[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 11 Feb 2019, o 08:37

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3-1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 11 Feb 2019, o 10:44

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:0
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 11 Feb 2019, o 12:21

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 11 Feb 2019, o 13:23

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3-0
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby BosSs » 11 Feb 2019, o 15:50

poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 11 Feb 2019, o 18:36

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 11 Feb 2019, o 18:39

11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:0 Victoria Pilchowice
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 22 Feb 2019, o 08:36

22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 2: 3 Victoria Pilchowice
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 22 Feb 2019, o 10:00

22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 22 Feb 2019, o 14:29

22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 22 Feb 2019, o 20:22

22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 22 Feb 2019, o 20:42

22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 25 Feb 2019, o 09:17

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:2
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 25 Feb 2019, o 09:26

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 25 Feb 2019, o 12:49

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 25 Feb 2019, o 14:49

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 25 Feb 2019, o 18:15

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 3:2
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 2:3
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 25 Feb 2019, o 18:21

25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 25 Feb 2019, o 18:35

5.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 26 Feb 2019, o 18:09

27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3

LIGA II

26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 3 Mar 2019, o 22:04

Ave !!!

Sobota zajęta, niedziela do wieczora na memoriale śp.Fojcika.. Podsumowanie zrobie niebawem, tymczasem wrzucam zestaw na najbliższy tydzień

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 4 Mar 2019, o 08:58

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 4 Mar 2019, o 14:15

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:2
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 4 Mar 2019, o 15:06

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:1
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 2:3
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 4 Mar 2019, o 17:05

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 4 Mar 2019, o 17:53

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 4 Mar 2019, o 18:06

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 4 Mar 2019, o 18:08

Witka
TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 4 Mar 2019, o 20:24

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 4 Mar 2019, o 22:38

TERMIN XX

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II -----
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik -----
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów -----
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0 : 3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3 : 0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0 : 3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3 : 1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests