sezon 2018/2019 - seria A

pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: pawcio006 »

dyletant pisze:Lube nie musi wystawić najmocniejszego składu
W meczu z Modeną też nie musieli.
Wątpie, żeby De Giorgi wystawił gołą drugą szóstkę.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Szary Wilk »

pawcio006 pisze:
dyletant pisze:Lube nie musi wystawić najmocniejszego składu
W meczu z Modeną też nie musieli.
Wątpie, żeby De Giorgi wystawił gołą drugą szóstkę.
Z sympatii dla ZAKSY :D
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: dyletant »

Włodarczyk coraz bliżej serie a2. W dodatku wypadł chyba Renan a na atak przestawili Zingela(?)

Dobry mecz Wojtka nawet

http://www.legavolley.it/match/31944
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: knightrider »

Wg WP Bieniek w Lube za Stankovicia.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Re_soviaczka »

Nie, Renan nie wypadł, Renan po prostu rozwiązał kontrakt, o czym zdaje się było tu już pisane.
I tak, na ataku zastępuje go Zingel.
PoteznyMaxim
Posty: 112
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: PoteznyMaxim »

Leon 'oszczędzał' złamany palec czy był inny powód jego wczorajszej nieobecności ?
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: GolMar »

PoteznyMaxim pisze:Leon 'oszczędzał' złamany palec czy był inny powód jego wczorajszej nieobecności ?
Oprócz kontuzji palca miał jeszcze problem przeciążeniowy w stopie i pewnie dlatego dostał trochę oddechu od trenera. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli i nadchodzące starcie o nic z Tours to dobre momenty na chwilę odpoczynku, szczególnie, że najważniejsza faza sezonu już za miesiąc.

A jaki miałby być ten inny powód? ;)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Bartek O »

GolMar pisze:
A jaki miałby być ten inny powód? ;)
Mógł też zwyczajnie przegrać rywalizację o miejsce w wyjściowym składzie z kanadyjskim przyjmującym ;-)
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: GolMar »

No tak, nie wpadłabym na to :o Ale dobrze, że Bernardi w końcu zaczął rotować przyjmującymi, bo sezon długi, a taki zawodnik jak Hoag nie jest dziurą w składzie - powinien dostawać swoje szanse.
PoteznyMaxim
Posty: 112
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: PoteznyMaxim »

GolMar pisze:
PoteznyMaxim pisze:Leon 'oszczędzał' złamany palec czy był inny powód jego wczorajszej nieobecności ?
Oprócz kontuzji palca miał jeszcze problem przeciążeniowy w stopie i pewnie dlatego dostał trochę oddechu od trenera. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli i nadchodzące starcie o nic z Tours to dobre momenty na chwilę odpoczynku, szczególnie, że najważniejsza faza sezonu już za miesiąc.

A jaki miałby być ten inny powód? ;)
Inna kontuzja o której nie wiedziałem czyli przeciążona stopa. Dzięki
Cinoj
Posty: 19
Rejestracja: 6 maja 2013, o 18:41
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Cinoj »

Ma ktoś stream do Verona - Trentino?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Luis Sosa, Kubańczyk zamieszany w aferę z Finladnii, będzie trenował z Trentino.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Tharaster »

Aershis pisze:Luis Sosa, Kubańczyk zamieszany w aferę z Finladnii, będzie trenował z Trentino.
Myślałem że Daldello z Codarinem wystarczą do noszenia wody...
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Tharaster pisze:
Aershis pisze:Luis Sosa, Kubańczyk zamieszany w aferę z Finladnii, będzie trenował z Trentino.
Myślałem że Daldello z Codarinem wystarczą do noszenia wody...
Myslałem, że normy dotyczące tego, że powinno sie zachowywać elementarny szacunek dla zawodników są oczywiste.

Wiecie jak wygląda sytuacja kontraktowa Bednorza? Podpisał na rok? Był temat przedłuzenia?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Bednorz na 2 lata.

Ciekawie się robi w tabeli bo Milan już tyle samo punktów co po czarnej serii Modena. Zespół Velasco może w końcu po 5 porażkach z rzędu z Vibo się odkują.
Kłamca.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Tharaster pisze: Myślałem że Daldello z Codarinem wystarczą do noszenia wody...
Codarin akurat grał ostatnio w pucharze włoch i w lidze z Weroną. W tym pierwszym meczu grał całkiem dobrze - drugiego nie widziałem.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Szary Wilk »

Zastanawia mnie, co mają w głowach Włosi. Przecież ilość obcokrajowców mocno odbija się na ich kadrze. Oni praktycznie nie mają siatkarzy. Na Igrzyskach za rok to będzie chyba najsłabsza ekipa z Europy. Jeden Juantorena, już podstarzały, bo w 2020 będzie sobie liczyć 35 lat. I w parze ma grać z Lanzą, czyli słabym w ofensywie zawodnikiem. Na ławce Randazzo, wieczny talent, zawodnik, który raczej pewnego poziomu nie przeskoczy. I jako czwarty, to nawet nie wiadomo, kto. Jest na ataku Zaytsev. Zawodnik z najwyższej półki, ale z wahaniami formy i według mnie, to nie jest ten sam kaliber atakującego co np Grozer,Michajłow,Wallace. Nie jest to siatkarz, który może wygrać mecz jako absolutny MVP. Nie widzę Ivana stukającego po 25-30 punktów w meczu z USA, jak Kurek.

Na rozegraniu Giannelli i pewnie Spirito. Jak na moje ten pierwszy jest trochę przeceniany. Owszem, bardzo dobry, ale też nie ten poziom co Rezende,Christenson,Toniutti,Grankin,De Cecco. Ich stawiam wyżej, to dla mnie TOP 5. Zwłaszcza w kadrze, wszyscy ci panowie są bardzo zgrani ze swoją ekipą i gra się tam na pamięć (poza De Cecco, kada Argentyny nie jest zbyt mocna). W Lube w wyjściowej szóstce gra raptem dwóch Włochów +farbowany Juantorena. W Perugii trzech i szczerze mówiąc, to we wszystkich przypadkach są to uzupełnienia składu dla gwiazd.

Następców nie widać. Vettori to raczej nie będzie już klasowy atakujący, Nelli raczej też nie. Jest Argenta, młody młotek, ale podobno bardzo nierowny, nawet nie wiem, czy gra regularnie w wyjściowej 6. (rocznikowo) : Zaytsev 31, Juantorena 35. I to jest siła napędowa tej kadry. Następców nie widać. Reszta przyjmujących to Randazzo,Lanza (czyli tacy solidny i tyle) i długo nic, bo każdy "czwarty" jest tylko uzupełnieniem.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Limity nie mają tutaj żadnego znaczenia, Włosi mają kilku bardzo utalentowanych zawodników z roczników '99 i '01, więc może przebudują reprezentację. Juantorena w kadrze już raczej nie zagra.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Tharaster »

Aershis pisze:
Tharaster pisze: Myślałem że Daldello z Codarinem wystarczą do noszenia wody...
Codarin akurat grał ostatnio w pucharze włoch i w lidze z Weroną. W tym pierwszym meczu grał całkiem dobrze - drugiego nie widziałem.
Wiem, śmieje sie, ale niektórym z tego portalu troche brakuje dystansu, patrząc jak mi jeden użytkownik odpisał
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Ma ktoś listę streamów do spotkań? Odkąd stremingvideo umarło ciężko jest cokolwiek znaleźć.
Kłamca.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: dyletant »

Pierwsza wygrana ekipy Włodarczyka. Po tie breaku 17:15 Włodarczyk i spółka pokonują Latinę.
Bardzo dobry mecz Wojtka
http://www.legavolley.it/match/31950
bilans 1:22, ruszyła maszyna. Następna na celowniku Siena, która oczywiście przegrała, tym razem 1:3 z Lube.

Zaskakująco łatwa wygrana Milano w Veronie.

Gladyr w naszej lidze mógłby grać nie naruszając limitu? Pytam o to w kontekście albo zastępstwa Bieńka, albo ewentualnego wzmocnienia na środku Resovii. O Hernandeza i Ishikawe też wypadałoby powalczyć.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Noworoczny »

dyletant pisze:Gladyr w naszej lidze mógłby grać nie naruszając limitu?
Nope
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Aershis »

Thomas Jaeschke powróci do Werony, ale dopiero w przyszłym roku. Rekonwalescencja okazała się dłuższa niż oczekiwano. :(
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Tharaster »

Aershis pisze:Thomas Jaeschke powróci do Werony, ale dopiero w przyszłym roku. Rekonwalescencja okazała się dłuższa niż oczekiwano. :(
To było do przewidzenia
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Stało się to, o czym wszyscy wiedzieli - Kevin Tillie w Modenie.
Kłamca.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: dyletant »

ciorny17 pisze:Stało się to, o czym wszyscy wiedzieli - Kevin Tillie w Modenie.
Teraz pytanie za kogo, bo Bednorz rozgrywa bardzo dobry sezon, chyba nawet lepszy niż oczekiwano, ale jednak Urnaut jest ostoją tej ligi i poniżej wysokiego poziomu nie schodzi+większe doświadczenie
Niewykluczone, że Francuz będzie wchodził tylko na poprawę przyjęcia, czyli pełniąc dotychczasową funkcję Kaliberdy, który sportowo zaliczył zjazd.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Za Bednorza, skoro Velasco na starcie sezonu próbował gry z marnym Kaliberdą, to nie odmówi gry z Tillie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: ciorny17 »

Jeszcze 4 kolejki rundy zasadniczej w Serie A i myślę, że to czas dla Velasco na 2 rzeczy:
- przywrócenie Zajcewa do formy sprzed kontuzji,
- jak spełni się pierwszy punkt to wówczas Tillie raczej znajdzie się w szóstce.

Nie ma się też co oszukiwać i podium dla Modeny to teraz dosyć mocne wishful thinking, w obliczu kontuzji Christensona. Jak Ivan nie wejdzie na swój "normalny poziom" i będzie roibł 25/45 w ataku co mecz to szans nie ma. Uranut trochę w tym sezonie zjechał, ale dalej jest taki x-factorem. Ugryzienie kogokolwiek z obecnego top3 będzie nie lada wyczynem,

Od pewnego czasu imponuje mi Lube, ale coby nie mówić przy obecności Leona w Perugii, na zespole Fefe dalej pewnie będzie ciążyć klątwa 2. miejsc.
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: drukjul »

Według Pasiniego Anderson zdecydował o swojej przyszłości i podpisał dwuletni kontrakt z Modeną, ale Zajcew także zostaje w zespole żółto-niebieskich, więc niewykluczone że zespół Velasco będzie grał w przyszłym sezonie na trzech przyjmujących. Do dwóch ofensywnych - Zajcewa i Andersona potrzebować jednak będą jeszcze jednego defensywnego, z bardzo dobrym przyjęciem, więc są tu ciągle szanse, że zobaczymy w przyszłym sezonie w Modenie Kubiaka.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: sezon 2018/2019 - seria A

Post autor: Noworoczny »

Pisano, że Kubiak przedłużył na kolejne 2 lata w kraju kwitnącego słońca.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”