ME 2013, transmisje

Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

madlark pisze:
Mateusz1993 pisze: Też miałem o tym pisać (najlepiej powtórki również, bo takowe są np. mecze z premiery: dwa razy Włosi z Danią i Belgią o 23), byli tacy co podczas LŚ wrzucali i to była świetna robota.
Napiszcie na twittera do mielewskiego(on chyba nie odmówi) ;)
Tak trudno sprawdzić na polsatsport.pl?
10 min zaoszczędzicie, bo ktoś za Was wykona robotę?
W sumie, zawsze można sprawdzać, dla mnie nie problem, tak jest na miejscu i nie trzeba szukać, co chwila. Ważne, że jest co bo transmisji trochę dodali.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Madlark, zapytałam bardzo grzecznie, żeby właśnie nie było takich tekstów ;p Od nikogo nie żądam wykonywania grafiku,po prostu jeśli ktoś zrobił dla siebie (ja tak robiłam w ubiegłych latach) i chciałby wrzucić to będę wdzięczna i tyle.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: madlark »

OlaMleko pisze:Madlark, zapytałam bardzo grzecznie, żeby właśnie nie było takich tekstów ;p
Odpowiedziałem bardzo grzecznie (czyż nie? ;) )
Gdzieś napisałem, że żądasz wykonywania grafiku?
Ministrze się też nie chce i liczy że ktoś zrobi to za nią.
Ty zadajesz pytanie, a ja nie mogę? ;)
p.s.
Nie na Twój post odpowiedziałem.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: mikser »

Z nudów i z dobrego serca :) :

PIĄTEK

PS: 17:00 Francja - Słowacja (na żyw.), 20:00 Polska - Turcja (na żyw.), 23:00 Dania - Włochy
PSE: 20:00 Czechy - Bułgaria (na żyw.), 23:30 Polska - Turcja (powt.)
PSN: 23:15 Rosja - Niemcy

SOBOTA

PS: 12:00 Polska - Turcja (powt.), 17:00 Słowacja - Turcja (na żyw.), 20:00 Polska - Francja (na żyw.), 23:00 Niemcy - Bułgaria (powt.)
PSE: 09:10 Czechy - Bułgaria (powt.), 18:00 Rosja - Czechy (na żyw.), 00:30 Niemcy - Bułgaria (powt.)
PSN: 07:05 Rosja - Niemcy (powt.), 15:00 Niemcy - Bułgaria (na żyw.), 18:00 Serbia - Holandia

NIEDZIELA

PS:12:30 Polska - Francja (powt.), 17:00 Turcja - Francja (na żyw.), 20:00 Polska - Słowacja (na żyw.), 23:00 Włochy - Belgia
PSE: 07:00 Słowacja - Turcja (powt.), 10:10 Rosja - Czechy (powt.), 18:00 Bułgaria - Rosja (na żyw.)
PSN: 23:40 Niemcy - Czechy


Edit:
Natalia ‏@nataa154 19godz.
@Mielewski Czy mecze Polaków na ME będą transmitowane w otwartym Polsacie?


Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 19 h
@nataa154 grupowe nie
Czyli jest szansa na transmisję w otwartym ćwierćfinałów - o ile nasi awansują :)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: KChudz »

Tu można obejrzeć mecze nie transmitowane przez PS
http://www.meczenazywo.pl/spotkania/2013-09-20
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Czy gdzieś w internecie można zobaczyć także studio od godziny 19?
edit: Ok,już mam.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2013, o 18:03 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: KChudz »

OlaMleko pisze:Czy gdzieś w internecie można zobaczyć także studio od godziny 19?
weeb.tv
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

kupcie sobie pakiet na ipli,moim zdaniem najlepsza opcja
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

A czy ktoś wie, ile kosztuje pakiet HD na 3 dni na meczenazywo.pl? Bo wykupilabym sobie,ale jesli sms kosztuje ze 20 zl, to podziękuję,a to nigdzie nie jest napisane.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

pakiet sportowy ipli za 19.90 na miesiąc
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

luck191 pisze:pakiet sportowy ipli za 19.90 na miesiąc
Ipla nie działa za granicą.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

weeb tv
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: sb.slav »

Wszedłem sobie na laolę - tam są zwykle mecze z większych imprez w dobrej jakości. I jestem w szoku. Nowa odsłona strony jest totalnie nieczytelna i zniechęcająca do szukania interesujących nas kanałów.

Jak można spier%&*#ć dobrą stronę - polecam wejście na laola.tv :o
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

widziałem dziś,też byłem zaskoczony nową stroną na niekorzyść
kanimo

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: kanimo »

a ja myslalam, ze to jakas wersja na poza europe wygenerowana przez laole. Cholera nic nie znajduje poza LS. Gdzies sa mecze z ME na tej nowej wersji laoli? Widze tylko hokej i jakies rajdy samochodowe. dramat :o
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Artek »

Strona nie jest taka zła, po prostu trzeba kliknąć na channels u góry i wszystko jest. CEVka niestety nie udostępniła meczy z ME.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: KChudz »

kanimo pisze:a ja myslalam, ze to jakas wersja na poza europe wygenerowana przez laole. Cholera nic nie znajduje poza LS. Gdzies sa mecze z ME na tej nowej wersji laoli? Widze tylko hokej i jakies rajdy samochodowe. dramat :o
użyj sportlemon.tv
nitram
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 19:36
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: nitram »

Jakby ktoś jeszcze szukał to tutaj można zobaczyć dzisiejszy mecz:

http://www.blog-sporty.pl/transmisje/
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

nagrał ktoś dzisiejszy mecz? nie mogłem obejrzeć,a jutro nie ma powtórki
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Basil »

Możemy narzekać na ilość transmisji, ich dostępność i jakość komentarza jednak trzeba uczciwie przyznać, że w kwestii jakości i realizacji pod względem technicznym samego obrazu Polsat pozostawił cały świat daleko w tyle. Pod tym względem realizacja włoskiej Serie A to przy nas daleki i biedny krewny. Miejmy nadzieję, że kiedyś za wizją pójdzie też ścieżka audio oraz zaplecze ekspertów z prawdziwego zdarzenia.
[edit]
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OldTimer »

Basil pisze:Możemy narzekać na ilość transmisji, ich dostępność i jakość komentarza jednak trzeba uczciwie przyznać, że w kwestii jakości i realizacji pod względem technicznym samego obrazu Polsat pozostawił cały świat daleko w tyle. Pod tym względem realizacja włoskiej Serie A to przy nas daleki i biedny krewny. Miejmy nadzieję, że kiedyś za wizją pójdzie też ścieżka audio oraz zaplecze ekspertów z prawdziwego zdarzenia.
A ja jednak wrzucę kamyczek do tego ogródka. Już któryś raz zauważam, że Polsat nie kwapi się z natychmiastowymi powtórkami widowiskowych akcji. Wygląda to tak jakby realizatorem był kompletny dyletant, który ma tylko fundamentalne pojęcie o siatkówce, a to co najbardziej może cieszyć oko notorycznie pomija. Przykład? Wczoraj Ngapeth pakuje świetną piłkę po ciasnym skosie tuż przed nogami Turka...a pan realizator zamiast to odtworzyć pokazuje jakieś dziecko w słuchawkach na trybunach. Wiem,że się czepiam, ale to staje się nudne, gdy trzeba prosić o powtórki akcji, które są solą tej dyscypliny. Skoro Polsat stawia wysoko poprzeczkę (a stawia bez dwóch zdań), to niech stawia ją zawsze i wszędzie.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: maciek77 »

nie wiem kto jest odpowiedzialny za punktacje ale punkty czasem pokazują się zbyt późno czego np w +Lidze nigdy nie doświadczyłem...i mam też nadzieję że w czasie MŚ będzie więcej spotkań, ale do tego potrzebne jest więcej kanałów - czyli start Polsat Weekend
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: sowa »

Może jestem lekko naiwny, ale mam pytanie głównie do osób które korzystają z twitter'a i innych dobrodziejstw ówczesnego internetu bądź natknęły się gdzieś na informację, czy mecz z Bułgarią będzie transmitowany w otwartym Polsacie ?

W programie tv próżno tego szukać, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia :).
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: madlark »

sowa pisze:Może jestem lekko naiwny, ale mam pytanie głównie do osób które korzystają z twitter'a i innych dobrodziejstw ówczesnego internetu bądź natknęły się gdzieś na informację, czy mecz z Bułgarią będzie transmitowany w otwartym Polsacie ?

W programie tv próżno tego szukać, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia :).
nie będzie, nawet na psn nie puszczą, bo ważniejsze cafe futbool
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Kicu »

madlark pisze:
sowa pisze:Może jestem lekko naiwny, ale mam pytanie głównie do osób które korzystają z twitter'a i innych dobrodziejstw ówczesnego internetu bądź natknęły się gdzieś na informację, czy mecz z Bułgarią będzie transmitowany w otwartym Polsacie ?

W programie tv próżno tego szukać, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia :).
nie będzie, nawet na psn nie puszczą, bo ważniejsze cafe futbool
W środę, z tego co widzę na polsatsport.pl, planowane są 2 mecze ćwierćfinałowe na PS i 2 ćwierćfinały na PSN. Nie ma jednak informacji które mecze na których kanałach. Zapewne na PSN dwa mecze z Danii, a na PS dwa "polskie".
Łudzę się, że może chociaż finały będą na PSN lub Polsacie otwartym, o ile Polacy tam awansują.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: ME 2013, transmisje

Post autor: Basil »

Pan Kmita zapowiadał że Polsat otwarty pokaże mecze od półfinału
[edit]
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: bytrek »

Polsatsport.pl pisze:Polsat Sport zanotował doskonałe wyniki oglądalności podczas trzech spotkań grupowych reprezentacji Polski siatkarzy na Mistrzostwach Europy. Mecz z Turcją oglądało średnio 1 mln 208 tys. widzów, z Francją - 1 mln 107 tys. widzów, a spotkanie ze Słowacją 1 mln 348 tys. widzów. Niedzielny mecz ze Słowakami był drugim najlepszym wydarzeniem sportowym pod względem oglądalności w historii Polsatu Sport. W końcówce 3. seta mecz oglądało prawie dwa miliony widzów.
Polsat Sport notował również doskonałe wyniki w obu grupach audytoryjnych. Podczas meczu z Turcją 8,31% SHR w grupie 16-49 i 8,57% SHR w grupie 4+, w meczu z Francją 8,3% w grupie komercyjnej i 7,5% SHR w grupie 4+ i w meczu ze Słowacją odpowiednio 8,41% SHR i 8,42% SHR.

Polscy siatkarze w rozgrywkach grupowych zajęli drugie miejsce i już we wtorek 24 października zagrają w meczu barażowym o ćwierćfinał z reprezentacją Bułgarii. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 19.00. Polska reprezentacja to złoci medaliści ME z 2009 roku i brązowi z 2011. W Mistrzostwach Europy występuje cała europejska czołówka z Rosją, Serbią, Bułgarią, czy Włochami.

to tyle jeśli chodzi o pokazanie meczy Polaków w otwartym Polsacie
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: mikser »

Siatka na Polsacie otwartym schodzi do podziemia - kiedyś nie tylko mecze reprezentacji puszczano, ale i ligowe. Teraz tylko PS.

EDIT:

Serbia - Dania godz. 20:00 PSE
Włochy - Holandia godz. 17:00 PSN
Rosja - Słowacja godz. 17:00 PS
Polska - Bułgaria godz. 20:00 PS
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: bytrek »

obejrzę sobie Włochy vs Holandia, bo przecież trzeba zobaczyć jak graja nasi półfinałowi rywale ;P
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
nitram
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 19:36
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: nitram »

Jakby ktoś jeszcze szukał to tutaj można zobaczyć dzisiejszy mecz:

http://www.blog-sporty.pl/transmisje-po ... -na-zywo//
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”