Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

mia326
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2011, o 20:05

Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2011/2012

Post autor: mia326 »

Trochę na temat Starovicia i jego koszmarnej kontuzji wiązadeł krzyżowych. Coś podobnego do naszego Ananieva, ciekawo czy Serb będzie grał na takim poziomie. Co ciekawe, klub z Olsztyna Bułgara nie zostawił, a ze Starovicem kontrakt został zerwany natychmiast.

http://pobloku.pl/news/id/1265/Saa-Star ... -na-boisko
"Sukces osiągniesz tylko ciężką pracą"
Awatar użytkownika
Wojtas_
Posty: 121
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 16:12
Płeć: M
Lokalizacja: Polonia

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Wojtas_ »

Conte rozwiazal kontrakt z Perugia ;)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: compact »

Kryzys panie, Conte prawdopodobnie dolaczy do De Cecco do Monzy. Mowi sie tez o Fenerbahce pod wodza Castellaniego, ale tam w lidze jest chyba limit 2 obcokrajowcow, a maja juz Ivana i Marshalla, takze moglby za duzo w lidze nie pograc. A San Giustino w opalach, slabo z kasa, stracili Starovica i teraz Conte.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Italiano »

Simon Aties ma przenieść się do Włoch, prawdopodobnie do zespołu Piacenzy.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: figol »

Italiano pisze:Simon Aties ma przenieść się do Włoch, prawdopodobnie do zespołu Piacenzy.
Fajny kryzys we Włoszech widzę, Piacenza wyciąga z Kubu Simona pozazdrościć
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Pele »

figol pisze:
Italiano pisze:Simon Aties ma przenieść się do Włoch, prawdopodobnie do zespołu Piacenzy.
Fajny kryzys we Włoszech widzę, Piacenza wyciąga z Kubu Simona pozazdrościć
Włosi potrafią różne rzeczy ale uwierzę w Simona jak zobaczę !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Pele pisze:
figol pisze:
Italiano pisze:Simon Aties ma przenieść się do Włoch, prawdopodobnie do zespołu Piacenzy.
Fajny kryzys we Włoszech widzę, Piacenza wyciąga z Kubu Simona pozazdrościć
Włosi potrafią różne rzeczy ale uwierzę w Simona jak zobaczę !
Dokładnie trzeba poczekać bo wiadomo nie od dziś jak trudno wyrwać Kubańczyków z ich kraju, przykładem może być np. H.Bell który był bohaterem głosnego przedsezonowego transferu do Galatasaray Stambuł a tymczasem za nami prawie połowa sezonu a on jeszcze nie zagrał w lidze tureckiej. Podobnie M.Sanchez dołączył do Nowosybirska już w czasie trwania sezonu wiec łatwo nie jest ściagnąć sobie gracza z tamtego rejonu.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: SerCos »

Sanchez normalnie grał w Nowosybirsku, zagrał na poczatku w Superpucharze, a potem nabawił się kontuzji i nie występował, po kontuzji normalnie wrócił do gry.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

SerCos pisze:Sanchez normalnie grał w Nowosybirsku, zagrał na poczatku w Superpucharze, a potem nabawił się kontuzji i nie występował, po kontuzji normalnie wrócił do gry.
Też mi się wydaje, że Sanchez grał od początku.
...
miedziak
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 08:35
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: miedziak »

Latina Kuby Jarosza prowadzi z Trentino u siebie już 2:0. Nasz zawodnik gra w tym meczu i z tego co przetłumaczyłem w translatorze to radzi sobie całkiem całkiem
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: weary_skier »

Koniec końców drużyna Jarosza wygrała 3:1 a reprezentant Polski rozegrał śwetny pojedynek. Atakował aż 38 razy z czego skończył 24 piłki.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1033
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: kanonier »

Co dało mu 63% w ataku, do tego dorzucił dwa bloki i został MVP spotkania.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: figol »

Już teraz można napisać że zmiana otoczenia dobrze Jaroszowi zrobiła. To już enty mecz z rzędu gdzie zostaje najlepiej punktującym zawodnikiem swojej ekipy i już ewidentnie wygrał rywalizacje na pierwszego młota Latiny.
Ciekawe tylko jak mu idzie gra po 20 punkcie i kończenie tych najważniejszych akcji bo to główna bolączka Jakuba.
poznasz głupiego po czynach jego
jimasek
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2010, o 18:42
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: jimasek »

http://www.legavolley.it/Statistiche.as ... 26&Serie=1
Oto najlepszy dowód że nasz Kuba potrafi grać w piłkę siatkową na najwyższym poziomie a zmiana otoczenia pomaga mu w tym bardzo. Tylko tak dalej Kuba a będzie z ciebie wielki pożytek dla kadry w nadchodzącym turnieju igrzysk olimpijskich.
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza — Albert Einstein
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

kanonier pisze:Co dało mu 63% w ataku, do tego dorzucił dwa bloki i został MVP spotkania.
W tej kolejce tytuły MVP spotkań oprócz J.Jarosza zdobyli także dwaj inni zawodnicy którzy jeszcze w poprzednim sezonie grali w PlusLidze, mowa o M.Baranowiczu (MVP meczu Cuneo-Modena) i M.Gasparinim (MVP meczu San Giustino-Piacenza).
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: SerCos »

Ciężko żeby Gasparini zdobył MVP w meczu San Giustino z Piacenzą, bo on w żadnym z tych zespołów nie gra. Chyba chodziło o Urnauta. Gasparini rozegrał razem z Weroną niezły mecz z Maceratą, a MVP zdobył dość niespodziewanie Aiden Zingel z przegranej drużyny, chyba za te 5 bloków, bo innego rozwiązania nie widzę.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Oczywiście chodziło mi o T.Urnauta.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1033
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: kanonier »

Za to w tej kolejce Gasparini został MVP a jego Werona pokonała Cuneo 3:2.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Arff »

Jarosz wyrasta nam powoli na gwiazdę Serie A! :P A juz na pewno gwiazdę Latiny... Mimo tego, że Latina przegrała z Sisleyem 3:0, to Polak był najlepszym zawodnikiem na boisku, zdobywając 21pkt(w 3ech setach!) i tym samym kontynuuje znakomitą passę bodaj 4. meczy ze zdobyczą ponad 20pkt...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: weary_skier »

Szkoda, że Jarosz nie ma wsparcia w kolegach z klubu. Gracze tacy jak Rivera, Fragkos czy Sottile to nawet nie poziom środka tabeli a teraz, gdy jeszcze odszedł Roca, to już totalna kaplica.
Co do samego Jarosza, to nie zdzwiłbym się, gdyby po ewentualnym poworocie do Plusligi grał tak źle jak w zeszłym sezonie. To nie jest zarzut w stosunku do samego Jarosza, po prostu mam swoją taką teorię, której na razie nie chcę zdradzać.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

weary_skier pisze: Co do samego Jarosza, to nie zdzwiłbym się, gdyby po ewentualnym poworocie do Plusligi grał tak źle jak w zeszłym sezonie. To nie jest zarzut w stosunku do samego Jarosza, po prostu mam swoją taką teorię, której na razie nie chcę zdradzać.
Syndrom polskiego atakującego :) ??

Cieszy to, że Jarosz radzi sobie we Włoszech. Mam nadzieję, że Latina dostanie się do play-offów(choć będzie ciężko) i Kuba utrzyma poziom.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: figol »

Kolejny świetny występ Kuby, aby tak dalej to w reszcie będziemy mieli atakującego z prawdziwego zdarzenia a na Igrzyskach dzięki temu może być bardzo bardzo ciekawie bo z dobrym atakującym nasza reprezentacja jest ekipą kompletną gotową do walki o najwyższe cele.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Murilo0 »

Bardzo cieszy mnie postawa Jarosza. Mam tylko nadzieję, że pogra w Serie A jeszcze przynajmniej 2 sezony przed powrotem do Polski
All work and no play makes Jack a dull boy...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: compact »

Trzeba sie cieszyc z tego co jest, ale ja chcialbym zobaczyc Jarosza w innym klubie, pod wieksza presja. Bo to, ze on potrafi zagrac dobrze, gdy nikt na niego nie liczy/nie patrzy to wiemy. ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: niepoinformowany »

No i Simon w Coprze...

Ciekawe czy to dopiero początek wzmocnień i czy chociaż w jakimś stopniu odbudują potęgę choćby z 08'
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Fein »

Mnie bardziej ciekawi jak oni go wyciągnęli. Simon to środkowy, którego chętnie przygarnęłyby właściwie wszystkie kluby świata, włączając gigantów z Brazylii, Rosji czy Włoch. A tymczasem zakontraktował go przeciętny (na ten moment) zespół.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Cud się stał. Bardzo dobrze dla tego zawodnika, ciekawe jaką formą teraz dysponuje, ale powinien szybko wrócić na szczyt toplisty środkowych. Ciekawe, czy to oznacza, że to już definitywny koniec z reprezentacją dla tego zawodnika..? I czy idąc za ciosem da się wyciągnąć np. Leala ?

I kolejne pytanie, czy A.Grzyb maczał w tym palce :D ?
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

Mam nadzieję iż Simon to dopiero początek. Świat potrzebuje tak znakomitych siatkarzy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Pele »

niepoinformowany pisze:No i Simon w Coprze...

Ciekawe czy to dopiero początek wzmocnień i czy chociaż w jakimś stopniu odbudują potęgę choćby z 08'
Nie bardzo wierzyłęm w Simona we Włoszech ale się przekonałem że można. Wielkie brawa dla działaczy bo pokazali "menago" AG jak się odpisuje kontrakty z Kubańczykiem!!!
Co do JJ to nie jestem jego wielbicielem ale naprawdę dostrzegam że gościu radzi sobie dobrze w tej lidze. I oby tak dalej i jak najdłużej. Ale zgadzam się z jednym z pzredmówców, że chciałbym Go zobaczyć w lepszym zespole, grajacego pod większą presją!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: compact »

Obrazek

Mily dla oka obrazek, moze sie cos ruszy z dalsza emigracja siatkarzy z Kuby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”