Final Four Ligi Mistrzów 2015

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Noworoczny »

Biorę tutaj w obronę Leeona. Wołodia strzelił focha. Ale ja bym wcześniej pożegnał Bińczyka staropolskim s..lay.
Co to w ogóle ma być??
Czy ktoś może gościowi podesłać parę linków do wywiadów Zyty albo OP?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: leeon »

Bińczyk tuzem dziennikarstwa nie jest, ale to 'Wy Polacy'...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Noworoczny »

Zdecydowanie kwantyfikator nie na miejscu. Zwłaszcza, że w mojej opinii, spośród narodów europejskich, Polacy w rankingu "kto przywiązuje największą wagę do kasi" byliby w drugiej połowie. Nieładny komentarz, choć sprowokowany kretyńskimi, napastliwymi pytaniami.

A wszystkim naszym kolegom jadącym do Berlina życzę szerokiej drogi ew. tyle samo startów co lądowań.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: pewniak »

D-Day !!! !!! !!! :D
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: leeon »

Do granicy niedaleko...
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: MaciejJoker »

Leon czym jedziesz ?
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: leeon »

Samochodem.
bartek_em
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: bartek_em »

Myślałem ze dzisiaj zaczyna się mecz o 14 drugi 17.. a tutaj widzę ze tak ma być ale jutro.. A dzisiaj mecze o 17 i 20.. no to fajnie mają się Ci co skończą mecz może nawet przed 23 a będą grać o 14.. No to ja jako bezstronny kibic wole by tam zagrała Resovia... Na coś się przydadzą te dwie "równe" 6 :).

ps. jeszcze jutro przecież jest zmiana czasu..
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

Będzie w jakimś radio transmisja z meczu?
Niestety będę musiał pracować i tylko radio mnie ratuje :(
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Edyta »

Tak dla porównania, wczoraj odbyła się też konferencja prasowa w Turcji, bo dziś w Bursie odbywa się Final Four Pucharu Turcji (teraz Halkbank gra z Galatą, po nich Ziraat z Arkasem)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... bb54750932
Widzę lekką różnicę. A przecież w Turcji siatkówka nie jest popularniejsza niż w Niemczech, a skala wydarzenia mniejsza.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: VernonRoche »

Przemyslaw pisze:Będzie w jakimś radio transmisja z meczu?
Niestety będę musiał pracować i tylko radio mnie ratuje :(
Nie wierzę, że nie będzie w radiu Rzeszów.
valdemaar
Posty: 70
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: valdemaar »

http://www.sport.pl/siatkowka/1,64948,1 ... os.html#MT

Ciekawie będzie przy braniu challenge :|
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzysiu »

Będzie więcej nerwów itd. się nie zdziwie jak będą jakieś żółte i czerwone kartki przy takim gó... challenge'u - mieli debile całą fazę grupową i nic nie sprawdzili a teraz sprawdzają na żywym organizmie - to jest najbardziej zacofana federacja w Europejskim sporcie
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

Trener siatkarzy chce wziąć czas, dokonać zmiany albo sprawdzić słuszność decyzji sędziego? Musi dać sygnał współpracownikowi, który z sędzią porozumie się przez... tablet.
Padłem :o
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: rzr »

Przemyslaw pisze:Będzie w jakimś radio transmisja z meczu?
Niestety będę musiał pracować i tylko radio mnie ratuje :(
Jakieś Polskie Radio (nie Rzeszów) się reklamuje że będzie transmisja, ale które konkretnie to nie pamiętam.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hugo »

Cały czas mam nadzieję, że LM zbankrutuje i trzeba będzie wszystko tworzyć od podstaw. Dopóki Meyer i przyjaciele będą rządzić, to w CEV nic się nie zmieni.

Wiecie o czym świadczy "eko" piłka, zielony kubraczek libero, obudowa stanowiska sędziego i teraz tabletowy challenge? W CEV nie ma profesjonalnych marketingowców. Robią jakieś wodotryski na chybił trafił i myślą, że to pomoże. Mają szczęście z tym Berlinem, bo to bardzo dobre miejsce na siatkówkę, ale to nie sukces CEV.
\
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Edyta »

Ja wciąż się zastanawiam, dlaczego w europejskiej i światowej siatkówce (bo w FIVB nie dzieje się lepiej) nie ma osób, które byłyby w stanie przeciwstawić się tej patologii, bezwładowi i betonowi. W Polsce dużo się mówi o betonowym CEV-ie, wkurzamy się na absurdalny kształt pucharów i praktyki w nich, ale to ciągle tylko gadanie. Wszyscy narzekają, media narzekają, kluby narzekają i nic z tego nie wynika. Dziwię się, że od lat nie ma sposobu na pozbycie się kilku ograniczonych myślowo panów i przekazanie sterów jakimś młodszym menadżerom z szerszymi horyzontami.

Czytając o tym tablecie oplułam kawą monitor. Tylko że to śmiech niemocy.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: zibibobi »

Od nowego roku będzie jeszcze "śmieszniej". Wchodzi przepis o dotknięciu - jakimkolwiek- siatki. Sędziowie, zawodnicy, trenerzy, kibice będą nieźle nabuzowani. Każdy oczywiście przekonany o swojej słuszności.
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

Akurat powrót do przeszłości z dotykaniem siatki mnie osobiście się podoba, nie będzie problemu z tym czy była taśma czy dolna siatka, nie będzie takiego wieszania się na siatce i wpadanie w siatkę prawię co akcję.
No ale to chyba rozmowa nie na dzisiaj i nie w tym temacie :)

Kurcze, trzeba iść do pracy a taki meczyk! Psia kostka i kurza twarz :P
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ldz »

"Kiedy trener zechce poprosić o challenge, musi mi dać znać. Wtedy ja najpierw zaznaczam na tablecie, że chodzi właśnie o challenge, następnie wybieram, co sprawdzamy - aut lub boisko, przekroczenie linii, dotknięcie siatki etc. - i dopiero wtedy zatwierdzam. Najgorsze, że na wszystko jest 5 s. Od przyznania punktu do wciśnięcia potwierdzenia. Nie wolno się spóźnić choćby o ułamek sekundy, bo po upłynięciu czasu system się po prostu wyłącza."
co za patologia. I chcą to sprawdzić w Final Four, w bitwie czterech najlepszych zespołów Europy (czy tam trzech, jak sobie życzy Noworoczny) o medale. CEV przechodzi samych siebie. W tej sytuacji szkoda zespołów.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Chal »

Bez przesady, 5 sekund to chyba wystarczająco dużo czasu, żeby dwa razy stuknąć w tablet (o ile ten oczywiście będzie działał jak trzeba, nie zdziwiłoby mnie, gdyby były jakieś problemy techniczne). Tutaj nie potrzeba czasu na zastanowienie, albo widziałeś błąd i bierzesz challenge, albo nie. Skrócą się dzięki temu przerwy, prawdopodobnie zmniejszy liczba przypadków brania challengu "na czas". Sam system wydaje się ok, problem tylko w tym, że nie został wcześniej przetestowany.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

@Chal:
2-3 sekundy to mija zanim trener lub zawodnicy podejmą decyzję czy brać challenge czy nie, następnie trener musi przekazać informację pomocnikowi w dodatku z informacją co mają sprawdzać to też trwa pewnie ze 2-3 sekundy, no i na końcu ten jegomość musi wklepać, nawet jeśli to tylko dwa kliknięcia to i tak licz jedno kliknięcie na sekundę czyli mamy kolejne 2 sekundy.
5 sekund to strasznieeeeeee małoooo!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: OlaMleko »

Mało jest na świecie nudniejszych ludzi niż Magiera. Te jego "materiały" są jak stary wytarty dywan. On mówi samymi słowami-wytrychami, używa najbardziej wyświechtanych zwrotów i jest królem banału. Nawet ton jego narracji jest nużący. Co oczywiście przekłada się na "ubarwianie" meczów tymi samymi piosenkami i zdaniami od lat. Strasznie męczący facet.
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ostry99 »

OlaMleko pisze:Mało jest na świecie nudniejszych ludzi niż Magiera. Te jego "materiały" są jak stary wytarty dywan. On mówi samymi słowami-wytrychami, używa najbardziej wyświechtanych zwrotów i jest królem banału. Nawet ton jego narracji jest nużący. Co oczywiście przekłada się na "ubarwianie" meczów tymi samymi piosenkami i zdaniami od lat. Strasznie męczący facet.
100 % poparcia. Ludzie którzy śledzą siatkówkę i interesują się nią nie usłyszą od Magiery ani jednej nowej, ciekawej informacji czy ciekawostki.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Chal »

Przecież to nie Magiera naczytywał ten materiał.

Pindera w studio w bardzo dobrej formie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

Trochę boję się włączyć mecz Kazania, bo mam wątpliwości czy Anderson może być w normalnej formie, raczej stawiam na wersję Kobzar/Marouf grają kiepsko, Leon kończy sytuacyjne, Michajłow ładnie z rozegranych, a cały zespół łupie zagrywką i tym trzyma wynik. Dlatego dobrze, że idzie do tej Perugii, bo wersja Amerykanina pt. ''nie przebija się na pipie przez grecki blok'' była jakoś 5 jego meczów temu...

Cieszę się na mecz Resovia-Skra, bo niezła będzie kosa na forum bez względu na rezultat. A jak jeszcze jakieś pomyłki sędziów w końcówce... :D Nie toleruję formatu Ligi Mistrzów, gdzie losowanie ma tak duże znaczenie i zespół dwa razy gorzej grający od drugiego może stanąć w tym samym punkcie wyjścia dzięki lepszemu losowaniu, tj. w półfinale, więc bez litości, kibicuję Resovii. A właściwie Penczewowi, Ivoviciowi, Schopsowi i Nowakowskiemu.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ajsmen90 »

Chal pisze:Przecież to nie Magiera naczytywał ten materiał.

Pindera w studio w bardzo dobrej formie.
To niby był materiał Magiery, ale racja ktoś inny go czytał.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015, o 16:36 przez ajsmen90, łącznie zmieniany 1 raz.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

A Drzyzdze i Igle czemu nie, @Stan? ;)

Jaka twarzowa marynarka, uu, nieźle Jurek :D
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: OlaMleko »

Chal pisze:Przecież to nie Magiera naczytywał ten materiał.

Pindera w studio w bardzo dobrej formie.
Nie mówię o tym konkretnym materiale, tylko ogólnie, a czasem on czyta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”