Sezon 2018/2019

dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

tomaszn pisze:
mAiZkSe pisze:
dezerter pisze:Gazeta Wrocławska.

"Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że powodem zwolnienia Lebiody był narastający od dłuższego czasu konflikt z zarządem. Trener ma części środowiska opinię człowieka trudnego we współpracy. Niektórzy określają go mianem "despoty"

A tymczasem w Nysie:

Zarząd Klubu Sportowego Stal Nysa informuje, że trener Krzysztof Stelmach oraz trener przygotowania fizycznego Wojciech Janas są związani umowami z naszym klubem do końca sezonu 2020/21 :)
Ciekawe czy jest klauzula "o ile drużyna wejdzie o Plus Ligi". Samo wejście do finału Stali nie zagwarantuje najwyższej klasy rozgrywkowej - zarówno Suwałki jak i Tomaszów chcą być w PlusLidze...
Po co szukasz dziury w całym......
Rozwiń myśl, bym mógł się odnieść.
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: tomaszn »

To była odpowiedź do tego z Częstochowy....
alberto
Posty: 95
Rejestracja: 4 mar 2016, o 16:53

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: alberto »

Suwałki - Tomaszów 3:1 (20, -24, 24, 18)
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

alberto pisze:Suwałki - Tomaszów 3:1 (20, -24, 24, 18)
Liczę że postawicie jutro kropkę nad i, a w finale pokonacie nyską stał.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2019, o 08:05 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: punkt 8. Regulaminu Forum
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

tomaszn pisze:
mAiZkSe pisze:
dezerter pisze:Gazeta Wrocławska.

"Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że powodem zwolnienia Lebiody był narastający od dłuższego czasu konflikt z zarządem. Trener ma części środowiska opinię człowieka trudnego we współpracy. Niektórzy określają go mianem "despoty"

A tymczasem w Nysie:

Zarząd Klubu Sportowego Stal Nysa informuje, że trener Krzysztof Stelmach oraz trener przygotowania fizycznego Wojciech Janas są związani umowami z naszym klubem do końca sezonu 2020/21 :)
Ciekawe czy jest klauzula "o ile drużyna wejdzie o Plus Ligi". Samo wejście do finału Stali nie zagwarantuje najwyższej klasy rozgrywkowej - zarówno Suwałki jak i Tomaszów chcą być w PlusLidze...
Po co szukasz dziury w całym......
Ja szukam dziury?
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: tomaszn »

Nie Ty ,lecz ten "miły osobnik " ze świetego miasteczka
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

STAL NYSA. Zeszło powietrze? ;)
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2019, o 08:06 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: punkt 8. Regulaminu Forum
piotrek_kibic1982
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 07:54
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: piotrek_kibic1982 »

W obecnej sytuacji wygląda na to, że zespół z Nysy jest faworytem do awansu. Tomaszów po świetnej rundzie zasadniczej wyhamował w play-offie z Suwałkami
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

piotrek_kibic1982 pisze:W obecnej sytuacji wygląda na to, że zespół z Nysy jest faworytem do awansu. Tomaszów po świetnej rundzie zasadniczej wyhamował w play-offie z Suwałkami
Nie chce przesadzac, ale warsztat trenerski sie klania, wyglada na powtorny blad w przygotowaniach do decudujacej fazy...
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: VolleyTom »

dezerter pisze:
piotrek_kibic1982 pisze:W obecnej sytuacji wygląda na to, że zespół z Nysy jest faworytem do awansu. Tomaszów po świetnej rundzie zasadniczej wyhamował w play-offie z Suwałkami
Nie chce przesadzac, ale warsztat trenerski sie klania, wyglada na powtorny blad w przygotowaniach do decudujacej fazy...
Opinia nie opierająca się na faktach i wiedzy.
alberto
Posty: 95
Rejestracja: 4 mar 2016, o 16:53

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: alberto »

Gratulacje dla Ślepska
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

alberto pisze:Gratulacje dla Ślepska
Przyłączam się do gratulacji. Oby z Nysą też się udało wygrać, a przynajmniej powalczyć.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

VolleyTom pisze:
dezerter pisze:
piotrek_kibic1982 pisze:W obecnej sytuacji wygląda na to, że zespół z Nysy jest faworytem do awansu. Tomaszów po świetnej rundzie zasadniczej wyhamował w play-offie z Suwałkami
Nie chce przesadzac, ale warsztat trenerski sie klania, wyglada na powtorny blad w przygotowaniach do decudujacej fazy...
Opinia nie opierająca się na faktach i wiedzy.
Fakty są takie, że w zeszłym sezonie przegrany finał, a w tym nawet brak awansu do niego. Po wręcz świetnym sezonie ogromna zadyszka na najważniejsze mecze, no ale mogę się mylić :] :]

Gratulacje dla Suwałk widzimy się już w czwartek. Niech wygra lepszy.
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: VolleyTom »

dezerter pisze:
Fakty są takie, że w zeszłym sezonie przegrany finał, a w tym nawet brak awansu do niego. Po wręcz świetnym sezonie ogromna zadyszka na najważniejsze mecze, no ale mogę się mylić :] :]

Gratulacje dla Suwałk widzimy się już w czwartek. Niech wygra lepszy.
Ale pisałeś o braku warsztatu trenerskiego. Więc chętnie przeczytam o tym jaki ten warsztat jest. Albo uznam, że nie wiesz o czym piszesz.

Po porażkach Nysy w Kluczborku lub w Kielcach nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby pisać o Stelmachu w podobny sposób.

Sugeruję więcej szacunku dla trenera, który z niższym budżetem od najbogatszych w lidze i z mniejszym doświadczeniem w zawodzie, rywalizuje jak równy z równym przeciw dużo bardziej znanym trenerom w tej lidze.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

Może z tym warsztatem faktycznie mnie poniosło :D Miałem na myśli nie wstrzelenie się z optymalną formą na najważniejsze mecze sezonu. No a za to, to chyba jednak odpowiada trener i sztab szkoleniowy.Nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek. ;)
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

VolleyTom pisze:
dezerter pisze:
Fakty są takie, że w zeszłym sezonie przegrany finał, a w tym nawet brak awansu do niego. Po wręcz świetnym sezonie ogromna zadyszka na najważniejsze mecze, no ale mogę się mylić :] :]

Gratulacje dla Suwałk widzimy się już w czwartek. Niech wygra lepszy.
Ale pisałeś o braku warsztatu trenerskiego. Więc chętnie przeczytam o tym jaki ten warsztat jest. Albo uznam, że nie wiesz o czym piszesz.

Po porażkach Nysy w Kluczborku lub w Kielcach nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby pisać o Stelmachu w podobny sposób.

Sugeruję więcej szacunku dla trenera, który z niższym budżetem od najbogatszych w lidze i z mniejszym doświadczeniem w zawodzie, rywalizuje jak równy z równym przeciw dużo bardziej znanym trenerom w tej lidze.
Smutne to, ale mam wrażenie , że od dużej ilości $$ od miasta dla klubu (który chyba w 95% jest sponsorowany przez miasto i spółki miastu podległe) kibicom STALI coś odbiło i sodówka uderzyła do głowy i poczuli, że w związku z powyższym mają 100% praw do obrażania i poniżania innych drużyn i pokpiwania z zawodników (mam pisane dowody na obrażanie zawodników AZSu przez fanów klubu z Nysy). I tylko dlatego bym chciał żeby polegli w finale z drużyną z Suwałk - ewidentnie środowisku fanów finalistów z Opolszczyzny potrzebna jest DUŻA lekcja pokory i szacunku wobec innych. Dlatego też z satysfakcją i przyjemnością popatrzyłbym, jak taka lekcja zostanie im udzielona przez niedocenianą, acz dość mocną drużynę z woj. podlaskiego.

P.S. 1 : Suwałkom wystarczy wywieźć z Nysy jedną wygraną, bo u siebie potrafią grać z mocnymi teamami.

P.S. 2 : Ciekawe czy miasto Nysa po hipotetycznej porażce w finale na przyszły sezon równie hojnie wyłoży podobną jak w tym sezonie kwotę.
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2019, o 15:24 przez mAiZkSe, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: witalis99 »

Też trzymam kciuki za Suwałki. Odnoszę wrażenie, że w Nysie są za bardzo pewni siebie. Żeby ich to nie zgubiło ;)
Ron Swanson
Posty: 699
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: Ron Swanson »

mAiZkSe pisze: drużynę z Warmii i Mazur.
Jako wakacyjny patriota muszę zwrócić uwagę, że nie z Warmii i Mazur ale z w. podlaskiego, a najlepiej po prostu z Suwalszczyzny (która jako kraina historyczna ma dość bogatą przeszłość) :)
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

Ron Swanson pisze:
mAiZkSe pisze: drużynę z Warmii i Mazur.
Jako wakacyjny patriota muszę zwrócić uwagę, że nie z Warmii i Mazur ale z w. podlaskiego, a najlepiej po prostu z Suwalszczyzny (która jako kraina historyczna ma dość bogatą przeszłość) :)
MEA CULPA. Poprawione, dziękuję za zwrócenie uwagi.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

Każdy klub jest sponsorowany z UM lub też Urzędu Marszałkowskiego, no może poza wielkim AZS Częstochowa xd. Nie wiem skąd u Ciebie informacje o 95% towym wsparciu miasta oraz spółek. Wkład spółek, to 100K o czym było wiadomo, bo info ukazało się oficjalnie w internecie. Pożyjemy zobaczymy. Zabawne, że o braku szacunku pisze ktoś, kto umyślnie przekręca nazwę klubu. :D Tak sobie przypominam ostatnie miłe i kulturalne wypowiedzi kibiców Krispolu Września przed ostatnim meczem 1/2 finału na FB profilu Stali. Tam też mógłbyś porobić screeny :]
Napiszę to jeszcze raz, bo chyba niektórym to umknęło. Gratulacje dla Ślepsk Suwałki za awans i niech wygra drużyna lepsza!
Z mojej strony to tyle.
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: VolleyTom »

dezerter pisze:Może z tym warsztatem faktycznie mnie poniosło :D Miałem na myśli nie wstrzelenie się z optymalną formą na najważniejsze mecze sezonu. No a za to, to chyba jednak odpowiada trener i sztab szkoleniowy.Nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek. ;)
Z tego co słuchałem, to podobno były w Suwałkach problemy z urazami.
Poza tym liga w tym sezonie jest bardzo równa. Praktycznie pierwsze 6-7 drużyn mogło grać o medale bo poziom był tak wysoki. Lechia trafiła na zespół, który najbardziej jej nie leżał. W sezonie w zasadniczej dwie porażki.

Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale obiektywnie zwrócić uwagę na to, że Lechia skończyła na 1 miejscu rundę zasadniczą głównie dlatego, że potrafili mobilizować się na słabszych rywali. Zdobywali punkty, gdzie inni tracili. Kadrowo, personalnie nie byli najsilniejsi w lidze.

A w półfinale zabrakło kilku piłek. Bo nie byli tłem dla Suwałk. Taki sport.

Dlatego nie lubię popadania w skrajność. Tomaszów awansował do 1 ligi i w pierwszym sezonie grał o złoto. W drugim gra o brąz. Jeśli po kilku latach gry w lidze władze Lechii ściągną popularnego trenera z całym sztabem, wymienią prawie cały skład, zatrudniając zawodników głównie z wyższej ligi i mając najwyższy budżet wyłożą się przed finałem, to wtedy będziemy mogli mówić o błędach.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

Gratulacje dla Ślepska po wygranej w 3 setach w pierwszym meczu finałowym w Nysie. Twarda walka i pogoń w pierwszych partiach się opłaciła, a w trzecim secie zawodnicy MKS nie pozwolili sobie wyrwać przewagi i zasłużenie wygrali.

P.S. Patrykowi Szczurkowi proponuję Nervosol, innym zawodnikom Stali przypominam, że są na boisku a nie na liniach bądź słupku, a trener Stelmach mógłby się w końcu oswoić z kamerą, a nie reagować na nią trochę jak jaskiniowiec.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Reakcja Szczurka, trenera, czy zawodników nyskich to jedno, ale beznadziejna decyzja sedziego, to drugie...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: Jacek »

Dziś 1:3 i w sumie 0:2 :)
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: mAiZkSe »

grzegorzg pisze:Reakcja Szczurka, trenera, czy zawodników nyskich to jedno, ale beznadziejna decyzja sedziego, to drugie...
Heloł...teraz to zauważyłeś? Pobudka, witamy w 1 lidze, poligonie doświadczalnym sędziowskim...To normalka w każdym meczu, minimum kilka baboli.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: kanonier »

Stelmach w identycznej sytuacji jak przed rokiem z AZS-em. Mam nadzieję, że Suwałki już tego nie wypuszczą.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: dezerter »

Co tu dużo gadać... Gratulacje dla Ślepsk Suwałki i pozostaje wiara. :D
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2018/2019

Post autor: Kali BBTS »

Tymczasem:

APP Krispol pokonał trzeci raz Lechię Tomaszów i zdobył brąz.

Mickiewicz Kluczbork spadł, ale jednak się utrzymał - zajął miejsce "po Stoczni".
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”