Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: compact »

Komentarz na Eurosporcie rzeczywiscie fatalny, dodatkowo mecze rzadko i chyba zawsze z odtworzenia o np. 22.00.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: ciorny17 »

Nie zawsze mecze są z odtworzenia ostatnie były na żywo. Wczorajszy również.
Kłamca.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: adi_tiger »

Lecz Witolda Romana jako komentatora ciężko się słucha.
erwin
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 10:05
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: erwin »

Dlatego polecam zmianę komentarza na angielski.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: KChudz »

W Eurosport leci finał pucharu włoch. Super mecz. Jest tie break :o
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: dodonek »

Na eurosport2 mecz Monza-Macerata Live.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: madlark »

dodonek pisze:Na eurosport2 mecz Monza-Macerata Live.
powtórka jutro o 9.00
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: dodonek »

"Studio hollywood" chyba jeszcze bardziej potrzebne w Serie A niż w +L...sędziowie a zwłaszcza główny masakra!!!!
BTW: De Cecco rules!
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Guilder »

Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Kicu »

http://www.sportube.tv/onair/st1.php - Trentino vs. Latina. Trzeci set już leci. Konieczne jest pobranie aplikacji, żeby móc oglądać relację.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: lipton »

Na http://bet-at-home.com leci właśnie Lube - Cuneo, żeby móc oglądać trzeba się zarejestrować (rejestracja jest darmowa, nie trzeba mieć $$$ na koncie żeby móc oglądać).
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
GuessWhat
Posty: 109
Rejestracja: 5 lut 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: GuessWhat »

Są może jakieś informacje na temat transmisji V-Day gdziekolwiek?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: ciorny17 »

Na 100% na Rai Sport 1 będzie i na Eurosporcie 2 w niedzielę. Transmisja startuje o 17:20.
Kłamca.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: kanonier »

W niedzielę o 17.25 transmisja meczu Verona - Latina (Jarosz) na Rai Sport 1. A w sobotę o tej samej godzinie Vibo Valentia - Modena.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: kanonier »

W sobotę na Rai Sport o godz. 17.25 mecz Latina - Trentino.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Gustlik »

Na tę chwile wiadomo, że TVP Sport będzie retransmitował Finał Pucharu Włoch, który odbędzie się 30 grudnia o godzinie 17:30 w Forum Assago w Mediolanie.

TVP Sport zacznie retransmisję tego samego dnia o godzinie 20:30. - Jaki to ma sens? Według mnie żaden. Swoją drogą pół Europy, Ameryki Południowej i Krajów Arabskich ma prawa do transmisji spotkań z Lega Pallavolo tylko nie Polska. - Myślę, że jakby się Polsat zainteresował sprawą na przyszły sezon i miał jeden mecz z włoskiej ligi to byłby to strzał w 10'. - Tylko kto z komentatorów miałby jakiekolwiek pojęcie o tamtej lidze?

Ale poziom w Lega Pallavolo jest kosmiczny względem PLSu. Esencja siatkówki była, jest i będzie tylko na Półwyspie Apenińskim.
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: rafael86 »

Gustlik pisze: Swoją drogą pół Europy, Ameryki Południowej i Krajów Arabskich ma prawa do transmisji spotkań z Lega Pallavolo tylko nie Polska. - Myślę, że jakby się Polsat zainteresował sprawą na przyszły sezon i miał jeden mecz z włoskiej ligi to byłby to strzał w 10'. - Tylko kto z komentatorów miałby jakiekolwiek pojęcie o tamtej lidze?

Ale poziom w Lega Pallavolo jest kosmiczny względem PLSu. Esencja siatkówki była, jest i będzie tylko na Półwyspie Apenińskim.
Problemem byłby zapewne czas antenowy. Najlepsze spotkania ligi włoskiej to niedziela ok 18, względnie sobota też o podobnej porze. A wiadomo, że są o tej godzinie inne dyscypliny - piłka nożna, ręczna, siatkówka. A nie oszukujmy się - liga włoska miałaby zdecydowanie mniejszą widownie niż chociażby rozgrywki ligowe siatkarek.
Komentatorem byłby pewnie Lepa, włoski zna, więc szybko by się podszkolił przeglądając newsy ze stron z Italii.
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Gustlik »

Problemem byłby zapewne czas antenowy. Najlepsze spotkania ligi włoskiej to niedziela ok 18, względnie sobota też o podobnej porze. A wiadomo, że są o tej godzinie inne dyscypliny - piłka nożna, ręczna, siatkówka. A nie oszukujmy się - liga włoska miałaby zdecydowanie mniejszą widownie niż chociażby rozgrywki ligowe siatkarek.
Komentatorem byłby pewnie Lepa, włoski zna, więc szybko by się podszkolił przeglądając newsy ze stron z Italii.
No dobra, dobra - ale spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport w którym Marcin Lepa nie pracuje. - Więc będzie to Ktoś z ekipy która transmitowała Igrzyska Olimpijskie - czyli poziom tragicznie słaby i różne tam "Aleksiejewy".

Jak nie pochłonie mnie jakaś przedsylwestrowa zabawa to sprawdzę to, ale widzę że wiedza na temat siatkówki klubowej we Włoszech i Rosji jest bardzo, bardzo mała wśród Polaków. A szkoda - bo to zupełnie inny poziom - szczególnie włoska Lega Pallavolo stoi czasami na kosmicznym poziomie.
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: OlaMleko »

Finał będzie oczywiscie na RaiSport, jeśli macie talerz Polsatu to warto poszukać tego kanału, ja znalazłam razem z RS2 :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: ciorny17 »

Bez szukania powiem, że jest to kanał 211 na Cyfrowym Polsacie. A teraz pytanie do wtajemniczonych: czy przed finałem głównym jest rozgrywany finał pucharu Serie A2? Bo tak widnieje w transmisji?
Kłamca.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: OlaMleko »

ciorny17 pisze:Bez szukania powiem, że jest to kanał 211 na Cyfrowym Polsacie. A teraz pytanie do wtajemniczonych: czy przed finałem głównym jest rozgrywany finał pucharu Serie A2? Bo tak widnieje w transmisji?
Skoro tak widnieje, to bardzo prawdopodobne, iż tak jest w rzeczywistości :)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: tomasol »

Nie zgadniecie gdzie leci właśnie finał Pucharu Włoch, na TVP Sport :o .
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: mikser »

I co najlepsze była zapowiedź transmisji niektórych spotkań ligi włoskiej - jak dla mnie bajera :D
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Gustlik »

mikser pisze:I co najlepsze była zapowiedź transmisji niektórych spotkań ligi włoskiej - jak dla mnie bajera :D
Że niby, że co :o Że TVP Sport będzie transmitował mecze włoskiej Lega Pallavolo?
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Gustlik »

Dla sympatyków Lega Pallavolo nie posiadających telewizji satelitarnych polecam zarówno stronę sportube.tv jak i sam mecz Copry Elior Piacenza z Cucine Lube Banca Marche Macerata, ktory odbędzie się w niedzielny wieczór.

Bardzo polecam bo takiego poziomu jak w Lega Pallavolo w Polsce nie spotkacie - Canal 1.

http://www.sportube.tv/onair/
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: maciek77 »

zgadza się, TVP sport kupiła prawa do transmisji Ligi włoskiej :D

najbliższa transmisja to chyba dopiero 4 marca o 21 - Siatkówka mężczyzn - Liga Włoska: Lube Banca Macerata - Bre Banca Cuneo
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: figol »

Bardzo miło ze strony TVP że raczy nas spotkaniami Serie A, dziś Kuba Jarosz w akcji w meczu z Modeną.
poznasz głupiego po czynach jego
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: hugo »

Lega Volley podpisała kolejne już umowy telewizyjne. Tym razem z dwoma wielkimi krajami - Rosją i Indiami.

Z niecierpliwością czekam na moment w którym PlusLiga będzie pokazywana za naszymi granicami.

Był nawet pomysł transmisji na brytyjskim kanale Sky Sports z uwagi na dużą liczbę Polaków w UK.
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: luck191 »

to byłby krok do przodu dla naszej ligi,może MŚ w 2014r na to wpłyną pozytywnie,gdyby Rosjanie bardzie przyłożyli się do realizacji Ligii Rosyjskiej to można by kupić prawa do Superligi w naszym kraju
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ligi włoskie w TV i internecie - transmisje

Post autor: Gustlik »

luck191 pisze:to byłby krok do przodu dla naszej ligi,może MŚ w 2014r na to wpłyną pozytywnie,gdyby Rosjanie bardzie przyłożyli się do realizacji Ligii Rosyjskiej to można by kupić prawa do Superligi w naszym kraju
TVP Sport relacjonuje spotkania włoskiej Lega Pallavolo i przewiduję, że oglądalnosc jest bardzo słaba. - Niestety tak to w Polsce jest, że mało jest kibiców którzy ogarniają ligę włoską czy rosyjską. - Z resztą widac to nawet po komentatorach. Igor Zaytsev czy Todor Aleksiejew...

Nawet Ci komentatorzy z Polsatu Sport nie mają startu do komentowania włoskiej ligi i strzelają babolami. Potrzebna jest młoda krew i kilka osób z pojęciem - żeby "coś takiego" dało się oglądac - przynajmniej ja tak to postrzegam. Lega Pallavolo pomimo, że grana jest przez TVP Sport najczęściej oglądam na Rai Sport. - Chociaż taki Roman do pary z Hellerem nawet dają radę.

Biznesu na tym nie ma - bo ludzi chcący to oglądac za dużo nie będzie...
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”