Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Noworoczny »

Brasil pisze:Wygrają Resovia i Skra. Przez blok Jastrzębia i dzięki Conte.
Jak widać, nie wystarczy dużo klikać, żeby się znać na siatkówce ;-)
Brasil pisze:Wszyscy lubimy Witczaka, ale to nie ten poziom.
To co powiedzieć o Wybawcy - Najlepszym Atakującym Ligi?
Witczak 50%, 1 zablokowany, 3 błędy
Wlazły 47%, 3 zablokowane, 1 błąd

A przecież Wlazłemu sypał znakomity Uriarte, to powinien mieć łatwiej ;-)
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: pk+ »

Noworoczny pisze:
Brasil pisze:Wszyscy lubimy Witczaka, ale to nie ten poziom.
To co powiedzieć o Wybawcy - Najlepszym Atakującym Ligi?
Witczak 50%, 1 zablokowany, 3 błędy
Wlazły 47%, 3 zablokowane, 1 błąd

A przecież Wlazłemu sypał znakomity Uriarte, to powinien mieć łatwiej ;-)
Nie ma co oceniać zawodnika po jednym meczu, ale ogólnie tendencja jest taka: wszyscy wiemy że Witczak to świetny zmiennik i wszyscy wiemy że Wlazły to świetny zawodnik, ale wchodzi Witczak i gra lepiej niż się spodziewaliśmy, wchodzi Wlazły i gra gorzej niż się spodziewaliśmy (niż pamiętamy jak grał). Wlazły to już nie ten poziom.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: mikser »

Wielkie brawa dla Wiśni! :) Po średnich dotychczasowych występach dziś miał swój dzień i to konkretny. Gra o wiele bardziej "z głową" niż Możdżonek. Zasłużone MVP.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Klugenhammer »

Kuba_JW pisze:Nikt (a przynajmniej ja) nie rozdaje medali. Bardzo mnie cieszy postawa Jastrzebia, JAK utrzymaja taka forme to chyba kazdy sie zgodzi, ze nikt z nimi nie wygra.
Na szczęście nie każdy :D
Robisz z tego zespołu jakąś grupę nieśmiertelnych herosów i uzależniasz ich hegemonię wyłącznie od nich samych. Tymczasem jeśli Skra czy Resovia zaczną grać na miarę swojego potencjału to spokojnie mogą sobie z JW poradzić niezależnie od tego czy jastrzębianie utrzymają swoją formę czy nie.
Jak na razie Jastrzębie zagrało jeszcze niczego w tym sezonie nie ugrało. Pierwszą szansę mają dziś, kolejną za tydzień. Zobaczymy.
ZTG
Posty: 37
Rejestracja: 25 wrz 2013, o 11:16
Płeć: K

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: ZTG »

Pele pisze:
Hirako pisze:http://www.siatkarskaligatv.pl/Refleksj ... olski.html
Chryste Panie ale Swędru pojechał po Veresu! :o Zrównał go z glebą.
Ale on zawsze po nim przecież jedzie !!
To pewnie dla równowagi Veres powie w najbliższym wywiadzie, że Jastrzębie nie było od Resovii lepsze, tylko miało więcej szczęścia ;-).
banita_rz
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2014, o 08:51

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: banita_rz »

Resovia jest słaba, bo ma słabego trenera.Drugie słabe ogniwo to Tichacek, w ktorym trener widzi ....nie wiem co widzi...
Dopisało mu szczęście kilka razy w życiu, ale to nie jest tak, ze można życie wyłącznie na szczęściu przelecieć. 2 lata temu został uratowany przez grającego w play off na kosmicznym poziomie Grozera, rok temu Bartman zaskoczył wszystkich po wejściu z ławki.
Grozer nie dostał oferty przedłużenia kontraktu na czas, bo....trener takie ma pojecie.Sam był zdziwiony tym co zobaczył w finale.

Byc może nie znam sie na siatkówce, ale może ktoś mi powie wyjaśni, bo jest tu sporo ekspertów, co wygrał Kowal na arenie międzynarodowej? Mimo slaby grup LM ledwo sie prześlizgiwał a później baty od Belgów z budżetem jak Slepsk Suwałki.

Co takiego Kowal zmienił w stylu, co dołożył "extra" przez te lata? Czym Resovia zaskoczyła? Spowodowała, ze ktoś powiedział wow, ale zagranie? Pewnie sie nie znam, ale ja widzę siatkówkę prawa-lewa oparta na armatach.
Gorzej jak sie skończy amunicja, wtedy nie ma nic do zaoferowania, jest bezradny jak wczoraj.

Oczywiście spodziewam sie linczu :) .... nie jest to mile widziana na tym forum opinia, być może nawet zostanę zbanowany niezgodnie z regulaminem, który przestrzegany jest tu jak prawo w Rosji.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: hardy »

Świderski był już zwalnianych, Kowal i Falasca zwalniani teraz, ciekawe kiedy ten sam los podzieli Barnardi.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Odp: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Skra_7 »

hardy pisze:Świderski był już zwalnianych, Kowal i Falasca zwalniani teraz, ciekawe kiedy ten sam los podzieli Barnardi.
Bernardi jest już zwalniany od 2 lat
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Lineczka »

Hirako pisze:http://www.siatkarskaligatv.pl/Refleksj ... olski.html

Chryste Panie ale Swędru pojechał po Veresu! :o Zrównał go z glebą.
To już się robi nudne. Znalazł się ekspert, który o rosyjskiej lidze nie ma zielonego pojęcia. Przecież oni meczów ligowych nie oglądają, wątpię by śledzili przynajmniej wyniki poszczególnych spotkań. O czym tu dyskutować?
A Wanio w swoim żywiole.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: weary_skier »

Mam to samo odczucie. Znalazł sobie misje i klepie jak misjonarz.
Oczywiście zgadzam się z tym, że Veres wczoraj zagrał fatalnie. Zgadzam się też z opinią jinxa, który napisał, że Veres miał być wartością dodaną w meczach z najsilniejszymi rywalami a nie jest. Drażni mnie tylko, że Swędrowski modyfikuje fakty pod swoje widzimisię. Jak już usłyszałem, że Veres ostatni mecz zagrał dobrze 3 lata temu, to nie wiem co mam myśleć o jego znajomości siatkówki zagranicznej :| .
A Wanio jaki outfit xD. Przerwał tylko sześć czy siedem razy, słabo jak na niego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: jinx »

Nie mam pojęcia dlaczego Veres nie gra z tym błyskiem. Stastytyki ma świetne ogólnie, ale z tymi lepszymi zespołami pamiętam Lipe, czy Kooy z Rzeszowem potrafili posyłać asy, czy kończyć niewiarygodne piłki. Wczoraj Kooy 8 czap, ale tie break zagrał świetnie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Core »

Moim zdaniem w Rzeszowie brakuje po prostu dobrego atakującego, a do tego, tak jak T. Swędrowski powiedział, bardzo dużo zmian, w sumie dopiero niedawno wykrystalizował się wyjściowy skład.

Żeby nie odbiegać od tematu, mam przeczucie, że dzisiaj ZAKSA po cichu wygra z Jastrzębskim, no i oczywiście można się cieszyć z poziomu meczów w PP, bo póki co liga nie zachwycała.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: jinx »

Pragnę również podziękować Falasce za Tuię:)
Stefan miał może problemy z przyjęciem, ale nie mógł ich mieć przez cały mecz. Poza tym zaksa miała problemy z jego zagrywką a Tuia to Tuia:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: kibic_siatki »

jinx pisze:Pragnę również podziękować Falasce za Tuię:)
Stefan miał może problemy z przyjęciem, ale nie mógł ich mieć przez cały mecz. Poza tym zaksa miała problemy z jego zagrywką a Tuia to Tuia:D
W sumie to dziwię narzekaniom na grę Tuia w tym sezonie. Do klubu był ściągnięty jako zmiennik Antigi w charakterze defensywnego przyjmującego. W wielu meczach gra w 6 i sobie radzi- raczej trudno mieć pretensję, że nie przyjmuje na poziomie rodaka (wczoraj przyjmował lepiej) czy atakuje na poziomie Conte. Co do transferów to bardziej zastanawiam się co obecnie robi Włodarczyk w klubie- na przyjęciu jest bezproduktywny, może lepiej niech popróbuje na ataku jako zmiennik Wlazłego?
banita_rz
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2014, o 08:51

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: banita_rz »

Ale Swędrowski nie ma na myśli meczów z Bielskiem, czy Fartem Panowie eksperci. Węgier to nie jest zawodnik do klubu z aspiracjami.....no chyba wczoraj pokazał to dobitnie....
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: kuki91 »

banita_rz pisze:Węgier to nie jest zawodnik do klubu z aspiracjami.....no chyba wczoraj pokazał to dobitnie....
Biorąc tylko wczorajszy mecz za przykład, to tylko Grzyb, Penchev i Igła się nadają do klubu z aspiracjami, 2 rezerwowych i wiekowy libero, trochę mało ;)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: tomasol »

Z obu półfinałów widziałem tylko ten pierwszy, ale trzeba przyznać, że obaj faworyci niemal w przeddzień rywalizacji w półfinałach play off (bo trudno sobie wyobrazić inne rozstrzygnięcia) dostali po nosie. O ile Skra dostała prztyczka to Resovia dostała z pięści. Na swoje szczęście nie przegrali ze swoimi wciąż potencjalnymi rywalami. Niewielkie to jednak pocieszenie, zwłaszcza dla Rzeszowian.
Mimo wszystko Jastrzębia w finale można było się spodziewać, choć nie po tak jednostronnym widowisku, jednak ZAKSA sprawiła swoim kibicom miła niespodziankę. Czy ma szansę na puchar ??? Moim zdaniem ma i to wcale nie małe. Przede wszystkim jest w gazie, forma dopisuje, ostatnie mecze wygrywa i to dość efektownie. Ponadto umie "kopnąć" zagrywką i w odróżnieniu od Resovii ma tam kto walczyć. Niesamowity Kooy, nieobliczalny Bociek, wracający do formy Ruciak, Zagumny czy Wiśniewski wsparci solidnym Możdżonkiem czy Witczakiem, tworzą dobrze ostatnio działającą mieszankę i nawet Gacek nie powinien mocno przeszkadzać.
A główni faworyci z Jastrzębia ??? Forma dopisuje od ładnych paru tygodni i jeżeli zagrają na poziomie do jakiego ostatnio nas przyzwyczaił, roli faworyta powinni podołać. Bernardi po dwóch i pół latach chaosu wreszcie zdaje się znalazł "złoty" środek i stworzył maszynkę grającą nie tylko skutecznie ale i bardzo efektownie. Jeżeli motory napędowe czyli Kubiak, Masny i Łasko nie zawiodą a wsparcie w postaci Gierczyńskiego, świetnego Wojtaszka i środkowych skutecznie ich wspomoże to Jastrzębie wygra niezależnie od tego co pokaże ich przeciwnik.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Skrzypek »

Mała zabawa przed finałem. Jeśli Zaksa zagra tak jak wczoraj, to jest dla mnie faworytem dzisiejszego meczu. Pytanie czy będzie w stanie tak się zaprezentować. Tutaj szczególny nacisk na Zagumnego, który nie należy do najbardziej wytrzymałych. Oczywiście mam na myśli kondycję.
A Jastrzębie... Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym zespole, bo wczoraj zanotowali mecz "wszystko co dotknę, to skończę" i dodatkowo zmierzyli się z fatalnie grającą Resovią. Co wydarzy się z graczami JW dziś? Nie wiem. Na pewno przekonamy się w jakiej są dyspozycji. Oby dobrej, ponieważ finały LM już za tydzień, a tam czeka już Halkbank i to Jastrzębie będzie dla mnie faworytem.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: sb.slav »

Finał:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój 1:3
Nie wiedzę mocnych na JW w naszej lidze. Pisałem już kiedyś, że JW osiągnęło taką formę, że będzie lać wszystkich w naszej lidze, po drodze zgarnie Puchar i namiesza w Ankarze, ale czy zdobędzie Mistrzostwo? W to wątpię, i dalej się tego trzymam.
Osobna sprawa to Zaksa, która sprawiła dużą, dla mnie osobiście, niespodziankę eliminując w półfinale Skrę. Widać jest forma i są podstawy do walki o obronę trofeum sprzed roku. Jednak mecz z Bełchatowem kosztował kędzierzynian wiele sił - czy będą w stanie tak walczyć jak wczoraj? Mieli kilkanaście dobrych godzin mniej na odpoczynek niż JW, który rozegrał sobie wczoraj jedynie mały sparing, wygrany 3:0 z zespołem, którego trykoty przypominały dziwnie te, noszone przez zawodników Mistrza Polski.
Więc jak się ten mecz ułoży? Sądzę, że jednak Jastrzębski. I to zdecydowanie i przekonująco.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Mateusz1993 »

Mateusz1993 pisze:Resovia - Jastrzębie
Typuje 3:2 lub 3:1 dla Jastrzębskiego, MVP dla Kubiaka

Zaksa- Skra
Stawiam na tie breaka na korzyść ZAKSY. No chyba, że Bociek ani trochę nie odpali, to dla Skry.
MVP dla Kooya
Całkiem niezłe typowanie ;)
Noworoczny pisze:
Brasil pisze:Wszyscy lubimy Witczaka, ale to nie ten poziom.
To co powiedzieć o Wybawcy - Najlepszym Atakującym Ligi?
Witczak 50%, 1 zablokowany, 3 błędy
Wlazły 47%, 3 zablokowane, 1 błąd

A przecież Wlazłemu sypał znakomity Uriarte, to powinien mieć łatwiej ;-)
Nie ma co się czepiać Brasil napisał prawdę, dobrze, że Świder wpuścił Boćka, po wejściu w 4 secie bodaj 6/9 w ataku.

Co do dzisiejszego meczu, o ile wczoraj byłem pewien zwycięstwa JW, może nie tak gładkiego to dziś mam pewnego rodzaju zagwozdkę, bo ZAKSA gra na prawdę lepiej niż kilka kilkanaście tygodni temu i do pełni szczęścia potrzeba im Boćka w dobrej formie, bo Kooy robi swoje i ciągnie zespół. Jastrzębski- jak się na nich patrzy do grają w innej lidze, ale z drugiej strony nieco przypominają mi zeszłoroczną ZAKSE, w której z kolei widzę potencjał na zeszłoroczną Resovię w finałów. Kooy potwierdza moje typowania sprzed sezonu, że w ataku będzie świetny, czekam na Boćka, bo przed tym zamieszaniem miał trochę fajnych meczów. Dziś postawie na Jastrzębie, ale chyba zacięty mecz, tak 3:1 może 3:2. No chyba, że na prawdę JW zagra tak jak wczoraj, a ZAKSA zawiedzie, bądź personalnie nie wyjdzie najmocniejszym składem.
Nie chcę wybijać się przed szereg, ale cóż zaryzykuje. Na ten moment (wszystko może się zmienić), ale Jastrzębski wyrósł na głównego faworyta do Mistrzostwa, a jedyną drużyną, która może ich ruszyć (moja subiektywna opinia) na przestrzenii play offów jest ZAKSA, ale taka w najwyższej formie. Dlaczego? Bo ma (w formie optymalnej) bardzo mocne skrzydła w postaci Kooya i Boćka, coś jak rok temu Sovia w finale w postaci ZB9 i Achrema.

Dziś stawiam na Jastrzębie a za tydzień liczę na pokonanie tureckiej ekipy. O lidze wspomniałem jedno zdanie, na dziś starczy, liczę na fajny mecz.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: kuchcik77 »

Zaksa zagrala jedno z najlepszych spotkan w tym roku.Nie było ich wiele, pytanie czy to stała zwyzka formy czy tez hm wypadek przy pracy...zagrywka wyszla, trener kadry nie sprostał,aczkolwiek i tak Zaksa powinna przegrać 1-3.
Kędzierzynianie byli mega skuteczni w pierwszym tempie, zwłaszcza przy środkowych. Powiedziałem ze mecz wczorajszy rozstrzygnie się w polu serwisowym i de facto tak było, dziś będzie podobnie. Zaksa nie zdoła tak dobrze serwować...Dwa sety z lekka przewaga Ptaków a w trzeciej partii zmeczona Zaksa podda się. typ 3-0 Ptaki. A za tydzień...ciekawe czy z forma wytrzymają.

" najgorsze" dla Ptakow co się może wydarzyć to dzisiejszy trumf i przyszłotygodniowe 4 miejsce- wtedy Lorenzo the magician zostanie oskalpowany za to ze przygotował forme o tydzień za wcześnie...:)
Garp
Posty: 596
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Garp »

Trudno wskazać, kto dziś wygra... Jest kilka elementów, które zadecydują:
- potencjał drużyn podobny, ale wydaje mi się, że przewaga ZAKSY na środku. Przy dobrym przyjęciu może być naprawdę dobrze. Ciekawe, kto wygra pojedynek na zagrywki.
- rozgrywający - Drzyzga to się jeszcze wieki może uczyć od Masnego, ale Zagumny to już zupełnie inna historia. Kto lepiej, inteligentniej poprowadzi drużynę...? Oczywiście ten, kto będzie miał lepsze przyjęcie i będzie miał "czym" grać...
- Wszyscy chwalą Jastrzębie (sam ich chwaliłem...), jaka to świetna forma, równe granie... Ale to wszystko według zasady - jak idzie to idzie. A drużynę poznaje się po tym, jak umie się podnieść w trudnych chwilach. Mam nadzieję, że ZAKSA postawi im trudne warunki i wtedy się okaże... Jak mecz nie będzie się układał, przyjdą nerwy, a widzieliśmy to nieraz, to możemy znów zobaczyć ciemną stronę Bernardiego albo Kubiaka. A wtedy łatwiej popełnia się błędy. Tu widzę szansę dla ZAKSY, bo nieraz pokazali, że umieją grać w takich warunkach.
- zmęczenie - ZAKSA grała później i to może mieć duże znaczenie.
Ogólnie rzecz biorąc jestem dobrej myśli. Liczę na zwycięstwo ZAKSY po emocjonującym trudnym pojedynku.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: biker74 »

Witam

Posiada ktoś jakiś link do transmisji.

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: mikser »

http://www.sportcategory.com/c-11.html ->znajdź mecz i oglądaj :)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: biker74 »

mikser pisze:http://www.sportcategory.com/c-11.html ->znajdź mecz i oglądaj :)
Dziękuję bardzo :).
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Klugenhammer »

Dopóki ZAKSowcom starczy sił, dopóty będą się ptokom stawiać. Może będzie nawet 1-0 dla Kędzierzyna.
Później, kiedy zaczną odczuwać zmęczenie po wczorajszym 3godzinnym boju, Jastrzębie zacznie totalnie dominować.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Lineczka »

Emocjonujący ten pierwszy set. 1:0 dla ZAKSY. Kubiak i Kooy grają bardzo dobrze!
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Skrzypek »

Jak dotąd mój scenariusz sprawdza się.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: tomasol »

No i na razie sił im nie braknie, ale też i Jastrzębie pomogło kilkoma niewymuszonymi błędami własnymi. Ciekawe jak zareagują w sytuacji gdy nie wszystko im idzie jakby chcieli. Bo to może być kluczowe w tym spotkaniu.
salvatore399
Posty: 30
Rejestracja: 15 mar 2014, o 15:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: salvatore399 »

Jastrzębie trochę zbladło, kilka zepsutych zagrywek, kilka błędów. Ale ZAKSA też ma zagrywkę do ustabilizowania.
Śmiem twierdzić, że błędy JW spowodowane są twardą odpowiedzią ZAKSY.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”