AZS Częstochowa

Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

HalaMadrid pisze:Dostałem to info z niepewnego źródła, ale jak widać coś musi być na rzeczy, to kto w takim razie do Azsu?

Załóżmy, że zadzwoni pan do PZPS i stwierdzi, że jednak przygotuje dokumenty. Czy zostawi pan w 2018 roku siatkarzy AZS-u Częstochowa?

Nie. Podjąłem się pracy pod Jasną Górą i nie zostawię tego środowiska. Nasze cele są ambitne i wymagają kilku lat ciężkiej pracy. Jesteśmy dopiero na początku drogi.

Eh... Wasze źródła są strasznie niepewne :D
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: banro9 »

Przypuszczam ze rewelacje poprzedników są wytworem ich bujnej wyobraźni...mam pyranie...czy ktoś jest w temacie czy AZS został dopuszczony do baraży?...za tydzień pierwsze mecze...
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: AZS Częstochowa

Post autor: HalaMadrid »

Tak, jutro oficjalne info
volei_
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 08:56
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: volei_ »

Knutsen pisze:
HalaMadrid pisze:Dostałem to info z niepewnego źródła, ale jak widać coś musi być na rzeczy, to kto w takim razie do Azsu?

Załóżmy, że zadzwoni pan do PZPS i stwierdzi, że jednak przygotuje dokumenty. Czy zostawi pan w 2018 roku siatkarzy AZS-u Częstochowa?

Nie. Podjąłem się pracy pod Jasną Górą i nie zostawię tego środowiska. Nasze cele są ambitne i wymagają kilku lat ciężkiej pracy. Jesteśmy dopiero na początku drogi.

Eh... Wasze źródła są strasznie niepewne :D
Pojawiły się opóźnienia w wypłatach prawie 3 miesiące, do tego 2 przegrane pierwsze mecze w barażach, Stelmach dostał ofertę z Nysy i z niej skorzystał.
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: AZS Częstochowa

Post autor: HalaMadrid »

volei_ pisze:
Knutsen pisze:
HalaMadrid pisze:Dostałem to info z niepewnego źródła, ale jak widać coś musi być na rzeczy, to kto w takim razie do Azsu?

Załóżmy, że zadzwoni pan do PZPS i stwierdzi, że jednak przygotuje dokumenty. Czy zostawi pan w 2018 roku siatkarzy AZS-u Częstochowa?

Nie. Podjąłem się pracy pod Jasną Górą i nie zostawię tego środowiska. Nasze cele są ambitne i wymagają kilku lat ciężkiej pracy. Jesteśmy dopiero na początku drogi.

Eh... Wasze źródła są strasznie niepewne :D
Pojawiły się opóźnienia w wypłatach prawie 3 miesiące, do tego 2 przegrane pierwsze mecze w barażach, Stelmach dostał ofertę z Nysy i z niej skorzystał.
Ale kasa już chyba uregulowana z tego co wiem, i ciekawe co jeśli zrobią awans do Plusa, czy ma jakąś szansę jeszcze odwinac tą Nyse
volei_
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 08:56
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: volei_ »

Tak kasa uregulowana ale Stelmach miał mocne spięcie z zarządem. No możliwość odkręcenia jest bo to wszystko kontrakty przedwstępne ale wątpie żeby do tego doszło. A co do wejścia do Plusa to bardzo ciężka sprawa bo mimo ,że Bydzia to słaba ekipa to jednak różnica jest. Kolejna sprawa co po awansie ? Jak już teraz praktycznie wszyscy zawodnicy dogadani. Można by było tylko coś pozbierać z Bielska czy Kielc chociaż tam i tak Ci lepsi już też dogadani. Rozsądną opcją było by utrzymanie składu + wzmocnienie na kilku pozycjach i awans za rok. Wtedy można by wcześniej zbudować zespół który w Pluslidze byłby w stanie powalczyć.
Necik77
Posty: 43
Rejestracja: 5 lut 2018, o 18:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Necik77 »

volei_ pisze:Tak kasa uregulowana ale Stelmach miał mocne spięcie z zarządem. No możliwość odkręcenia jest bo to wszystko kontrakty przedwstępne ale wątpie żeby do tego doszło. A co do wejścia do Plusa to bardzo ciężka sprawa bo mimo ,że Bydzia to słaba ekipa to jednak różnica jest. Kolejna sprawa co po awansie ? Jak już teraz praktycznie wszyscy zawodnicy dogadani. Można by było tylko coś pozbierać z Bielska czy Kielc chociaż tam i tak Ci lepsi już też dogadani. Rozsądną opcją było by utrzymanie składu + wzmocnienie na kilku pozycjach i awans za rok. Wtedy można by wcześniej zbudować zespół który w Pluslidze byłby w stanie powalczyć.
Jak awansować to teraz za rok będzie dwa razy ciężej większość spadkowiczów z plusa zasili I ligę poziom będzie na prawdę wyższy niż w tym sezonie co nie znaczy że w tym sezonie poziom był niski wręcz przeciwnie,ale z a rok będzie na pewno bardzo ciężko
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: AZS Częstochowa

Post autor: HalaMadrid »

volei_ pisze:Tak kasa uregulowana ale Stelmach miał mocne spięcie z zarządem. No możliwość odkręcenia jest bo to wszystko kontrakty przedwstępne ale wątpie żeby do tego doszło. A co do wejścia do Plusa to bardzo ciężka sprawa bo mimo ,że Bydzia to słaba ekipa to jednak różnica jest. Kolejna sprawa co po awansie ? Jak już teraz praktycznie wszyscy zawodnicy dogadani. Można by było tylko coś pozbierać z Bielska czy Kielc chociaż tam i tak Ci lepsi już też dogadani. Rozsądną opcją było by utrzymanie składu + wzmocnienie na kilku pozycjach i awans za rok. Wtedy można by wcześniej zbudować zespół który w Pluslidze byłby w stanie powalczyć.
To prawda za rok Lechia, Kielce, Bielsko, Bydgoszcz/AZS i Nysa będzie ciekawie na zapleczu. Mam nadzieję że zwycięzca już od razu awans
Necik77
Posty: 43
Rejestracja: 5 lut 2018, o 18:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Necik77 »

HalaMadrid pisze:
volei_ pisze:Tak kasa uregulowana ale Stelmach miał mocne spięcie z zarządem. No możliwość odkręcenia jest bo to wszystko kontrakty przedwstępne ale wątpie żeby do tego doszło. A co do wejścia do Plusa to bardzo ciężka sprawa bo mimo ,że Bydzia to słaba ekipa to jednak różnica jest. Kolejna sprawa co po awansie ? Jak już teraz praktycznie wszyscy zawodnicy dogadani. Można by było tylko coś pozbierać z Bielska czy Kielc chociaż tam i tak Ci lepsi już też dogadani. Rozsądną opcją było by utrzymanie składu + wzmocnienie na kilku pozycjach i awans za rok. Wtedy można by wcześniej zbudować zespół który w Pluslidze byłby w stanie powalczyć.
To prawda za rok Lechia, Kielce, Bielsko, Bydgoszcz/AZS i Nysa będzie ciekawie na zapleczu. Mam nadzieję że zwycięzca już od razu awans
Z tego co wiem to ostatni z plusa gra baraż z pierwszym z I ligi i to wszystko
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

HalaMadrid pisze:Tak, jutro oficjalne info
Ojej...ktoś tu nie miał racji...podobnie zapewne (na szczęście) jak z pozostałymi "niusami" wyssanymi z palca...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: AZS Częstochowa

Post autor: HalaMadrid »

Dzień się jeszcze nie skończył ;), ale nie zmienia to faktu, że baraże będą 28-29 Bydgoszcz 5-6 Czewa
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

HalaMadrid pisze:Dzień się jeszcze nie skończył ;), ale nie zmienia to faktu, że baraże będą 28-29 Bydgoszcz 5-6 Czewa
Odkryłeś Amerykę niusem "z brodą"...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Sukces w pierwszej lidze to jedynie etap w drodze do celu. Każdy kibic AZS-u Częstochowa zdaje sobie sprawę, że miejsce klubu jest wśród najlepszych drużyn w Polsce. Obecnie trwa weryfikacja, czy akademicy spod Jasnej Góry mogą przystąpić do barażu o PlusLigę. – Metodyka działań PLPS-u w tym zakresie nie jest do końca określona, więc my po prostu wykonujemy to, czego liga od nas oczekuje. Uzupełniamy dokumenty, wykazujemy finanse, wykazujemy perspektywę na przyszłość i to jest kwestia, która już teraz jest poruszana. Abstrahując od tego, jak to się potoczy dalej, bo nie wiemy, jak działa PLPS w tym temacie, to szykujemy się do barażu, zakładamy, że one będą. A czy będą? Pewnie przekonamy się lada chwila – twierdzi wiceprezes częstochowskiego klubu.

Profesjonalna Liga Siatkówki jest profesjonalna.
AZS CZĘSTOCHOWA!
witek79
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 18:46
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: witek79 »

Oficjalna informacja będzie do 25.04, bo wtedy upływa termin wpłaty kaucji, a odnośnie Krzysztofa Stelmacha również do mnie doszły do mnie takie słuchy z Nysy
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Widzę zmasowana akcja ataku forumowych "Świeżaków" na nowy-normalny AZS... Czyżby zwolennicy słusznie minionych czasów w klubie i ludzi którzy zrobili z tego klubu Titanica?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Być może nie wszystkim jest na rękę by AZS tak szybko wrócił na najwyższy szczebel rozgrywek.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
volei_
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 08:56
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: volei_ »

mAiZkSe pisze:Widzę zmasowana akcja ataku forumowych "Świeżaków" na nowy-normalny AZS... Czyżby zwolennicy słusznie minionych czasów w klubie i ludzi którzy zrobili z tego klubu Titanica?
Żadna zmasowana akcja. Jeśli o mnie chodzi to zależy mi na tym aby AZS na stałe wrócił do Plusligi. W klubie na pewno jest dużo lepiej niż było ale jeszcze musi minąć trochę czasu zanim to się ustabilizuje. Być może za rok-dwa któryś z byłych większych sponsorów znowu zacznie wspomagać AZS.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

volei_ pisze:Być może za rok-dwa któryś z byłych większych sponsorów znowu zacznie wspomagać AZS.
Bez awansu do PlusLigi może być z tym ciężko. Jeśli nie uda się teraz, to za rok może być jeszcze ciężej. Tak jak pisał @HalaMadrid, będą spadkowicze z PlusLigi + pewnie jeszcze silniejsza Lechia.

Wie ktoś jak to rzeczywiście będzie z tymi awansami w przyszłym roku? Bo coś mi się kojarzy, że przedostatnia drużyna w +Lidze gra baraż z drugą z I ligi, a ostatnia z +Ligi spada kosztem mistrza I ligi.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

lucass90 pisze: ...coś mi się kojarzy, że przedostatnia drużyna w +Lidze gra baraż z drugą z I ligi, a ostatnia z +Ligi spada kosztem mistrza I ligi.
Masz rację, tak właśnie będzie
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Kadra i sztab trenerski na przyszły sezon już zaklepane. Info w przyszłym tygodniu.

Źródło: Radio Fon
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Okazuje się, że jednak nie jest tak pięknie, bynajmniej. Klub nie dostał pieniędzy od miasta, a do tego musi mu oddać kilkaset tysięcy długu, "wypracowanego" przez poprzedni zarząd (lewe faktury, lub ich kompletny brak). Zawodnicy czekają na zaległe wypłaty. AZS w chwili obecnej nie podpisuje żadnych kontraktów, prezesi mówią, że nie wiedzą na czym stoją. Ponoć trwają zaawansowane rozmowy z dużym sponsorem.


Klub wycofał się z Pucharu Polski. Istnieje możliwość, że nie wystartuje w I lidze.



Brawo Bosek, Lisowski, Pakosz i Urząd Miasta Częstochowa. Zabiliście siatkówkę pod Jasną Górą. Na amen.
AZS CZĘSTOCHOWA!
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: jarek8dywan »

Skandal. Mam nadzieje, ze nikt nigdy juz nie dopusci tych panow do zarzadzania czymkolwiek. Mam jednak nadzieje, ze cos jeszcze wyrosnie z tego zadeptanego trawnika...
Adamesko
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2018, o 20:43
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Adamesko »

Wstyd i hańba. Nie oszukujmy się, to już koniec wielkiej siatki w tym mieście na kilka lat do przodu. Nawet jeśli uda się coś z tego bagna zrobić, to i tak smród pozostanie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Adamesko pisze:Wstyd i hańba. Nie oszukujmy się, to już koniec wielkiej siatki w tym mieście na kilka lat do przodu. Nawet jeśli uda się coś z tego bagna zrobić, to i tak smród pozostanie.
Przecież Norwid był nadzieją
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: VolleyTom »

madlark pisze:
Adamesko pisze:Wstyd i hańba. Nie oszukujmy się, to już koniec wielkiej siatki w tym mieście na kilka lat do przodu. Nawet jeśli uda się coś z tego bagna zrobić, to i tak smród pozostanie.
Przecież Norwid był nadzieją
Nadal jest. W tym sezonie zbudowali fajny zespół. Mogą spokojnie walczyć o medal.
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Norwid rozwija sie powolutku, spokojnie. Niezle to wyglada.
Wypada trzymac kciuki.
Nie znam realiow lokalnych ale moze kiedys zjadnocza sie sily czestochowian. AZS to jednak kawal historii. Szkoda by bylo, by odszedl tak kompletnie w niebyt.
Bierzcie przyklad z Czarnych.
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: AZS Częstochowa

Post autor: HalaMadrid »

Podobno na posiedzeniu zarządu podjęto decyzje o wycofaniu zespołu z 1 ligi. Niedługo oficjalne info
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

HalaMadrid pisze:Podobno na posiedzeniu zarządu podjęto decyzje o wycofaniu zespołu z 1 ligi. Niedługo oficjalne info
To po co ta akcja? https://fans4club.com/project-OdbudujmyLegend%C4%99
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”