Ważne pytanie na temat GRY!!!!!!

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Emeryt
Posty: 1
Rejestracja: 9 paź 2009, o 13:16
Płeć: M

Ważne pytanie na temat GRY!!!!!!

Post autor: Emeryt »

Witam

Zaczynając grę musiałem zapłacić ponad 9 zł za uczestnictwo a teraz nie mogę grać .
Odrobina kultury wymagała by aby e-maliowo powiadomić o całej tej sytuacji .
Proszę o kontakt. Mój e-mail to pde2009@o2.pl . Liczę na wyjaśnienia i zwrot pieniędzy
za nie dotrzymanie umowy jaką "podpisałem" wysyłając sms zgłoszeniowy . Od jakiegoś czasu
Wasza strona nie zapewnia mi równego i sprawiedliwego udziału w grze. Rozumiem
że ta sytuacja jest nie koniecznie z Państwa winy, więc możemy się dogadać .

Proszę o Kontakt
pde2009@o2.pl
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Ważne pytanie na temat GRY!!!!!!

Post autor: zibibobi »

Witam Pana Emeryta!

Nie jestem organizatorem ani osobą związaną z organizacją tej gry. Proszę więc traktować moją wypowiedź jako zupełnie prywatn ą, osobistą. Gdyby to było na 1 kwietnia to uznał bym Pana wypowiedź za doskonały żart, ale mamy dzisiaj 30 stycznia więc z kawału nici.
Gdyby mógł Pan rozwinąć swoją mysl dlaczego nie może Pan grać? Czy coś się stało ? Zaczynając grę każdy z nas zapłącił "ileś" tam zeta, ale nikt nikogo do tego nie zmuszał. Pana pewnie też? Chyba że działał Pan pod przymusem? O czym to niby organizatorzy powinni poinformowac Pana e-mailowo ( nie mylić z emalią!).
Jak organizatorom zabraknie pieniędzy to osobiście Panu zwrócę te 9 zł z nadzieją że nie będzie Pan już, ani teraz ani w przyszłości, uczestnikiem tej zabawy.
Z siatkarskim pozdrowieniem,
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Ważne pytanie na temat GRY!!!!!!

Post autor: volleyclub pl »

Emeryt pisze:Witam

Zaczynając grę musiałem zapłacić ponad 9 zł za uczestnictwo a teraz nie mogę grać .
Odrobina kultury wymagała by aby e-maliowo powiadomić o całej tej sytuacji .
Proszę o kontakt. Mój e-mail to pde2009@o2.pl . Liczę na wyjaśnienia i zwrot pieniędzy
za nie dotrzymanie umowy jaką "podpisałem" wysyłając sms zgłoszeniowy . Od jakiegoś czasu
Wasza strona nie zapewnia mi równego i sprawiedliwego udziału w grze. Rozumiem
że ta sytuacja jest nie koniecznie z Państwa winy, więc możemy się dogadać .

Proszę o Kontakt
pde2009@o2.pl
Witam! Nie bardzo wiem, co uniemożliwa Panu grę w Managera. Ale oczywiście jest możliwość złożenia reklamacji na te utrudnienia. Proszę ją złożyć zgodnie z procedurą opisaną w regulaminie gry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”