - można też podać w sumie za co te punkty były zdobywane. Taki mechanizm zaawansowanych statystyk przydałby się wielu użytkownikom. A podsumowanie z wynikami zawodników i zmianami cen zawodników powinno być po każdej kolejce.

Kolejny problem: błędy systemu. Np. przy transferach. Mi przy jednym z transferów system zabrał 10,5 pkt zamiast 10. Myślę, że zwykłe odejmowanie to nie jest zadanie przerastające programistów menadżera. Do tego irytujące są te informacje o wygaśnięciu sesji, nawet gdy chce się przejść na stronę główną czy z rankingami. Do tego nie trzeba być zalogowanym, więc nie wiem po co ta informacja.

Następna rzecz - brak możliwość automatycznego logowania. To powinien być standard w tego typu aplikacjach.

Oprawa graficzna jest też dość kiepska. Można by ją nieco dopracować.

Kolejny drobiazg, ale irytujący. Zawodnicy do wyboru przy tworzeniu drużyny są poustawiani wg pozycji na boisku, a następnie przynależności klubowej. Ale gdy później dodacie jakiegoś zawodnika to on dodaje się na końcu.

Podejrzewam że ten i inne problemy wynikają ze struktury bazy danych. Nie możecie posortować zawodników po drużynie?

Nie sądzę żeby udało się wam usunąć te problemy w bieżącej wersji menadżera, dlatego proponuję, żebyście od razu zabrali się za tworzenie nowej, lepszej i bardziej przemyślanej aplikacji. Jeśli szybko zaczniecie to może się wyrobicie do następnego sezonu. Nie ma sensu tracić czasu na dzierganie knota.
Za wszystkie uwagi dziekujemy. Niektóre sprawy uda nam się załatwić jeszcze w tej edycji (już nad nimi pracujemy), resztę postaramy się wprowadzić w kolejnej edycji. Pozdrawiam
kiczan
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2009, o 12:33
Płeć: M

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: kiczan »

Chcilabym zglosic blad przy podawaniu punktacji zawodnikow. Gdy klikniemy w druzyne w termianrzu a nastepnie w zawodnika, ktory nas interesuje pokazuja nam sie dwa razy punkty za II kolejke a nie widzimy wynikow za I kolejke. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: d12343 »

nulon pisze:Przez te utrudnienia stworzyłem tylko 28 drużyn
jakos trudno mi uwierzyc, ze z zarzadzania 28 druzynami mozesz czerpac jakakolwiek frajde... no, chyba ze chodzi o te pieniazki na konto betsafe... :P
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wykryłeś błąd systemu - napisz tutaj

Post autor: nig »

kiczan pisze:Chcilabym zglosic blad przy podawaniu punktacji zawodnikow. Gdy klikniemy w druzyne w termianrzu a nastepnie w zawodnika, ktory nas interesuje pokazuja nam sie dwa razy punkty za II kolejke a nie widzimy wynikow za I kolejke. Pozdrawiam
Poprawione - dzięki za zgłoszenie!
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”