sezon 2018/2019 - seria A

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

No i Juantorena zachowywał się tak zawsze, jak Trentino wszystko wygrywało w Europie nie było to mniej irytujące, teraz nie jest najlepszy na świecie i jest tego świadomy, więc powiedziałbym nawet, że jest tutaj progres. No, może challenge trochę zmienił, bo teraz wiecznie domaga się challenge'u, ale przecież on się nie zaczął zachowywać inaczej po 30-tce. Ale poza boiskiem raczej sprawia pozytywne wrażenie, wywiady z nim są super, Leon nie wiem czy powiedział kiedyś jakąkolwiek ciekawą rzecz, Osmany daje radę.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: jimiq »

A ja mam nadzieję że te wyniki lub ich brak wpłynął na zwolnienie Fefe...
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Po pierwsze nie macha łapami, tylko jako lider drużyny często pokazuje np. że było boisko, żeby uspokoić atmosferę i robić przejście. Po drugie, Juantorena to dalej absolutny kosmita. Mimo spadku zasięgu dalej ma barzo dobre wersje siłowe ataku, ale nabył też technicze. Atakuje z szybszychpiłek, potraf obić blok.
Co do zagrywki: zobaczcie jak wczoraj serwował w tie breaku, wyrzucał sobie piłkę bardzo daleko, siła też była większa.Wydaje mi się, że po prostu tak na codzień wykonuje bardziej ekonomiczną wersję, na którą pozwalają mu obecnie warunki fizyczne.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: TommyLeeJones »

Czy jest jakaś inna drużyna, która systemowo gra z przyjmującym atakującym z 5 strefy? Czy taka gra Perugii była spowodowana innymi czynnikami? Trudno znaleźć mi przykład z ostatnich lat, wszyscy lecą pipe z szóstki + lewe. Wiadomo, że Leon to kosmita ale rozwiązanie interesujące pod względem wad i zalet, w końcu pozbywają się wtedy ataku z klasycznego lewego skrzydła. Tutaj jest Leon w piątej strefie i Lanza, który sypnął z podwójnej krótkiej. Ktoś poratuje wiedzą, rozwinie temat?
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

TommyLeeJones pisze:Czy jest jakaś inna drużyna, która systemowo gra z przyjmującym atakującym z 5 strefy? Czy taka gra Perugii była spowodowana innymi czynnikami? Trudno znaleźć mi przykład z ostatnich lat, wszyscy lecą pipe z szóstki + lewe. Wiadomo, że Leon to kosmita ale rozwiązanie interesujące pod względem wad i zalet, w końcu pozbywają się wtedy ataku z klasycznego lewego skrzydła. Tutaj jest Leon w piątej strefie i Lanza, który sypnął z podwójnej krótkiej. Ktoś poratuje wiedzą, rozwinie temat?
Pamiętam, że gralismy tak z Kurkiem za Anastasiego. Szczególnie w tym pierwszym okresie, kiedy w kadrze nie było jeszcze Winiarskiego, w mistrzostwach Europy 2011 parę przyjmujących stanowili Kurek z Ruciakiem, wchodził Kubiak.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Co do zagrywki Osmanego jeszcze. Generalnie pamiętałem go zawsze z serwisu, w którym podrzucał sobie piłkę prawą ręką - ale znalazłem ciekawe video, gdzie robi pokaźną serię na zagrywce, podrzucając piłkę lewą ręką:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... qbEXx9s6p0

To bardziej tak w ramach ciekawostki.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: hardy »

Ciekawe czy ta super atmosfera na meczach we Włoszech o której mówił Bednorz to te wszystkie trąbki i megafony ;)
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Verdungo »

TommyLeeJones pisze:Czy jest jakaś inna drużyna, która systemowo gra z przyjmującym atakującym z 5 strefy? Czy taka gra Perugii była spowodowana innymi czynnikami? Trudno znaleźć mi przykład z ostatnich lat, wszyscy lecą pipe z szóstki + lewe. Wiadomo, że Leon to kosmita ale rozwiązanie interesujące pod względem wad i zalet, w końcu pozbywają się wtedy ataku z klasycznego lewego skrzydła. Tutaj jest Leon w piątej strefie i Lanza, który sypnął z podwójnej krótkiej. Ktoś poratuje wiedzą, rozwinie temat?
Właśnie wczoraj też się nad tym zastanawiałem. Z początku myślałem, że Lanza zaatakował z pajpa z 6 strefy. Tutaj są np. dwa ataki w tym systemie https://www.youtube.com/watch?v=7ZTbOUZB9rQ#t=1m53s. Dość nietypowe. W pierwszej linii mamy Podrascanina, Atanasijevica i Lanzę. W drugiej Leona, Colaciego i De Cecco. Najpierw Leon atakuje z 2 linii z 5 strefy, a potem Lanza idzie na podwójną krótką.

Jeśli dobrze widzę to Perugia w akcji podanej przeze mnie w filmiku ma ustawienie P1 w momencie zagrywki Lube, bo De Cecco wbiega z 1 strefy. Atanasijevic zbiega z lewego skrzydła ze strefy nr 4 do strefy nr 2. Lanza zamiast przejść do ataku z 2 strefy (prawe skrzydło) idzie na podwójną krótką atakując ze strefy nr 3/4. Natomiast Leon zostaje do ataku w strefie nr 5. Jedynie środkowy (Podrascanin) pozostaje w klasycznym ustawieniu.

Jastrzębski Węgiel też kombinował z Muzajem schodzącym z lewego skrzydła na prawe w fazie przyjęcia w ustawieniu P1. Też mogli wtedy zagrać jak teraz Perugia ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Noworoczny »

Polska za Anastasiego, a potem chyba to jeszcze w Zaxie widziałem, też grała atak z piątej strefy, ale tylko na sytuacyjnych, gdy zawodnik z czwartej strefy był zaangażowany w akcję obronną (zazwyczaj asekuracja kiwki). A Perugia grała to w pierwszej akcji. Mieli wyćwiczone i zostawili na tajbrejka.

Edith: pisałem powyższe jeszcze przed zobaczeniem filmiku i widzę, że już od pierwszego seta to grali, ale bez sukcesu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Noworoczny pisze: Edith: pisałem powyższe jeszcze przed zobaczeniem filmiku i widzę, że już od pierwszego seta to grali, ale bez sukcesu.
Oni to grają od dłuższego czasu.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Gibson »

Micah Christenson kontuzjowany, Wessel Kermink przed trudnym zadaniem
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Gibson pisze:Micah Christenson kontuzjowany, Wessel Kermink przed trudnym zadaniem
Nie chcę być złym prorokiem, ale szykuje się 4. z rzędu porażka Modeny. Przyfarcili tym, że na okres kontuzji Ivana trafili na słabiutkich rywali. Jakoś nawet z Milanem w Pucharze by bęcki pewnie były. Ciężko z Holendrem będzie cokolwiek z Lube zadziałać, Osmany czy Leal polatają nad nim. A i w zagrywce nic nie dołoży jak to mógł zrobić Micah.

Powoli powinni się rozglądać za siebie bo w niedzielę kolejny mecz z zespołem De Giorgiego. Może być czarna seria.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Na playoffy prawdopodobnie przyjdzie Tillie, poza czwórkę nie wypadną.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale po znaczącym obniżeniu lotów to Kevin bardziej mi pasuje jako partner Bednorza w przyjęciu jak jego zastępstwo. Liga włoska a szczególnie jej top to przede wszystkim ogień na zagrywce i tutaj sparowanie Słoweńca z Francuzem ogranicza możliwości na wysokiej piłce.

Ja cały czas wierzę i pewnie to się spełni, w powrót do wysokiej formy Zajcewa na finalną część sezonu. Poza czwórkę pewnie nie wypadną i jak nic się nie zmieni to na tym 4. placu pozostaną , bo zakładając brak niespodzianek to finał Trentino vs Perugia. Każde inne zestawienie będzie dla mnie niespodzianką, nawet przy kubańskim potencjale Lube.
Kłamca.
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

ciorny17 pisze:Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale po znaczącym obniżeniu lotów to Kevin bardziej mi pasuje jako partner Bednorza w przyjęciu jak jego zastępstwo. Liga włoska a szczególnie jej top to przede wszystkim ogień na zagrywce i tutaj sparowanie Słoweńca z Francuzem ogranicza możliwości na wysokiej piłce.

Ja cały czas wierzę i pewnie to się spełni, w powrót do wysokiej formy Zajcewa na finalną część sezonu. Poza czwórkę pewnie nie wypadną i jak nic się nie zmieni to na tym 4. placu pozostaną , bo zakładając brak niespodzianek to finał Trentino vs Perugia. Każde inne zestawienie będzie dla mnie niespodzianką, nawet przy kubańskim potencjale Lube.
Jak niespodzianką każe inne zestawienie? Come on... Przecież Lube nie dalej jak miesiąc temu pokonało Trentino i to na wyjeździe pokazując swoją siłę rażenia. Do tego w zeszły weekend po tie breaku, bo po tie breaku, ale znowu ich pyknęli. Lube na ten sezon stworzyło zespół jaki nikt inny od bardzo dawna nie miał. Pierwsza szóstka jest kosmiczna. Finał to bankowo Perugia vs Lube. Jak dla mnie Lube jest głównym faworytem jak ligi włoskiej tak i Ligi Mistrzów.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Maniac`18 »

Odnośnie Modeny, to Bednorz wypowiadał się, że Christenson prawie nie trenował z drużyną, przyjeżdżał tylko grać na mecze. Po jego grze było widać, że na pewno nie jest w formie, często nie pomagał drużynie swoim rozegraniem, grał z tymi, z którymi czuł się pewnie(od początku sezonu: pajpy tylko z Urnautem, mało piłek do Bartka, dużo kontr do Zajcewa), później jak Bednorz złapał formę to grał do niego. Także wydaje mi się że drugi rozgrywający może być zgrany z zespołem na tyle żeby nie być gorszym od Amerykanina w obecnej formie.

Odnośnie Bednorza: przed sezonem liczyłem że czegoś się nauczy i poprawi swoją grę we Włoszech, coś będzie miał po sezonie. Widać było że źle czuł się w Polsce. Na niego ogromny wpływ ma wsparcie od zespołu i trenera. W skrze był dotknięty sytuacją z Kurkiem- miał żal, w kadrze nie dostał tyle wsparcia od Heynena- miał żal. Potrzebuje zaufania, nie radzi sobie z rywalizacją o miejsce. W Modenie na niego postawili, widać że ma dobry kontakt z Zajcewem i Holtem, oraz całkiem inaczej prowadzi go trener w porównaniu do Piazzy w Bełchatowie.
Uważam, że na ten moment prezentuje swój najwyższy poziom, dobrze czuje się fizycznie, ewidentnie poprawił swoją grę, choć ostatnie mecze z Perugią go zweryfikowały(brakuje mu do poziomu najlepszych w lidze). Gra najlepiej w zespole, ale często jest osamotniony, dlatego po poprawie gry Zajcewa i pozostałych liczę że będą grać na wyższym poziomie.

Sam Bednorz ma jeszcze trochę do poprawy, jego atak jest bardzo ubogi: bije do środka boiska, po rękach, wybija mocno po rękach. Ataki po prostej w ostatnim meczu z Perugią to jeden zablokowany, drugi w aut (oba w 3 secie). Moim zdaniem jego skuteczność w ataku wynika w dużej mierze z dobrej formy fizycznej.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Maniac`18 pisze: Na niego ogromny wpływ ma wsparcie od zespołu i trenera. W skrze był dotknięty sytuacją z Kurkiem- miał żal, w kadrze nie dostał tyle wsparcia od Heynena- miał żal. Potrzebuje zaufania, nie radzi sobie z rywalizacją o miejsce. W Modenie na niego postawili, widać że ma dobry kontakt z Zajcewem i Holtem, oraz całkiem inaczej prowadzi go trener w porównaniu do Piazzy w Bełchatowie.
Co do pierwszej części to się nie zgodzę. Czy Bartek był dotknięty sytuacją z Kurkiem? Bardziej Artur Szalpuk, który ni z gruchy ni z pietruchy został posadzony na ławce, bo musiano zrobić miejsce dla Kurka. Bednorz i tak nie grał od początku sezonu. A za Piazzy to już miał pełne zaufanie Włocha.
Odnośnie kadry. Tak się złożyło, że przez chwilę współpracowałem z bliską osobą jednego z kadrowiczów pominiętego przy powołaniach i na temat relacji Heynena z pewnymi siatkarzami można byłoby rzec, że były szorstkie. Z resztą jeden z pominiętych, Kaczmarek, w wywiadzie wyraźnie mówi, że ma żal do Vitala.
Sam Bednorz ma jeszcze trochę do poprawy, jego atak jest bardzo ubogi: bije do środka boiska, po rękach, wybija mocno po rękach. Ataki po prostej w ostatnim meczu z Perugią to jeden zablokowany, drugi w aut (oba w 3 secie). Moim zdaniem jego skuteczność w ataku wynika w dużej mierze z dobrej formy fizycznej.
Racja. Serie A potrafi mocno zweryfikować wielu zawodników, ale tak patrząc nawet z perspektywy polskiego kibica, to nasi sobie radzą całkiem ok. Wiadomo, Bednorz ma dużo jeszcze do poprawy i ciekaw jestem jak dalej potoczą się jego losy na Półwyspie Apenińskim.
Kłamca.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Maniac`18 »

ciorny17 pisze:Co do pierwszej części to się nie zgodzę. Czy Bartek był dotknięty sytuacją z Kurkiem? Bardziej Artur Szalpuk, który ni z gruchy ni z pietruchy został posadzony na ławce, bo musiano zrobić miejsce dla Kurka. Bednorz i tak nie grał od początku sezonu. A za Piazzy to już miał pełne zaufanie Włocha.
Masz rację, ale po prostu źle się wyraziłem- chodziło mi o efekty tej sytuacji, gdzie miał epizody na ataku, a zwłaszcza o pamiętny wywiad do telewizji, gdzie został [ten wywiad] puszczony prezesowi Piechockiemu na antenie w studiu.
Co do Piazzy to chodziło mi trochę o strefę mentalną- Bartosz ostatnio powiedział, że pierwszy raz czuje się tak pewny siebie. Widocznie trochę za dużo od Piazzy wymagam.

Chciałem pokazać trochę inną stronę Bednorza, ponieważ niektórzy twierdzą, że jest już lepszy od Szalpuka i wygrywa rywalizację o miejsce w kadrze (co może być oczywiste na ten moment gdy Artur jest kontuzjowany ;) )
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Mignęło mi, że wg Pasiniego Kubiak raczej przedłuży w Japonii, ale jest szansa, że do Włoch wróci Anderson... No i nie wiadomo, co z Zaytsevem, bo niby poszło dementi od strony Fusaro (tego od Mediolanu), że go chce, ale Pasini pisał, że kontaktował się z menadżerem Zaytseva. Ot co połowolutowe plotki. No i Urnaut ma iść do Sankt Petersburga.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

WysokiPortorykanczyk pisze:Mignęło mi, że wg Pasiniego Kubiak raczej przedłuży w Japonii, ale jest szansa, że do Włoch wróci Anderson... No i nie wiadomo, co z Zaytsevem, bo niby poszło dementi od strony Fusaro (tego od Mediolanu), że go chce, ale Pasini pisał, że kontaktował się z menadżerem Zaytseva. Ot co połowolutowe plotki. No i Urnaut ma iść do Sankt Petersburga.
Kubiak przedłużył na dwa lata.
Z tym Andersonem to raczej nie będzie nic dziwnego, z reguły ogłaszali nowy kontrakt dla niego już w styczniu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Ciekawe kto sięgnie po Andersona. Nie wiem jak kontrakty wyglądają w Lube kto i na ile, ale tam raczej sytuacja wydaje się być stabilna.

Jeśli Ivan out z Modeny a i plotki o Urnaucie się potwierdzą, to zespół Velasco na gwałt musi szukać Włocha, albo na przyjęcie albo na atak. Może Nelli zdecyduje się wyjść z cienia Vettoriego, a raczej z kwadratu Trention?
Kłamca.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

ciorny17 pisze:Ciekawe kto sięgnie po Andersona. Nie wiem jak kontrakty wyglądają w Lube kto i na ile, ale tam raczej sytuacja wydaje się być stabilna.

Jeśli Ivan out z Modeny a i plotki o Urnaucie się potwierdzą, to zespół Velasco na gwałt musi szukać Włocha, albo na przyjęcie albo na atak. Może Nelli zdecyduje się wyjść z cienia Vettoriego, a raczej z kwadratu Trention?
Najwięcej mówi się właśnie o Modenie - może za Zaytseva na atak? ;)

Jakie plotki o Urnaucie? :O E: doczytałem.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Tylko właśnie Modena musiałby pozbyć się Holta, postawić na Mazzone kosztem sobowtóra Kevina samego w domu, aby zapewnić miejsce dla Matta. Nie będę ukrywał, że z chęcią bym tam widział właśnie jankesa. Zagraniczne skrzydła (np. Anderson-Bednorz-Tillie) Micah na sypie i wspomniana dwójka na środku. Rossini to must be i Modena nie wygląda wcale gorzej jak teraz.

Ciekawe czy Ivanowi nie przeszkadza taka wędrówka. Macerata, Perugia, Modena. Czyli co w przyszłym roku Trydent ;) A może kierunek zagraniczny?
Kłamca.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

ciorny17 pisze: Ciekawe czy Ivanowi nie przeszkadza taka wędrówka. Macerata, Perugia, Modena. Czyli co w przyszłym roku Trydent ;) A może kierunek zagraniczny?
Daj losie mi tego Ivana w Trento[chociaż uczciwe trzeba przyznać, że jeżeli miałbym brać pod uwagę ten sezon, to zostałbym przy Vettorim :D ].

Wracając - nie koniecznie Modena musiałaby rezygnować z Holta, może po prostu Włoski przyjmujący? Tylko kto, Lanza czy Juantorena są raczej poza zasięgiem? Może mr Dymek, to znaczy Kovar, może Parodi. A może szansę w większym klubie, po kontuzji, dostałby wreszcie Randazzo? ;)

Opcji jest w każdym razie sporo, niemniej rzeczywiście dla samej Modeny najłatwiej byłoby się pewnie pozbyć Holta, który nie jest już w takiej formie jak kilka lat temu.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

W kontekście dyskusji o Andersonie. Strona polsatu sport informuje jakoby amerykańska federacja miała stawiać przed Andersonem, aby w przyszłym sezonie grał na pozycji atakującego, celem przygotowania się do IO.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Natomiast o odejściu Andersona pisze na blogu Pasini, podając przy okazji Wołkowa jako następcę.

E: Napisał także o tych naciskach, a może raczej prośbach, amerykańskiej federacji.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Tak jak się spodziewałem, zmiennik Jankesa w Modenie na rozegraniu pokazuje, na co go stać. Fatalnie to wygląda z ich perspektywy.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7858
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Szary Wilk »

To Anderson do Skry :]

Ma ktoś link do meczu? Poprosiłbym. Może być priv.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: pawcio006 »

Już to widzę jak Zaksa wygrywa z taką Lube we Włoszech :]
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: dyletant »

Lube nie musi wystawić najmocniejszego składu

Tak mnie zastanawia gdzie i czy po tym sezonie trafią Hernandez i Gladyr. Zwłaszcza Kubańczyk odstaje poziomem, żeby grać w ogonie ligi a z kolei Gladyr wykręca bardzo dobre i zbilansowane statystyki w tym sezonie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”