sezon 2018/2019 - seria A

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Dobra, ja już nic w tym meczu nie prorokuję.
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

Jednak Lube. 15:12 w tie-breaku i wygrana w całym meczu. Leal po powrocie na boisko w IV i V secie zdobył 12 pkt, co pokazuje że stawka Fefe na Kovara w III partii była błędem włoskiego szkoleniowca. Także trzymania na boisku w dwóch ostatnich partiach bardzo słabo prezentującego się Simona, zamiast Stankovica trudno zrozumieć.

Z drugiej strony, jak komuś płaci się sezon 450 tysięcy Euro, to trudno trzymać go cały czas w kwadracie. Taka zagadka - co jeszcze łączy bardzo szerokiego w barach Simona z naszym wąskim Karolem Kłosikiem? Wyjąwszy bardzo słabą formą ostatnio oczywiście :D
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: jimiq »

drukjul pisze:
jimiq pisze:podajcie jakiś stream
Verona-Lube
Stream RAI https://webtvhd.com/raisport+hd-live.php

Leal wrócił na boisko w IV partii i robi różnicę w ataku, szczególnie na kontrach. Będziemy mieć tie-break, ale prawdę mówiąc nie mam nic przeciwko temu. Naprawdę fajny, ciekawy mecz :D


dzieki za stream.
Fajny mecz. Leal pierwsza opcja na w ataku i na wysokiej.
Kosmita coś słabiej chociaż przyjęcie w porządku. Ale żal patrzeć na puste przeloty Simona, co on wyprawiał przy DeCecco. Z Bruno mizeria jak na razie. Dziwne bo z Lucasem Bruno gra ogromnie często w sensie ataku.
Jestem ciekaw czy taki zespół z gwiazdami nasz ulubiony FeFe też da radę rozwalić.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

http://www.legavolley.it/statistiche/?T ... 66&Serie=1

Statystyki Mateja z tych pięciu meczów, w zupełnie nowym zespole: a rywalami Modena, Perugia, Lube (ścisły top), Monza (objawienie sezonu) i Latina walcząca o playoffy. 37% efektywności ataku.

Nie napiszę, że szkoda, że upadła Stocznia, bo wygraliby tą naszą ligę - to byłby niezły trolling, skoro ten projekt musiał upaść, więc szkoda, że jeden z ostatnich sezonów na tym poziomie Matej zmarnuje w Weronie. To po prostu nie jest zespół na czwórkę ligi, ale współczuję Trentino, że wpadli na nich w 1/4 Coppa Italia, zwłaszcza jak Matej przypomni sobie jak zdarzało mu się zagrywać na hali w Trydencie.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: Nie napiszę, że szkoda, że upadła Stocznia, bo wygraliby tą naszą ligę - to byłby niezły trolling, skoro ten projekt musiał upaść, więc szkoda, że jeden z ostatnich sezonów na tym poziomie Matej zmarnuje w Weronie. To po prostu nie jest zespół na czwórkę ligi, ale współczuję Trentino, że wpadli na nich w 1/4 Coppa Italia, zwłaszcza jak Matej przypomni sobie jak zdarzało mu się zagrywać na hali w Trydencie.
No nie przesadzajmy ,że Stocznia była jakimś zdecydowanym faworytem do wygrania naszej ligi. Mało. Ze składem troche nie mieli podejścia do takiej Zaksy(dziura na libero oraz na środku koło Voorde a Żygadło o poziomie Toniuttiego w swoich najlepszych latach kariery mógł pomarzyć). Ale racja ,szkoda ,że Mateja się nie udało u nas zatrzymać ,choćby w Jastrzębskim. Ma pewno nie mają mniejszego budżetu niż Werona.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: dyletant »

Werona z pomocą Kaziyskiego odbiła się od irańskiej mizerii z początku sezonu i będzie groźna dla wszystkich. Tym bardziej, że przeszła już swoją ścieżkę zdrowia i teraz w teorii powinno być łatwiej o punkty. Do pierwszej 4 już jest raczej za duża strata, bo na tę chwilę 14 punktów, ale powinni spokojnie ustabilizować swoje miejsce tuż za.
Skoro i tak nie mają przyjęcia, to powinni zainwestować w jeszcze jedną armatę na skrzydle. Co robi teraz Valentin Bratoev?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

dyletant pisze: Skoro i tak nie mają przyjęcia, to powinni zainwestować w jeszcze jedną armatę na skrzydle. Co robi teraz Valentin Bratoev?
Zastąpił właśnie Kazijskiego w japońskim JTEKT Stings, gdzie Matej grał przez trzy ostatnie sezony.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:No nie przesadzajmy ,że Stocznia była jakimś zdecydowanym faworytem do wygrania naszej ligi. Mało. Ze składem troche nie mieli podejścia do takiej Zaksy(dziura na libero oraz na środku koło Voorde a Żygadło o poziomie Toniuttiego w swoich najlepszych latach kariery mógł pomarzyć). Ale racja ,szkoda ,że Mateja się nie udało u nas zatrzymać ,choćby w Jastrzębskim. Ma pewno nie mają mniejszego budżetu niż Werona.
Mieli(by) dwóch najlepszych graczy w lidze, Matej grający za pieniądze to jednak trochę wyższy poziom niż Matej grający za darmo. ;) I Jastrzębie raczej ma mniejszy budżet. Ale nie chcę wchodzić w tutaj jakieś dyskusje.
dyletant pisze:Werona z pomocą Kaziyskiego odbiła się od irańskiej mizerii z początku sezonu i będzie groźna dla wszystkich
Werona powalczy z Trentino w Pucharze Włoch, zajmie 5-6 miejsce w tabeli i urwie może mecz w playoffach, chyba, że u rywali ktoś wypadnie. Ile niespodzianek w ostatnich 5-6 latach było jeżeli chodzi o ćwierćfinały Serie A? 3? Rzadkość.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

Kazijski to dalej nie byle kto, ale liga pokazała, że obecnie to jednak Deroo prezentuje wyższy poziom. A co to za gadanie, że Matej grający za pieniądze to lepszy zawodnik? Przecież on był przekonany, że gra za pieniądze. Dopiero po meczu z Radomia pojawiły się problemy a do tego czasu ani on ani Stocznia nie byli najlepsi. Zaksa ich rozbiła, więc jak można pisać, że Stocznia to pewnik do mistrza? Nie ten skład był jeszcze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:Dopiero po meczu z Radomia pojawiły się problemy
kamil1999 pisze: ale liga pokazała, że obecnie to jednak Deroo prezentuje wyższy poziom.
Zią. :D

Żeby była jasność, ja nie wiem czy Kazijski w Polsce zaczął tak sobie sezon, czy faktycznie miał focha, że nie dostał wypłaty od początku sezonu - ale skoro nagle w nowej drużynie sobie gra na równi z tymi Zajcewami, Juantorenami i Leonami, to skłaniam się do takiego wniosku. Zresztą Matej po 6 kolejkach wg algorytmu datavolley był najlepszym przyjmującym ligi, nie wiem, czy to jakiś super argument, ale coś tam jednak grał. Potem nawet sam kolega wyżej przyznał, że pojawiły się problemy. :D

Btw. całkiem sympatycznie zaczyna wyglądać Leal w ofensywie, dzisiaj Juantorena pełnił rolę do jakiej chyba musi się powoli przyzwyczajać i wypadł naprawdę dobrze.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

Deroo też dobrze wyglądał jak i cała Zaksa(z wyjątkiem Śliwki) na tle Modeny a zatem czołowego zespołu. Był to bardzo równy mecz a chyba mi nie powiesz, że tamta Stocznia jest lepsza od obecnej Modeny? Kazijski gra dobrze a w lidze włoskiej czuje się jak u siebie, ale poza serwisem nie widzę przestrzeni w której miałby być lepszy od Deroo tym bardziej, że jak mówię grał u nas nie mając prawa podejrzewać, że gra za darmo. W końcu przecież zaufał Stoczni a pierwszą wypłatę chyba dostał. Grał, nie grał źle, ale był w cieniu Deroo, Rossarda, Lyneela, Ebadipoura a nawet Hoaga. Gra świetnie, ale czy ci przeze mnie wcześniej wymienieni nie byliby gwiazdami Werony?
Ostatnio zmieniony 7 sty 2019, o 00:24 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kanimo »

Sorry ale ogladales mecze Stoczni? Cos tam to wlasciwe okreslenie.
Bardzo dobrze i dobrze w zagrywce, w innych elementach slabo i w kratke. Jedna pensje dostal wiec chyba nie od poczatku wiedzial, ze gra za darmo. Przez miesiac gral za pieniadze i gral srednio. Byl czesto zmieniany.

Edit-widze, ze kolega mnie uprzedzil z podobnym przekazem
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: Grał, nie grał źle, ale był w cieniu Deroo, Rossarda, Lyneela, Ebadipoura a nawet Hoaga. Gra świetnie, ale czy ci przeze mnie wcześniej wymienieni nie byliby gwiazdami Werony?
Nie byliby gwiazdami Serie A.
kamil1999 pisze:Deroo też dobrze wyglądał jak i cała Zaksa(z wyjątkiem Śliwki) na tle Modeny a zatem czołowego zespołu.
Deroo w meczach z Modeną wykręcił jakieś 17% efektywności ataku.
kanimo pisze:Sorry ale ogladales mecze Stoczni? Cos tam to wlasciwe okreslenie.
Być może, tylko co w związku z tym? Plusliga zweryfikowała Kazijskiego, a kilka meczów wystarcza by stwierdzić, który siatkarz jest lepszy? Bądźmy poważni. Jak wyżej, nie wiem, czy Kazijski tak sobie zaczął sezon przez granie w Stoczni, czy po prostu tak sobie zaczął sezon, tylko jakie to ma znaczenie, nawet jak nie mam racji? Po pierwszym meczu Stoczni (drugim w lidze), pisałem, że Kazijski jest w bardzo dobrej formie fizycznej, więc w końcu zacząłby grać swoje, a że nasza liga jest dużo słabsza niż Serie A, to jego gra wyglądałaby jeszcze lepiej.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Ocena Stoczni na podstawie meczu z Zaksą to jakieś nieporozumienie, to był ich pierwszy sprawdzian, później wyglądało to znacznie lepiej. Żeby realnie ocenić siłę tego zespołu należaoby poczekać gdzieś do finałów Pucharu Polski, nawet Stojczew mówił własnie o 4-5 miesiącach. Jeśli chodzi o Kazijskiego to, że:
a) Był ustawiany na pozycji tego bardziej defensywnego przyjmującego, bliżej rozgrywajacego. Przekładało sie to bezpośrednio na to, że Matej atakował najmniej ze wszystkich skrzydłowych, dodatkowo były to w dużej mierze piłki sytuacyjne.
b) Świetnie zagrywał.
c) Miał problemy w przyjęciu, każda druzyna go celowała, dodatkowo w praktycznie każdym secie dochodziło do zmiany zadaniowej z Penczewem. Co ciekawe,teraz w Weronie Bułgar przyjmuje optycznie lepiej.
d) Wydaje mi się, że KAzijskie chyba lepiej czuje sie jako lider drużyny, pierwsza opcja w ataku, dlatego teraz błyszczy.
e) Właśnie w takiej roli byłby idealnym wzmocnieniem JAstrzębskiego, a przyjęcie Kazijski-Lynell najciekawsze w lidze.

No nic, co do oceny potencjału Werony warto zwrócić uwagę na dobry środek, problemem bedzie oczywiście przyjęcie i może rozegranie.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

Do WysokiPortorykańczyk.
Słuchaj nawet jeśli przyjmiemy ,że Kazijski jest bezprzecznie lepszy niż Deroo czy Rossard a nie uważam ,ze tak jest obecnie. Kazijski grał w naszej lidze i grałsłabo. Nie ma co spekulowac jak by grał teraz. Polepszenie jego gry to chyba bardziej to ,że wrócił do Serie A i ,że w Modenie on jest liderem a przy Iranczykach i Rossard czy Ebadipour byli by liderami bo są zwyczajnie lepsi niż Scharifi albo ten drugi Irańczyk z słabym przyjęciem i trudnym nazwiskiem. Nawet jak już mówiłem pominiemy to ,to jednak tych dwoje siatkarzy to za mało na mistrza.
Żygadło nawet w swojej najlepszej formie daleki był od poziomu Toniuttiego a w tym sezonie rozgrywał bardzo wolno. Voorde jest słabszy zarówno od Wiśniewskiego jak i Bieńka. O Gałązce nie wspomnę. Zatorskiego też nie ma co porównywać z N.Rossardem czy tym bardziej Michułką. Ofensywny Deroo był lepszy niż ofensywny Hoag ,chociaż obaj byli w formie. No i zostaje Kazijski ,który w naszej lidze grał nie wiele lepiej od Śliwki oraz Kurek i to jest jedyna pozycja na której Stocznia jest bezsprzecznie lepsza niż Zaksa ,chociaż i Kaczmarek jest często niesłusznie krytykowany bo może nie ma jakiejś niesamowitej skuteczności ,ale nie robi błędów własnych ,radzi sobie z trudnymi piłkami w przeciwieństwie do Torresa i możźe pomóc w przyjęciu czy defensywie(też w przeciwieństwie do wspomnianego Torresa). Tak więc na jakiej podstawie twierdzisz ,ze Stocznia wygrała by bez problemu ligę? Ja nie mówię ,że nie miałaby szansy bo maja skład naprawdę niezły ,ale na pewno nie taki ,który czyniłby z nich głównych faworytów. Przecież ten skład nie był lepszy niż obecna Werona a obecna Zaksa grała jak równy z równym z Modeną.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: No i zostaje Kazijski ,który w naszej lidze grał nie wiele lepiej od Śliwki
Ten fragment dowodzi, że albo jesteś fanboyem Zaksy albo nie oglądałeś meczów Pluslgii.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze:
kamil1999 pisze: No i zostaje Kazijski ,który w naszej lidze grał nie wiele lepiej od Śliwki
Ten fragment dowodzi, że albo jesteś fanboyem Zaksy albo nie oglądałeś meczów Pluslgii.
Jestem fanem Jastrzębskiego a w Pluslidze oglądałem wiele meczów zarówno Zaksy jak i SDtoczni. A piszę ,że grał niewiele lepiej bo Śliwka nie miał ataku a Kazijski przyjęcia. Chociaż w samym ataku też byli zawodnicy spisujący się lepiej niż Kazijski jak Hoag ,Rossard czy Deroo. Także dlatego uważam ,że Kazijski może i był bardziej wartościowy dla Stoczni niż Śliwka dla Zaksy ,ale niewiele a na pewno nie była to absolutna gwiazda ligi ,która da Stoczni pewne pierwsze miejsce.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Pidgey »

Nie patrzę w statystyki ale oglądałem mecze Stoczni i Verony i Kaziyski w weronkach gra o niebo lepiej niż w Szczecinie. Jak na Mateja to szału w Pluslidze nie było...
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: kamil1999 »

Pidgey pisze:Nie patrzę w statystyki ale oglądałem mecze Stoczni i Verony i Kaziyski w weronkach gra o niebo lepiej niż w Szczecinie. Jak na Mateja to szału w Pluslidze nie było...
No tak. Kazijski zagrał już dobrze w pierwszym meczu Serie A zatem jego dojście do formy to raczej zmiana ligi na tą w której się lepiej czuje no i lubi być też liderem w ataku a w Stoczni tego nie miał.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Po pierwszym secie hitu kolejki, Perugia prowadzi z Lube 1:0. Zacięty set z głównie z mocnymi, typowo męskimi wymianami zakończony blokiem na Osamnym. Leon w ataku męczy się, ale w najważniejszym momencie odpalił na zagrywce i doprowadził do remisu w końcówce. Później as De Cecco i wspomniany blok Podrascanina.

Bardzo irytujący w swoich zachowaniach po akcjach zrobił się Atan.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze:Bardzo irytujący w swoich zachowaniach po akcjach zrobił się Atan.
Jakieś 7 lat temu.

Kompletnie nie rozumiem czemu Simon wykonuje zagrywkę z innej strefy.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

WysokiPortorykanczyk pisze: Kompletnie nie rozumiem czemu Simon wykonuje zagrywkę z innej strefy.
Zmian strefy to częsta praktyka gdy zagrywka totalnie nie wychodzi/nie daje efektu. Tak na szybko, to między innymi Kurek swego czasu zmienił strefę zagrywki i zaczęło to przynosić efekty w postaci większej regularności.

Natomiast na pewno zagrywka z 5 jest prostsza do przyjecia niż zagrywka z 1.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Aershis pisze:Zmian strefy to częsta praktyka gdy zagrywka totalnie nie wychodzi/nie daje efektu.
No co Ty, nie wiedziałem. :D Problem w tym, że wizualnie wygląda gorzej niż to, co pokazywał na KMŚ, nawet jeśli dzisiaj zagrał dwa asy i jest najlepszym graczem Lube. :P
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

Obie drużyny grają bez prawego skrzydła. W tym drugim secie Atanasijević to skończył dosłownie jedną piłkę, a Sokołow zagrał na zero. W polu serwisowym z jednego i drugiego też ich drużyny nie mają żadnego pożytku.

Może Fefe powinien pomyśleć o przestawieniu w III secie Simona na prawy atak, a Bernardi zamiast za Serba wpuścić Hoaga? Kanadyjczyk doświadczenie reprezentacyjne grania na tej pozycji ma.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Wizualnie znakomicie trzyma przyjęcie Colaci, to jak dla mnie kluczowy czynnik tego meczu, poza Leonem w końcówkach.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

WysokiPortorykanczyk pisze:Wizualnie znakomicie trzyma przyjęcie Colaci, to jak dla mnie kluczowy czynnik tego meczu, poza Leonem w końcówkach.
Leon i Podrascanin - bo to jednak właśnie przy zagrywce serbskiego środkowego zarówno w I jak i II secie Perugia wygrywała końcówkę.

Teraz jednak głównym problemem Perugii jest atak - poza Leonem nikt nie kończy. Zaciął się Lanza i wszedł za niego Della Lunga, a Atanasijevica zmienił Hoogendoorn. Zdaje się, że Bernardi ten III set spisał już na straty, bo chyba nie liczy, że ci dwaj zmiennicy są w stanie zmienić obraz gry.

Spoglądając na kwadrat Perugii naprawdę strasznie szkoda marnowanego tam potencjału Hoaga. :<
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Ta akcja z Della Lungą to jedna z bardziej dziwacznych rzeczy jakie widziałem w tym sezonie. :D

Ten mecz urasta trochę do miana 'do or die' dla Civitanovy - niesamowicie zaangażowani są dzisiaj w ten mecz i jeżeli go odwrócą, to może być świetny zastrzyk pozytywnej energii, ale jeżeli przegrają, to kolejna bolesna przegrana w tym sezonie która może ich pozbawiać szans na wygranie rundy zasadniczej.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

WysokiPortorykanczyk pisze:

Ten mecz urasta trochę do miana 'do or die' dla Civitanovy - niesamowicie zaangażowani są dzisiaj w ten mecz i jeżeli go odwrócą, to może być świetny zastrzyk pozytywnej energii, ale jeżeli przegrają, to kolejna bolesna przegrana w tym sezonie która może ich pozbawiać szans na wygranie rundy zasadniczej.
Wydaje się, że wszystko jednak w rękach Perugii - w III secie nie grali nic. Lube wygrało seta głównie dlatego, że zespół Bernardiego pogrążył się w tej partii w letargu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

drukjul pisze:Wydaje się, że wszystko jednak w rękach Perugii - w III secie nie grali nic. Lube wygrało seta głównie dlatego, że zespół Bernardiego pogrążył się w tej partii w letargu.
Nie przesadzałbym, dwa pierwsze sety decydowały się w pojedynczych punktach.

Ale faktycznie lepszy początek Perugii - 7-5 i czas dla Fefe.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

WysokiPortorykanczyk pisze: Nie przesadzałbym, dwa pierwsze sety decydowały się w pojedynczych punktach.
W I i II secie było mało dobrej siatkówki, ale rzeczywiście była walka punkt za punkt, więc przynajmniej były emocje.

Natomiast w III i IV secie, ani emocji, ani walki - nie ma co kryć, że dzisiejsze hitowe starcie Serie A1 zwyczajnie rozczarowało poziomem.

Z dużej chmury mały deszcz. Jednak zdecydowanie wolę w tym sezonie oglądać mecze Trentino niż Lube. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”