Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Ejpok - żeby grac w tym pucharze za rok (czyli w pucharze CEV) trzeba zajać 3 lub 4 miejsce w lidze więc nie jest to takie niemożliwe.
Sukces niesamowity nie mimo wszytsko lecz po prostu sukces!! Kurcze ciarki mi chodziły po plecach jak publika rykneła w "goldenie"!!! Szkoda, że się nie udało wyrać.
Czego naszym brakuje???
1.Spokoju - walka o puchar polski, liga i puchar CEV przy tak wąskiej kadrze ludzi do gry jest ciężka. Oczywiście od razu odezwą się głosy że to wina prezesa że zakontraktwoał takich a nie innych zawodników ale nie do końca tak jest.
2.Braki na każdej w zsadzie pozycji bo zmiana na jakiejkolwiek pozycji nie powoduje większych zmian w jakości gry. O dziwo najwięcej zmiania się w grze zespołu przy zmianie rozgrywacza. Pilu inaczej rozgrywa niż Guma. Nie lepiej ale inaczej co dla pzreciwnika zawsze jest utrudnieneim. Równiez zmiana Witczaka za JArosza przynosi zmianę.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: szyderca »

Pele pisze: Oczywiście od razu odezwą się głosy że to wina prezesa że zakontraktwoał takich a nie innych zawodników ale nie do końca tak jest.
Bez przesady nie jest winą Pietrzyka to, że najlepsi z najlepszych od kilku ładnych lat wolą grać w innym niż Mostostal klubie.
Kto chociaż trochę śledzi rozgrywki ligi z plusem dobrze o tym wie.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Aliassy »

na co dzień nie kibicuję Zaksie, ale cieszę się, że mają 2 miejsce ! :)
moim zdaniem zabrakło tej gry środkiem jaka była we Włoszech no i oczywiście zagrywki...
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Antonella Hard Core »

Rzeczywiście istnieje spore prawdopodobieństwo że w nastepnym sezonie Zaksa może stanąć przed niełatwym zadaniem obrony tegorocznego srebra Pucharu CEV. Bedzie to miało miejsce wtedy gdy Kedzierzyn nie zdoła awansować do finału PlusLigi, istnieje jeszcze możliwość że przy zajęciu 3.miejsca w lidze i otrzymaniu dzikiej karty do Ligi Mistrzów właśnie w LM zagra Zaksa a wtedy w przyszłorocznycm Pucharze CEV najprawdopodobniej sukces Kedzierzyna starałyby sie powtórzyć Częstochowa oraz Politechnika lub Delecta.

Aha jest jeszcze jedna mozliwość dla Zaksy, zagrają w Lidze Mistrzów ale zajmą trzecie miejsce w swojej grupie i trafiają w ten sposób do Pucharu CEV i też mogliby bronić srebra ale to wszystko tylko gdybanie które zostanie zweryfikowane przez boiskowe wyniki.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: jinx »

Nie ma co gdybac...trzeba wealczyć w lidze o jak najlepsze miejsce, żeby pieniazki były. Wzmocnic sie i walczyc w jakimkolwiek pucharze o najwyższe cele. Mam nadzieje, ze wczoraj sponsorzy dobrze sie bawali po meczu na tym spotkaniu:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: picaporte »

Jeśli chodzi o wczorajszy finał to odniosłam takie wrażenie, że K. Stelmach zmieniając J. Jarosza chciał go oszczędzić na złotego seta. Tak jakby pogodził się już z porażką w meczu i liczył, że to Jarski poprowadzi Zakse w złotym secie do wygranej. Trochę to dziwnie dla mnie wyglądało, bo zazwyczaj właśnie wpuszcza Witczaka jak na lekarstwo z Kubę, a tutaj w Finale Pucharu CEV czyni to tak szybko. A J. Jarosz mimo, że czasami się "dogrzewał" to nie podołał i trener się przeliczył. Jeśli takie rzeczywiście było podejście do wczorajszego finału to bardzo źle!
riki tiki tak!
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Antonella Hard Core »

Trzeba też sobie szczerze powiedzieć że Sisley jednak dysponował na większości pozycji zawodnikami wyższej klasy niż Zaksa, widoczne to było szczególnie w rewanżu.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: KadrO »

Antonella Hard Core pisze:Trzeba też sobie szczerze powiedzieć że Sisley jednak dysponował na większości pozycji zawodnikami wyższej klasy niż Zaksa, widoczne to było szczególnie w rewanżu.
Właściwie prócz Zagumnego nie wiem czy mają jakiegoś lepszego gracza od odpowiednika w Treviso.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

jinx pisze:Nie ma co gdybac...trzeba wealczyć w lidze o jak najlepsze miejsce, żeby pieniazki były. Wzmocnic sie i walczyc w jakimkolwiek pucharze o najwyższe cele. Mam nadzieje, ze wczoraj sponsorzy dobrze sie bawali po meczu na tym spotkaniu:)
Z tego co wim to prezesa Marciniaka nie było. Było kilka osób z Zarządu, był były prezes Azot a teraz Polic. czyzby nowy sponsor (czyli Police??) :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Asta »

Nie wiem czy już ktoś pisał o tym ale wczoraj było widać braki w organizacji.
Na początku meczu miała być minuta ciszy, ok. zapomnieli i słusznie domagał się tej minuty trener Sislaya ale to co kibice zrobili to aż mi żal się zrobiło. Gwizdy nie wiem na kogo i poco. Skończyła się minuta ciszy a tu znowu gwizdy...
Później jeden puchar dla dwóch zawodników (hahahaha) ... Dobrze że się zkapczyli że brakuje pucharu...
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: nicram »

kibice zgromadzeni na hali mieli prawo niewiedzieć bo napewno nikt ich nie poinformował także tu można wybaczyć ;) pozatym jaki łoś wymyślił minute ciszy po pierwszym seriwsie. Zawsze przed każdymi meczami było tam że odbywało się to po prezentacji drużyn.Ot to takjakby w piłce nożnej po 15 min gry zrobione przerwę na minute ciszy.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Arff »

a co ma zachowanie kibiców do organizacji ??? :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Edyta

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Edyta »

Jeśli nie było prezesa Marciniaka to trochę dziwne. Na takim wydarzeniu? Myślałam, że to z nim była ta wymiana zdań pod koniec wypowiedzi Stelmacha na konferencji. Mam nadzieję, że przez swoją nieobecność nowy prezes nie daje do zrozumienia, że lekko odcina się od ZAKSY.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Asta pisze:Na początku meczu miała być minuta ciszy, ok. zapomnieli i słusznie domagał się tej minuty trener Sislaya ale to co kibice zrobili to aż mi żal się zrobiło. Gwizdy nie wiem na kogo i poco. Skończyła się minuta ciszy a tu znowu gwizdy...
Dziwne to było raczej to, że trener gości zaczął domagać się minuty ciszy dopiero po tym
jak jego zawodnik zepsuł piłkę dając tym samym punkt ZAKSIe. Wtedy sobie przypomniał.
Kibice w hali nie wiedzieli że miała być minuta ciszy, ale widzieli że trener Sisleya coś
kombinuje żeby punkt nie był przyznany ZAKSie. Stąd te gwizdy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Edyta pisze:Jeśli nie było prezesa Marciniaka to trochę dziwne. Na takim wydarzeniu? Myślałam, że to z nim była ta wymiana zdań pod koniec wypowiedzi Stelmacha na konferencji. Mam nadzieję, że przez swoją nieobecność nowy prezes nie daje do zrozumienia, że lekko odcina się od ZAKSY.
Ta wymina zdań bła z byłym prezesem Azotów a obecnie szefem Polic, prezesem Jałosińskim
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: jinx »

Co odpowiedział Jałosiński Stelmachowi??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

jinx pisze:Co odpowiedział Jałosiński Stelmachowi??
Tam yły tylko podziękowania od trenera. Jałosiński powiedział że zawsze jest z zespołem, nawet jak go nie ma na meczu. Trener odpowiedział że wie bo dostają SMS z gratulacjami albo słowami otuchy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: kuchcik77 »

L'unica cosa che posso dire è che è stato tutto perfetto! un fine settimana davvero perfetto, con un pubblico polacco da cui bisognerebbe prendere esempio

L' only thing that I can say is that it has been all perfect! fine an indeed perfect week, with a public Pole from which it would have to take example
ze strony Sisleya, od kibiców...8
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

kuchcik77 pisze:L'unica cosa che posso dire è che è stato tutto perfetto! un fine settimana davvero perfetto, con un pubblico polacco da cui bisognerebbe prendere esempio

L' only thing that I can say is that it has been all perfect! fine an indeed perfect week, with a public Pole from which it would have to take example
ze strony Sisleya, od kibiców...8
Uwielbiam te Twoje wstawki obcojęzyczne :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
osnazfsb

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: osnazfsb »

Ktos prosił o linka do retransmisji meczu wiec tu jest mecz na ruskim torrencie http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3474156
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Nagor »

laola1.tv tam bodaj transmitowali i można w każdej chwili oglądać
...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: hardy »

mam jeszcze dwa zaległe pytania: czy ktoś wie o co chodziło z pucharem wręczonym Pawłowi a potem mu zabranym? I czy klub nie dostał jakiejś kary za racę odpaloną na trybunach?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

hardy pisze:mam jeszcze dwa zaległe pytania: czy ktoś wie o co chodziło z pucharem wręczonym Pawłowi a potem mu zabranym? I czy klub nie dostał jakiejś kary za racę odpaloną na trybunach?
Co do pucharu to wina spikera bo się pospieszył i podał oba nazwiska boi obaj dostali po równo głosów. A miał podać tylko tego ze zwycięskiego zespołu, taka była umowa. Drugi puchar dla Pawłą się jednak nie wiem skąd szybko znalazł.
Co do racy to dla tego co ją odpalił ma być (podobno) sprawa wsądzie. Nie wiem czy klub dostał karę ale chyba tak, bo przecież takich efektó nie wolno
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: hardy »

no to się doigrał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”