Transfery 19/20

Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: kanonier »

Wiadomo kiedy zostanie ogłoszony oficjalnie zestaw drużyn?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

slimak pisze:Spala w 1 lidze, ktos mi to wyjasni jaki ma to sens? W 2 lidze oni mieli problem z wygrywaniem, a co bedzie w 1.
To pewnie pod kątem AZSu Częstochowa, żeby miał szansę wygrać chociaż 2 mecze :D
kanonier pisze:Wiadomo kiedy zostanie ogłoszony oficjalnie zestaw drużyn?
Na mediach społecznościowych Gwardii Wrocław widziałem rozpisany terminarz ich spotkań - AZS Częstochowa w nich figuruje, Kielc nie ma.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: banro9 »

A można gdzieś zobaczyć pełny terminarz?
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: gadugadu »

Ciekawe na jakich zasadach zagra Spała. Jeśli będą spadać to reszta drużyn nie ma się co martwić jeśli chodzi o utrzymanie w lidze. Spadną uczniowie ze Spały i AZS Częstochowa o ile wystartują i będą mieli kim grać
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 19/20

Post autor: dezerter »

witalis99 pisze:
slimak pisze:Spala w 1 lidze, ktos mi to wyjasni jaki ma to sens? W 2 lidze oni mieli problem z wygrywaniem, a co bedzie w 1.
Szkoda, liczyłem na to że dadzą szansę Olimpii Sulęcin :/
Jeszcze wszystko może się zdarzyć. Osobiście na e daje zbyt dużych szans na to, że AZS Częstochowa przystąpi do Ligi. Minęły dwa miesiące od szumnych zapowiedzi prezesa i nic w temacie spłaty zabowiazan się nie zmieniło. Liczyłem, że chociaż dolicza się ile w sumie są w winni ludziom i instytucjom. A tu cisza jak makiem zasiał. Z drugiej strony nie wiadomo czy Olimpia by skorzystała z okazji w ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

dezerter pisze: Jeszcze wszystko może się zdarzyć. Osobiście na e daje zbyt dużych szans na to, że AZS Częstochowa przystąpi do Ligi. Minęły dwa miesiące od szumnych zapowiedzi prezesa i nic w temacie spłaty zabowiazan się nie zmieniło. Liczyłem, że chociaż dolicza się ile w sumie są w winni ludziom i instytucjom. A tu cisza jak makiem zasiał. Z drugiej strony nie wiadomo czy Olimpia by skorzystała z okazji w ostatniej chwili.
Nie bój żaby. Wiem, że wielu by chciało inaczej, ale Akademicy z Częstochowy będą w rozgrywkach w przyszłym sezonie. I dobrze że się o niczym nie słyszy - takie rozmowy lubią ciszę. Poza tym od konferencji minęło 5 tygodni, nie 2 miesiące
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Transfery 19/20

Post autor: tomaszn »

mAiZkSe pisze:
dezerter pisze: Jeszcze wszystko może się zdarzyć. Osobiście na e daje zbyt dużych szans na to, że AZS Częstochowa przystąpi do Ligi. Minęły dwa miesiące od szumnych zapowiedzi prezesa i nic w temacie spłaty zabowiazan się nie zmieniło. Liczyłem, że chociaż dolicza się ile w sumie są w winni ludziom i instytucjom. A tu cisza jak makiem zasiał. Z drugiej strony nie wiadomo czy Olimpia by skorzystała z okazji w ostatniej chwili.

Nie bój żaby. Wiem, że wielu by chciało inaczej, ale Akademicy z Częstochowy będą w rozgrywkach w przyszłym sezonie. I dobrze że się o niczym nie słyszy - takie rozmowy lubią ciszę. Poza tym od konferencji minęło 5 tygodni, nie 2 miesiące
Twoja pewność jest imponująca, zobaczymy czy Komisja Licencyjna będzie taka łaskawa, żeby przymknąć oczy na zadłużenia i chaos organizacyjny.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 19/20

Post autor: mewa »

tomaszn pisze: Twoja pewność jest imponująca, zobaczymy czy Komisja Licencyjna będzie taka łaskawa, żeby przymknąć oczy na zadłużenia i chaos organizacyjny.
Komisja Licencyjna do 30 czerwca miała podać warunki uzyskania licencji i dokumenty potrzebne do jej uzyskania. Dziś mamy właśnie 30 czerwca - zgadnij, czy zdążyła i podała...

to tak w aspekcie chaosu organizacyjnego...
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

Nie sądzę by PLS wysyłał rozpiski meczów w roli gospodarzy uwzględniając w nich AZS z Częstochowy, gdyby nie dopuścil/nie zamierzał dopuścić Akademików do rozgrywek. Chociaż znając "profesjonalizm" organizacji... Oczywiście chętnie odszczekam swoje "farmazony I bajania" gdy się okaże że nie mam racji.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: slimak »

Zmieniły się zasady przyznawania licencji na nowy sezon. Aby uzyskać licencję klub musi m.in. zebrać podpisy od wszystkich zawodników na F02 dotyczące zaległości finansowych.
Jak niby AZS Czestochowa uzyska podpisy od wszystkich? Podrobi? :]
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 19/20

Post autor: mewa »

slimak pisze:Zmieniły się zasady przyznawania licencji na nowy sezon. Aby uzyskać licencję klub musi m.in. zebrać podpisy od wszystkich zawodników na F02 dotyczące zaległości finansowych.
Jak niby AZS Czestochowa uzyska podpisy od wszystkich? Podrobi? :]
Tak, ale dopiero w styczniu i podpisy zawodników i trenerów w sezonie 2019/2020. W lipcu musi złożyć list czystości podpisany przez przedstawiciela klubu...
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Transfery 19/20

Post autor: zajczik »

mAiZkSe pisze:Beniaminek z Lublina zakonczył budowę zespołu na sezon 19/20 i zamknął skład - wygląda on bardzo solidnie (m.in. Sławek Stolc, Wierzbicki, Rusin, Zrajkowski) i daje realne szanse na play offy i możliwości namieszania w tychże.
LUK Politechnika Lublin:
R: Kamil Durski, Bartosz Zrajkowski
A: Jędrzej Goss, Damian Wierzbicki
P: Paweł Rusin, Sławomir Stolc, Szymon Pałka, Szymon Seliga
Ś: Romań Oroń, Bartłomiej Giza, Radosław Sterna, Kamil Szaniawski
L: Rafał Cabaj, Paweł Toborek
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: Kali BBTS »

Lechia Tomaszów Mazowiecki zamknęła skład. W zespole zagrają nowi zawodnicy: Dawid Ogórek, Paweł Stabrawa, Mateusz Kańczok, Karol Rawiak, Patryk Akala.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

Tomaszów fajny skład. Będzie ciekawa walka. Licze na finał Nysa-Lechia.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 19/20

Post autor: dezerter »

BB wygląda bardzo solidnie.
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

dezerter pisze:BB wygląda bardzo solidnie.
skład ma, ale skład to nie wszystko.
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

dezerter pisze:BB wygląda bardzo solidnie.
Potrzebna jeszcze ogarniętej osoby która to poukłada. A z opowieści wiem,że może być z tym problem.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: barti522 »

Piotr Jedliński w karuzeli transferowej widnieje jako zawodnik, który pozostaje w Kluczborku natomiast przeszedł on już do Andrychowa. Sławomir Busch z kolei nie wiem dlaczego jest wśród zawodników przychodzących do Norwida Częstochowa skoro kilka dni temu podpisał kontrakt z włoskim BCC Leverano(chyba 3 poziom rozgrywkowy :o )
https://www.volleynews.it/2019/07/17/bc ... mir-busch/
https://www.facebook.com/mksandrychow1/ ... =3&theater
Błędy do poprawki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”